Φοιτητική ζωή στην Κομοτηνή

hiphopjunkie

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
mcstefan7 lol εχω ενα φιλο που περασε στο ιδιο τμημα στην κομοτηνη κ υποστηριζει κ αυτος αστερα τριπολης!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mcstefan7

Νεοφερμένος

Ο Mcstefan7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Απο που είναι??Εγω απο κόριν8ο.Για δωσε μσν ή φβ(το δικο μ https://www.facebook.com/profile.php?id=100000362715975)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chocos

Νεοφερμένος

Ο chocos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Φίλε απλα θέος είσαι...Με βοήθησες απεριόριστα.Για το τμήμα διοικησης επιχειρήσεων πιο απο τα 2 με βολέβει?

λοιπον η διοικηση οπως ειπα ειναι απεναντι απο τν σχολη αστυφυλακων,αλλα δν σε βολευει κανενα απο τα 2...
λογικα θα υπαρχουν αλλα λεωφορεια που θα πηγαινουν προς εκεινη τν μερια της πολης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mcstefan7

Νεοφερμένος

Ο Mcstefan7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
απο το σιτε του τμήματος δίνει¨: ΠΑΛΙΑ ΠΡΥΤΑΝΕΙΑ (εκκίνηση) - ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΙΚΗ – ΤΜΗΜΑΤΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ & ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (τέρμα).
Έχει αστικο απο ιπποκράτους για παλια πρυτανεία?Αν ναι τι ώρες?Αν οχι εχει κοντά στάση?αντε ρε π@@στη μου να κλείσουμε τα 18 (28/9) να βγάλουμε το κολοδίπλωμα να ησυχάσουμε μετα ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JohnnieD

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Εσύ Mcstefan 7 απο Τρίπολη είσαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βίκυ1993

Νεοφερμένος

Η lolitaaaaaaaaaaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
υπάρχουν και τούρκοι έτσι?....πόσα μόρια χρειάζεσε για να περασεις νομική ή φιλολογία στην κομοτινή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Petunia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Ναι Εχει αν και δεν λεγονται τουρκοι αλλα μουσουλμανοι με ελληνικη υπηκοοτητα!:)
15.800 η μια και 18.276 η αλλη αν θυμαμαι καλα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
υπάρχουν και τούρκοι έτσι?....

υπάρχουν πολύ λίγοι Τούρκοι αλλά οι περισσότεροι Μουσουλμάνοι είναι Πομάκοι, δηλαδή Ελληνες που έχουν ασπαστεί το Μωαμεθανισμό... Επειδή τυχαίνει να γνωρίζω Πομάκους, απ' τον Έβρο βέβαια, είναι πολύ καλοί και φιλόξενοι άνθρωποι... Σχετικά με τα μόρια με κάλυψε o Petunia!! Παιδιά πότε ανεβαίνετε Κομοτηνή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Petunia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Δευτερα ειμαι πανω!Ειναι παρα πολυ καλοι ανθρωποι,συμφωνω απολυτα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Μμμμ... Εγώ θα ανεβώ γύρω στις 18-20, αλλά δε θα είμαι από τότε Κομοτηνή... Μόνιμα θα εγκατασταθώ 1 Οκτώβρη... Τις προηγούμενες θα είμαι Αλεξανδρούπολη και θα κατεβώ κάποια στιγμή για έγγραφη και ό, τι άλλες δουλειές θα χρειάζονται για το σπίτι... Πρέπει όταν με το καλό ανέβουμε όλοι στην Κομοτηνή, να κανονίσουμε καμιά συνάντηση ischoolιτών!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Petunia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Ουτε γω θα ανεβω μονιμα απλα για εγγραφη.Ναι θα ηταν ωραια ιδεα!
Εσυ τι περασες ελενακι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Πολιτικών Επιστημών! Εσυ :hmm: Νομική αν θυμάμαι καλά??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Petunia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Μια χαρα!Ναι Ναι.Ε μικρη πολη ειναι η κομοτηνη σιγουρα θα συναντηθουμε:P
Αλλωστε σχεδον ολα τα πανεπιστημια ειναι και μαζι αν γνωριζω καλα!
Σπιτι βρηκες ολα οκ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mcstefan7

Νεοφερμένος

Ο Mcstefan7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Εσύ Mcstefan 7 απο Τρίπολη είσαι?
ΟΧι απο την Κόρινθο είμαι....Είναι κοντα στην Αθήνα(40 λεπτα δρομος)

υπάρχουν πολύ λίγοι Τούρκοι αλλά οι περισσότεροι Μουσουλμάνοι είναι Πομάκοι, δηλαδή Ελληνες που έχουν ασπαστεί το Μωαμεθανισμό... Επειδή τυχαίνει να γνωρίζω Πομάκους, απ' τον Έβρο βέβαια, είναι πολύ καλοί και φιλόξενοι άνθρωποι... Σχετικά με τα μόρια με κάλυψε o Petunia!! Παιδιά πότε ανεβαίνετε Κομοτηνή?

