Φοιτητική ζωή στα Ιωάννινα

Ixristina

Νεοφερμένος

Η Ixristina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Χαχαχαχαχαχαχα hurricane δεν υπάρχει η συζήτηση αυτή!!!!!!!:clapup:παλι καλα που δεν υπάρχει κτηνιατρική στα Γιάννενα δηλαδή!
Καλό σπιτάκι βρήα(απο γνωστό τελικα γιατι αλλιως ακόμα θα ψαχνα),σαλοκουζινα,δωματιο,ημι-επιπλωμένο!!!το μόνο κακό ειναι οτι δεν έχει μπαλκόνι :(....
Η κολλήτη σου πρωτοετής στο ΒΕΤ?? (καλά μιλάμε τρελάθηκα!!ετσι θα το λεω απο δω και πέρα...κ ας μν καταλαβαίνει η γιαγιά!!Λες και το μακρινάρι το καταλαβαίνει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελεναα

Δραστήριο μέλος

Η ελεναα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 458 μηνύματα.
και εγω στα γιαννενα περασα φιλολογια και ειμαι απο αθηνα αλλα ακομα δεν εχω παει στα γιαννενα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κονα

Νεοφερμένος

Η κονα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Χαχαχαχαχαχαχα hurricane δεν υπάρχει η συζήτηση αυτή!!!!!!!:clapup:παλι καλα που δεν υπάρχει κτηνιατρική στα Γιάννενα δηλαδή!
Καλό σπιτάκι βρήα(απο γνωστό τελικα γιατι αλλιως ακόμα θα ψαχνα),σαλοκουζινα,δωματιο,ημι-επιπλωμένο!!!το μόνο κακό ειναι οτι δεν έχει μπαλκόνι :(....
Η κολλήτη σου πρωτοετής στο ΒΕΤ?? (καλά μιλάμε τρελάθηκα!!ετσι θα το λεω απο δω και πέρα...κ ας μν καταλαβαίνει η γιαγιά!!Λες και το μακρινάρι το καταλαβαίνει)

Πες μου λιγο,τι να το κανεις το μπαλκονι??Αφου καθε μερα βρεχει,ουτε για απλωμα των ρουχων δεν χρησιμευει..!!Ουτε το δικο μου εχει..!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ixristina

Νεοφερμένος

Η Ixristina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Αυτο με τη βροχή το πήρα χαμπάρι απο τς 30 Αυγούστου κιόλας....δν θελω να φανταστω τι γίνεται προς νοέμβριο!!!
Εεε αυτο σκεφτηκα κ γω και το κλεισα τλκ το σπιτι!!και για τα ρούχα μια απλώστρα μέσα καλή είναι.....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis_92

Νεοφερμένος

Ο giannis_92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Λοιπόν πάμε στο quiz της ημέρας :1)φτασαμε, 2)ειχα ορεξη, 3)ψαξαμε, 4) ξαναψαξαμε!, 5)ψαχτηκαμε,6)κουραστηκα, 7)απελπιστηκα , 8 ) βαρέθηκα , 9)ξενερωσα , 10)στεναχωρήθηκα, 11)...................... 12)γυρισα! Η ερώτηση ειναι που ειμουν το ΣΚ και τι ειναι το 11 ? Οποιος τα βρει κερδιζει μια καραμελα προσφορα μου!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
Χαχαχαχαχαχαχα hurricane δεν υπάρχει η συζήτηση αυτή!!!!!!!:clapup:παλι καλα που δεν υπάρχει κτηνιατρική στα Γιάννενα δηλαδή!
Καλό σπιτάκι βρήα(απο γνωστό τελικα γιατι αλλιως ακόμα θα ψαχνα),σαλοκουζινα,δωματιο,ημι-επιπλωμένο!!!το μόνο κακό ειναι οτι δεν έχει μπαλκόνι :(....
Η κολλήτη σου πρωτοετής στο ΒΕΤ?? (καλά μιλάμε τρελάθηκα!!ετσι θα το λεω απο δω και πέρα...κ ας μν καταλαβαίνει η γιαγιά!!Λες και το μακρινάρι το καταλαβαίνει)

δν μπορω να δω την εικονα :/ ααα καλο σπιτακι βρηκες μωρε! να σ πω, αν καθε μερα βγαινεις, τι να το κανεις το μπαλκονι; :Ρ βεβαια παραθυρα εχει ετσι;;; :Ρ
ναι τωρα περασε κ αυτη! να στη γνωρισω, ειναι κ συνονοματη μου :Ρ χαχαχα ΒΕΤ ΒΕΤ ΒΕΤ :Ρ οντως κολλητικο ειναι, πλακα εχει να το λες συνεχεια :Ρ

giannis_92, το 11 λογικα ειναι οτι βρηκες σπιτι, και λογικα το ΣΚ ησουν εκει απανω στα γιαννενα :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babis1993

Νεοφερμένος

Ο babis1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
οκ δεν ηξερα!!! ας μεινουμε εδω!!! και παλι περιμενω να γνωριστουμε και να τα πουμε οσοι θελετε απο το να ειμαστε μονοι μας σαν τα χαζα πρωτες μερες :D

Γεια σου φιλε...και γω τ ιδιο σκεφτομουν!!!Που περασες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ixristina

Νεοφερμένος

Η Ixristina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Aααα η εικόνα δεν είναι τπτ..κατα λαθος μπήκε προφανώς!!Ναι μωρε,καλο είναι το σπιτάκι μου,τωρα π θα το φτιάξω κιόλας κουκλιιιιιι θα το κάνω...:)παράθυρα προφανώς κα έχει..είπαμε καλο το σκοτάδι αλλά να παίρνουμε κ αέρα απο πουθενά.

