Φοιτητική ζωή μακριά από το σπίτι

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Τι να σου πώ οκ...Εγώ πάντως δεν θα άφηνα την χώρα μου για οποιαδήποτε άλλη. Αυτό είναι επιλογή του καθενός. Πάντως όσο για την αισχροκέρδεια που υπάρχει στην Ελλάδα, ξέρεις ότι αυτό υπάρχει σε όλες τις χώρες του κόσμου. Τέλεια χώρα δεν είναι καμία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Δεν υπάρχει τέτοια αισχροκέρδεια σε ΚΑΜΙΑ ΜΑ ΚΑΜΙΑ περίπτωση. Λοιπόν ακούστε τρελό παράδειγμα. Μια φορά κοίταζα κάτι μοντέλα της bmw και κοιτάω για την M6 νομίζω, τιμή: 160.000 ευρώ, τρελά λεφτά για ένα αμάξι. Από περιέργεια, μπαίνω www.bmw.ca και βλέπω την τιμή 80.000 ευρώ (έκανα τη μετατροπή του νομίσματος), και μιλάμε για ευρωπαϊκό προϊόν. Τρελό παράδειγμα και από την αξία του προιοντος αλλά και από τη διαφορά. Ελάχιστοι θα πάρουν m6, υπερελάχιστοι, αλλά το αναφέρω σαν παράδειγμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Αφού είμαστε ζωάδια καταναλωτές και μας κάνουν ο,τι θέλουν, αν υπήρχε καταναλωτική συνείδηση θα είχαν κλείσει τα μαγαζάκια τους όλοι αυτοί οι απατεώνες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Είσαι μέσα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Ανυπομονώ να φύγω. Θέλω να μείνω μόνος μου Θεσσαλονίκη (ή Αθήνα):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Εγώ κάπου μακριά να πάω και όπου να ναι. Έχω βέβαια σκεφτεί ότι θα πρέπει να είναι μία αξιόλογη σχολή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Γιατί τόσο μίσος για την Ελλαδίτσα??ρε που θα βρεις τέτοιο ήλιο στην αγγλία ή όπου αλλού πας??Που θα βρεις πιο χίμα λαό??Ποτέ δεν θα άφηνα στην ελλάδα για να τρέχω στα εξωτερικά:D

Δικιά μου είσαι εσύ...Σωστή και μάγκισσα σε βρίσκω, συμφωνώ, επαυξάνω και δεν δέχομαι κουβέντα. :no1::no1::no1:
Εγώ μένω εκεί που όλοι ονειρεύονται να έρθουν 15 μέρες απ'τη ζωή τους. Δεν το αφήνω για κανέναν κερατά Αμερικάνο. Άντε, ακόμη και Θεσσαλονικη θα ανεχόμουνα να ζήσω. :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstadinus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
Χμμμ θέλω να φύγω...Καλή η Βοιωτία δεν λέω, αλλά είναι στην φύση μου υποθέτω να γνωρίζω νεα μέρη..Και δεν εννοω αντε να πάω αθήνα ,θεσσαλονίκη..Και εκεί θέλω, αλλά πιο πολύ να γυρίσω μην σας πω όλο τον κόσμο..Να γνωρίσω μέρη , ιδέες...Οταν έχω γερασει, αμα ζω ως τότε:D, μπορει να κατσω στα αβγα μου...

Αλλά η ιδέα να φύγω απο αυτόν τον κοσμο, και να μην εχω γυρίσει ολη την γη..μπρρρρ.ανατριαχιαζω..

Βεβαια είναι και η νοσταλγια για το σπίτι..Αλλα ενταξει θα γυρναμε και θα το βλέπουμε μωρε!!

Για αυτό ζηλεύω τετιοους τύπους επαγγελμάτων. Αυτά που κανεις ταξιδια, οχι συνεχεια, δηλ. καθε μέρα, αλλα να απολαμβανεις καθε τόπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotini22589

Νεοφερμένος

Η fotini22589 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Harvard ή MIT αφού πρώτα περάσω πανελλήνιες, αγοράζω σπίτι, Grand Cherokee, καινούργιο φορητό Apple και δεν θα με ξαναδεί ποτέ κανένας στην Ελλάδα. Μαύρη Πέτρα

πόσο σίγουρος είσαι φίλε μου ότι θα σε δεχτούν σε πανεπιστήμιο τύπου Harvard ή MIT?
για τα οποία +φωνώ ότι είναι κορυφαία αλλά από όσο γνωρίζω η διαδικασία εισαγωγής είναι ιδιαιτέρως ζόρικη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
πόσο σίγουρος είσαι φίλε μου ότι θα σε δεχτούν σε πανεπιστήμιο τύπου Harvard ή MIT?
για τα οποία +φωνώ ότι είναι κορυφαία αλλά από όσο γνωρίζω η διαδικασία εισαγωγής είναι ιδιαιτέρως ζόρικη...


