Φοιτητική ζωή στο Ηράκλειο Κρήτης

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Ακομη ψαχνεις τετοιο μαγαζι? Ειδα οτι κανεις δεν απαντησε κ τοσο καιρο εψαχνα κ εγω! Ενα στο κεντρο σε ενα στενο απεναντι απο ενα γιαπωνεζικο κοντα στη Χανδακος, και ενα στην Λεωφορο Ικαρου!
δεν ψαχνω γιατι βρηκα καποια με 2/πλυση αλλα ειναι καμινια και εγω ειμαι μακρια. Γενικα βολευουν και ολα ειναι προς κεντρο και οχι εκει που μενω εγω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Αν μπορεί κάποιος ας με βοηθήσει με τις απορίες μου...

1) Στο λιμάνι του Ηρακλείου υπάρχει στάση λεωφορείων ;
2) Αν ναι, που είναι το πλησιέστερο σημείο προς την στάση για να προμηθευτώ εισιτήρια ;
3) Αν όχι, η κοντινότερη στάση που είναι ;
4) Ποια λεωφορεία περνάνε από το Γιόφυρο;
5) Από ποιο κατάστημα μπορώ να προμηθευτώ όλα τα απαραίτητα για το σπίτι( ενδ. σκούπες, κάδο, κουζινικά σκεύη, απορρυπαντικά) ;
6) Έχω απέναντι μου τα ΑΒ, πουλάνε κάποια από τα προιόντα που ανέφερα( Μένω σε μικρό νησί δεν ξέρω από αυτά) ;

Αυτά για την ώρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Αν μπορεί κάποιος ας με βοηθήσει με τις απορίες μου...

1) Στο λιμάνι του Ηρακλείου υπάρχει στάση λεωφορείων ;
2) Αν ναι, που είναι το πλησιέστερο σημείο προς την στάση για να προμηθευτώ εισιτήρια ;
3) Αν όχι, η κοντινότερη στάση που είναι ;
4) Ποια λεωφορεία περνάνε από το Γιόφυρο;
5) Από ποιο κατάστημα μπορώ να προμηθευτώ όλα τα απαραίτητα για το σπίτι( ενδ. σκούπες, κάδο, κουζινικά σκεύη, απορρυπαντικά) ;
6) Έχω απέναντι μου τα ΑΒ, πουλάνε κάποια από τα προιόντα που ανέφερα( Μένω σε μικρό νησί δεν ξέρω από αυτά) ;

Αυτά για την ώρα..

1) Ναι υπάρχει
2) Εισητήρια μπορείς να προμηθευτείς από περίπτερα ή από κάποια ψιλικατζίδικα..τα περισσότερα συνήθως έχουν
4) Δε γνωρίζω..δες τα δρομολόγια
5) Κοτσόβολος αλλά καλύτερα electronet..εγώ από εκεί τα πήρα..καλύτερες τιμές..απορρυπαντικά από super market
6) Στα ΑΒ έχει πάρα πολλά πράγματα..απορρυπαντικά, σιδερώστρες, σφουγγαρίστρες, κουζινικά σκεύη ακόμη και μαξιλάρια (ποιοτικώς τα μαξιλάρια δεν ξέρω πως είναι :P)

ΥΓ: κι εγώ νοίκιασα κοντά στα ΑΒ..όχι απέναντι αλλά κανα δυο στενά πιο πάνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gnx

Νεοφερμένος

Ο Gnx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Αν μπορεί κάποιος ας με βοηθήσει με τις απορίες μου...

1) Στο λιμάνι του Ηρακλείου υπάρχει στάση λεωφορείων ;
2) Αν ναι, που είναι το πλησιέστερο σημείο προς την στάση για να προμηθευτώ εισιτήρια ;
3) Αν όχι, η κοντινότερη στάση που είναι ;
4) Ποια λεωφορεία περνάνε από το Γιόφυρο;
5) Από ποιο κατάστημα μπορώ να προμηθευτώ όλα τα απαραίτητα για το σπίτι( ενδ. σκούπες, κάδο, κουζινικά σκεύη, απορρυπαντικά) ;
6) Έχω απέναντι μου τα ΑΒ, πουλάνε κάποια από τα προιόντα που ανέφερα( Μένω σε μικρό νησί δεν ξέρω από αυτά) ;