Ελα ρε κι αυτήν hurricane τη λένε??;)kitting..Οντως κολλητικο!μου θυμίζει το μπεκ μπεκ μπεκ μπεκ μπεκ......

giannis_92------>To σκ πηγες σε ενα απομακρυσμενο νησάκι της καραιβικής ψάχνωντας για εναν κρυμμένο θησαυρό λεπτομέρειες για τον οποίο βρηκες σε ενα σκονισμένο παλιό βιβλίο στο πατάρι του σπιτιού σου..Το 11 πολύ απλά είναι οτι σε ενημέρωσαν πως κέρδισες το τζόκερ επομένως ο θησαυρος είναι πια άχρηστος απο τι στιγμή που εισαι 2εκατομμυριούχος και έτσι γύρισες πίσω.....Κέρδισα καραμελίτσα?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis_92

Νεοφερμένος

Ο giannis_92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Μακαρι ρε Χριστινα να ηταν ετσι οπως τα λες!! :D Τωρα περα απο την πλακα τα λεφτα δεν φερνουν την ευτυχία.Υπαρχουν πολλοι καλυτεροι θησαυροι στην ζωη!! Δυστηχως δεν κερδιζεις την καραμελα!! :(

δν μπορω να δω την εικονα :/ ααα καλο σπιτακι βρηκες μωρε! να σ πω, αν καθε μερα βγαινεις, τι να το κανεις το μπαλκονι; :Ρ βεβαια παραθυρα εχει ετσι;;; :Ρ
ναι τωρα περασε κ αυτη! να στη γνωρισω, ειναι κ συνονοματη μου :Ρ χαχαχα ΒΕΤ ΒΕΤ ΒΕΤ :Ρ οντως κολλητικο ειναι, πλακα εχει να το λες συνεχεια :Ρ

giannis_92, το 11 λογικα ειναι οτι βρηκες σπιτι, και λογικα το ΣΚ ησουν εκει απανω στα γιαννενα :Ρ

https://www.google.com/imgres?imgurl...x=134&ty=81&page=1&ndsp=15&ved=1t:429,r:5,s:0 Συγχαρητήρια η σουπερ καραμελιτσα ειναι δικια σας!! Θα επικοινονησουμε συντομα μαζι σας για την παραλαβη της! congrats!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
Aααα η εικόνα δεν είναι τπτ..κατα λαθος μπήκε προφανώς!!Ναι μωρε,καλο είναι το σπιτάκι μου,τωρα π θα το φτιάξω κιόλας κουκλιιιιιι θα το κάνω...:)παράθυρα προφανώς κα έχει..είπαμε καλο το σκοτάδι αλλά να παίρνουμε κ αέρα απο πουθενά.

Ελα ρε κι αυτήν hurricane τη λένε??;)kitting..Οντως κολλητικο!μου θυμίζει το μπεκ μπεκ μπεκ μπεκ μπεκ......
χαχαχαχαχα
τι ρωτάω κ γω για παράθυρα... λολ :Ρ
από ψευδώνυμο; την λένε γατούλα :Ρ λολ
χαχαχαχαχ μιλάμε ξεράθηκα στα γέλια με το μπεκ μπεκ μπεκ χα χα χα χα χα πού το θυμήθηκες!

Συγχαρητήρια η σουπερ καραμελιτσα ειναι δικια σας!! Θα επικοινονησουμε συντομα μαζι σας για την παραλαβη της! congrats!!:clapup:
χαχαχα ουουουο θέεεεενκιααα :Ρ είμαι περήφανηηη :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ito

Νεοφερμένος

Η ito αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
γεια σας παιδια..
κ εγω γιαννενα περασα.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
γειαααα! έλα να μαζευομαστε!!! σε ποια σχολή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Δεν κάνουμε καμία σούμα να δούμε ποιοι και ποιοι είμαστε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Εγώ Φυσικό :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis_92

Νεοφερμένος

Ο giannis_92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Λοιπόν παιδιά, ας το οργανώσουμε λίγο σωστά το θέμα. Θα γράφει ο καθένας το όνομα του και που πέρασε. 1) giannis_92 : πληροφορική (Ο δευτερος γραφει το δικο μου και απο κατο βαζει 2) και που περασε κ.ο.κ.) ΓΙΑ ΠΑΜΕ!! :d
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελεναα

Δραστήριο μέλος

Η ελεναα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 458 μηνύματα.
2)γειαα!γιαννενα κι εγω(φιλολογια):clapup:!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Λοιπόν παιδιά, ας το οργανώσουμε λίγο σωστά το θέμα. Θα γράφει ο καθένας το όνομα του και που πέρασε. 1) giannis_92 : πληροφορική (Ο δευτερος γραφει το δικο μου και απο κατο βαζει 2) και που περασε κ.ο.κ.) ΓΙΑ ΠΑΜΕ!! :d

Χαχαχα θες και οργάνωση εσύ! :P

1.giannis_92 : Πληροφορική
2.ελεναα : Φιλολογία
3.9aleia : Φυσικό

Συνεχίστε... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
lol εμ τι ολόκληρη πληροφορική πέρασε, οργανωτικός θα είναι πάνω απόλα!

1.giannis_92 : Πληροφορική
2.ελεναα : Φιλολογία
3.9aleia : Φυσικό
4. hurricane : Ιατρική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ito

Νεοφερμένος

Η ito αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
1.giannis_92 : Πληροφορική
2.ελεναα : Φιλολογία
3.9aleia : Φυσικό
4. hurricane : Ιατρική
5.ito: φιλοσοφια παιδαγωγικη ψυχολογια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
ρε παιδια, τι φρουτο παλι ειναι αυτο;;; https://eudoxus.gr/files/Anakoinosi_Paso.pdf
μας φακελωσαν;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top