Φοιτητική ζωή στα Ιωάννινα

yo_kzn

Νεοφερμένος

Η Γιώτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
ευχαριστουμε για τις πληροφοριες!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kallulin

Νεοφερμένος

Η ΜΕΝΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Γεια σας παιδια!!! :) Περασα κ εγω Γιαννενα κ ειμαι πολυ ενθουσιασμενη...Εχω παρει ηδη μια γευση απο τη ζωη εκει γιατι πηγα 5ημερη...κ ομολογω οτι ειναι πανεμορφα!!!Χρησιμα ολα οσα συζητησατε...αλλα ειδα οτι δεν αναφερθηκε πουθενα το Μωβ(ρεμπεταδικο)!Τι γνωμη εχετε για αυτο?δεν συχναζουν φοιτητες?

Ευχαριστω;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas Ped.

Νεοφερμένος

Ο Kostas Ped. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Γεια σας παιδια!!! :) Περασα κ εγω Γιαννενα κ ειμαι πολυ ενθουσιασμενη...Εχω παρει ηδη μια γευση απο τη ζωη εκει γιατι πηγα 5ημερη...κ ομολογω οτι ειναι πανεμορφα!!!Χρησιμα ολα οσα συζητησατε...αλλα ειδα οτι δεν αναφερθηκε πουθενα το Μωβ(ρεμπεταδικο)!Τι γνωμη εχετε για αυτο?δεν συχναζουν φοιτητες?

Ευχαριστω;)
Eιχα παει περυσι σε αυτο!Μονο φοιτητες πηγαινουν εκει(υπερβολη)!Ωραιο μαγαζι,καλη ατμοσφαιρα αλλα ειναι λιγο ακριβο!Βρισκεται στην Ανεξαρτησιας!Επισης καλο μαγαζι εκει κοντα ειναι και η Στοα!Και απο διπλα υπαρχει ενα rock μαγαζι αλλα δεν θυμαμαι πως το λενε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η antonela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Και η "παρέα" είναι ωραίο μαγαζί.. Με ζωντανή μουσική! Εμένα μ άρεσε πιο πολύ από το Μωβ!:P (λένε πιο ωραία τραγουδάκια!:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BlondeArya

Νεοφερμένος

Η BlondeArya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Ρε παιδιά ωραία τα τσιπουράδικα, κρασάδικα, κλαμπάκια, καφετέριες και ούτω καθεξής.. αλλά δεν είδα καμία αναφορά σε ρακομελάδικα. Τίποτα..δέεν? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΜΑΡΙΑ

Νεοφερμένος

Η ΜΑΡΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
δεν ειμαι φοιτητρια στα γιαννενα αλλα εχω ζησει λιγο καιρο εκει.. ειναι πολυ ομορφη πολη και πολυ γραφικη...το μονο κακο ειναι πως ο καιρος εκει ειναι αρκετα βροχερος αλλα ειναι τελεια για οποιον λατρευει το φθινοπωρο...εχει πολλα ωραια μερη να επισκευτεις.. οπως το νησακι στη λιμνη.. τα υπεροχα ζαγοροχωρια με τα τελεια ρυακια και τα μοναδικα χωρια ,εκει θα βρειτε ωραιες ταβερνουλες με καλο φαγητο και ζεστασια..ειναι ο,τι πρεπει για τα χειμερινα σ/κ!! και το μετσοβο ειναι ο,τι πρεπει για αυτους που αρεσκονται σε χειμερινα σπορ.
α! εχει και κοπηλατικο ομηλο στη λιμνη.. πολλες επιλογες στα γιαννενα.
καλα να περασετε οσοι θα ειστε εκει !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hliolousth

Νεοφερμένος

Η Hliolousth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θρακομακεδόνες (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
κατατοπιστικες οι πληροφοριες...!!:Dολοι λοιπον στα γιαννενα..!!
καλη φοιτητικη ζωη..!!

ευχαριστουμε για τις πληροφοριες!!!!
πρωτοετης παιδαγωγικου??ωπ πετυχα συμφοιτητρια..
χαιρομαι..:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
Παιδια και εγω ημουν κααποτε πρωτοετης,θελω να σας δωσω μια συμβουλη
Επειδη περασατε στα Γιαννενα , τα οποια δεν ειναι δα και μια μεγαλουπολη,δεν εχει και ΤΑ μαγαζια απο αποψη αριθμου παντα,επομενως προσπαθηστε να μην εχετε το συνδρομο του πρωτοετη,οπως το λεω εγω,οπου στους 2 πρωτους μηνες θελετε να γνωρισετε και να δειτε και να πατε σε ολα τα μαγαζια...ηρεμα! :)
Οπως ειπα πριν τα Γιαννενα ειναι μικρη πολη,επομενως προσπαθηστε με τον καιρο και σιγαα σιγαα να μαθετε τα μερη γιατι στο τελος κινδυνευετε σε εναν χρονο να τα βαρεθειτε ολα ....

