Φοιτητική ζωή στην Κομοτηνή

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Παιδια, καθε εμποδιο για καλο οπως λενε:P
Και εγω στην αρχη(επειδη δεν βγαινω ευκολα οικονομικα για επαρχια) ειχα σκοπο να δηλωσω μονο αθηνα, ουτε καν σκεψη για επαρχια. Ελα ομως που επειτα δηλωσα και κομοτηνη και κρητη και τελικα βρεθηκα κομοτηνη. Κατι που ουτε ειχα φανταστει! Ποιος ξερει ισως να ειναι καλυτερα ετσι!:)

Αντε να περασουν οι μερες να ανεβω και εγω πανω γιατι βαρεθηκα εδω περα :P
:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alitaki17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η alitaki17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Παιδια, καθε εμποδιο για καλο οπως λενε:P
Και εγω στην αρχη(επειδη δεν βγαινω ευκολα οικονομικα για επαρχια) ειχα σκοπο να δηλωσω μονο αθηνα, ουτε καν σκεψη για επαρχια. Ελα ομως που επειτα δηλωσα και κομοτηνη και κρητη και τελικα βρεθηκα κομοτηνη. Κατι που ουτε ειχα φανταστει! Ποιος ξερει ισως να ειναι καλυτερα ετσι!:)

Αντε να περασουν οι μερες να ανεβω και εγω πανω γιατι βαρεθηκα εδω περα :P
:clapup::clapup::clapup:

αυτο πιστευω και εγω ακριβως....αντε αντε...:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
εκανε λιγο κρυο το βραδυ μονο......μην φανταστεις τραγικα πραγματα δεν πεθαινες....το πρωι εχει ζεστη...και το βραδυ λιγο κρυο....εγω το βραδυ ας πουμε ημουν με ενα φουτερακι απλα.....δεν εχει το πολυ κρυο ακομα...:P
Τέλειααααααααα:vroum:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
εκανε λιγο κρυο το βραδυ μονο......μην φανταστεις τραγικα πραγματα δεν πεθαινες....το πρωι εχει ζεστη...και το βραδυ λιγο κρυο....εγω το βραδυ ας πουμε ημουν με ενα φουτερακι απλα.....δεν εχει το πολυ κρυο ακομα...:P
Φουτεράκι??Δηλαδή σ' ένα μήνα τι θα θέλουμε??:eek::worry:
Πωω,προβλέπεται να μας κόψει το κρύο...... :worry: :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Φουτεράκι??Δηλαδή σ' ένα μήνα τι θα θέλουμε??:eek::worry:
Πωω,προβλέπεται να μας κόψει το κρύο...... :worry: :/:
Kaι εδώ φορέσαμε ζακέτες και η μητέρα μου χρησιμοποίησε μια κουβερτούλα. Εγώ είχα δέκατα και δεν ένιωσα το κρύο παρα το πρωί:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Φουτεράκι??Δηλαδή σ' ένα μήνα τι θα θέλουμε??:eek::worry:
Πωω,προβλέπεται να μας κόψει το κρύο...... :worry: :/:

Και... κρύο, και... οικονομία στη θέρμανση.
Θα σκεπαζόμαστε με το εξής εναλλάξ στυλ:
Ένα πάπλωμα, μία κουβέρτα
Ένα πάπλωμα, μία κουβέρτα...

Μόλις συμπληρώσεις 8 κι 8, σταμάτα. Θα είσαι κατάλληλα σκεπασμένη για να διατηρήσεις τη μισή από τη θερμοκρασία του σώματός σου.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Φουτεράκι??Δηλαδή σ' ένα μήνα τι θα θέλουμε??:eek::worry:
Πωω,προβλέπεται να μας κόψει το κρύο...... :worry: :/:

Kαι αθηνα κεντρο που κατεβηκα χθες το βραδακι,ζακετουλα φορεσα.:P
Και το βραδυ κοιμαμαι με κουβερλι.:P
Παντου εχει αρχισει σιγα-σιγα να κρυωνει ο καιρος:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Kαι αθηνα κεντρο που κατεβηκα χθες το βραδακι,ζακετουλα φορεσα.:P
Και το βραδυ κοιμαμαι με κουβερλι.:P
Παντου εχει αρχισει σιγα-σιγα να κρυωνει ο καιρος:P
Τι ωραία:vroum:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Ισχύει παιδιά,κι εμένα μ' αρέσει τώρα που δροσίζει!!:D
Λοιπόν,έφτιαξα τη βαλιτσούλα μου και σας χαιρετώ (προσωρινά)!;)
(Όχι για Ξάνθη ακόμα,δυστυχώς ;) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Φουτεράκι??Δηλαδή σ' ένα μήνα τι θα θέλουμε??:eek::worry:
Πωω,προβλέπεται να μας κόψει το κρύο...... :worry: :/:
Με φούτερ ήμουν την άνοιξη πάντως:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
alitaki17: η Φιλήμωνος είναι πολύ καλή οδός και πολύ κοντά στην Πρυτανεία, και κεντρικά από την άποψη ότι θα έχει κίνηση ο δρόμος αλλά και ήσυχα.. ναι Κομοτηνή μένω και σπουδάζω, άσχετα αν δε φαίνεται στις πληροφορίες κάτω από το άβαταρ :P
επίσης να σας πω ότι περάσατε στην τοπ φοιτητούπολη κατά την άποψή μου, σε ένα πολύ καλό πανεπιστήμιο με πολύ καλούς καθηγητές και δε θα θέλετε να φύγετε :P
με το καλό να μας έρθετε όλοι λοιπόν, και με το καλό να κανονίσουμε καμιά συνάντηση :P
επίσης... ακόμη δε κρύωσε ο καιρός, όσο κι αν λένε όλοι ότι έχει κρύο... ένα συνηθισμένο ΒΟΥΝΙΣΙΟ καλοκαίρι ζούμε αυτό το μήνα στην Κιμουλτζίνα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alitaki17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η alitaki17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Τέλειααααααααα:vroum:
:):)
Φουτεράκι??Δηλαδή σ' ένα μήνα τι θα θέλουμε??:eek::worry:
Πωω,προβλέπεται να μας κόψει το κρύο...... :worry: :/:
χαχαχα....το προτιμω απο την ζεστη.:P
Kαι αθηνα κεντρο που κατεβηκα χθες το βραδακι,ζακετουλα φορεσα.:P
Και το βραδυ κοιμαμαι με κουβερλι.:P
Παντου εχει αρχισει σιγα-σιγα να κρυωνει ο καιρος:P
ππαντου ναι και τωρα ειμαι στο χωριο μου καρδιτσα και εχει ψυχρα..:P
alitaki17: η Φιλήμωνος είναι πολύ καλή οδός και πολύ κοντά στην Πρυτανεία, και κεντρικά από την άποψη ότι θα έχει κίνηση ο δρόμος αλλά και ήσυχα.. ναι Κομοτηνή μένω και σπουδάζω, άσχετα αν δε φαίνεται στις πληροφορίες κάτω από το άβαταρ :P
επίσης να σας πω ότι περάσατε στην τοπ φοιτητούπολη κατά την άποψή μου, σε ένα πολύ καλό πανεπιστήμιο με πολύ καλούς καθηγητές και δε θα θέλετε να φύγετε :P
με το καλό να μας έρθετε όλοι λοιπόν, και με το καλό να κανονίσουμε καμιά συνάντηση :P
επίσης... ακόμη δε κρύωσε ο καιρός, όσο κι αν λένε όλοι ότι έχει κρύο... ένα συνηθισμένο ΒΟΥΝΙΣΙΟ καλοκαίρι ζούμε αυτό το μήνα στην Κιμουλτζίνα :P
ναι ισχυει και κοντα στο κεντρο ειμαι και στην σχολη...σιγα και κανα 15λεπτο να περναω σιγα....:P..καλο κανει....ασε και εμενα μου ελεγαν κανει κρυο χοντρο...και ειχα παρει μονο χειμωνιατικα και ενα δυο καλοκαιρινα ...το πρωι δηλαδη πεθαινα απο την ζεστη:(...οσο για την συναντηση εχουμε κανονισει ολοι να βρεθουμε 1 οκτωβρη στην πλατεια κατω απο το σπαθι στις επτα το απογευμα...μπορεις να ερθεις φυσικα...και οποιος αλλος θελει...:clapup::clapup::clapup:
σε ποια σχολη σπουδαζεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Αlitaki17,για πές μας τα νέα. Πώς είναι; Όλα ωραία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alitaki17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η alitaki17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Αlitaki17,για πές μας τα νέα. Πώς είναι; Όλα ωραία;

αχ ν ηριης μου σημερα εφυγα απο κομοτηνη και δεν ηθελα ,.....φαντασου και εμεινα εκει μονο για 4 μερες....:(...ειναι τοσο ωραια.......οι ανθρωποι ειναι πολυ ευγενικοι και φιλοξενοι...χαρουμενοι και πολιτισμενοι δεν βριζουν δεν ειναι κακοκεφοι οπως οι ανθρωποι της αθηνας...καμια σχεση...εχει παρα πολυ κοσμο και ομως ειναι ησυχη πολη.....εγκληματικοτητα???....0......αφου οι κατοικοι αφηνουν το κλειδι για παραδειγμα εξω απο την πορτα δεν υπαρχει φοβος τιποτα....:P:P..παρα πολυυυ ωραια περιμενω πως και πως να παει 27 του μηνος να ανεβω ξανα:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
αχ ν ηριης μου σημερα εφυγα απο κομοτηνη και δεν ηθελα ,.....φαντασου και εμεινα εκει μονο για 4 μερες....:(...ειναι τοσο ωραια.......οι ανθρωποι ειναι πολυ ευγενικοι και φιλοξενοι...χαρουμενοι και πολιτισμενοι δεν βριζουν δεν ειναι κακοκεφοι οπως οι ανθρωποι της αθηνας...καμια σχεση...εχει παρα πολυ κοσμο και ομως ειναι ησυχη πολη.....εγκληματικοτητα???....0......αφου οι κατοικοι αφηνουν το κλειδι για παραδειγμα εξω απο την πορτα δεν υπαρχει φοβος τιποτα....:P:P..παρα πολυυυ ωραια περιμενω πως και πως να παει 27 του μηνος να ανεβω ξανα:clapup::clapup::clapup:
Τι ωραία!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alitaki17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η alitaki17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 175 μηνύματα.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
θα τα δεις και εσυ..:P
Μακάρι να είναι τόσο όμορφα όσο μας τα περιγράφεις, αν και πιστεύω πως θα μου αρέσει.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Το κακό με την Κομοτηνή είναι ότι σε λίγους μήνες θα τους ξέρεις όλους. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alitaki17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η alitaki17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 175 μηνύματα.
πραγματικα αυτο που λενε οτι οποιος παει κομοτηνη κλαιει 2 φορες ισχυει...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Το κακό με την Κομοτηνή είναι ότι σε λίγους μήνες θα τους ξέρεις όλους. :P
Και αυτό είναι κακό;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top