Φοιτητική ζωή στο Ηράκλειο Κρήτης

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Όσον αφορά την κάρτα:τη συστήνω σε φοιτητές που πάνε συνεχώς στη σχολή και δεν είναι πολύτεκνοι.Όσον αφορά τη μάζωξη μετά την εξεταστική count me in.
xaxaxaxa.... ωραίο το παραπάνω σχόλιο... Να γίνει μια μάζωξη. είμαι και εγώ μέσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Μην αγχώνεσαι, εγώ θα πάω στις 11-12 /9 :P Τελευταία,:P:P:P αφήστε και για μένα τίποτις. :P

Για ενημερώστε μας για καταλήψεις, ελπίζω να μην επηρεάσουν την εγγραφή. :/:

Πριν απο δυο μερες...Τυλεφωνικη επικοινωνια μεταξυ g1wrg0s-κοπελα απο γραμματεια csd

g1wrg0s --Καλημερα σας, η γραματεια του csd;
Γραμματεια -- Καλημερα, ναι την γραματεια πηρατε
g1wrg0s --Θα ηθελα να σας ρωτησω για το ποτε γινονται οι εγγραφες...
Γραμματεια --Δεν εχει βγει ακομα καποια ανακοινωση απο το υπουργειο.
g1wrg0s --μαλιστα
Γραμματεια --Ειστε υποψηφιος;
g1wrg0s --Ναι, ναι πρωτοετης
Γραμματεια --Αυτο που μπορω να σου πω ειναι οτι τα μαθηματα ξεκινανε 29/9
g1wrg0s --Α, ενταξει. Να ρωτησω και κατι αλλο, αν γινει καταληψη στο τμημα τοτε οι εγγραφες και τα μαθηματα θα πανε πιο μετα;
Γραμματεια --Βεβαιως, αν γινει καταληψη τοτε αλλαζουν ολα, και η εξεταστικη και ολα τα αλλα θα πανε πιο μετα
g1wrg0s --Μαλιστα, ευχαριστω πολυ !
Γραμματεια --Γεια σας.
:) Αντε να κανονισουμε συναντηση. . .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
29??? Στις ανακοινώσεις της σχολής λέει:

Σύμφωνα με το από 29/8/2011 σχετικό Δελτίο Τύπου του Υπουργείου Παιδείας Δια Βίου Μάθησης και Θρησκευμάτων, οι εγγραφές των πρωτοετών φοιτητών για το ακαδημαϊκό έτος 2011-12 θα πραγματοποιηθούν από 12 έως και 30 Σεπτεμβρίου 2011.

Τα μαθήματα του χειμερινού εξαμήνου στο Τμήμα Επιστήμης Υπολογιστών θα ξεκινήσουν τη Δευτέρα 26/9/2011.

Περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τις εγγραφές μπορείτε να βρείτε στο menu αριστερά, επιλογή: "Νεοεισαχθέντες".

https://www.csd.uoc.gr/~ugram/

Αντε να δούμε τί θα γίνει με τις καταλήψεις :S Αν κλείσουν δε μπορώ να διαγραφώ από την προηγούμενη σχολή ούτε να εγγραφώ στο csd. Τεεεεεεελεια. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
γεια σας!! είμαι και εγώ Φοιτητρια του Eπιστήμης υπολογιστων ^^ και απο Ηράκλειο και το λατρεύω!

ΥΓ κάπου είδα για την σιτιση για οριο 65 και να πω οτι κατεβηκε στα 45, αν δεν κανω λαθος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
γεια σας!! είμαι και εγώ Φοιτητρια του Eπιστήμης υπολογιστων ^^ και απο Ηράκλειο και το λατρεύω!