επισης αν δεν κανω λαθος ειναι και ενα καφε που λεγεται Συγκλητος η καπως ετσι,αλλα για ποιο χαλαρα πραματα και για ζευγαρακια ,γιατι ειναι ησυχα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavrospc

Νεοφερμένος

Ο Stavros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Γεια σας παιδια!!! :) Περασα κ εγω Γιαννενα κ ειμαι πολυ ενθουσιασμενη...Εχω παρει ηδη μια γευση απο τη ζωη εκει γιατι πηγα 5ημερη...κ ομολογω οτι ειναι πανεμορφα!!!Χρησιμα ολα οσα συζητησατε...αλλα ειδα οτι δεν αναφερθηκε πουθενα το Μωβ(ρεμπεταδικο)!Τι γνωμη εχετε για αυτο?δεν συχναζουν φοιτητες?

Ευχαριστω;)
Σε ποια ακριβώς σχολή πέρασες;;;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
Σου εχει πει ποτε κανεις "περασα ΠΕΡΙΠΟΥ στην Ιατρικη Ιωανινων/Θεσσαλονικης" ??? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavrospc

Νεοφερμένος

Ο Stavros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
:P:D:P οκ ότι πεις....:) Απλά πολλοί όταν ρωτάω σε ποια σχολή πέρασαν μου λένε μόνο την πόλη.....
οκ, άρα ξαναρωτάω:
Σε ποια σχολή πέρασες kallulin;;;;;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kallulin

Νεοφερμένος

Η ΜΕΝΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Στο Παιδαγωγικό Τμήμα Δημοτικής Εκπαίδευσης....;)
--------------------------
Ευχαριστούμε πολύ για τις πληροφορίες.....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Hliolousth

Νεοφερμένος

Η Hliolousth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θρακομακεδόνες (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Στο Παιδαγωγικό Τμήμα Δημοτικής Εκπαίδευσης....;)
και αλλη συμφοιτητρια..παιδαγωγικο 4ever..!!kallulin ηταν η πρωτη σου επιλογη??:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Kallulin

Νεοφερμένος

Η ΜΕΝΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Πολυ χαιρομαι που μαζευομαστε πολλοι σιγα-σιγα:clapup:ναι ηταν η πρωτη μου επιλογη... και η σχολη και η πολη... και για σενα πρωτη επιλογη ηταν;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Hliolousth

Νεοφερμένος

Η Hliolousth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θρακομακεδόνες (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Πολυ χαιρομαι που μαζευομαστε πολλοι σιγα-σιγα:clapup:ναι ηταν η πρωτη μου επιλογη... και η σχολη και η πολη... και για σενα πρωτη επιλογη ηταν;:)
το παιδαγωγικο σαν τμημα ηταν η πρωτη μου επιλογη αλλα οχι και η πολη...δεν πειραζει ομως μια χαρα..
οποτε θα βρεθουμε εκει...τελειααα:clapup:
εσυ που νοικιασες??εγω παντως αν και εψαξα για κεντρο τελικα κατεληξα στα σεισμοπληκτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Kallulin

Νεοφερμένος

Η ΜΕΝΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
το παιδαγωγικο σαν τμημα ηταν η πρωτη μου επιλογη αλλα οχι και η πολη...δεν πειραζει ομως μια χαρα..
οποτε θα βρεθουμε εκει...τελειααα:clapup:
εσυ που νοικιασες??εγω παντως αν και εψαξα για κεντρο τελικα κατεληξα στα σεισμοπληκτα...
Παντως τα γιαννενα ειναι ωραια πολη... Ισως να περασεις και καλυτερα απο καποια αλλη(π.Χ. Αθηνα):).Εγω δεν νοικιασα σπιτι αλλα εκανα αιτηση για τις εστιες γιατι η αδερφη μου περασε στην αθηνα... Και νοικιασε εκει! Δεν ξερω που ακριβως ειναι τα σεισμοπληκτα αλλα θα μαθω...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nevermind

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nevermind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
οι ντοπιοι εκει στα Γιαννενα ειναι λιγακι...καπως ή μου φαινεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Luis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Luis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Οι οδηγοί είναι σαν καμικάζι! Θέλει αρκετή προσοχή για να περάσεις τον δρόμο!!! Επίσης, μανία με το χρήμα έχουν, αλλά θα τα συνηθίσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nevermind

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nevermind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Οι οδηγοί είναι σαν καμικάζι! Θέλει αρκετή προσοχή για να περάσεις τον δρόμο!!! Επίσης, μανία με το χρήμα έχουν, αλλά θα τα συνηθίσεις!
αυτο για τους οδηγους το διαπιστωσα σημερα που αν δεν με τραβουσε απο την μπλουζα ο αδερφος μου κανα 3 φορες θα ειχα δει τα ραδικια αναποδα..Ειναι αρκετα αφιλοξενοι και αποτομοι ομως.Δεν ξερω ετσι μου φανηκε:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kallulin

Νεοφερμένος

Η ΜΕΝΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Εγω εχω ακουσει απο ατομα που εχουν σπουδασει εκει οτι γενικα ειναι καλοι ανθρωποι:hmm:... Βεβαια δεν εχω προσωπικη εμπειρια οποτε δεν μπορω να ειμαι και σιγουρη... Αλλα θα μαθουμε συντομα...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:
Top