Φοιτητική ζωή στη Ρόδο

dionisia

Νεοφερμένος

Η διονυσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
περασα ροδο παιδαγωγικα. ξερει κανεις τι παιζει στη ροδο απο φοιτητικη ζωη, τιμες,ενοικια συγκοινωνιες κτλ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

red.army07

Νεοφερμένος

Ο red.army07 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
περασα ροδο παιδαγωγικα. ξερει κανεις τι παιζει στη ροδο απο φοιτητικη ζωη, τιμες,ενοικια συγκοινωνιες κτλ;
Εγω μενω διπλα απο τη ροδο σε ενα νησι και εχω να σου πω οτι η ζωη στη ροδο ειναι πολυ ωραια.Τωρα βεβαια το χειμωνα ειναι πιο ησυχα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπάμπης ο Άλλος

Δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ο Άλλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Ξέρω την καλύτερη ταβέρνα του κόσμου στην Ρόδο. Λέγεται Τσαμπίκος και είναι all the money.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top