Φοιτητική ζωή στην Kαστοριά

falegk

Νεοφερμένος

Ο Αντωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Ολο και κάποιος έμπειρος που είναι/ηταν εκει θα μπορεί να μας διαφωτίσει.


  • Φθηνή πόλη?
  • Απο ζωη πως πάει? (μου αρέσει η ηρεμία :P )
  • Για σπίτια οι τιμές ειναι καλές?

Και οτι άλλο μπορεί να μας πει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RottenCrusader!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο RottenCrusader! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
https://kastoria.gr/
Γενικά απο παιδιά που σπούδασαν εκει,είναι πολυ δεμένες οι παρέες...απο κεί και πέρα,τι άλλο να πεις δηλαδή!Και σαν πόλη είναι φθηνή,έχεις όλες τις σύγχρονες ανέσεις,καφετέριες,γνωστές αλυσιδες καταστημάτων,κτλ.Και υπέροχα τοπία-να δείς που τα χιρστούγεννα που θα γυρίσεις στο πάτρικο σου,με φώτος και ιστορίες απο καστοριά,όλοι θα σου ζητήσουν πολήμερη φιλοξενία για πάνω;)-Αντε τυχερέ,καλά αποτελέσματα και καλη φοιτητική αρχή σου εύχομαι:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

falegk

Νεοφερμένος

Ο Αντωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Βασικα δεν ειναι σίγουρο ακομα αλλα κατα 90% εκει θα μπω εκτος και αν πέσουν πολη οι βάσεις (1000 μορια + γιατι εχω βγάλει 12,110 και πληροφορικής το απο πανω που εχω ειναι 13,200+ )
Ήδη εχουν αρχίσει να μου λενε οτι τον χειμώνα θα έρθουν γνωστοί μου :P
μακαρι να μπω εκει γιατι μου αρεσει η ολη φαση και το μερος (αγαπώ τετοια τοπια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RottenCrusader!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο RottenCrusader! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Mια μικρή ιδέα!
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=q0qb8Bxd6gM[/ame]
Τυχερέ,μακάρι να περάσεις εκει;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η antonela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
falegk θα περάσεις πολύ ωραία... ΤΕΛΕΙΑ!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paris_2

Νεοφερμένος

Ο paris_2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
μια χαρα ειναι καστορια ειδικα αν σ αρεσουν κ τ γραφικα τοπια , οπως σ ειπαν κ παραπανω :D εγω βασικα ειμαι απο καστορια κ σ λεω πως ειναι πολυ ωραια :no1:μακαρι ν σ αρεσει κ εσενα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

falegk

Νεοφερμένος

Ο Αντωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
καλα εγω ειμαι σίγουρος οτι θα μου αρεσει...το μερος μου ειναι μονο απο φοτο που βλεπω :D

το θεμα ειναι να περάσω εκει...αντε αυτες οι βασεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paris_2

Νεοφερμένος

Ο paris_2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
ε κανε λιγο υπομονη μωρε|!!τοσο καιρο περιμεναμε τωρα θα κολλησουμε;);):D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RottenCrusader!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο RottenCrusader! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
μια χαρα ειναι καστορια ειδικα αν σ αρεσουν κ τ γραφικα τοπια , οπως σ ειπαν κ παραπανω :D εγω βασικα ειμαι απο καστορια κ σ λεω πως ειναι πολυ ωραια :no1:μακαρι ν σ αρεσει κ εσενα ;)
A ντόπιο έψαχνα!Απορία....απορίες μαλλον
1)Το σιδηροχώρι είναι μακριά απο την λίμνη?
2)Αστικη συγκοινωνία απο πολη προς γύρω οικισμούς/χωριά έχει συχνή?
3)Θα πρότεινες κάποιον ξενώνα/ξενοδοχειο για διαμονή?(Μου χει κολλήσει το αρχοντικό της βενετούλας,αλλα το κόβω τσιμπημένο)
Υγ:Sorry για το offtopic:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paris_2