Αν πληρώσεις τις 40 χιλιάδες ευρώ που απαιτούνται για ένα έτος σπουδών τότε όλα γίνονται. Τι νομίζεις...Ιδιωτικά πανεπιστήμια είναι, με τον ένα ή τον άλλο τρόπο. Ιδιωτικά κι αυτοσυντήρητα. Πάντως εν σχέσει με το University of Cambridge που θα ήθελα εγώ να κάνω master στα Οικονομικά, τα αμερικάνικα πανεπιστήμια συμφέρουν πολύ περισσότερο. Το κακό είναι οτι δεν αναγνωρίζονται όλα σίγουρα.

Αφού είμαστε ζωάδια καταναλωτές και μας κάνουν ο,τι θέλουν, αν υπήρχε καταναλωτική συνείδηση θα είχαν κλείσει τα μαγαζάκια τους όλοι αυτοί οι απατεώνες.

Δεν είναι μαγαζάκια, είναι πολυεθνικές και μάλλον αυτό ειναι που δεν έχουν καταλάβει ορισμένοι θιασώτες της κεφαλαιοκρατικής οικονομίας των μονοπωλίων. Αν ηταν μαγαζάκια δεν θα υπήρχε πρόβλημα,

Δεν υπάρχει τέτοια αισχροκέρδεια σε ΚΑΜΙΑ ΜΑ ΚΑΜΙΑ περίπτωση. Λοιπόν ακούστε τρελό παράδειγμα. Μια φορά κοίταζα κάτι μοντέλα της bmw και κοιτάω για την M6 νομίζω, τιμή: 160.000 ευρώ, τρελά λεφτά για ένα αμάξι. Από περιέργεια, μπαίνω www.bmw.ca και βλέπω την τιμή 80.000 ευρώ (έκανα τη μετατροπή του νομίσματος), και μιλάμε για ευρωπαϊκό προϊόν. Τρελό παράδειγμα και από την αξία του προιοντος αλλά και από τη διαφορά. Ελάχιστοι θα πάρουν m6, υπερελάχιστοι, αλλά το αναφέρω σαν παράδειγμα

Όταν μιλάμε για αισχροκέρδεια μιλάμε για την καθημερινοτητα φίλε μου. Η συντριπτική πλειοψηφία που ανεβάζει και κατεβάζει κυβερνήσεις ας μη σου πω καλύτερα φίλε μου που την έχει γραμμένη την m6. Αν εσύ θεωρείς πως το πρόβλημα είναι ελληνικό μόνο, τότε είσαι εκτός πραγματικότητας. Σου αναφέρω απλά τους 120 χιλιάδες Γερμανούς μεταναστες λόγω λιμού που επιδοτεί η Μέρκελ για να φύγουν απο τη χώρα, τις εικόνες εξαθλίωσης σε ολόκληρη τη Βόρεια Αμερική που δεν έμεινε πρατήριο για πρατήριο χωρίς να του αφαιρεθεί δια κλοπής ποσότητα καυσίμου, τους 100 εκατομμύρια πεινασμένους λόγω...έλλειψης ρυζιού, τους πετρελαιάδες που ακόμη πουλούν με ξεφτιλισμένο δολλάριο, αντί να το μετατρέψουν σε ευρώ, όπως σοφά έκανε η Τεχεράνη...Τα lobby ειναι αυτά που κανονίζουν τα πάντα. Η αισχροκέρδεια υπαγορεύεται από τις πολυεθνικές. Γιατί αν τα πολιτικά παιχνίδια των Αμερικάνων δεν υπήρχαν, οι βασικές χώρες του ΟΠΕΚ (Βενεζουέλα, Νιγηρία, Σαουδική Αραβία κλπ.) θα πουλούσαν σε ευρω, όπως ήδη κάνει το Ιράν και το πρόβλημα θα το είχαν μόνο οι Αμερικάνοι με το υποτιμημένο τους νόμισμα. Αντιθετα, σε μια απέλπιδα προσπάθεια του φασίστα Μπους να αφήσει καλό όνομα μετά από 8 χρόνια μαλάκυνση φτάσαμε στο σημείο να μην έχει καύσιμα ούτε η Γαλλία. Αντι λοιπόν να μη μπορούμε να δούμε έξω από την πόρτα μας και να κατηγορούμε όποιον βρίσκουμε μπροστά μας, ας καταλάβουμε λιγάκι τι γίνεται στον κόσμο. Υπάρχει κέντρο που τροφοδοτεί όλον αυτό το φαύλο κύκλο, φίλοι μου. Κι αυτό δεν είναι η Ελλάδα. Υπαρχει συμφέρον να μένουμε εξαρτημένοι από μια ενεργειακή πηγή, δίνοντας έτσι σε εσωτερικούς και εξωτερικούς hommes d'affaires τη δικαιολογία για τις ανατιμήσεις. Τουλάχιστον έγινε ένα βήμα για την πετρελαική απαγκίστρωση της χώρας, μετά τον southstream. Κι ας κλαίει όσο θέλει η Κοντολίζα...Οι μέρες της υπερδύναμης είναι μετρημένες κι αυτό φαίνεται απο παντού. ;) Δεν λέω οτι με τον Πούτιν υπερδύναμη θα'ναι καλύτερα, αλλά μια φορά, ο Πούτιν έπαιξε καλύτερα το παιχνίδι του από τους, συνήθως βλαμμενους, αμερικάνους.


