Φοιτητική ζωή στην Κομοτηνή

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Κατερίνα όντως... Ούτε για τον ερχομό της επόμενης χιλιετίας να μετρούσες αντίστροφα!!:P Θανάση, μπορούμε να περπατάμε στην πλατεία ειρήνης για ένα τέταρτο και με αργό βήμα, οπότε να πάρεις τηλέφωνο να ρωτήσεις που είμαστε και να σου πούμε να περπατήσεις απ το σπαθί μέχρι να βρεις ένα μπούγιο 9-10 ατόμων...:D πλάκα κάνω φυσικά! Δεν νομίζω να είναι δυνατόν όλοι να είναι 7 νταν στο σπαθί... Όλο και κάποια μικροκαθυστέρηση θα υπάρξει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerinakok

Νεοφερμένος

Η katerinakok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
χαχαχαχα:)πλακα κανω βρε...αμεσως ολοι σας:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Petunia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Κατερίνα όντως... Ούτε για τον ερχομό της επόμενης χιλιετίας να μετρούσες αντίστροφα!!:P Θανάση, μπορούμε να περπατάμε στην πλατεία ειρήνης για ένα τέταρτο και με αργό βήμα, οπότε να πάρεις τηλέφωνο να ρωτήσεις που είμαστε και να σου πούμε να περπατήσεις απ το σπαθί μέχρι να βρεις ένα μπούγιο 9-10 ατόμων...:D πλάκα κάνω φυσικά! Δεν νομίζω να είναι δυνατόν όλοι να είναι 7 νταν στο σπαθί... Όλο και κάποια μικροκαθυστέρηση θα υπάρξει...

Ε βεβαια μεχρι να κανετε τα μαλλια σας,φρου φρου και αρωματα θελετε μια ωρα..:P:P
Η μπορουμε να τρεχουμε και γυρω γυρω απο την πλατεια μεχρι να ερθεις θαναση!:D:D
Παντως καλες οι μπουγατσες και στην κομοτηνη αλλα σαν την σαλονικα δεν ειναι:P(τι φλασια εφαγα τωρα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oasis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η oasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Παντως καλες οι μπουγατσες και στην κομοτηνη αλλα σαν την σαλονικα δεν ειναι:P(τι φλασια εφαγα τωρα)

Aυτό μπορώ να το επιβεβαιώσω κι εγώ ως Θεσσαλονικιά! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerinakok

Νεοφερμένος

Η katerinakok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
ελα ντε...οτι του φανει:):):Pαα και δεν κανουμε μονο εμεις δεκα ωρες να ετοιμαστουμε αλλα και καποιοι αλλοι.............τεσπα 7 θα ειμαστε εκει:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofaki__18

Νεοφερμένος

Η sofaki__18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Απο κοριτσια εμειναν η sofaki_18 και η iwanna_92!Θα τις αποστειλω ιδιαιτερη προσκληση μιας και δεν μας παιζουν εδω,μαλλον ειναι celebrities:P:P

Απο αγορια σιγουρα εγω,ο αλλος γιωργος,lebron και λογικα ο στεφαν και εκκρεμει ο θανασης(saggisch)!

αμεσως να πεις την κακια σου εσυ...:P:P:P...εγω δυστυχως δεν θα μπορεσω να ερθω γιατι δεν θα ειμαι στην κομοτηνη..τον πρωτο καιρο μεχρι να τακτοποιηθω θα πηγαινοερχομαι(για καμια βδομαδα)...οποτε θα παω στις 4(οπου και ξεκιναμε)..:D:D....
παντως σημερα που πηγα στην κομοτηνη ηταν φοβερα...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Petunia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
αμεσως να πεις την κακια σου εσυ...:P:P:P...εγω δυστυχως δεν θα μπορεσω να ερθω γιατι δεν θα ειμαι στην κομοτηνη..τον πρωτο καιρο μεχρι να τακτοποιηθω θα πηγαινοερχομαι(για καμια βδομαδα)...οποτε θα παω στις 4(οπου και ξεκιναμε)..:D:D....
παντως σημερα που πηγα στην κομοτηνη ηταν φοβερα...!!!

