Φοιτητική ζωή στο Ρέθυμνο

Fayxxx

Νεοφερμένος

Η Φαίη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Αα,δεν το ήξερα,θα πάω και εκεί :P Aλλά είμαι ήδη στην ομάδα του τμήματός μου,που έχει συνέχεια ενημερώσεις,οπότε είμαι κομπλέ :D
Αντε να δουμε πότε θα εγγραφούμε :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Fayxxx σε ποιο τμήμα είσαι εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Detp

Νεοφερμένος

Ο Detp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ανδόρρα (Ευρώπη). Έχει γράψει 91 μηνύματα.
Μεχρι 21 Οκτωβριου εχουν παρει παραταση οι εγγραφες για το παν Κρητης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fayxxx

Νεοφερμένος

Η Φαίη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 20 μηνύματα.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Άψογα! Εγώ Φιλολογία. :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Μπραβο αγαπη ολοι για το Ρεθυμνο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Είναι ωραίοοοο!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spitogata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Μεχρι 21 Οκτωβριου εχουν παρει παραταση οι εγγραφες για το παν Κρητης

Ανακοίνωση Πρυτανείας για τις εγγραφές πρωτοετών φοιτητών για το ακαδημαϊκό έτος 2013-14

1) ΟΙ ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΤΩΝ ΠΡΩΤΟΕΤΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΣΤΗ ΣΧΟΛΗ ΘΕΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΚΑΙ ΣΤΗ ΣΧΟΛΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΔΙΕΞΑΓΟΝΤΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΠΟ 1 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2013 ΕΩΣ ΚΑΙ ΤΙΣ 21 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2013.

Σύμφωνα με την απόφαση του Συλλόγου Εργαζομένων στο Πανεπιστήμιο Κρήτης στο Ηράκλειο, «οι Εγγραφές των πρωτοετών Φοιτητών και η εξυπηρέτηση των τελειοφοίτων ως προς τα στοιχεία και έγγραφα που χρειάζονται για τη συνέχεια των σπουδών τους», διεκπεραιώνονται κανονικά.

2) Η ΕΝΑΡΞΗ ΕΓΓΡΑΦΩΝ ΠΡΩΤΟΕΤΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΣΤΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ ΣΧΟΛΗ, ΣΤΗ ΣΧΟΛΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΚΑΙ ΣΤΗ ΣΧΟΛΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΓΩΓΗΣ ΘΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΕΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ ΤΗΣ 319ης ΕΚΤΑΚΤΗΣ ΣΥΓΚΛΗΤΟΥ ΣΤΙΣ 2 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2013.

Σύμφωνα με την απόφαση του Συλλόγου Εργαζομένων στο Πανεπιστήμιο Κρήτης στο Ρέθυμνο:

«Ο Σύλλογος συμμετέχει στη νέα 5νθημερη απεργία που προκήρυξε η Ομοσπονδία Διοικητικού Προσωπικού 3βάθμιας εκπαίδευσης από 30/9-4/10/2013.

Σχετικά με τις εγγραφές των πρωτοετών φοιτητών, οι εργαζόμενοι θα συμβάλλουν στη πραγματοποίησή τους μέχρι την, κατά παράταση, νέα προθεσμία της 21ης Οκτωβρίου. Οι ημερομηνίες των εγγραφών θα καθοριστούν σε συνάρτηση με τις απεργίες των εργαζομένων και τις σχετικές αποφάσεις της Συγκλήτου». ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteveT

Νεοφερμένος

Ο SteveT αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Και εγώ από Κυριακή έρχομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geo_7_

Νεοφερμένος

Ο geo_7_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Πολυ ωραιο το Ρεθυμνο οντως λιγο μικρο αλλα πολυ καλο....!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Detp

Νεοφερμένος

Ο Detp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ανδόρρα (Ευρώπη). Έχει γράψει 91 μηνύματα.
Πολυ ωραιο το Ρεθυμνο οντως λιγο μικρο αλλα πολυ καλο....!!!!!!

Ο χειμώνας πιστεύω θα είναι κάπως βαρύς αλλα θα εχει 5 μήνες δυνατούς από Απρίλιο έως Σεπτέμβρη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Μεχρι και Νοεμβρη ειχαμε περυσι ηλιοφανεια-οχι συνεχεια ομως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Μεχρι και Νοεμβρη ειχαμε περυσι ηλιοφανεια-οχι συνεχεια ομως.
Ε,φέτος είναι διαφορετικά.
Γενικά,δεν είναι τόσο το κρύο από μόνο του που κάνει πχ το σημερινό καιρό ανυπόφορο όσο είναι η υγρασία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spitogata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Χάλια καιρός :'(

Καλά μου τα έλεγε η Ριρίκα για τις ανωμαλίες του καιρού εδώ στο Ρέθυμνο :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Χάλια καιρός :'(
Καλά μου τα έλεγε η Ριρίκα για τις ανωμαλίες του καιρού εδώ στο Ρέθυμνο :hehe:
Όοοοχι.
Σου μιλάω γιατί ξέρω τα γερά κρύα τα κάνει την εβδομάδα που ανοίγουν τα σχολεία από τα Χριστούγεννα.
ΠΕΦΤΕΙ ΨΩΦΟΚΡΥΟ.:P
Ριρί,συμφωνείς;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Η Ριρίκα ζει άλλα κρύα αυτή τη στιγμή δεν μπορεί να σκέφτεται του Ρεθύμνου αλλά συμφωνεί. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Detp

Νεοφερμένος

Ο Detp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ανδόρρα (Ευρώπη). Έχει γράψει 91 μηνύματα.
Πλάκα έχουν οι τουρίστες που κυκλοφορούν με ζιβάγκο!! χαχαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Η Ριρίκα ζει άλλα κρύα αυτή τη στιγμή δεν μπορεί να σκέφτεται του Ρεθύμνου αλλά συμφωνεί. :P
Καλά να πάθεις.
Με άφησες και'μενα και την αδερφή σου μέσα στα κρύα δύο κοριτσάκια μόνα μας.:'(

Πλάκα έχουν οι τουρίστες που κυκλοφορούν με ζιβάγκο!! χαχαχαχαχα
Οι τουρίστες με το σορτσάκι σήμερα να δεις.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Detp

Νεοφερμένος

Ο Detp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ανδόρρα (Ευρώπη). Έχει γράψει 91 μηνύματα.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
+Σανδάλια με κάλτσες! Classic!
Εγώ δεν άντεξα. Πήγαινα γυμναστήριο και ήταν μπροστά μου μία Γερμανίδα και την ρώτησα αν κρυώνει και μου απάντησε γιατί φοράω τόσα ρούχα. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top