ΥΓ: Πάλι πολιτικο μαγκαζίνο το κανα ή μου φαίνεται;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από miv:
Δικιά μου είσαι εσύ...Σωστή και μάγκισσα σε βρίσκω, συμφωνώ, επαυξάνω και δεν δέχομαι κουβέντα. :no1::no1::no1:
Εγώ μένω εκεί που όλοι ονειρεύονται να έρθουν 15 μέρες απ'τη ζωή τους. Δεν το αφήνω για κανέναν κερατά Αμερικάνο. Άντε, ακόμη και Θεσσαλονικη θα ανεχόμουνα να ζήσω. :P:P
Μας τιμάς με την επιλογή της θεσσαλονίκης ώς λύσης έκτακτης ανάγκης:P:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
πόσο σίγουρος είσαι φίλε μου ότι θα σε δεχτούν σε πανεπιστήμιο τύπου Harvard ή MIT?
για τα οποία +φωνώ ότι είναι κορυφαία αλλά από όσο γνωρίζω η διαδικασία εισαγωγής είναι ιδιαιτέρως ζόρικη...

1) Θα πάρω αμερικάνικη υπηκοότητα(Ο πατέρας μου δούλευε στο ελληνικό προξενείο εκεί για ένα χρονικό διάστημα και μετά Καναδά και πολλά άλλα)
2) Πληρώ στο 100% τις προϋποθέσεις
3) Όπως είπε ο miv, αν μπορείς να πληρώσεις τη ζωή, κάτι που μπορώ να το κάνω, σε συνδυασμό με μια καλή δωρεά και 1-2 καλές γνωριμίες στο Δ.Σ του πανεπιστημίου, μαζί με συστάσεις Ελλήνων καθηγητών που δίδασκαν εκεί(είναι με σύνταξη Αμερικής εδώ τώρα), που έχω ΟΛΑ γίνονται.
Όποιος ενδιαφέρεται να μάθει τη διαδικασία εισαγωγής(προσόντα κτλ) μου λέει να πω περισσότερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstadinus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
1) Θα πάρω αμερικάνικη υπηκοότητα(Ο πατέρας μου δούλευε στο ελληνικό προξενείο εκεί για ένα χρονικό διάστημα και μετά Καναδά και πολλά άλλα)
2) Πληρώ στο 100% τις προϋποθέσεις
3) Όπως είπε ο miv, αν μπορείς να πληρώσεις τη ζωή, κάτι που μπορώ να το κάνω, σε συνδυασμό με μια καλή δωρεά και 1-2 καλές γνωριμίες στο Δ.Σ του πανεπιστημίου, μαζί με συστάσεις Ελλήνων καθηγητών που δίδασκαν εκεί(είναι με σύνταξη Αμερικής εδώ τώρα), που έχω ΟΛΑ γίνονται.
Όποιος ενδιαφέρεται να μάθει τη διαδικασία εισαγωγής(προσόντα κτλ) μου λέει να πω περισσότερα