ΥΓ κάπου είδα για την σιτιση για οριο 65 και να πω οτι κατεβηκε στα 45, αν δεν κανω λαθος
δίκιο έχεις... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MikeOpartakias

Νεοφερμένος

Ο MikeOpartakias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Ρε παιδια εγω ειμαι εντελος ψαρομενος με ολα αυτα! Εχω περασει λογιστικη ηρακλειο . Θελω να παω σε εστια γιατι εχω ακουση καλα λογια και οχι πως ειναι εντελως GTP! εχω αποριες γενικες . Μας λενε οτι οι ετισις για την εστια θα ειναι μονο ηλεκτρονικα ! μα πως θα την κανω ηλεκτρονικα χορις να εχω παει να γραφτω στην σχολη μου ? πως θα κατσω στα μαθηματα χορις να εχω σπιτι ? συμφονα με αυτα η πρωθεσμια εχει 25 μερες PLUS οταν πειρα στην γραματεια λεει πως δεν θα ειναι ηλεκτρονικα γιατι δν πληρουν συστημα (οτι νανε ΕΛΛΑΔΑΡΑ ΜΟΥ <3) . αρα στις 5 αν τα μαθηματα αρχιζουν ποιο νορις και οι εγραφες το ιδιο ? η εστια εχει wifi ? ας μου απαντηση καποιος ειμαι σε πληρη συνγχηση ολες αυτες τις μερες ! I NEED HELP!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Και εγώ το ίδιο πρόβλημα έχω. Οι αιτήσεις για την εστία αρχίζουν στις 10/09 στο site toy Ιδρυματος Νεότητας και είναι +25 μέρες. Άρα αποτελέσματα μετα τις 5/10. Αλλά τα μαθήματα αρχίζουν στις 26/09 :s Άρα δε ξέρω τι να κάνω. :S

οταν πειρα στην γραματεια λεει πως δεν θα ειναι ηλεκτρονικα γιατι δν πληρουν συστημα (οτι νανε ΕΛΛΑΔΑΡΑ ΜΟΥ <3) .

Lol, ωραία θα πάρω και γω στο γραφείο Μέριμνας γιατί το mail που μου στείλαν...εχμ..δεν έλεγε τίποτα ουσιαστικό για την εστία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Ρε παιδια εγω ειμαι εντελος ψαρομενος με ολα αυτα! Εχω περασει λογιστικη ηρακλειο . Θελω να παω σε εστια γιατι εχω ακουση καλα λογια και οχι πως ειναι εντελως GTP! εχω αποριες γενικες . Μας λενε οτι οι ετισις για την εστια θα ειναι μονο ηλεκτρονικα ! μα πως θα την κανω ηλεκτρονικα χορις να εχω παει να γραφτω στην σχολη μου ? πως θα κατσω στα μαθηματα χορις να εχω σπιτι ? συμφονα με αυτα η πρωθεσμια εχει 25 μερες PLUS οταν πειρα στην γραματεια λεει πως δεν θα ειναι ηλεκτρονικα γιατι δν πληρουν συστημα (οτι νανε ΕΛΛΑΔΑΡΑ ΜΟΥ <3) . αρα στις 5 αν τα μαθηματα αρχιζουν ποιο νορις και οι εγραφες το ιδιο ? η εστια εχει wifi ? ας μου απαντηση καποιος ειμαι σε πληρη συνγχηση ολες αυτες τις μερες ! I NEED HELP!:worry:
Η εστία έχει wifi και άμα είναι ξενοδοχείο τότε είσαι μια χαρά. κάνεις αίτηση στην μέριμνα.

Και εγώ το ίδιο πρόβλημα έχω. Οι αιτήσεις για την εστία αρχίζουν στις 10/09 στο site toy Ιδρυματος Νεότητας και είναι +25 μέρες. Άρα αποτελέσματα μετα τις 5/10. Αλλά τα μαθήματα αρχίζουν στις 26/09 :s Άρα δε ξέρω τι να κάνω. :S
1ον. τα κριτήρια δυσκόλεψαν. 2ον. σίγουρα θα περιμένεις πολύ περισσότερο απ ότι λένε. ειδικά πέρυσι έμενα ένα μήνα σε σπίτι οπότε υπολόγιζε τέλη Οκτωβρίου. Πέρυσι όμως ήταν μαλακία της Πρυτανείας που την έπαιζε. ελπίζω να είναι πιο γρήγορα φέτος και να σε δεχτούν :)



