Φοιτητική ζωή στην Κομοτηνή

R3nia

Νεοφερμένος

Η Ρένια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
20 ΜΕΡΕΣ!!!??????????
εγω ρωτησα στην φορθνετ στην Εδεσσα και μου ειπαν γυρω στις 12 μερες και οτι θα ερθει τεχνικος για να κανει τη γραμμη ο οποιος θελει 50 ευρω.
χμμ... πρεπει να συνενοηθουμε αλλιως για τη συναντηση... η απο νωρις να το κανονισουμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mcstefan7

Νεοφερμένος

Ο Mcstefan7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
εγώ απο οτε περιμένω να μ ενεργοποιήσουν το τηλέφωνο...Η αρμένικη εκκλησία είναι ενεργή?Δεν νομίζω να κάνουν και πολυ φασαρία γτ μένω κοντά της..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

R3nia

Νεοφερμένος

Η Ρένια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Εγω προσωπικα δεν ξερω καν που ειναι η συγκεκριμενη εκκλησια....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Petunia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
εγώ απο οτε περιμένω να μ ενεργοποιήσουν το τηλέφωνο...Η αρμένικη εκκλησία είναι ενεργή?Δεν νομίζω να κάνουν και πολυ φασαρία γτ μένω κοντά της..

Χαχαχα καλυτερα απο κοντα αυτα γτ ειμαστε και σε δημοσιο forum..:)

Νομιζω το καλυτερο σημειο ειναι τ σπαθι ενα μεγαλο σπαθι στο κεντρο της πολης σιγουρα ολοι το εχουν δει!Θα καθομαστε στα μαρμαρα εκει για να αναγνωριζουμε ο ενας τον αλλο,σαν μυστικοι πρακτορες ενα πραγμα:P:P
Ενα καφε ειπα να πιω ο καημενος και το κανατε το θρεντ μεσημεριανο:D:D

Ναι ο lebron15 νομιζω περασε κοινωνικης διοικησης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

R3nia

Νεοφερμένος

Η Ρένια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Συμφωνω και γω για το σπαθι! (ειναι και κοντα στο σπιτι μου σχετικα)

ναι-ναι ξερω οτι ειμαστε στο ιδιο τμημα με τον lebron15!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Σάββατο ή κυριακή η συνάντηση?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

R3nia

Νεοφερμένος

Η Ρένια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Να ψηφισουμε!:)

Εγω λεω Κυριακη, για να εχω ψιλοτακτοποιηθει με το σπιτι...Αλλα και Σαββατο να γινει θα ερθω..!
Σαββατο=0
Κυριακη=1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oasis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η oasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Mιλάμε γενικά για κάποιο σαββατοκύριακο ή για τις 2-3 του μηνός;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Για 2-3 εννοούσα, γιατί είπαμε να συναντηθούμε πρώτες μέρες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oasis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η oasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Τότε κι εγώ Κυριακή λέω αλλά περιμένω να βγει και ανακοίνωση για το αν θ' αρχίσουν τα μαθήματα σίγουρα στις 4 γιατί αν αρχίσουν 11 θ' ανέβω πιο αργά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Petunia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Τότε κι εγώ Κυριακή λέω αλλά περιμένω να βγει και ανακοίνωση για το αν θ' αρχίσουν τα μαθήματα σίγουρα στις 4 γιατί αν αρχίσουν 11 θ' ανέβω πιο αργά..

Οταν πηγες για εγγραφη δεν σου ειπαν ποτε αρχιζετε??
Ναι κυριακη ειναι μια χαρα!Να δουμε αν συμφωνουν και τα αλλα παιδα!

Αντε αντε ποσταρετε ολοι ποτε σας βολευει...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgekod92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georgekod92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Οταν πηγες για εγγραφη δεν σου ειπαν ποτε αρχιζετε??
Ναι κυριακη ειναι μια χαρα!Να δουμε αν συμφωνουν και τα αλλα παιδα!

Αντε αντε ποσταρετε ολοι ποτε σας βολευει...:)
Όποια μέρα να ναι.. αν και δύσκολο να σας δω αφού αύριο φεύυγω και τις πρώτες μέρες δε θα έχω 'ιντερνετ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Petunia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Όποια μέρα να ναι.. αν και δύσκολο να σας δω αφού αύριο φεύυγω και τις πρώτες μέρες δε θα έχω 'ιντερνετ..

Καλο ταξιδι!Τα λεμε στη συναντηση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lebron15

Νεοφερμένος

Ο lebron15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Για ποσο του μηνος λετε για τη συναντηση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Petunia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Για ποσο του μηνος λετε για τη συναντηση;

Λογικα για 3 του μηνος κυριακη!Αυτο προσπαθουμε να κανονισουμε τωρα,να δουμε αν μπορουν ολοι!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oasis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η oasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Οταν πηγες για εγγραφη δεν σου ειπαν ποτε αρχιζετε??

Δεν ήξεραν, μιλάμε για οργάνωση δηλαδή τώρα όχι αστεία..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Petunia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Ποσταρετε αν επιθυμειτε σαββατο η κυριακη(2-3 οκτωβρη)!
Με τον georgekod εχω ηδη κανονισει να τον παρω τηλ μολις αποφασισουμε,οποτε VOTE!!!:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lebron15

Νεοφερμένος

Ο lebron15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Εγω προσωπικα δεν νομιζω να εχω προβλημα στην ημερα εκτος αν παιζει η manchester,αυτο παει για τα αγορια! :-D
Η καλυτερη λυση ειναι να συναντηθουμε στο σπαθι οπως ειπε και ενα παιδι γιατι δεν μου ερχεται στο μυαλο αλλο μερος που ειναι τοσο πολυ σημα κατατεθεν.Ε μετα ολοκληρη Κομοτηνη σιγουρα θα εχει κανα μουσουλμανικο μαγαζι με ναργιλεδες οπου σιγουρα θα πρεπει να παμε γιατι ο ναργιλες ενωνει,ελπιζω να αρεσει αυτη η προταση! :-D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Petunia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Εγω προσωπικα δεν νομιζω να εχω προβλημα στην ημερα εκτος αν παιζει η manchester,αυτο παει για τα αγορια! :-D
Η καλυτερη λυση ειναι να συναντηθουμε στο σπαθι οπως ειπε και ενα παιδι γιατι δεν μου ερχεται στο μυαλο αλλο μερος που ειναι τοσο πολυ σημα κατατεθεν.Ε μετα ολοκληρη Κομοτηνη σιγουρα θα εχει κανα μουσουλμανικο μαγαζι με ναργιλεδες οπου σιγουρα θα πρεπει να παμε γιατι ο ναργιλες ενωνει,ελπιζω να αρεσει αυτη η προταση! :-D

Χαχαχα!Δεν ειναι καθολου κακη ιδεα Ali-G:PΜην ανησυχεις παιζει την προηγουμενη μερα με την sunderland!
Ακουω και τους υπολοιπους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

saggisch19

Νεοφερμένος

Ο saggisch19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
παιδια να κανονιστει μια μερα στην οποια να ειναι συμφωνοι ολοι και να μπορουν βεβαια κιολας...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top