Φοιτητική ζωή στο Ηράκλειο Κρήτης

ivilinia_new

Νεοφερμένος

Η ivilinia_new αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Εχει οντως τοξοβολια και σκοποβολη?? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
απο οσο ξερω οχι... μπορει ςκτος πανεπιστημιακων εγκαταστασεων να σου εει την δυνατοτητα να κανεις, οπως με το ποδοσφαιρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pavlos1908

Νεοφερμένος

Ο Παυλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Για φοιτητικο σπιτι εμενα μου ειπαν και στην καλοκαιρινου να κοιταξω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
οταν λεμε κεντρο εννοουμε την ευρητερη περιοχη. Ειναι αρκετα βολικα εκει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Στις αγγελίες όλα κέντρο τα λένε, μπας και ψαρέψουν κανέναν που δεν είναι από το Ηράκλειο. Έχω δει αγγελία για σπίτι που να λέει τον Άγιο Ιωάννη κέντρο.

Εγώ κέντρο θεωρώ ότι είναι μέσα στα τείχη, άντε και λίγο από την 62 Μαρτύρων. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greeklover13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο greeklover13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Για φοιτητικο σπιτι εμενα μου ειπαν και στην καλοκαιρινου να κοιταξω.
φιλε ειναι κεντρο εκει αλα ειναι χαλια η περιοχη τα σπιτια ειναι καπως παλια και γενικα ειναι πσιλοχαλια η περιοχη.. εγω σου προτεινω κορναρου ελευθεριας αναληψη.. mcdonalds.. θα περνεις με ανεση το λεωφορειο γιαρι μετα γεμιζει πολυ ευκολα σε περιοχες μετα την χανιοπορτα περναει γεματο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amare86

Νεοφερμένος

Ο amare86 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα σε όλους!

Ξεκινάω το Σεπτέμβρη δουλειά στο ΙΤΕ για 6 μήνες και ψάχνω αυτό τον καιρό για σπίτι για μέσα ή τέλη Αυγούστου. Γνωρίζετε μήπως κάποιο σπίτι για προσωρινή ενοικίαση; Επίσης θα με ενδιέφερε και η περίπτωση που κάποιος ψάχνει για προσωρινό συγκάτοικο. Συγκατοικούσα 3 χρόνια στα εξωτερικό (με άνδρες και γυναίκες) και θα προτιμούσα μια τέτοια λύση. Γνωρίζετε μήπως που μπορώ να ψάξω για συγκατοίκηση;

Κάθε συμβουλή ευπρόσδεκτη :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannisss

Νεοφερμένος

Ο giannisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα !

Καταρχας να πω οτι εγω εχω δηλωσει μαθηματικο και πιστευω σχεδον σιγουρα ειμαι μεσα .... το γυμναστηριο του πανεπιστημιου είναι καλο ??
απο συγκοινωνίες αν είσαι προς μαρτυρων μερια ποση ωρα θες περιπου να πας πανεπιστημιο ?? αξιζει να βρω κατι πιο κοντα ??


υγ ... κανενας που θα περασει φετος μαθηματικο κρητης ???? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα !

Καταρχας να πω οτι εγω εχω δηλωσει μαθηματικο και πιστευω σχεδον σιγουρα ειμαι μεσα .... το γυμναστηριο του πανεπιστημιου είναι καλο ??
απο συγκοινωνίες αν είσαι προς μαρτυρων μερια ποση ωρα θες περιπου να πας πανεπιστημιο ?? αξιζει να βρω κατι πιο κοντα ??


