Φοιτητική Ζωή στη Χαλκίδα

Stef0s

Νεοφερμένος

Ο Stef0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κερατέα (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Υπάρχει κάποιος που να έχει περάσει Χαλκίδα να μας δώσει πληροφορίες?? Εγω μενω Αθηνα... Εχω περασει Α εξαμηνο ΤΕΙ Αυτοματισμου.. Οποιος ξερει περισσότερα σχετικά με το τμημα και γενικα με την περιοχη ας μας δώσει τα φώτα του.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cas

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Φίλε καλησπέρα...Δεν εχω περάσει,αλλά μένω Χαλκίδα!Το ΤΕΙ είναι έξω από την πόλη,η οποία πιστεύω να σου αρέσει πολύ...Βέβαια εγώ την έχω συνηθήσει,αλλά την προτιμώ 100000 φορές από το χάος της Αθήνας...Το πιο φημισμένο μέρος είναι η λεγόμενη παραλία,όπου έχει πολλές καφετέριες και φαγάδικα!!Να σου πώ όμως ότι και πολλοί φοιτητές από Αθήνα πηγαινοέρχονται,αλλά η επιλογή είναι δική σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valkyrie

Νεοφερμένος

Ο Valkyrie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Επειδή έχω πάει πολλές φορές Χαλκίδα και θα σου πω και εγώ την άποψη μου:

Πάρα πολύ ωραία πόλη δεν θα με χάλαγε να μείνω μόνιμα.Έχει πολύ νέο κόσμο με πολλές και καλές καφετέριες ειδικά στην παραλία όπως είπε και ο φίλος Cas,από φαγητό δεν πιστεύω ότι θα πεινάσεις έχει τα πάντα.Το καλύτερο όμως είναι οι γυναίκες:Dόσες φορές έχω πάει μένω με ανοιχτό το στόμα, είναι θεές.

Όσο για το ΤΕΙ δεν έχω ολοκληρωμένη άποψη γιατί έχω πάει μια φορά για να γραφτεί ένας φίλος:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

West_Emperor

Νεοφερμένος

Ο Φιλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Κι εγω περασα στο τει χαλκιδας....Απο γνωστους εχω ακουσει πως ειναι φανταστικη η ζωη στην Χαλκιδα και δν σου λειπει τιποτα...και καφετεριες και φαγαδικα, απ'ολα....μονο για οποιον ξερει οσον αφορα τη διασκεδαση συγκεκριμενα τι παιζει?? βσκ εγω σαν μουσικη ακουω πανκ, ροκ και μεταλ..εχει μηπως κλαμπς με τετοια μουσικη?? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stef0s

Νεοφερμένος

Ο Stef0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κερατέα (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Ναι και εγώ έχω σκοπό να πηγαινοέρχομαι.. 1-1:30 ωρίτσα... Αρκει να βρω και κανένα άλλον απο Αθήνα ώστε να πηγαίνουμε μια με το ενα μια με το αλλο Ι.Χ... Σαν τμήμα Αυτοματισμού τη λέει γενικά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andreask

Νεοφερμένος

Ο Αντρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Μεσσηνία). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Αυτ΄΄ο νομίζω τα λέει όλα [ame]https://www.youtube.com/watch?v=Du9Ir6VjgC4[/ame]:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demont

Νεοφερμένος

Ο demont αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλημέρα .Σου απαντάω ως χαλκιδαίος και πρώην φοιτητής για ένα εξάμηνο στο συγκεκριμένο τμήμα. Η χαλκίδα σαν πόλη είναι φοβερή.Το τεί είναι από την πόλη περίπου κανένα 30 λέπτο. Έχει ενδιαφέροντα μαθήματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisitna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
εγω κατεβαινω χαλκιδα καθε καλοκαιρι γτ εκει ειναι η οικογενεια της μαμας μου!ειναι γαματα!στη =ν παραλια μπορεις να κανεις πολλα πραγματα και εχει και ενδιαφερουσα αγορα...ισως βαρεθεις βεβαια με τα χρονια...αλλα η αθηνα ειναι διπλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Spy_ros

Νεοφερμένος

Ο Spy_ros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
εγω ειμαι αναμεσα σε καβαλα και χαλκιδα...καμια γνωμη???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moikan

Νεοφερμένος

Ο moikan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Περασα λογιστική χαλκίδας, ηθελα να ρωτήσω αν υπάρχει εστία και πως μπορω να επικοινωνήσω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

West_Emperor

Νεοφερμένος

Ο Φιλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Περασα λογιστική χαλκίδας, ηθελα να ρωτήσω αν υπάρχει εστία και πως μπορω να επικοινωνήσω;

Ναι, υπάρχει εστία και μάλιστα στάθηκες τυχερός καθώς τώρα τις ανακαινίζουν πλήρως (τις βάφουν εξωτερικά, καινούργια είδη υγειηνής κλπ). Ένας λόγος που για θ'αργήσει ν'αρχίσει και η Β εξεταστική.

Mπες εδώ και δες για περισσότερες πληροφορίες: https://www.teihal.gr/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top