Αυτά για την ώρα..
Λοιπόν στο λιμάνι είναι η αφετηρία των περισσότερων δρομιλογιων και του Αστικου αλλα και του υπεραστικου λεωφορείου. Οταν θα βγεις από το λιμάνι θα πας δεξια είναι περιπου 300 μετρα απόσταση στο αριστερο σου χερι είναι η αφετηρια (έχει και πολλά ταξι έκει για να ξερεις). Εισητήρια μπορείς να πάρεις σχεδον από οποιοδήποτε περιπτερο στην πολή αλλά και εκει στην αφετηρια εχει ενα σημειο που πουλαει μόνο εισητηρια θα το δεις ειναι διπλα από το περιπτερο! Επειδη θες να πας Γιοφυρο θα παρεις 60λεπτο εισητηριο (το φοιτητικο-πολυτεκνικο) αν δεν εχεις ακομα πασο ή βεβαιωση εγγραφης παρε το ολοκληρο (1,20) μη γινει καμια στραβη, για το πανεπιστημιο θα περνεις άλλα αυτα των 0,75. Γιοφυρο πάνε το 11 που παει και πανεπιστημιο, το 12 που παει Τει, το 31 Γιοφυρο-Ικα, το 8 που παει ΙΤΕ και το 17 που παει Γιοφυρο. Λοιπόν για το τελευταιο, τα ΑΒ ειναι για να αγοραζεις μόνο τρόφιμα-απορρυπαντικα (και εγω εκει παω :P ) τα άλλα κουζινικά, σκουπες, απλωστρες κλπ. το jumbo που ειναι ακριβως διπλα εχει πολυ φθηνα πραγματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Σας ευχαριστω πολυ :)

Εχω καρτα πολυτεκνων οποτε...
Ποσα ΑΒ εχει στο Γιοφυρο; Νομιζω εκει που ειμαι εγω ειναι αρκετα πιο κατω απο τα ΑΒ(Μενω κοντα σε εναν κεντρικο δρομο) τα Jumbo..

Και για επιπλα που να ψαξω; Δεν θελω κατι ιδιαιτερο οποτε καποιο με απλα και οικονομικα ειναι οτι πρεπει.
Επισης που αγοραζω/ανανεωνω την καρτα απεριοριστων διαδρομων; Δεν ξερω αν θα μου χρειαστει αλλα ας ξερω γενικα.. Φανταζομαι μπορω να παω με αυτη την καρτα και προς πανεπιστημιο και προς κεντρο ετσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
ειναι στα jumbo.Γενικα η γιοφυρος εχει τα Bazzar και πρωτον τα οποια δεν ειναι ασχημα αλλα οχι για λαχανικα και φρουτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Τωρα που το ξανασκεφτομαι απεναντι μου πρεπει να εχω το proton και παρακατω jumbo και ΑΒ διπλα διπλα...
Απο τα proton τι μπορω να παρω ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Την κάρτα απεριόριστων δεν την κάνανε πιο φτηνή φέτος ε ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gnx

Νεοφερμένος

Ο Gnx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Τωρα που το ξανασκεφτομαι απεναντι μου πρεπει να εχω το proton και παρακατω jumbo και ΑΒ διπλα διπλα...
Απο τα proton τι μπορω να παρω ;
Εγω στα proton μονο δυο φορες έχω παει, ασε ειχα παρει μια απλωστρα απο εκει και ήταν... ενα χαλι :P Λοιπον αυτο που ρωτησες για την κάρτα, συμφερει μόνο αν πηγαινεις και ΣΚ στο πανεπιστημιο (συνηθως μονο για τη λεσχη πας τα ΣΚ) ή αν τις καθημερινες πηγαινοερχεσαι στο Πανεπ πανω από 1 φορα! Κανει 40ευρω η φοιτητική (δεν υπαρχει πολυτεκνικη) και εκδιδεται απο τα κεντρικα που ειναι οδός Ρούσου Χούρδου 4 (εγω με το google maps τη βρηκα την πρωτη φορα) αλλά θέλει πάσο, δεν ξερω αν γινεται μονο με βεβαιωση εγγραφης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Γενικα απ' οσο ξερω ειναι φθηνα αλλα και χαμηλης ποιοτητας...
ΟΚ αφου εχω ΑΒ παρακατω θα πηγαινω εκει.
Απο γιοφυρο για λιμανι και εκει γυρο πας με ποδηλατο η θα σε φανε τα αυτοκινητα ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Την κάρτα απεριόριστων δεν την κάνανε πιο φτηνή φέτος ε ?

