Φοιτητική ζωή στην Πάτρα

boubou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλονή (Λέσβος). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
κ εγω πατρα θα ειμαι.....:(στο νηπιαγωγων...αλλα θα φυγω με μεταγραφη για αθηνα λογω τριτεκνιασ....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

student91

Νεοφερμένος

Ο student91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
κ εγω πατρα φιλολογια αλλα θα παω αθηνα με πολυτεκνια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smallv17

Νεοφερμένος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Kι εγω παιδαγωγικο Πατρας!!!!Αυριο ερχομαι να βρω σπιτακι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna13

Νεοφερμένος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Γεια σας παιδια!!! Λοιπον εχω να πω και εγω κατι πρωτοτυπο! Και εγω πατρα :P τελικα ολοι την ιδια μερα θα παμε για σπιτι.Κ εγω αυριο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ntinoula

Νεοφερμένος

Η ntina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
κι εγω πατρα..!!!!γεωλογια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos0712

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
ceid πατρας....ακους rebbeca????....συμφοιτητες???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fostiras13

Νεοφερμένος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
κι εγώ οικονομικών επιστημών Πάτρας!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Samy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 248 μηνύματα.
συγχαρητηρια σε ολους παιδια και σας ευχομαι μια αξεχαστη(για τα τυπικα το γραφω..δεν υπαρχει περιπτωση να μην ειναι) φοιτητικη ζωη για τα επομενα 4,5,6,7,..... χρονια :D!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RebeccaforJimani

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρεβέκκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
ceid πατρας....ακους rebbeca????....συμφοιτητες???
Γιατί δεν έγραψες ακόμα στο θέμα μας που είναι στο τέταρτο πεδίο? Ντροπή σου!:P
-----------------------------------------
συγχαρητηρια σε ολους παιδια και σας ευχομαι μια αξεχαστη(για τα τυπικα το γραφω..δεν υπαρχει περιπτωση να μην ειναι) φοιτητικη ζωη για τα επομενα 4,5,6,7,..... χρονια :D!
Ευχαριστούμε.Επίσης καλό υπόλοιπο!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εφη

Νεοφερμένος

Η εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
επειδή είμαι από Κύπρο δεν έχω καθόλου ιδέα από Πάτρα..και ψάχνω για διαμέρισμα. Δεν το θέλω στο κέντρο, αλλα να είναι κοντα. Σε ποιες περιοχές να ψάξω; Από που περνάνε τα λεωφορία για το πανεπιστήμιο; Υπάρχει στο internet κάποια σελίδα που μπορώ να δω διαμερίσματα προς ενοικίαση, σχετικά καινούρια και κατά προτίμηση 2αρι;
Κάθε πληροφορία ευπρόσδεκτή!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arximidis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arximidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εφη

Νεοφερμένος

Η εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Σε ποιες περιοχές να προτιμήσω και σε ποιές υπάρχουν κοντά στάσεις λεωφορίων για το πανεπιστήμιο; Πού συχνάζουν οι περισσότεροι φοιτητές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pizza_dora

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η pizza_dora αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Υπαρχουν τουλ αλλα 2-3 threads με αυτο το θέμα. Ριξε μια ματια στην ενοτητα και θα βρεις ολες τις απαραιτητες πληροφοριες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AEK21

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΑΝΝΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
γεννηθηκα κ εμεινα στην Πατρα πολλα χρονια. το κεντρο βοηθαει γιατι εκει ειναι ολες οι αφετηριες των λεωφορειων κ ολη η ζωη. Αν περασες Πανεπιστημιο κοιτας κεντρο κ Αγια Σοφία αν πέρασες ΤΕΙ κοιτας Ζαρουχλεικα κ Ταραμπουρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εφη

Νεοφερμένος

Η εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
άσχετο αλλά...στην Πάτρα δεν έχει Mc Donalds?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pizza_dora

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η pizza_dora αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Mπα, εχουν κλεισει εδω και αιωνες. Ειπαμε πετρελαιο, αλλα εχει και καποιο οριο η πλαστικότητα.

Goody's ftw! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aggeliki22065

Νεοφερμένος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.

εφη

Νεοφερμένος

Η εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
k pou 8a pinw to milkshake mou??:P...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aggeliki22065

Νεοφερμένος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
k pou 8a pinw to milkshake mou??:P...
χμ....starbucks!!πρεπει να ναι milkshake απαραιτητα??κατι παρεμφερες??:P
-----------------------------------------
σε ποια σχολη περασες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εφη

Νεοφερμένος

Η εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
hehe:Pp Συμβιβάζομαι και με starbucks:D

και οι εγγραφές στο πανεπιστήμιο πότε γίνονται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top