Lol, ωραία θα πάρω και γω στο γραφείο Μέριμνας γιατί το mail που μου στείλαν...εχμ..δεν έλεγε τίποτα ουσιαστικό για την εστία.
χαχαχαχα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

giota1993

Νεοφερμένος

Η giota1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Πριν απο δυο μερες...Τυλεφωνικη επικοινωνια μεταξυ g1wrg0s-κοπελα απο γραμματεια csd

g1wrg0s --Καλημερα σας, η γραματεια του csd;
Γραμματεια -- Καλημερα, ναι την γραματεια πηρατε
g1wrg0s --Θα ηθελα να σας ρωτησω για το ποτε γινονται οι εγγραφες...
Γραμματεια --Δεν εχει βγει ακομα καποια ανακοινωση απο το υπουργειο.
g1wrg0s --μαλιστα
Γραμματεια --Ειστε υποψηφιος;
g1wrg0s --Ναι, ναι πρωτοετης
Γραμματεια --Αυτο που μπορω να σου πω ειναι οτι τα μαθηματα ξεκινανε 29/9
g1wrg0s --Α, ενταξει. Να ρωτησω και κατι αλλο, αν γινει καταληψη στο τμημα τοτε οι εγγραφες και τα μαθηματα θα πανε πιο μετα;
Γραμματεια --Βεβαιως, αν γινει καταληψη τοτε αλλαζουν ολα, και η εξεταστικη και ολα τα αλλα θα πανε πιο μετα
g1wrg0s --Μαλιστα, ευχαριστω πολυ !
Γραμματεια --Γεια σας.
:) Αντε να κανονισουμε συναντηση. . .
Και γω πηρα τηλ.για να ρωτησω τι χρειαζεται για την εγγραφη αλλα τζιφοσ η υποθεση.....Σκεφτοντουσαν λεει αν θα ζητησουν ιατρικη εξεταση ή οχι!!!Ε,τι να τους πεις!!!Παιξτω κορωνα-γραμματα ρε φιλε!!!!
Παντως για την ''μαζωξη" ειμαι μεσα!!!:D:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MikeOpartakias

Νεοφερμένος

Ο MikeOpartakias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Και εγώ το ίδιο πρόβλημα έχω. Οι αιτήσεις για την εστία αρχίζουν στις 10/09 στο site toy Ιδρυματος Νεότητας και είναι +25 μέρες. Άρα αποτελέσματα μετα τις 5/10. Αλλά τα μαθήματα αρχίζουν στις 26/09 :s Άρα δε ξέρω τι να κάνω. :S



Lol, ωραία θα πάρω και γω στο γραφείο Μέριμνας γιατί το mail που μου στείλαν...εχμ..δεν έλεγε τίποτα ουσιαστικό για την εστία.

εχω την εντιποση πως η ΕΙΝ και η εστια του ΤΕΙ ειναι 2 διαφορετικα μεροι , αυτο που λενε στην TV ως εστια και δωσανε και site ειναι το ΕΙΝ
ενω αλλα πραγματα λεει η εστια μεσα . Ειδα και αυτο και εχω ανγχοθει περισσοτερο https://www.teicrete.gr/merimna/content/αποτελεσματα2011-2012.pdf . λεει πως αρχιζει 29 και τελιωνει 29/9 !
λεω πως ειναι δυο διαφορετικα διοτι εχουν διαφορετικα τηλεφονα . συμφονα με αυτο https://www.ein.gr/index.php?rm=2&pm=42 και https://www.teicrete.gr/merimna/index.php?option=com_contact&view=category&catid=12&Itemid=57 ειναι 2 διαφορετικα .

Η εστία έχει wifi και άμα είναι ξενοδοχείο τότε είσαι μια χαρά. κάνεις αίτηση στην μέριμνα.

Με εχουν μπερδεψει αφου λενε ειναι μονο ηλεκτρονικα και το σιτε λεει https://www.teicrete.gr/merimna/index.php?option=com_content&view=article&id=50&Itemid=53 και αν δεις αυτους που ειναι ιδη μεσα λεει https://www.teicrete.gr/merimna/content/αποτελεσματα2011-2012.pdf εχει 215 ατομα + 40 και ατομα . δεν καταλαβαινω τι γιναιτε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Με εχουν μπερδεψει αφου λενε ειναι μονο ηλεκτρονικα και το σιτε λεει https://www.teicrete.gr/merimna/index.php?option=com_content&view=article&id=50&Itemid=53 και αν δεις αυτους που ειναι ιδη μεσα λεει https://www.teicrete.gr/merimna/content/αποτελεσματα2011-2012.pdf εχει 215 ατομα + 40 και ατομα . δεν καταλαβαινω τι γιναιτε!!!
είναι διαφορετικά σίγουρα... γιατί σε εμάς μπαίνουν από τις βούτες και την Κνωσσό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MikeOpartakias

