Φοιτητική ζωή στην Κομοτηνή

chrispap1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο chrispap1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Και εμενα τα καλύτερα μου έχουν πει! Θα δούμε! Πάντως εχει και πολυ ωραια μικρα σπίτια καινούρια και σε πολυ προσιτές τιμές!

λογικα ναι ..οψομεθα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelos97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 155 μηνύματα.

strawberryblond

Νεοφερμένος

Η strawberryblond αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Γεια σας παιδι:)
Υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα φετος να ειμαι νομικη Κομοτηνης και θα ηθελα να μαθω απο οποιον γνωριζει πώς ειναι η φοιτητικη ζωη στην Κομοτηνη. Επισης,ποιος αλλος ειναι για νομικη Κομοτηνης? :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelos97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Γεια σας παιδι:)
Υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα φετος να ειμαι νομικη Κομοτηνης και θα ηθελα να μαθω απο οποιον γνωριζει πώς ειναι η φοιτητικη ζωη στην Κομοτηνη. Επισης,ποιος αλλος ειναι για νομικη Κομοτηνης? :clapup:


Και εγω Νομικη Κομοτηνής! Απ'ότι ξέρω είναι πολύ ενδιαφέρουσα και σχεδόν ήσυχη η ζωή... Έχει πολλές διεξόδους για ψυχαγωγία, ενώ πολλά φτηνά μαγαζιά για φαγητό και ρούχα συναρπάζουν κάθε χρόνο τον μέσο φοιτητή! Γενικά αν δεν σου αρέσει η ιλιγγιώδης ταχύτητα που χαρακτηρίζει τη ζωή στην Αθήνα, θα αγαπήσεις πάρα πολύ την Κομοτηνή! Ελπίζω να τα πουμε και ως "συνάδελφοι"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

strawberryblond

Νεοφερμένος

Η strawberryblond αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Και εγω Νομικη Κομοτηνής! Απ'ότι ξέρω είναι πολύ ενδιαφέρουσα και σχεδόν ήσυχη η ζωή... Έχει πολλές διεξόδους για ψυχαγωγία, ενώ πολλά φτηνά μαγαζιά για φαγητό και ρούχα συναρπάζουν κάθε χρόνο τον μέσο φοιτητή! Γενικά αν δεν σου αρέσει η ιλιγγιώδης ταχύτητα που χαρακτηρίζει τη ζωή στην Αθήνα, θα αγαπήσεις πάρα πολύ την Κομοτηνή! Ελπίζω να τα πουμε και ως "συνάδελφοι"...
Η αληθεια ειναι πως η Αθηνα ηταν το ονειρο μου και μου κακοφαινεται που δεν την πιανω και θα ειμαι κατα πασα πιθανοτητα στην Κομοτηνη. Ωστοσο,δε θελω να το γρουσουζεψω και δεν πιασω τελικα ουτε την Κομοτηνη!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelos97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Η αληθεια ειναι πως η Αθηνα ηταν το ονειρο μου και μου κακοφαινεται που δεν την πιανω και θα ειμαι κατα πασα πιθανοτητα στην Κομοτηνη. Ωστοσο,δε θελω να το γρουσουζεψω και δεν πιασω τελικα ουτε την Κομοτηνη!:P

Μην το λες για την Αθήνα.. Εγω έπιανα μαλλον :clapup::clapup::clapup:Αθήνα αλλα έβαλα πρώτα Κομοτηνή τελικά γιατι θα τελειώσω πολύ γρηγορότερα εκει παρα στην Αθηνα! Οποτε να εισαι χαρουμενη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

strawberryblond

Νεοφερμένος

Η strawberryblond αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Μην το λες για την Αθήνα.. Εγω έπιανα μαλλον :clapup::clapup::clapup:Αθήνα αλλα έβαλα πρώτα Κομοτηνή τελικά γιατι θα τελειώσω πολύ γρηγορότερα εκει παρα στην Αθηνα! Οποτε να εισαι χαρουμενη!
Αυτο νομιζω πρωτη φορα το ακουω! Συγχαρητηρια και με το καλο να ανταμωθουμε :P:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelos97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Αυτο νομιζω πρωτη φορα το ακουω! Συγχαρητηρια και με το καλο να ανταμωθουμε :P:clapup::clapup::clapup:

Τελειώνουν πιο εύκολα οι φοιτητές γιατί εκει οι καθηγητές κανουν καλό μάθημα και δεν είναι στην τσίτα όταν βαθμολογουν όπως στην Αθήνα.. Στο Καποδιστριακό κάποιοι κοβουν τους μαθητες επειδη νιώθουν πως έχουν κυρος και ισχυ! Θα ειναι καλύτερα Κομοτηνή!! Καλά αποτελέσματα με το καλό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrispap1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο chrispap1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Τελειώνουν πιο εύκολα οι φοιτητές γιατί εκει οι καθηγητές κανουν καλό μάθημα και δεν είναι στην τσίτα όταν βαθμολογουν όπως στην Αθήνα.. Στο Καποδιστριακό κάποιοι κοβουν τους μαθητες επειδη νιώθουν πως έχουν κυρος και ισχυ! Θα ειναι καλύτερα Κομοτηνή!! Καλά αποτελέσματα με το καλό!

Αυτο νομιζω πρωτη φορα το ακουω! Συγχαρητηρια και με το καλο να ανταμωθουμε :P:clapup::clapup::clapup:
παιδια ετοιμαστειτε για ζωαρα κομοτηνη να ξερετε ..εγγυηση ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelos97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 155 μηνύματα.

strawberryblond

Νεοφερμένος

Η strawberryblond αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Αντε να δουμεεε!!! :clapup::whistle::D
Mε το καλο παιδια. Αντε να γινουμε συμφοιτητες. Chris ετοιμασου!!!:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelos97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Mε το καλο παιδια. Αντε να γινουμε συμφοιτητες. Chris ετοιμασου!!!:clapup::clapup::clapup:

Απο που είσαι αν επιτρέπεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrispap1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο chrispap1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.

detromo

Νεοφερμένος

Ο detromo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
κανα ροκαδικο παιζει κομοτηνη ή θα φρικαρουμε τελειως;
πλατειες για αραγμα μεχρι τις πρωινες ωρες ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrispap1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο chrispap1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
βρισκει κανεις ευκολα σπιτι κομοτηνη η θα δυσκολευτουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jim2015

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jim2015 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Γονιός Φοιτητή. Έχει γράψει 340 μηνύματα.
βρισκει κανεις ευκολα σπιτι κομοτηνη η θα δυσκολευτουμε?
ενα σωρο βρισκεις ,μην στεναχωριεσαι.εμεις σημερα το πρωι βρηκαμε.Μην πατε σε μεσιτες και τα ακουμπατε,θα βρειτε μονοι σας,και δειτε οσα αντεχετε,πριν αποφασισετε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

strawberryblond

Νεοφερμένος

Η strawberryblond αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
παιδια,οσοι γνωριζετε απο κομοτηνη,μπορειτε να μας πειτε κατι σχετικα με τη φοιτητικη ζωη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστας9709

Νεοφερμένος

Ο κωστας9709 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
κι εγω νομικη κομοτηνης! αντε καλη φοιτητικη ζωη σε ολους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moryachka

Νεοφερμένος

Η moryachka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Παιδιά καλώς να μας έρθετε στην Κομοτηνή!
Η φοιτητική ζωή σε όποια πόλη και να είναι,σίγουρα αποτελεί μοναδική εμπειρία.Πιο συγκεκριμένα η Κομοτηνή είναι κλασσική φοιτητούπολη,με άλλα λόγια η πόλη ζει από τους φοιτητές.
Έχει πολλές διεξόδους και ευκαρίες,πολλά και διαφορετικά πράγματα να κάνεις αν το ψάξεις.
Συγχαρητήρια σε όλους κ καλή αρχή εύχομαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drina

Νεοφερμένος

Η Drina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Μπορει καποιος να με ενημερωσει για τον καιρο στην Κομοτηνη;
Ειμαι απο νησι και επηρεαζει την ψυχολογια μου παρα πολυ ο καιρος.
Βρεχει τοσο συχνα οσο λενε; Και εχει συννεφια;
Το κρυο δεν με πειραζει τοσο οσο η βροχη και η συννεφια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top