Φοιτητική ζωή στην Κομοτηνή

saggisch19

Νεοφερμένος

Ο saggisch19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Και γω κομοτηνη θα μαι μπορω να μπω στο κλαμπ ...??? Ποτε λετε για συναντηση..??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Petunia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Βεβαιως και να μπεις ολοι ειναι καλοδεχουμενοι εδω!!Λογικα 2-3 λεμε!
Ναι ναι παρτην μην γινεις ομως δευτερος δαλουκας προσεχε αν ξερεις απο μπαλα:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chocos

Νεοφερμένος

Ο chocos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Σοφία με λένε, δεν πήγα ακόμα μόνιμα αλλά για κάποιες μέρες και έφαγα με μια φίλη στην λέσχη που είναι μέσα στην Κομοτηνή (γιατί μπορούμε να τρώμε σε όποια λέσχη θέλουμε, δεν χρειάζεται απαραίτητα σε αυτήν της πανεπιστημιούπολης). Καλά φαγητά!

Επειδή όμως η Κομοτηνή έχει πολλά που αξίζει να δοκιμάσετε, γράφω και κάποια στέκια!

α) Του Στέφανου (τέλειος γύρος, μπορείς να βάλεις στο σάντουιτς και σως!)
β) Τα φιλαράκια (επίσης για σάντουιτς)
γ) Καθοδόν (>>)
δ) Το κοκοράκι (κάνει τέλειο κοτοσουβλάκι!)
ε) Βanana (δουλεύει μέχρι τις 6 το πρωί και κάνει φανταστικές κρέπες)
ζ) Το σπίτι του γλυκού (για τους λάτρεις των γλυκών, έχει κάτι τέλεια μπισκότα με επικάλυψη άσπρης σοκολάτας και μέσα μπισκότο....)
η) Το τσιπουράδικο (ταβέρνα, πάντα γεμάτη, καλά είναι για ένα Σαββατόβραδο με την παρέα)
θ) Το σοκάκι της λαδόκολλας (>>)
και φυσικά όσοι αρέσκονται σε πολύ βρώμικες καταστάσεις... στην πλατεία ειρήνης έχει και goody's! :P

Σαν κομοτηναιος να πω κ γω μερικα παρομοια μαγαζια που αξιζουν:
1)donald(στην πλατεια,κανει τοστ κ βαζεις οτι υλικα 8ες εσυ)
2)goloso(επισης πλατεια,απεναντι απο το ντοναλτ,εχει πενιρλι με κιμα,κοτοσουβλακι,σουβλακι,μπεικον,διαφορα ετοιμα τοστ,λουκουμαδες κ hotdog)
3)δωδωνη(παραδιπλα απο τα παραπανω,ξερετε ολοι περι τινος προκειται)
4)hippo style(μεσα στην πλατεια για κρεπες κ τοστ)
5)Εμπνευση(ισως το καλυτερο γυραδικο της κομοτηνης,στον δρομο για νοσοκομειο,100 μετρα μετα το παρκο)
6)το κατι αλλο(για μπουγατσα)

Αυτα κ αλλα πολλα,απλα αυτα ειναι που προτιμω εγω!
Κ το νου σας Αθηναιοι,για να μν μπερδευεστε εσεις,μπερδευετε κ τους υπαλληλους των μαγαζιων
Αν θελετε να φατε καλαμακι να παραγγελνετε σουβλακι
κ αν θελετε να φατε σουβλακι σε πιτα να λετε πιτα γυρο... :P:P
Τελος το απ'ολα εδω ειναι πατατες,ντοματα,κετσαπ,μουσταρδα,κρεμμυδι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Petunia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Σαν κομοτηναιος να πω κ γω μερικα παρομοια μαγαζια που αξιζουν:
1)donald(στην πλατεια,κανει τοστ κ βαζεις οτι υλικα 8ες εσυ)
2)goloso(επισης πλατεια,απεναντι απο το ντοναλτ,εχει πενιρλι με κιμα,κοτοσουβλακι,σουβλακι,μπεικον,διαφορα ετοιμα τοστ,λουκουμαδες κ hotdog)
3)δωδωνη(παραδιπλα απο τα παραπανω,ξερετε ολοι περι τινος προκειται)
4)hippo style(μεσα στην πλατεια για κρεπες κ τοστ)
5)Εμπνευση(ισως το καλυτερο γυραδικο της κομοτηνης,στον δρομο για νοσοκομειο,100 μετρα μετα το παρκο)
6)το κατι αλλο(για μπουγατσα)