όχι. Παίζει να είμαστε και η μόνη πόλη που έχει κάρτα απεριορίστων 40 ευρώ. Επίσης, δε καταλαβαίνω γιατί τον Σεπτέμβρη δε βγάζουν κάρτες.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gnx

Νεοφερμένος

Ο Gnx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Γενικα απ' οσο ξερω ειναι φθηνα αλλα και χαμηλης ποιοτητας...
ΟΚ αφου εχω ΑΒ παρακατω θα πηγαινω εκει.
Απο γιοφυρο για λιμανι και εκει γυρο πας με ποδηλατο η θα σε φανε τα αυτοκινητα ;
Κοιτα εκει στα φαναρια στο Γιοφυρο (εκει που ειναι everest-Μελλιρυτον) ειναι ενα απο τα πιο επικινδυνα σημεια (έχω δει τροχαιο ακριβως μπροστα μου όσο περιμενα λεωφορειο...Ασε)! Αλλά αν θες να χρησιμοποιεις το ποδηλατο θα σου πρότεινα να πηγαινεις από παραλιακή και όχι απο 62 μαρτυρων.

όχι. Παίζει να είμαστε και η μόνη πόλη που έχει κάρτα απεριορίστων 40 ευρώ. Επίσης, δε καταλαβαίνω γιατί τον Σεπτέμβρη δε βγάζουν κάρτες.:P
Ασε ειναι πανακριβη και αφου έκαναν το φοιτητικο μισό γτ δεν εκαναν και την κάρτα στα μισα δεν καταλαβαίνω! Αυτό με το Σεπτέμβριο και εγω το ειδα στο site του αστικου και παραξενευτηκα, ποιός ξέρει γτ το κάνουν έτσι οι ταληροφονιαδες... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Gnx ασε, μια μερα ηρθα στην κρητη και ειδα τρακαρισμα στο πανεπιστημιακο νοσοκομειο ακριβως διπλα στον δρομο που περπατουσα...

Υπαρχει πραγματι τρομερη κινηση εκει και δεν εχει φαναρια, θα πρεπει να κανω τον κυκλο μεχρι τα φαναρια για να πηγαινω στην σταση γιατι δεν με βλεπω καλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gnx

Νεοφερμένος

Ο Gnx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Gnx ασε, μια μερα ηρθα στην κρητη και ειδα τρακαρισμα στο πανεπιστημιακο νοσοκομειο ακριβως διπλα στον δρομο που περπατουσα...

Υπαρχει πραγματι τρομερη κινηση εκει και δεν εχει φαναρια, θα πρεπει να κανω τον κυκλο μεχρι τα φαναρια για να πηγαινω στην σταση γιατι δεν με βλεπω καλα.
Τις πρώτες μέρες σου φαίνεται κάπως αλλά μετά το συνηθίζεις. Θυμάμαι χαρακτηριστικα πέρσυ τέτοια εποχή για να περασω το δρόμο απεναντι (στο Γιοφυρο) μπορει να περιμενα και κανενα 10λεπτο και έβριζα απο μέσα μου! Τώρα περνάω κατευθείαν "κόβοντας" τα αμαξια γτ αλλιως δε γινεται δουλεια :P Ααα ξέχασα πριν να σου πω ότι εγω έπιπλα είχα πάρει από το praktiker, δε θυμαμαι βεβαια που ακριβως ειναι για να σου πω, αλλα το καλό ήταν ότι ειχαν βαλει δωρεαν μεταφορικα για τους φοιτητες και μου τα εφεραν αυτοι σπιτι εντελώς δωρεαν. Όσο για την ποιοτητα, μια χαρα είναι μέχρι στιγμης :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Το Ηράκλειο είναι η μοναδική πόλη που περπατάς στο πεζοδρόμιο και μπορεί να σε πατήσει αυτοκίνητο :P Το χω πάθει 3 φορές :P :P Προσέξτε λίγο στους δρόμους γιατί έχουν τσακωθεί με τον κοκ εδω πέρα!