υγ ... κανενας που θα περασει φετος μαθηματικο κρητης ???? :)

μα8ηματικο ναι κρητη οχι για πατρα με βλεπω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
το γυμναστηριο του πανεπιστημιου είναι καλο ??
Θα δούμε όταν θα πάμε και κρίνουμε ανάλογα..κι εγώ ενδιαφέρομαι να μάθω :)..ας μην είναι τουλάχιστον αρχαίο..τα όργανα δηλαδή :P:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greeklover13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο greeklover13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Θα δούμε όταν θα πάμε και κρίνουμε ανάλογα..κι εγώ ενδιαφέρομαι να μάθω ..ας μην είναι τουλάχιστον αρχαίο..τα όργανα δηλαδή
δεν ειναι αρχαια αντιθετος ειναι πολυ συγχρονο.. εχει πισινα μεγαλο γηπαιδο μπασκετ πινγκ πονγκ οργνανα σχεδον ολα τα βασικα γυμναστηριου .. πρεπει να εχω και φωτογραφιες για οποιν ενδιαφερεται να του στειλω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Μιας και θα μείνω στο Ηράκλειο για τουλάχιστον 4 χρόνια σκέφτομαι να ασχοληθώ με το ποδόσφαιρο.
Θα ήθελα αν μπορεί κάποιος που να είναι από το Ηράκλειο να μου στείλει π.μ ώστε να μπορέσει αν γνωρίζει κάποιες σχετικές πληροφορίες για συμμετοχή σε τοπική ομάδα ποδοσφαίρου.

δεν ειναι αρχαια αντιθετος ειναι πολυ συγχρονο.. εχει πισινα μεγαλο γηπαιδο μπασκετ πινγκ πονγκ οργνανα σχεδον ολα τα βασικα γυμναστηριου .. πρεπει να εχω και φωτογραφιες για οποιν ενδιαφερεται να του στειλω.

Εγώ θα ήθελα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
δεν ειναι αρχαια αντιθετος ειναι πολυ συγχρονο.. εχει πισινα μεγαλο γηπαιδο μπασκετ πινγκ πονγκ οργνανα σχεδον ολα τα βασικα γυμναστηριου .. πρεπει να εχω και φωτογραφιες για οποιν ενδιαφερεται να του στειλω.
Αλήθεια λες??? Τι ευχάριστα νέα!! :D:clapup: Εγώ πάντως ενδιαφέρομαι γι' αυτές τις φωτογραφίες ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pavlos1908

Νεοφερμένος

Ο Παυλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Μιας και θα μείνω στο Ηράκλειο για τουλάχιστον 4 χρόνια σκέφτομαι να ασχοληθώ με το ποδόσφαιρο.
Θα ήθελα αν μπορεί κάποιος που να είναι από το Ηράκλειο να μου στείλει π.μ ώστε να μπορέσει αν γνωρίζει κάποιες σχετικές πληροφορίες για συμμετοχή σε τοπική ομάδα ποδοσφαίρου.

Κι εγω ενδιαφερομαι για αυτο το π.μ οπως και για τις φωτογραφιες απο το γυμναστηριο παρακαλω.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Η κηπούπολη και οι τρεις βάγιες που ακριβώς βρίσκονται ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ivilinia_new

Νεοφερμένος

Η ivilinia_new αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Αν θυμαμαι καλα η κηπουπολη ειναι λιγο εξω απο το κεντρο...για τισ τρεις βαγιες δε θυμαμαι! Θα το κοιταξω κ θα σου πω.
Και συ ηρακλειο περνας? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Αν θυμαμαι καλα η κηπουπολη ειναι λιγο εξω απο το κεντρο...για τισ τρεις βαγιες δε θυμαμαι! Θα το κοιταξω κ θα σου πω.
Και συ ηρακλειο περνας? :D

Σχετικα καλη περιοχη δηλαδη;
Ναι !!! Με +1.700 μορια δεν πιστευω πως δεν θα περασω.

Και να ρωτησω και κατι αλλο..
Οι εγγραφες στο CSD(Δεν ξερω αν αρχιζουν ταυτοχρονα σε ολα τα τμηματα) ποτε αρχιζουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

undead2033

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο undead2033 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
29 σεπτεμβριου λεει νομιζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.

undead2033

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο undead2033 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Ναι ρε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top