Με τα μέσα και τα βύσματα....Πως να μπουμε εμείς ο απλός κοσμάκης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Μπαίνεις, όποιος θέλει μπαίνει, απλά έτσι είναι πιο σίγουρο, γιατί αλλίως έχει πολύ μπλέξιμο. Πάντα όμως αφού περάσω πανελλήνιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Μας τιμάς με την επιλογή της θεσσαλονίκης ώς λύσης έκτακτης ανάγκης:P:lol:

Όχι, στη Θεσσαλονίκη θα έμενα κανονικά...Άσε τι λέω περι Αθήνας...Απλά μου αρέσει η πόλη μου. Όταν διορθωθούν κάποια πράγματα εκει πάνω (συγκοινωνία, κυκλοφοριακό κλπ.) δεν θα ειχα πρόβλημα να μείνω εκει. Άλλωστε μουσικά μου ταιριάζει απολύτως η Σαλόνικα...:P


Μπαίνεις, όποιος θέλει μπαίνει, απλά έτσι είναι πιο σίγουρο, γιατί αλλίως έχει πολύ μπλέξιμο. Πάντα όμως αφού περάσω πανελλήνιες

Αμέρικα, Αμέρικα, αλλά την...πλάγια οδό δεν την ξεχνάμε ποτέ...Εγώ αυτό βλέπω...Απλά, για να μην αντιμετωπίζουμε την ατιμία μόνο ως κάτι ξένο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Κοιτα, μπορείς να μπεις έτσι σίγουρα, αλλά το θέμα είναι οτι έτσι καθοδηγείσαι πιο έυκολα και όταν έχει καλές συστάσεις μπαίνεις απλά πιο γρήγορα. Σε πανεπιστήμια αυτής της κλάσης αυτή είναι η διαδικασία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick29

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Θέλω να πάω Αθήνα. Δεν νομίζω να έχω πρόβλημα, γιατί και να μαγειρεύω ξέρω και να σιδερώνω κι όλα τα σχετικά!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΜΙΛΥ

Νεοφερμένος

Η ΕΜΙΛΥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Επειδή κατάγομαι από την επαρχία, έχω στερηθεί πράγματα όπως θέατρο, κινηματογράφο, συναυλίες, γενικά διαφορετικά άτομα και μέρη....Γι'αυτό και ανυπομονώ:D να πάω από Σεπτέμβριο στην Αθήνα όπου περνάω!!!Επιτέλους, να ανοίξει λίγο το μυαλό!Είναι βασικό να σου δίνονται οι ευκαιρίες να κάνεις πράγματα που και σε διασκεδάζουν και σε καλλιεργούν!Γι'αυτό δε με πειράζει καθόλου που θα φύγω από τι σπίτι μου και θα ζω με τον αδερφό μου!Απλά δε περιμένω την ώρα και τη στιγμή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εγω περναω σε μια σχολη που μου αρεσει παρα πολυ (Χημικο), αλλα στην επαρχια! Πιο συγκεκριμενα στα Γιαννενα! Εχω ακουσει οτι η φοιτητικη ζωη εκει ειναι πολυ καλη, αλλα νιωθω οτι δεν θα μπορεσω να προσαρμοστω. Εχω γεννηθει και μεγαλωσει στην Αθηνα (και μαλιστα στο κεντρο), πως τωρα να ζησω σε μια μικρη επαρχιακη πολη; Δεν ξερω και κανεναν εκει, θα πρεπει να πληρωνω και νοικι... Επισης δεν ξερω να μαγειρευω ΤΙΠΟΤΑ, δεν ξερω να καθαριζω, να σιδερωνω... γενικως ειμαι ασχετος ως προς το νοικοκυριο! Να ηταν καμια Θεσ/νικη που ειναι μεγαλη πολη, εχω παει αρκετες φορες και την ξερω και εχω και γνωστους εκει, θα πηγαινα. Αλλα στα Γιαννενα δεν εχω παει ποτε και δεν ξερω και κανεναν! Σκεφτομαι να ξαναδωσω πανελληνιες, αλλα δεν νομιζω οτι αντεχω να το ξαναπερασω ολο αυτο. Πραγματικα περασα ΠΟΛΥ ασχημα αυτη τη χρονια και δεν θελω να ζησω παλι αυτη την κατασταση. Ειμαι πολυ μπερδεμενος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Θα σου προτεινα να πας να δοκιμασεις πως ειναι, μπορει τελικως να σου αρεσει και ειναι κριμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top