Φοιτητική ζωή στα Ιωάννινα

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
Ο άλλος δεν ζήτησε, λογικο!
Μα μας είπε στην θεωρία ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕΛΟΝΤΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΉΣΕΤΕ ΠΟΤΕ.
Τεθπα, πως σου φαίνεται το ΤΕΙ της καρδιάς μας;:D

μια χαρα μου φαινεται και οι καθηγητες μεχρι στιγμης καλα μου φαινονται και αυτοι.εντομεταξυ στο τει κανουν τρομερο φρεντο εσπρεσσο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natassa.SP

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natassa.SP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
μια χαρα μου φαινεται και οι καθηγητες μεχρι στιγμης καλα μου φαινονται και αυτοι.εντομεταξυ στο τει κανουν τρομερο φρεντο εσπρεσσο

αλήθεια; ΧΑΧΑΧΑ οκ θα δοκιμάσω,μεχρι τώρα μόνο τοστάκι έχω φάει.
Ωραία είναι και οι καθηγητές είναι μια χαρά, το μόνο κακό είναι οτι δεν έχει αστικά τει-κεντρο και οτι ειναι 1.60 πήγαινε-έλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
αλήθεια; ΧΑΧΑΧΑ οκ θα δοκιμάσω,μεχρι τώρα μόνο τοστάκι έχω φάει.
Ωραία είναι και οι καθηγητές είναι μια χαρά, το μόνο κακό είναι οτι δεν έχει αστικά τει-κεντρο και οτι ειναι 1.60 πήγαινε-έλα

εγω ακομη δεν εχω φαει τοστακι αλλα θα φαω καποια στιγμη.τωρα για αστικο δεν ξερω ακομη γιατι με πηγαινοφερνει η αδερφη μου με το αμαξι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natassa.SP

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natassa.SP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
εγω ακομη δεν εχω φαει τοστακι αλλα θα φαω καποια στιγμη.τωρα για αστικο δεν ξερω ακομη γιατι με πηγαινοφερνει η αδερφη μου με το αμαξι

Τότε είσαι μια χαρά εγω δίνω 8ε την εβδομάδα πήγαινε-έλα ΤΕΙ-σπίτι, το κακό είναι οτι η κάρτα για απεριόριστες διαδρομές είναι 40 ευρό.
Τι μουσική ακούς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
Τότε είσαι μια χαρά εγω δίνω 8ε την εβδομάδα πήγαινε-έλα ΤΕΙ-σπίτι, το κακό είναι οτι η κάρτα για απεριόριστες διαδρομές είναι 40 ευρό.
Τι μουσική ακούς;

το πασο δεν το εβγαλες ακομη εγω το πηρα την παρασκευη.κυριως ξενη τι να κανω ειμαι ροκου αχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natassa.SP

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natassa.SP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
το πασο δεν το εβγαλες ακομη εγω το πηρα την παρασκευη.κυριως ξενη τι να κανω ειμαι ροκου αχαχαχα

Είσαι ροκου;; υπαρχει κ άλλο ροκάκι στο τμήμα μαςςςςςς έχω γνωρίσει μόνο μια κοπέλα από το τμήμα μας που ακούει ροκ (φαντάζεσαι να είσαι εσυ:P)
Το πάσο όχι δεν το έβγαλα ακόμα βασικά δεν το έχω κάνει ακόμα τώρα ελπίζω να το κάνω:hmm::hmm:

Έχεις πάει legacy;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
Είσαι ροκου;; υπαρχει κ άλλο ροκάκι στο τμήμα μαςςςςςς έχω γνωρίσει μόνο μια κοπέλα από το τμήμα μας που ακούει ροκ (φαντάζεσαι να είσαι εσυ:P)
Το πάσο όχι δεν το έβγαλα ακόμα βασικά δεν το έχω κάνει ακόμα τώρα ελπίζω να το κάνω:hmm::hmm:

Έχεις πάει legacy;

οχι δεν σου εχω μιλησει αποκλειεται νομιζω ομως οτι σε εχω δει καπου γιατι μου ειπες οτι εισαι κοκκινομαλα με μπουκλες.οχι δεν εχω παεο ακομη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natassa.SP

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natassa.SP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
οχι δεν σου εχω μιλησει αποκλειεται νομιζω ομως οτι σε εχω δει καπου γιατι μου ειπες οτι εισαι κοκκινομαλα με μπουκλες.οχι δεν εχω παεο ακομη


Τότε είμαστε πολλές ροκάδες εκεί...3!

Είναι υπέροχα να πας!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
Τότε είμαστε πολλές ροκάδες εκεί...3!

Είναι υπέροχα να πας!!!!

ενταξει.αυριο εχουμε μαθημα θεωρια 8και 30 λογικα θα σε δω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natassa.SP

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natassa.SP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
ενταξει.αυριο εχουμε μαθημα θεωρια 8και 30 λογικα θα σε δω:P

Εν θα με δεις, δεν είμαι Γιάννενα τώρα, θα έρθω τρίτη.
Στο μάθημα μουσικής είναι πιο εύκολο να με καταλάβεις γιατί είναι το μοναδικό μάθημα που δεν σταματάω να μιλάω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
Εν θα με δεις, δεν είμαι Γιάννενα τώρα, θα έρθω τρίτη.
Στο μάθημα μουσικής είναι πιο εύκολο να με καταλάβεις γιατί είναι το μοναδικό μάθημα που δεν σταματάω να μιλάω!!