εγώ θα πάω στις 17 τα πράγματα + εγγραφή και μετά θα παω σαλόνικα για αλλες 2 μερες.Και ορίστικά ανεβαίνω κομοτηνή στις 29 του μήνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Μια χαρα!Ναι Ναι.Ε μικρη πολη ειναι η κομοτηνη σιγουρα θα συναντηθουμε:P
Αλλωστε σχεδον ολα τα πανεπιστημια ειναι και μαζι αν γνωριζω καλα!
Σπιτι βρηκες ολα οκ?

ναι βρήκα σπίτι σε πολύ κεντρικό σημείο!! Σε μισό λεπτό βγαίνω στην Πλατεία Ειρήνης και σε 5-7 λεπτά είμαι στη στάση!! Γιώργο να έχεις το νου σου, όταν πας για εγγραφή να ρωτήσεις πότε ξεκινούν τα μαθήματα, γιατί ο γνωστός μου που τελείωσε νομική στην Κομοτηνή μου είπε ότι σ' εκείνους ήταν οι εγγραφές μέχρι 30 Σεπτεμβρίου αλλά τα μαθήματα άρχισαν στις 25!! Μακστεφάν, άντε ωραία, να συναντηθούμε όλοι μαζί όπως είπαμε με τον Petunia!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Petunia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Δεν θα το ανακοινωναν αν ξεκινουσαν τοσο νωρις?Εχω και ξαδερφο εκει οποτε με ενημερωνει αλλα σιγουρα θα ρωτησω και γω!
Εγω 2 λεπτα απο τ κεντρο τωρα για την σταση δεν ξερω θα το ψαξω:P:P


Ανθρωποι της κομοτηνης μαζευτειτε!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgekod92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georgekod92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Δεν θα το ανακοινωναν αν ξεκινουσαν τοσο νωρις?Εχω και ξαδερφο εκει οποτε με ενημερωνει αλλα σιγουρα θα ρωτησω και γω!
Εγω 2 λεπτα απο τ κεντρο τωρα για την σταση δεν ξερω θα το ψαξω:P:P


Ανθρωποι της κομοτηνης μαζευτειτε!:D
Ελπίζω τα μαθήματα να μην ξεκινήσουν νωρίς γιατί στις 27 θα ανέβω για εγγραφή.... Κι εγώ δύο λεπτά είμαι από το κέντρο;)..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Γιώργο!! Βγαλε το Μαθητής Γ' λυκείου, γιατί θα σε ξυπνήσω αύριο για τον αγιασμό!!:P τώρα βάζουμε το Φοιτητής/τρια!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mcstefan7

Νεοφερμένος

Ο Mcstefan7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
ναι βρήκα σπίτι σε πολύ κεντρικό σημείο!! Σε μισό λεπτό βγαίνω στην Πλατεία Ειρήνης και σε 5-7 λεπτά είμαι στη στάση!! Γιώργο να έχεις το νου σου, όταν πας για εγγραφή να ρωτήσεις πότε ξεκινούν τα μαθήματα, γιατί ο γνωστός μου που τελείωσε νομική στην Κομοτηνή μου είπε ότι σ' εκείνους ήταν οι εγγραφές μέχρι 30 Σεπτεμβρίου αλλά τα μαθήματα άρχισαν στις 25!! Μακστεφάν, άντε ωραία, να συναντηθούμε όλοι μαζί όπως είπαμε με τον Petunia!!

ναι.ας συναντηθούμε...στειλε μου ενα πμ για ποτε να σου στείλω και το νουμερο μ για να κανονισουμε..Και γω 2-3 λεπτά απο την πλατεία ειρήνης είμαι(μένω ιπποκράτους) τώρα για στάση δεν ξέρω ακριβώς πάντος ξέρω οτι για το τμήμα μου έχει πανεπιστημιακό απο παλια πρυτανεία αρα χρειάζομαι και αστικό για να πάω εκει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lebron15

Νεοφερμένος

Ο lebron15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Εγω κανα δεκαλεπτακι ειμαι απο την πλατεια,παιδια οταν πηγατε βρηκατε κανα μερος που γουσταρατε και θα την βγαζετε εκει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top