Νεοφερμένος

Ο paris_2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
A ντόπιο έψαχνα!Απορία....απορίες μαλλον
1)Το σιδηροχώρι είναι μακριά απο την λίμνη?
2)Αστικη συγκοινωνία απο πολη προς γύρω οικισμούς/χωριά έχει συχνή?
3)Θα πρότεινες κάποιον ξενώνα/ξενοδοχειο για διαμονή?(Μου χει κολλήσει το αρχοντικό της βενετούλας,αλλα το κόβω τσιμπημένο)
Υγ:Sorry για το offtopic:P
1)απο τ σιδηροχωρι φαινεται η λιμνη εχει πολυ ωραια θεα!ειναι κανα 10-15 λεπτα τ πολυ απο οτι νομιζω απο την καστορια!
2)εξαρταται ποια χωρια εννοεις!
3)υπαρχουν καλα ξενοδοχει με τσιμπιμενες βεβαια τιμες αλλα υπαρχουν κ αλλα πιο οικονομικα!βασικα θελουν ψαξιμο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RottenCrusader!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο RottenCrusader! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
1)απο τ σιδηροχωρι φαινεται η λιμνη εχει πολυ ωραια θεα!ειναι κανα 10-15 λεπτα τ πολυ απο οτι νομιζω απο την καστορια!
2)εξαρταται ποια χωρια εννοεις!
3)υπαρχουν καλα ξενοδοχει με τσιμπιμενες βεβαια τιμες αλλα υπαρχουν κ αλλα πιο οικονομικα!βασικα θελουν ψαξιμο ;)
15 με αμάξι να φανταστώ ε?:P
Καλή φήμη ποια ξενοδοχειά έχουν γενικα μεσα και έξω απο τη καστορια,δλδ ποια ακουγονται,σε ποια πηγαίνουν πολυήμερες τα σχολία κτλ!
Βασικά απάντα σε προσωπικό μύνημα αν θες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemis26

Νεοφερμένος

Η αρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Mια μικρή ιδέα!
https://www.youtube.com/watch?v=q0qb8Bxd6gM
Τυχερέ,μακάρι να περάσεις εκει;)


τελειο βιντεακι! κ εγω επισης περασα καστορια φετοςκαι βλεποντας καποια στιγμιοτυπα απο τη φοιτιτικη ζωη που λογικα περασες εσυ με κανουν να ανυπομονω για αυτα που θα ζησω κι εγω εκει με τη σειρα μου!! :D

περασα στο β' 6μηνο στο τει καστοριας (δημοσιες σχεσεις κσι επικοινωνια).
μπορει καποιος να με φωτισει λιγο οσο αφορα τη ποιοτητα και το επιπεδο των σπουδων της συγκεκριμενης σχολης? και γενικοτερα...
ποσες μερες της βδομαδας ειναι υποχρεωτικες?
μπορω να μεταφερω τα μαθηματα μου σε μερες της επιλογης μου?
το φαγητο της λεσχης αξιζει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

kelly468

Νεοφερμένος

Η kelly468 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
και εγω περασα δημοσιες σχεσεις κ επικοινωνια στην καστορια κ β εξαμηνο! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemis26

Νεοφερμένος

Η αρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
και εγω περασα δημοσιες σχεσεις κ επικοινωνια στην καστορια κ β εξαμηνο! :D

αληθεια?! αντε οραια! εισαι το μονο ατομο π ξερω οτι θα παει τλκ!! εισαι απο αθηνα? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άσωτος Υιός

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Νέκρα έπεσε, τόσοι λίγοι περάσαν Καστοριά; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

apostolispam

Νεοφερμένος

Ο apostolispam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα παιδιά,
πέρασα Πληροφορική στην Καστοριά.
Ξέρετε αν είναι καλή η σχολή;
Αν μπορείς να κάνεις εύκολα φίλους;
Γενικά και για την πόλη, πως είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

atalantus

Νεοφερμένος

Ο atalantus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαγκαδά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Φέτος nobody?????:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Whiteman

Νεοφερμένος

Ο Whiteman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Υπάρχει καμιά να βγαίνεις να ξεσκάς το απογευματάκι?
Συγκοινωνία κάθε πόση ώρα?

Έχουν φθηνά supermarket?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

tiririn

Νεοφερμένος

Η tiririn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Για φθηνα σουπερ μαρκετ μη ψαχνεις στη νεα λευκη ή μανιακοι.. Υπαρχει μασουτης κοντα στο εμπορικο και λιντλ στο νταηλακι. Ολα τα ολα ειναι υπερ γρηγοριαδης κτλ που ειναι πιο ακριβα.Καφετεριες στη νεα λευκη εννοεις ή στο νταηλακι; στο νταηλακι δεν εχει κατι παντως.. Συγκοινωνια απο που για που;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Whiteman

Νεοφερμένος

Ο Whiteman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Αν θες καφε κ μενεις Νταηλακη πας κεντρο?
Συγκοινωνια και για Ν.Λ. - Κεντρο και για Νταηλακη - Κεντρο. Εχει συχνα ? Κ το Σ/Κ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top