Νεοφερμένος

Ο MikeOpartakias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
είναι διαφορετικά σίγουρα... γιατί σε εμάς μπαίνουν από τις βούτες και την Κνωσσό

αρα αλλη εστια ΤΕΙ αλλη ΕΙΝ αχα.... Εγω σε αυτο το πλανο με τα μορια που εχει το site του ΤΕΙ βγαζω 17 μορια... λογικα πρεπει να πληρω αρκετα .... δεν ξερω τη να κανω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

khalisi

Νεοφερμένος

Η khalisi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Πήγε κανείς για σπιτι ακόμη; Εγώ μολις γύρισα... ξεκίνησα να ψαχνω απο Τετάρτη πρωί και όλα τα καλά δυάρια είχαν κλείσει! Τελικά βρήκα ένα 56τ.μ. στη Γεωργείου Παπανδρέου(κέντρο είναι) αλλά όχι πολύ καινούργιο - ανακαινισμένο - το καλό είναι πως είναι πολύ φωτεινό, τα παραθυρα είναι από αλουμίνιο,διπλά, οπότε δεν ακούγεται τίποτα. Σε σύγκριση με αυτά που είδα είναι μακράν καλύτερο - για να καταλαβετε ενθουσιαστηκα! την επόμενη μέρα ήρθε η μάνα μου και μου είπε ότι δεν είναι καλό! :confused::confused: :mad::mad::mad:(ομως η μανα μου δεν είδε τα υπολοιπα για αυτο μιλαει!)
Τελικά το έκλεισα... Τελικά: Εσείς πήγατε για σπίτι;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MikeOpartakias

Νεοφερμένος

Ο MikeOpartakias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
εγω βρηκα μια μακρινη γνωστη της μανας μου και βολευτικα μεχρι να μπω στην εστια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Πρόταση του Chem για "μάζωξη". (:P)

26 Σεπτεμβρίου οι ΠΥΞ ΛΑΞ εμφανίζονται για τελευταία φορά στο Ηράκλειο...Ο Chem έκλεισε εισιτήριο:

Στο Παγκρήτιο Στάδιο(Εξέδρα πάντα)

Εισιτήρια πωλούνται στα εξής μέρη:
Βιβλιοπωλείο Ελευθερουδάκης(οδός 1821,απέναντι από λιοντάρια) , Δισκοπωλείο Αεράκης (ανάμεσα σε Πλατεία Ελευθερίας και λιοντάρια.
Αρένα 11 ευρώ,εξέδρα 15 ευρώ.
Δείτε ποιοι ψήνεστε κι απαντήστε εδώ,ή σε pm. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MikeOpartakias

Νεοφερμένος

Ο MikeOpartakias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
αν και δεν ειμαι πολυ των ελληνικων θα προσπαθισω να ερθω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
Εγω θα ειμαι εκει, αλλα νομιζω δεν ειναι καλη προταση γιατι οι περισσοτεροι θα πανε με την παρεα τους, οπως εγω.. αλλα για "μαζωξη" οποτε γινει μεσα και εγω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Εγω θα ειμαι εκει, αλλα νομιζω δεν ειναι καλη προταση γιατι οι περισσοτεροι θα πανε με την παρεα τους, οπως εγω.. αλλα για "μαζωξη" οποτε γινει μεσα και εγω :P

Κι εγώ με παρέα βρε.:P Κυρίως τα πρωτοετάκια που δεν έχουν βρει τον κύκλο τους σκέφτηκα τώρα που το λες:hmm:Σε ποια σχολή εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
κοιτα ειδικα γι αυτο το λογο νομιζω καλυτερα ειναι να δωσουμε ενα ραντεβου εξω, πχ λιονταρια , να γνωριστουμε με την ηρεμια μας και οταν αρχιζουμε να πεζουμε και φαπες, παμε και συναυλια :P

σπουδαζω στο επιστημης υπολογιστων :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Εντάξει τότε,κανονίζουμε όποτε θέλετε στο δεύτερο μισό του Σεπτέμβρη!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top