Φοιτητική ζωή στην Αθήνα

Έφη35891

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έφη35891 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 356 μηνύματα.
Σε ποιες περιοχές συχνάζουν γενικά οι φοιτητοπαρέες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Σε ποιες περιοχές συχνάζουν γενικά οι φοιτητοπαρέες?
Γκάζι,Ζωγράφου,Μοναστηράκι,Θησείο,Κολωνάκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Γκάζι,Ζωγράφου,Μοναστηράκι,Θησείο,Κολωνάκι.
+εξαρχεια θα ελεγα (εκτος και αν συμπεριλαμβανεται ετσι σε αυτα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
+εξαρχεια θα ελεγα (εκτος και αν συμπεριλαμβανεται ετσι σε αυτα)
i do.Κολωνάκι-Εξάρχεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Παιδια, περναω στο Παντειο στη σχολή Διεθνών και Ευρωπαικών σπουδών!! Που πιστευετε είναι καλύτερο να νοικιασω σπίτι;;;

Νέο Κόσμο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicol

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νικόλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Eπειδή δεν είμαι Αθηναία,σε ποιες περιοχές δεν είναι καλό να κυκλοφορείς απο άποψη εγκληματικότητας κλπ;;
Και αντίστοιχα ποιες είναι οι καλές περιοχές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gareth

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 509 μηνύματα.
Για πείτε κανένα καλό στεκι για καφέ , ποτό κοντά στο ΕΜΠ ( Πατησίων ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Για πείτε κανένα καλό στεκι για καφέ , ποτό κοντά στο ΕΜΠ ( Πατησίων ).

το ΕΜΠ ειναι ζωγραφου απ οσο ξερω οχι πατησιων!!!! και φοβερο στεκι εκει κοντα ειναι το rock house και το architecture rock cafe!!! :D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gareth

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 509 μηνύματα.
Thanks ,

Αλλά η Αρχιτεκτονική ΕΜΠ δεν στεγάζεται στην Πατησίων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Επισης MIKEL ο καλυτερος καφεεεεεες!!Α και η καφετερια στα παμπλικ στο συνταγμα ειναι φοβερα και οι 360 μοιρες..τοπ!!!

Thanks ,

Αλλά η Αρχιτεκτονική ΕΜΠ δεν στεγάζεται στην Πατησίων;

Παλια νομιζω ηταν εκει τωρα ειναι ζωγραφου καλε εκει το εχω δει το τμημα εγω!!!:)

Eπειδή δεν είμαι Αθηναία,σε ποιες περιοχές δεν είναι καλό να κυκλοφορείς απο άποψη εγκληματικότητας κλπ;;
Και αντίστοιχα ποιες είναι οι καλές περιοχές;

Ομονοια,μεταξουργειο,εξαρχεια,πατησια,κυψελη,γαλατσι ε και λιγο προς ακαδημια εκει δεν στα συνιστω και πολυ ειδικα βραδυ αντιθετως γουδι,ζωγραφου,παγκρατι,κεντρο(ερμου-συνταγμα),μοναστηρακι ,θησειο,πανορμου,κολωνακι,γλυφαδα ειανι πολυ ωραια και πανε φοιτητες γενικα !! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Thanks ,

Αλλά η Αρχιτεκτονική ΕΜΠ δεν στεγάζεται στην Πατησίων;

Ναι. Η μοναδικη σχολη που στεγαζεται ακομα στα Πατησια...

Επισης MIKEL ο καλυτερος καφεεεεεες!!Α και η καφετερια στα παμπλικ στο συνταγμα ειναι φοβερα και οι 360 μοιρες..τοπ!!!

Εχω δει οτι ανοιγει Μικελ στην Μητροπολεως, κοντα στην Τραπεζα Πειραιως. Που αλλου εχει ομως?

Public οντως πολυ ωραιο περιβαλλον και ωραιος καφες.

360 ωραια για βραδυ, λιγο αβολα για καφε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Ναι. Η μοναδικη σχολη που στεγαζεται ακομα στα Πατησια...

αληθεια?α δεν το ηξερα συγνωμη!

Εχω δει οτι ανοιγει Μικελ στην Μητροπολεως, κοντα στην Τραπεζα Πειραιως. Που αλλου εχει ομως?

Public οντως πολυ ωραιο περιβαλλον και ωραιος καφες.