α ενταξει θα σε δω την τριτη στην θεωρια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
ωραια ειναι παιδια τα γιαννενα για φοιτητες :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
α ρε πατριδα τη μας εχεις κανει μας τρελανες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Καλησπέρα,πόσα λεφτά χαλάτε περίπου μέσα σε έναν μήνα στα Γιάννενα συμπεριλαμβανομένου και του σπιτιού και όλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NasosJet

Νεοφερμένος

Ο NasosJet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Φιλε εγω που νοικιαζω ενα σχετικα καλο σπιτι, 2αρι με κεντρικη 3ο οροφο, σινω 300 με κοινοχρηστα(χωρις πετραιλαιο).Να ξερεις θα σου βγαινει γυρω στα 600 ευρω το μηνα αμα κανεις σαν και εμενα, αλλα σε συμβουλευω να βρεις καμια γκαρσονιερα ή ακομα καλυτερα ενα 3αρι με εναν συγκατηκο, γιατι αλλιως τα πραγματα ειναι ζορικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Δηλαδή εκτός σπιτιιού χαλάς 300 ευρό τον μήνα.Με εξόδους και τέτοια έτσι;
Θέλω να περάσω φυσικό στα Ιωάννινα και ψάχνομαι,δε θέλω να επιβαρύνω τρομερά τους γονείς μου.
Η ζωή είναι ακριβή εκεί; Δουλειά παίζει; η γκαρσονιέρα πόσο θα πηγαίνει δηλαδή; Κανά 200άρι;

Sorry για τις πολλές ερωτήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Δηλαδή εκτός σπιτιιού χαλάς 300 ευρό τον μήνα.Με εξόδους και τέτοια έτσι;
Θέλω να περάσω φυσικό στα Ιωάννινα και ψάχνομαι,δε θέλω να επιβαρύνω τρομερά τους γονείς μου.
Η ζωή είναι ακριβή εκεί; Δουλειά παίζει; η γκαρσονιέρα πόσο θα πηγαίνει δηλαδή; Κανά 200άρι;

Sorry για τις πολλές ερωτήσεις.

Sorry, που παρεμβαίνω. :redface:
Η ζωή είναι αρκετά ακριβή. :/: Να το ξέρεις αυτό.
Αν πας για φυσικό δεν σου συνιστώ να ψάξεις δουλειά (πχ σερβιτόρος). Δεν θα μπορείς να πηγαίνεις στη σχολή, και καλώς-ή-κακώς έχουμε κάποια εργαστήρια. :/:
Γκαρσονιέρες από 200 μέχρι 300. Σου συνιστώ να μείνεις στο φάσμα 250-300. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Σ ευχαριστώ που απαντάς,δεν υπάρχει πρόβλημα.
Το φαντάζομαι,είχα ακούσει πως και τα λεωφορεία ακόμα είναι από ιδιώτη.Με τις εστίες τι παίζει; Είχατε κάνει αίτηση ή δεν έχετε ασχοληθεί
Πόσα λεφτά χαλάτε(πλην σπιτιού) τον μήνα; Συνήθως δεν θα έκανα αυτήν την ερώτηση αλλά είμαστε άγνωστοι μεταξύ αγνώστων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Σ ευχαριστώ που απαντάς,δεν υπάρχει πρόβλημα.
Το φαντάζομαι,είχα ακούσει πως και τα λεωφορεία ακόμα είναι από ιδιώτη.Με τις εστίες τι παίζει; Είχατε κάνει αίτηση ή δεν έχετε ασχοληθεί
Πόσα λεφτά χαλάτε(πλην σπιτιού) τον μήνα; Συνήθως δεν θα έκανα αυτήν την ερώτηση αλλά είμαστε άγνωστοι μεταξύ αγνώστων.

Τα λεωφορεία είναι ένα μεγάλο δράμα. :/:
Για εστίες δεν έχω ιδέα. Αυτό που γνωρίζω είναι ότι φέτος εκτός εστιών μείνανε 66 άτομα και το Πανεπιστήμιο δέχτηκε να τους πληρώνει δωμάτιο σε κάποιο ξενοδοχείο της πόλης. Πάντως οι εστίες (ιδιαίτερα οι καινούριες) είναι σε πάρα πολύ καλή κατάσταση, καινούριες, με αυτόνομο μπάνιο κτλ.
Κοίταξε, για τη ζωή σου στα Γιάννενα να υπολογίζεις γύρω στα 250-300 ευρώ. Χώρια πετρέλαιο/λογαριασμοί κτλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
66 άτομα που είχανε κάνει αίτηση και πληρούσαν τις προϋποθέσεις δηλαδή;
(Ποιες είναι οι προϋποθέσεις; :PP)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top