Φοιτητική ζωή στην Άμφισσα

akis!

Νεοφερμένος

Ο akis! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
καλησπερα ποσοι και ποιοι ειναι στην αμφισσα? ή προκειται να πανε?
στεκια που ξερετε κτλ
ολα εδω...:D

ερημια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Εεεε δεν είναι και από τα πιο πολυσύχναστα μέρη..!!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ροδάνθη

Νεοφερμένος

Η Ροδάνθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Ηι! Πέρασα εγώ Αμφισσα αλλα θα γυρίσω Θεσσαλονικη με μεταγραφή...'Εχουν τα παιδιά γκρουπάκι στο φατσαμπουκ...δες εκεί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lianna08

Νεοφερμένος

Η Lianna08 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Γεια σας επειδη και εγω περασα φετοσ με τπ 10% στο τμημα του marketing στην Αμφισσα θα μου ηταν πολυ χρησιμο να με ενημερωνε καποισ για την κατασταση φοιτησης εκει αν εχει εστια κοστοσ ενοικιων κτλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top