Φοιτητική ζωή στην Κομοτηνή

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Φυσικά αγαπητή μου: πηγαίνεις στο κατάστημα του παρόχου κινητής τηλεφωνίας σου και αυτοί έχουν τεχνικούς ή συνεργάζονται με καταστήματα επισκευών Η/Υ και κινητών. Συνήθως, αν η βλάβη δεν είναι σοβαρή το επισκευάζουν.Αν είναι σοβαρή, πηγαίνει Αθήνα.
Ευχαριστώ. Δεν είναι τόσο σοβαρή, απλώς οι εργαζόμενοι του καταστήματος της περιοχής μου είναι ξεφτέρια και θα μου το κρατήσουν μέχρι τα Χριστούγεννα αν τους το πάω:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

virtus

Νεοφερμένος

Η virtus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
https://www.wind.com.gr/gr/gia-ton-i...d-double-play/wind-double-play-s/?planID=1289
wind 15,17 ευρώ & 2 ευρώ για Σταθερά 120' & 72,35€ τελος ενεργοπ
https://www.forthnetgroup.gr/ServicesDefault.aspx?a_id=4680
4net 17,90 euro 2 ευρώ για 200 λεπτα ομιλιας & 51,52 ευρώ τελος ενεργοπ
https://oteshop.ote.gr/storefront/double-play/-/ote-conn-x-/prodconnx_foititiko.html
ote € 11,50 Μηνιαίο τέλος για 6 μηνες μετα 24Mbps: €16,43/ μήνα]
https://www.hol.gr/GR/home/vodafone/Pages/default.aspx
οποιος εχει vodafone συμβολαιο 24Mbps: €15/ μήνα
Διαλέχτε............
εγώ ψαχνομαι και για συμβολαιο κινητης (οικογενειακό ?) συμφέρει κάποιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fortisimo

Νεοφερμένος

Η fortisimo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Εχω την εντύπωση ότι ο οτε με 11,50 προϋποθέτει την ύπαρξη/πάγιο σταθερής γραμμής και αφορά μόνο το ιντερνετ. Δηλαδή ότι τελικά πληρώνεις 11,50+τηλεφωνο. Λάθος κάνω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Εχω την εντύπωση ότι ο οτε με 11,50 προϋποθέτει την ύπαρξη/πάγιο σταθερής γραμμής και αφορά μόνο το ιντερνετ. Δηλαδή ότι τελικά πληρώνεις 11,50+τηλεφωνο. Λάθος κάνω;
Noμίζω πως έχεις δίκαιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Ευχαριστώ. Δεν είναι τόσο σοβαρή, απλώς οι εργαζόμενοι του καταστήματος της περιοχής μου είναι ξεφτέρια και θα μου το κρατήσουν μέχρι τα Χριστούγεννα αν τους το πάω:P.
Αν το στείλεις στην αντιπροσωπεία; Εγγύηση έχει;

Σχετικά με το διαδίκτυο, κατά τη γνώμη μου, η πιο αξιόπιστη λύση είναι ο ΟΤΕ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Σχετικά με το διαδίκτυο, κατά τη γνώμη μου, η πιο αξιόπιστη λύση είναι ο ΟΤΕ.

Μαρτύρησα με τον ΟΤΕ πέρσι, μέχρι να καταφέρει να εγκαταστήσει το ιντερνετ στο σωστό σπίτι και στη σωστή πόλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Αν το στείλεις στην αντιπροσωπεία; Εγγύηση έχει;

Σχετικά με το διαδίκτυο, κατά τη γνώμη μου, η πιο αξιόπιστη λύση είναι ο ΟΤΕ.
Επειδή σε ένα δεκαήμερο θα φύγω, δεν γίνεται να αφήσω το κινητό πίσω. Γι'αυτό θα ήθελα να το φροντίσω στην Κομοτηνή αυτό το θέμα.:P Δεν είναι κάτι πολύ σοβαρό, φαντάζομαι πως λύνεται.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Μαρτύρησα με τον ΟΤΕ πέρσι, μέχρι να καταφέρει να εγκαταστήσει το ιντερνετ στο σωστό σπίτι και στη σωστή πόλη.
Άμα είσαι μεγαλοεισοδηματίας με πλήθος ακινήτων, αυτά τα προβλήματα υπάρχουν. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fortisimo