360 ωραια για βραδυ, λιγο αβολα για καφε

Ναι ανοιξε στην Μητροπολεως,επισης εχει απεναντι απο την νομικη στη σολωνος,στον αλιμο ,στην κηφισια και ερχονται κι αλλα.χαχαχαχα:P Α for athens θα θελα να παω ακομα δεν το τιμησα αυτο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Ναι ανοιξε στην Μητροπολεως,επισης εχει απεναντι απο την νομικη στη σολωνος,στον αλιμο ,στην κηφισια και ερχονται κι αλλα.χαχαχαχα:P Α for athens θα θελα να παω ακομα δεν το τιμησα αυτο!!

Μαλιστα ενδιαφερον.

A for Athens ειναι πιο ωραιο απο το 360 αλλα γεμιζει πιο γρηγορα ειδικα το βραδυ. Γενικα ολοι πανε πρωτα εκει κι αν δν βρουν στο 360 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Μαλιστα ενδιαφερον.

A for Athens ειναι πιο ωραιο απο το 360 αλλα γεμιζει πιο γρηγορα ειδικα το βραδυ. Γενικα ολοι πανε πρωτα εκει κι αν δν βρουν στο 360 :P

Ναι οντως χαχα το εχω καταλαβει και εγω αυτο!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Ναι ανοιξε στην Μητροπολεως,επισης εχει απεναντι απο την νομικη στη σολωνος,στον αλιμο ,στην κηφισια και ερχονται κι αλλα.χαχαχαχα:P Α for athens θα θελα να παω ακομα δεν το τιμησα αυτο!!

Μέχρι και στην Κομοτηνή άνοιξε Μικέλ. :P
Α for Athens; Πιάνουν κώλους εκεί με τις τιμές. Πήγα την προηγούμενη εβδομάδα. Ντάξει. Όχι κάτι το τόσο ιδιαίτερο. Προτιμώ Πλάκα. Την Ακρόπολη τη βλέπεις συνεχώς - δε χρειάζεται να τα σκάσεις στο Α. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Μέχρι και στην Κομοτηνή άνοιξε Μικέλ. :P
Α for Athens; Πιάνουν κώλους εκεί με τις τιμές. Πήγα την προηγούμενη εβδομάδα. Ντάξει. Όχι κάτι το τόσο ιδιαίτερο. Προτιμώ Πλάκα. Την Ακρόπολη τη βλέπεις συνεχώς - δε χρειάζεται να τα σκάσεις στο Α. :P

Ναι μου ειπαν και μενα 4,20 η κοκα κολα η κατι τετοιο.απλα ετσι μια φορα πας για να δεις.Η πλακα ειναι παντα φισκα ειλικρινα δεν βρισκεις να κατσεις ειδικα εκει στα σκαλια που εχει καφετεριες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Ναι μου ειπαν και μενα 4,20 η κοκα κολα η κατι τετοιο.απλα ετσι μια φορα πας για να δεις.Η πλακα ειναι παντα φισκα ειλικρινα δεν βρισκεις να κατσεις ειδικα εκει στα σκαλια που εχει καφετεριες:P

Χθες και προχθές βρήκα στα Αναφιώτικα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Μονο εγω δεν βρισκω μαλλον!!! χαχα πηγαινε και Ζωγραφου στο Architecture rock cafe στο συνιστω με χιλια!! Ειναι υπερτατο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Μονο εγω δεν βρισκω μαλλον!!! χαχα πηγαινε και Ζωγραφου στο Architecture rock cafe στο συνιστω με χιλια!! Ειναι υπερτατο!!!
Μαζεύει πολύ κόσμο εκεί στα σκαλάκια, μωρέ. Γι' αυτό.
Θα το κοιτάξω, λοιπόν. :) Έχω περπατήσει όλο το κέντρο αυτές τις ημέρες! :D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Μαζεύει πολύ κόσμο εκεί στα σκαλάκια, μωρέ. Γι' αυτό.
Θα το κοιτάξω, λοιπόν. :) Έχω περπατήσει όλο το κέντρο αυτές τις ημέρες! :D:P

Και πολυ καλα κανεις!! Χαιρεσαι να το περπατας γενικα αυτο το κεντρο!(βασικα μονο περπατωντας την μαθαινεις και την νιωθεις την Αθηνα !!! :D!) Αυτο το παμπλικ εκει ειδικα στο νεοκλασικο κτιριο αμα μπεις δεν θες να βγεις!..:P:P:P:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top