Ασε ειναι πανακριβη και αφου έκαναν το φοιτητικο μισό γτ δεν εκαναν και την κάρτα στα μισα δεν καταλαβαίνω! Αυτό με το Σεπτέμβριο και εγω το ειδα στο site του αστικου και παραξενευτηκα, ποιός ξέρει γτ το κάνουν έτσι οι ταληροφονιαδες... :P

Η απάντηση της υπαλλήλου των Κτελ όταν τη ρώτησα ήταν "Για να σας δίνουμε επιλογές". :confused:

Άσε που στην Αθήνα η απεριορίστων κάνει 23 ευρώ, στα Χανιά 11, στη Θεσσαλονίκη 15. Αλλά βέβαια εδώ έχουμε την δικαιολογία ότι είναι Ιδιωτικά.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gnx

Νεοφερμένος

Ο Gnx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Το Ηράκλειο είναι η μοναδική πόλη που περπατάς στο πεζοδρόμιο και μπορεί να σε πατήσει αυτοκίνητο :P Το χω πάθει 3 φορές :P :P Προσέξτε λίγο στους δρόμους γιατί έχουν τσακωθεί με τον κοκ εδω πέρα!



Η απάντηση της υπαλλήλου των Κτελ όταν τη ρώτησα ήταν "Για να σας δίνουμε επιλογές". :confused:

Άσε που στην Αθήνα η απεριορίστων κάνει 23 ευρώ, στα Χανιά 11, στη Θεσσαλονίκη 15. Αλλά βέβαια εδώ έχουμε την δικαιολογία ότι είναι Ιδιωτικά.:/:
Να φανταστώ ήταν αυτή η αξιαγάπητη ξανθιά που μονίμως μιλαει στο τηλεφωνο με handsfree και σε κοιταει με μισο ματι όταν μπαίνεις μεσα?!!! Η συμπαθεια μου ειναι αυτη η κοπέλα... :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Ναι αυτή η ξινομούρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Τις πρώτες μέρες σου φαίνεται κάπως αλλά μετά το συνηθίζεις. Θυμάμαι χαρακτηριστικα πέρσυ τέτοια εποχή για να περασω το δρόμο απεναντι (στο Γιοφυρο) μπορει να περιμενα και κανενα 10λεπτο και έβριζα απο μέσα μου! Τώρα περνάω κατευθείαν "κόβοντας" τα αμαξια γτ αλλιως δε γινεται δουλεια :P Ααα ξέχασα πριν να σου πω ότι εγω έπιπλα είχα πάρει από το praktiker, δε θυμαμαι βεβαια που ακριβως ειναι για να σου πω, αλλα το καλό ήταν ότι ειχαν βαλει δωρεαν μεταφορικα για τους φοιτητες και μου τα εφεραν αυτοι σπιτι εντελώς δωρεαν. Όσο για την ποιοτητα, μια χαρα είναι μέχρι στιγμης :)


Χαχα και εγώ περίμενα λιγάκι αλλά μετά ήρθε μια που δούλευε σε ένα μαγαζί εκεί και μπήκε στην μέση και πέρασα.
Γενικά μου είπε αυτό που κάνεις κι εσύ, να μπαίνω μέσα στην μέση για να περάσω. Η φάση είναι ότι μόλις πέρασα μετά από λίγο και για λίγη ώρα δεν πέρασε κανένα αμάξι.
Τα πράκτικερ είναι όντως καλά, δούλευε εκεί ο αδερφός μου οπότε ξέρω από πρώτο χέρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mattypocket

Νεοφερμένος

Ο mattypocket αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Το πρακτικερ ειναι κοντα στο αεροδρομιο, αλλα εχει δωρεαν μεταφορικα για φοιτητες. Εγω απο κει πειρα οτι χρειαζομουν αλλα ειχαμε αμαξι. Εχει τα παντα παντως.
Οσο για το ποδηλατο απο το γιοφυρο, ανετα μπορεις απλα προσεχε τα λεωφορεια γιατι πιανουν ολο τον δρομο, αλλα γενικα δεν θα εχεις προβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Υπάρχουν εθελοντικές ομάδες στο Ηράκλειο που να συμμετέχουν κατά κύριο λόγο φοιτητές ;
Ενδιαφέρομαι για περιβαλλοντικές..
Αν υπάρχει κάποια πολύ δραστήρια πάντως δεν με νοιάζει αν έχει φοιτητές ή όχι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top