Αυτα κ αλλα πολλα,απλα αυτα ειναι που προτιμω εγω!
Κ το νου σας Αθηναιοι,για να μν μπερδευεστε εσεις,μπερδευετε κ τους υπαλληλους των μαγαζιων
Αν θελετε να φατε καλαμακι να παραγγελνετε σουβλακι
κ αν θελετε να φατε σουβλακι σε πιτα να λετε πιτα γυρο... :P:P
Τελος το απ'ολα εδω ειναι πατατες,ντοματα,κετσαπ,μουσταρδα,κρεμμυδι

Χαχαχαχα αυτο με τους Αθηναιους πολυ μαρεσε!Χεχεχε τι πραγμα και αυτο με δαυτους!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mcstefan7

Νεοφερμένος

Ο Mcstefan7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Σαν κομοτηναιος να πω κ γω μερικα παρομοια μαγαζια που αξιζουν:
1)donald(στην πλατεια,κανει τοστ κ βαζεις οτι υλικα 8ες εσυ)
2)goloso(επισης πλατεια,απεναντι απο το ντοναλτ,εχει πενιρλι με κιμα,κοτοσουβλακι,σουβλακι,μπεικον,διαφορα ετοιμα τοστ,λουκουμαδες κ hotdog)
3)δωδωνη(παραδιπλα απο τα παραπανω,ξερετε ολοι περι τινος προκειται)
4)hippo style(μεσα στην πλατεια για κρεπες κ τοστ)
5)Εμπνευση(ισως το καλυτερο γυραδικο της κομοτηνης,στον δρομο για νοσοκομειο,100 μετρα μετα το παρκο)
6)το κατι αλλο(για μπουγατσα)

Αυτα κ αλλα πολλα,απλα αυτα ειναι που προτιμω εγω!
Κ το νου σας Αθηναιοι,για να μν μπερδευεστε εσεις,μπερδευετε κ τους υπαλληλους των μαγαζιων
Αν θελετε να φατε καλαμακι να παραγγελνετε σουβλακι
κ αν θελετε να φατε σουβλακι σε πιτα να λετε πιτα γυρο... :P:P
Τελος το απ'ολα εδω ειναι πατατες,ντοματα,κετσαπ,μουσταρδα,κρεμμυδι

Τι είναι το απο λα??χαχαχα....ευτυχώς που είμαι χορτοφάγος και δεν τρώω πίτες γτ αμα μου έφερναν ενα τέτοιο πράγμα 8α πήγαιναι για ατα με τον σκουπιδοτενεκέ....χαχαχχα:P:P:P:P:clapup::clapup::clapup::D:D:D;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Σοφία(χρόνια πολλά κιόλας, αν και καθυστερημένα...) σίγουρα ξέρεις πολλά περισσότερα από εμάς... :clapup: για τυρόπιτες και τα σχετικά μου έχει προταθεί να πηγαίνω στη "Βουλγάρα" αν θυμάμαι καλά, που είναι επίσης στην πλατεία ειρήνης... Λοιπόν για να ξέρετε πως θα ντύνεστε, το χειμώνα η Κομοτηνή έχει απίστευτη υγρασία και γι' αυτό μπορεί να φτάσει και -15, συνηθισμένα πράγματα για μένα, για τους περισσότερους όμως δε νομίζω... Το καλοκαίρι ξεκινά μέσα Μαΐου και τον Ιούνιο έχει τρομερή ζέστη... Γι' αυτή την περίοδο θα έχετε καλοκαιρινά, αλλά και καμιά ζακετούλα για το πρωί ή το βράδυ... Αυτα νομίζω... Σιγά σιγά έρχονται οι αναλαμπές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerinakok

Νεοφερμένος

Η katerinakok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
ρε παιδια τι γινεται εδω???πωπω μεγαλωσε πολυ η παρεα....τελεια!!:Dγιωργο χωραμε ολοι στο μπλοκακι σου??τι μπλοκακι εχεις ρε φιλε???επισης εχω να πω οτι η ελενη και η σοφια(γεια σου σοφια:clapup::clapup::clapup:!!) δεν υπαρχουν..ακομα δεν ξεκινισαμε και ξερουν τα παντα!!μπραβο κοριτσια...:)ελενη μην τα λες αποτομα αυτα για το κλιμα...τι θα κανω εγω?:worry:εμεις εδω κατω τον περισσοτερο χρονο εχουμε καλοκαιρι...αντε να κανει λιγο κρυο(δεν το λες ακριβως κρυο) το δεκ-ιαν-φεβ:(:(α και σοφια εισαι στην ιδια σχολη με την κολλητη μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mcstefan7

Νεοφερμένος

Ο Mcstefan7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
εμείς εδώ στην κόρινθο έχουμε υγρασία και αέριδες λόγω της θάλασσας...Άρα δεν θα έχω πρόβλημα με το κλίμα....Έχουμε εφοδιαστεί και με ζεστα ρουχαλάκια...οπότε είμαστε άρχοντες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oasis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η oasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Η Ελένη καλά τα λέει για το κλίμα (ευχαριστώ και για τα χρόνια πολλά!) αλλά ακριβώς επειδή έχει τέτοια υγρασία δεν θα δούμε χιόνι στα μεγάλα κρύα :/:
Κατερίνα στην φιλολογία φέτος το κόβω να είμαστε εμείς κι εμείς, οπότε δεν αποκλείεται να την γνωρίσω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerinakok

Νεοφερμένος

Η katerinakok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
και εμεις εχουμε υγρασια αλλα δεν συγκρινεται...αχ αχ:(σοφια σιγουρα θα γνωριστειτε καποια στιγμη...ολοι θα γνωριστουμε:):)ποτε ανεβαινεις εσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oasis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η oasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Περιμένω να μάθω πότε θα ξεκινήσουν τα μαθήματα για ν' ανέβω 2-3 μέρες πιο μπροστά, αλλά δεν βγήκε ακόμα ανακοίνωση.. Σ' εσάς βγήκε;
Στην νομική θα είστε πολλοί, εγώ την Δευτέρα πήρα το λεωφορείο για να πάω στη σχολή μου και ήταν γεμάτο και χάρηκα! Τι χάρηκα όμως.. Οι μισοί κατέβηκαν ΤΕΦΑΑ, οι άλλοι μισοί νομική, και όταν το λεωφορείο άδειασε και έμεινα μόνη κατέβηκα κι εγώ φιλολογία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerinakok

Νεοφερμένος

Η katerinakok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
χαχαχα....:)ελα βρε θα εχει και σε σας κοσμο.εμεις παντως ειμαστε 600(θα φυγουν βεβαια καποιοι με τις μεταγραφες)ουτε και σε μας βγηκε προγραμμα νομιζω..η νομικη ειναι κοντα με τη φιλολογια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oasis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η oasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Με το λεωφορείο ναι, με τα πόδια όχι ιδιαίτερα γιατί είναι από άλλον δρόμο το καθένα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
στη φιλολογία είναι και μια συμμαθήτριά μου!!
κατερίνα όταν πήγα για να βρω σπίτι ήξερα ελάχιστα... τη δευτέρα όμως που πήγα για να γραφώ μου έκανε μια πλήρη ξενάγηση στην πόλη ο φίλος μου, οπότε τα έμαθα... επείσης τώρα που μου ήρθε η αναλαμπή, στο λαχματζούν έχει τρομερό γύρο απ ότι έμαθα... πολύ καλά μπαχαρικά έχει στη μουσουλμανική αγορά όπως και τζίτζιρι μίτζιρι για το σπίτι...
α, για χιόνι μην ανησυχείτε, θα σας δείχνω φωτογραφίες απ το χωριό μου για να παρηγοριόμαστε ομαδικά... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerinakok

Νεοφερμένος

Η katerinakok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
χαχαχα...μια χαρα!!να ρωτησω κτ...ειναι αληθεια οτι καθε πρωι βγαινει ενας στο τζαμι και κανει κατι σα προσευχη?μου ειπαν οτι ακουγεται απο ολη την πολη...πειτε μου οτι ειναι ψεματα... πλζζζζζζζζζζζζζζ

πρεπει να ειναι ευκολη πολη ετσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

oasis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η oasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Εγώ πάντως το μόνο που ακούω σπίτι μου είναι το εγερτήριο του στρατοπέδου στις 8 το πρωί, και στις 8.30 τον εθνικό ύμνο που λένε πολύ φάλτσα :P
Είναι εύκολη πόλη και ελεγχόμενη, και οι μουσουλμάνοι ήσυχοι άνθρωποι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Είναι πολύ εύκολη πολη, πραγματικά!! Όσο για την απορία σου κατερίνα, ο χότζας δε βγαίνει πλέον live στο μιναρέ... Τον έχουν ηχογραφημένο... Αυτό που κάνει είναι να καλεί τους πιστούς για το "μπιρ αλαχ" οπότε μαζεύονται όλοι οι πιστοί στο τέμενος και κάνουν την προσευχή τους... Αν σ' αρέσει η ανατολίτικη μουσική, είναι το κάτι άλλο το κάλεσμα του χότζα... Και μη τρομάζεις! Όπως είπε η Σοφία οι μουσουλμάνοι είναι πολύ ήσυχοι άνθρωποι, αρκεί να μη τους προκαλέσεις... Ο καθένας κάνει τη δουλειά του!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerinakok

Νεοφερμένος

Η katerinakok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
εγω δεν εχω προβλημα...ισα ισα που νομιζω οτι δινουν κοσμοπολιτικο χαρακτηρα στην πολη!!!μ αρεσει που εχει κατι διαφορετικο και ιδιαιτερο η κομοτηνη!!δεν το συνταντας παντου αυτο...και κριμα που δεν κανει πια live-μια φορα την εβδομαδα δεν θα με πειραζε.ρωτησα γιατι μου ειπαν οτι βγαινει καθε μερα και πρωι πρωι-φοβηθηκα για τον υπνο μου...τρομαξα η αληθεια ειναι:):)ελενη δεν σε πιστευω.....ξερεις και για το μπιρ αλαχ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Αν θα το ακούς θα το ακούς όταν γυρνάς από έξοδο όπως οι περισσότεροι από εμάς!!:P ξέρω για το μπιρ αλαχ και γιατί έκανα εργασία για το μωαμεθανισμό αλλά και γιατί εχω γνωστούς μουσουλμάνους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Petunia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Girls Rules??Τι εγινε ρε παιδια μεχρι το πρωι(6) ημουν μεσα και οι σελιδες ηταν μεχρι το 19:P:P
Ελενη σταματα μην λες αλλα για μαγαζια ασε να βρουμε και τιποτα μονοι μας...:)
Εγω μενω ακριβως απεναντι απο τζαμι αρα ειμαι πολυ τυχερος θα ακουω Live μουσικη,ποιος μακροπουλος και μακακιες:D:D
Στο μπλοκακι μου εχω ηδη γραψει 9 ονοματα το ενα καλυτερο απο το αλλο,ελπιζω να μπουνε και αλλα!
Υγρασια?Δεν πειραζει θα την αντεξουμε:P
Σοφια μην ανησυχεις θα ερχομαστε ομαδικο ΝΤΟΥ στη φιλολογια να σε κανουμε παρεα!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top