Δεν πειραζει σοφια We still love you!:P
*αματα ειναι,μην νομιζεις ομως οτι θα μας ξεφυγεις...:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mcstefan7

Νεοφερμένος

Ο Mcstefan7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
ελα ντε...οτι του φανει:):):Pαα και δεν κανουμε μονο εμεις δεκα ωρες να ετοιμαστουμε αλλα και καποιοι αλλοι.............τεσπα 7 θα ειμαστε εκει:D

Κατερίνα και εγω είμαι ένας απο τους οποίους κάνουν 10 ώρες....σιγα και να μας περιμένουν και λίγο δεν πειράζει....:P:P:P:P...πλακα κάνω στις 7 ολοι σπαθί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Petunia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Σε 9 μερες, 218 ωρες και 13080 δευτερολεπτα να ειστε ολοι στο σπαθι....:):)

Η μια μερα εφυγε ηδη:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mcstefan7

Νεοφερμένος

Ο Mcstefan7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Γιώργο σου έστειλα pm για την συνάντηση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Petunia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Γιώργο σου έστειλα pm για την συνάντηση...

Οκ τρελε μου!Αντε αντε ενας ενας φευγετε,τελευταιος θα ερθω με φαινεται:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mcstefan7

Νεοφερμένος

Ο Mcstefan7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
μην ανχόνεσαι,,,,θα έρ8εις και εσύ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgekod92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georgekod92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Παιδιά θα έρθω κι εγώ εννοείται! Κυριακή στις 7 έτσι; Σας γράφω αυτή τη στιγμή από Κομοτηνή, κλέβοντας ίντερνετ! :P Λοιπόν είναι τέλεια εδώ! έχει και πολύ κόσμο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Petunia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Παιδιά θα έρθω κι εγώ εννοείται! Κυριακή στις 7 έτσι; Σας γράφω αυτή τη στιγμή από Κομοτηνή, κλέβοντας ίντερνετ! :P Λοιπόν είναι τέλεια εδώ! έχει και πολύ κόσμο!

Χεχεχε!Ετσι Ετσι!We are coming...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lebron15

Νεοφερμένος

Ο lebron15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Σας γραφω απο Κομοτηνη και εγω,αυριο κανω εγγραφη,επιστρεφω Αθηνα και Σ/Κ θα βρισκομαι παλι στον τοπο του εγκληματος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
στον τόπο του εγκλήματος;;!!:D θα κατεβώ αύριο για τη δεή... και λογικά θα εγκατασταθώ κυριακή γιατί έχω κάτι δουλειές να κάνω ακόμη στην αλεξανδρούπολη... αχ τί ωραία!!!!!!!!!!!!!!!!!! πλησιάζει η μέρα εκείνη!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mcstefan7

Νεοφερμένος

Ο Mcstefan7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
αντε να τελείωσουν και οι κολονταλικέριδες με τις μλκιες τους(χχχχχ...δεν 8ελω μπαν!) γιατι έχω πάνω το pc χωρίς οθόνη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Petunia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
αντε να τελείωσουν και οι κολονταλικέριδες με τις μλκιες τους(χχχχχ...δεν 8ελω μπαν!) γιατι έχω πάνω το pc χωρίς οθόνη!

Δεν εχω το pc ολοκληρο εγω,οποτε καλα εισαι:PΜηπως και το σταματησουν σημερα!
Ελενα?6 days to go!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Ω ναι!! 6 μέρες!! Και 50 λεπτά για να μη ξεχνιόμαστε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mcstefan7

Νεοφερμένος

Ο Mcstefan7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
ναι το πρόβλημα μου είναι οτι το κομπιούτερ το έχω και για δουλεία μιας και ασχολούμαι με web designer kai coding...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top