Νεοφερμένος

Η fortisimo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Βγαίνω εκτός θέματος αλλά πράγματι μου έχει κάνει μεγάλη εντύπωση η LG στην υπόθεση 'βλάβη κινητού". Στέλνει κουριερ, παίρνει το κινητό σου και σε 2 μέρες το έχεις πίσω επισκευασμένο (μου άλλαξαν οθόνη αφής) και φυσικά όλα δωρεάν στην εγγύηση. Ταχύτατη.

Και στο θέμα μας: Έχει κάποιος εμπειρία από 24ρα forthnet στην Κομοτηνή; Τι ταχύτητα πιάνει στην πράξη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Βγαίνω εκτός θέματος αλλά πράγματι μου έχει κάνει μεγάλη εντύπωση η LG στην υπόθεση 'βλάβη κινητού". Στέλνει κουριερ, παίρνει το κινητό σου και σε 2 μέρες το έχεις πίσω επισκευασμένο (μου άλλαξαν οθόνη αφής) και φυσικά όλα δωρεάν στην εγγύηση. Ταχύτατη.

Και στο θέμα μας: Έχει κάποιος εμπειρία από 24ρα forthnet στην Κομοτηνή; Τι ταχύτητα πιάνει στην πράξη;
Θέλω κι εγώ τέτοια εξυπηρέτηση.:P

Εγώ που δεν έχω Κομοτηνή και έχω forthnet μια χαρά είμαι. Γιατί και εκεί πάνω να μην είναι καλά;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Άμα είσαι μεγαλοεισοδηματίας με πλήθος ακινήτων, αυτά τα προβλήματα υπάρχουν. :P
Πρώτα δεν το έβαλαν καθόλου στην Αθήνα, το έβαλαν στην πόλη μου.
Τους παίρνω τηλέφωνο, λένε θα το φτιάξουμε.
Μετά το είχαν παράλληλα και στην Αθήνα και στο σπίτι μου (πληρώναμε δλδ επί 2 :P )
Ξαφνικά, χωρίς λόγο, μου το κόβουν στην Αθήνα.
Τους παίρνω, τους βρίζω.
Εν τέλει, κατά τα τέλη Νοέμβρη το έκοψαν τελείως απ' την πόλη μου, το άφησαν σε εμένα, και άλλαξα και 2 μόντεμ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.

Λιβία Αυγούστα

Δραστήριο μέλος

Η Λιβία Αυγούστα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Θέλω κι εγώ τέτοια εξυπηρέτηση.:P

Εγώ που δεν έχω Κομοτηνή και έχω forthnet μια χαρά είμαι. Γιατί και εκεί πάνω να μην είναι καλά;:hmm:
Μια χαρα ειναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.

Λιβία Αυγούστα

Δραστήριο μέλος

Η Λιβία Αυγούστα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Συμφέρει; Χρειάζεται και γραμμή τηλεφώνου να φανταστώ, σωστά;
Νομιζω ναι.Ναι, χρειαζεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Ξέχασαν να το αποσυνδέσουν από την πόλη μου :confused:
Είχα την εντύπωση ότι πάει μία γραμμή ανά αριθμό. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.

Sans-culotte

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Sans-culotte αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 197 μηνύματα.
Ευχαριστώ. Δεν είναι τόσο σοβαρή, απλώς οι εργαζόμενοι του καταστήματος της περιοχής μου είναι ξεφτέρια και θα μου το κρατήσουν μέχρι τα Χριστούγεννα αν τους το πάω:P.

Παρακαλώ:) Κάνε μια έρευνα αγοράς για τα καταστήματα της περιοχής σου. Από που κατάγεσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top