Φοιτητικές παρατάξεις

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Την ιδια απορια εχω κ γω...Οσοι δε γραφονται ειναι ξεκομενοι απο τα κολπα,δεν παιρνουν σημειωσεις κ αλλα τετοια?
Του τυπου θα ξεσκιζεσαι εσυ κ θα περνα το κομματοσκυλο που εχει τα sos?
Εγω θελω να ασχοληθω με την επιστημη μου,οχι να γινω μασκοτ οποιουδηποτε κομματος...

Να σου πω για τη δική μας σχολή;
Γενικά ισχύει, αλλά διαφέρει σε βαθμό από παράταξη σε παράταξη.
Έκανα παρέα με παιδιά από μια παράταξη και επειδή έτυχε να' ναι κολλητή μου κοπέλα από τη ΔΑΠ έπαψαν οι άλλοι να μου μιλάνε. Ούτε γεια ε. Και στην αρχή με είχανε δημητράκι και δημητράκι και κοιμήσου σπίτι μας και κλπ κλπ. Τα sos τα βρισκεις ειτε είσαι γραμμένος είτε όχι. Αυτά μοιράζονται σ' όλους ανεξαιρέτως, δεν είναι το θέμα αυτό.
Στη σχολή μας να θυμάσαι αυτό που έγραψες στο τέλος...ΚΑΝΕΝΟΣ ΚΟΜΜΑΤΟΣ. Θα δεις πολλά, και εγώ είδα και έμαθα. Δεν είμαι γραμμένος πουθενά, απλώς παρακολούθησα από απόσταση και κατάλαβα κάποια πράγματα. Υπάρχουν και τα "κομματόσκυλα" και τα φυσιολογικά άτομα.
Εγώ πάντως στην αρχή ήμουν κάθετος στο να κάνω παρέα με παιδιά από κόμματα, μετά όμως κατάλαβα ότι με ενδιαφέρει καλύτερα ποιος είναι ο άλλος παρά τι ψηφίζει. Έχω ξεκαθαρίσει σ' όλους ότι δε θέλω να ασχοληθώ και δεν έχω πρόβλημα, και sos παίρνω και σε πάρτυ πηγαίνω κλπ. Κακό πράγμα οι παρατάξεις αλλά μην πάμε και στο άλλο άκρο. Είπαμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Σημειώσεις υπάρχουν στα τραπεζάκια και δεν σε εμποδίζει κανένας να πάρεις. Άλλο αυτό, κι άλλο να πας και να γραφτείς. Τα κομματόσκυλα είναι ευνοημένα όχι λόγω επιπλέον σημειώσεων, αλλά γιατί πολλές φορές έχουν επαφές με καθηγητές, πχ, οι οποίοι με τη σειρά τους θέλουν να τα έχουν καλά ενδεχομένως με την εκάστοτε παράταξη.

Προφανώς και ο πιο σίγουρος τρόπος για να πάρεις πτυχίο είναι το διάβασμα! Και το "κομματόσκυλο" δεν προλαβαίνει να διαβάσει πολύ! Εμείς είχαμε στη σχολή μου άτομα που ήταν εκεί 10 χρόνια.... γιατί λόγω κόμματος δεν προλάβαιναν να ασχοληθούν με τα μαθήματα!
Αν εχω τις δικες μου σημειωσεις εχω αναγκη αυτες που υπαρχουν στα τραπεζακια?Δε θελω καμμια επαφη μ'αυτους...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Αν εχω τις δικες μου σημειωσεις εχω αναγκη αυτες που υπαρχουν στα τραπεζακια?Δε θελω καμμια επαφη μ'αυτους...:/:
Μπορείς να κρατήσεις και πολύ καλύτερες σημειώσεις:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Να σου πω για τη δική μας σχολή;
Γενικά ισχύει, αλλά διαφέρει σε βαθμό από παράταξη σε παράταξη.
Έκανα παρέα με παιδιά από μια παράταξη και επειδή έτυχε να' ναι κολλητή μου κοπέλα από τη ΔΑΠ έπαψαν οι άλλοι να μου μιλάνε. Ούτε γεια ε. Και στην αρχή με είχανε δημητράκι και δημητράκι και κοιμήσου σπίτι μας και κλπ κλπ. Τα sos τα βρισκεις ειτε είσαι γραμμένος είτε όχι. Αυτά μοιράζονται σ' όλους ανεξαιρέτως, δεν είναι το θέμα αυτό.
Στη σχολή μας να θυμάσαι αυτό που έγραψες στο τέλος...ΚΑΝΕΝΟΣ ΚΟΜΜΑΤΟΣ. Θα δεις πολλά, και εγώ είδα και έμαθα. Δεν είμαι γραμμένος πουθενά, απλώς παρακολούθησα από απόσταση και κατάλαβα κάποια πράγματα. Υπάρχουν και τα "κομματόσκυλα" και τα φυσιολογικά άτομα.
Εγώ πάντως στην αρχή ήμουν κάθετος στο να κάνω παρέα με παιδιά από κόμματα, μετά όμως κατάλαβα ότι με ενδιαφέρει καλύτερα ποιος είναι ο άλλος παρά τι ψηφίζει. Έχω ξεκαθαρίσει σ' όλους ότι δε θέλω να ασχοληθώ και δεν έχω πρόβλημα, και sos παίρνω και σε πάρτυ πηγαίνω κλπ. Κακό πράγμα οι παρατάξεις αλλά μην πάμε και στο άλλο άκρο. Είπαμε.
Ναι αλλα δεν ειναι σπαστικο που οι εαακιτες κανουν παρεα μονο με εαακιτες ,οι δαπιτες μονο με δαπιτες κοκ?
Γιατι νεα παιδια να εχουν τοσο κολλημενα μυαλα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Αν και προφανως δεν εχω παει σε ολες τις σχολες ειμαι σχεδον βεβαιος οτι ΑΝΑΓΚΗ δεν εχετε κανενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Πάντως, οι περισσότεροι όταν δεν μιλάνε για πολιτικά (σε άσχετες φάσεις) μια χαρά παιδιά είναι, δεν έχουν λέπρα. Απλά μερικοί το παρακάνουν...Ακόμα και καλημέρα να τους πεις, θα σου πουν τα δικά τους...Θέλει λίγο να κόψετε κίνηση στην αρχή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Αν εχω τις δικες μου σημειωσεις εχω αναγκη αυτες που υπαρχουν στα τραπεζακια?Δε θελω καμμια επαφη μ'αυτους...:/:

Αx και εγώ έτσι έλεγα μέχρι που σταμάτησα να πηγαίνω στ' αμφιθέατρα γιατί ήταν μπούρδες :P
Στη χημεία ΙΙ υπάρχουν απίστευτες σημειώσεις από έν παιδί της ΔΑΠ.
Δεν το κάνω για προπαγάνδα, απλά αυτές οι σημείωσεις είναι άλλο πράγμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Πάντως, οι περισσότεροι όταν δεν μιλάνε για πολιτικά (σε άσχετες φάσεις) μια χαρά παιδιά είναι, δεν έχουν λέπρα. Απλά μερικοί το παρακάνουν...Ακόμα και καλημέρα να τους πεις, θα σου πουν τα δικά τους...Θέλει λίγο να κόψετε κίνηση στην αρχή.
Ισχύει, είναι μερικοί οι οποίοι σε κάθε συζήτηση θα το γυρίσουν στο πολιτικό και θα προσφέρουν γέλιο σε όλους γύρω με αυτά που πιστεύουν.Υπάρχουν όμως και μερικοί, οι οποίοι αν καταλάβουν πως απλά δεν ενδιαφέρεσαι θα μικήσουν καμια φορά πριν τις φοιτητικές εκλογές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Αρα τους το ξεκοβουμε απο την αρχη με ωραιο τροπο κ μετα σ'αφηνουν στην ησυχια σου?
Και γενικα οι φοιτητες που φαινεται οτι θα 'προοδευσουν' προσκεινται σε καποια παραταξη?

Αx και εγώ έτσι έλεγα μέχρι που σταμάτησα να πηγαίνω στ' αμφιθέατρα γιατί ήταν μπούρδες :P
Στη χημεία ΙΙ υπάρχουν απίστευτες σημειώσεις από έν παιδί της ΔΑΠ.
Δεν το κάνω για προπαγάνδα, απλά αυτές οι σημείωσεις είναι άλλο πράγμα.
Η νεα προοπτικη τι λεει?κ ΚΑΛΑ δεν προσκεινται καπου κομματικα..Κ αυτοι μια απο τα ιδια ειναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Η νεα προοπτικη τι λεει?κ ΚΑΛΑ δεν προσκεινται καπου κομματικα..Κ αυτοι μια απο τα ιδια ειναι?
Oϋτε η ΔΑΠ και η ΠΑΣΠ δεν πρόσκεινται κάπου κομματικά, οπότε καταλαβαίνεις:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Oϋτε η ΔΑΠ και η ΠΑΣΠ δεν πρόσκεινται κάπου κομματικά, οπότε καταλαβαίνεις:)
Ναι το πιασα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Η νεα προοπτικη τι λεει?κ ΚΑΛΑ δεν προσκεινται καπου κομματικα..Κ αυτοι μια απο τα ιδια ειναι?

Δεν είναι σωστό να συζητήσουμε τέτοια θέματα εδώ μέσα. :P
Θα καταλαβαίνεις και μόνη σου.
Πάντως καλά το τόνισες το ΚΑΛΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Μαλιστα...οκ οπως το περασατε ολοι σας θα το περασουμε κ εμεις...Παντως thanx για τις πληροφοριες σας!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Δεν είναι σωστό να συζητήσουμε τέτοια θέματα εδώ μέσα. :P

αντιθέτως, αυτο είναι το νόημα του τοπικ!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
αντιθέτως, αυτο είναι το νόημα του τοπικ!:P

Nαι αλλά δεν είναι σωστό να μιλήσουμε για συγκεκριμένες παρατάξεις σε συγκεκριμένη σχολή. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simosgl3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Αρα τους το ξεκοβουμε απο την αρχη με ωραιο τροπο κ μετα σ'αφηνουν στην ησυχια σου?
Και γενικα οι φοιτητες που φαινεται οτι θα 'προοδευσουν' προσκεινται σε καποια παραταξη?

Ναι ολοι στις παραταξεις ειναι αποτυχημενοι και δεν παιρνουν ποτε πτυχιο,μην σε πω οτι ειναι και οι μεγιστοι στοκοι της σχολης, 9/10 καθηγητες λενε πως οι παραταξιακοι ειναι ανικανοι και σε καμια περιπτωση δεν θα γινουν επιστημονες.

Ειναι πολυ χαζο να πιστευεις οτι οι παραταξεις ειναι αγνες εως το κοκκαλο αλλα και πολυ χαζο να πιστευεις οτι ολα ειναι προιον συνωμοσιας και πισω απο καθε παραταξη κρυβεται ενα κομμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ειναι πολυ χαζο να πιστευεις οτι οι παραταξεις ειναι αγνες εως το κοκκαλο αλλα και πολυ χαζο να πιστευεις οτι ολα ειναι προιον συνωμοσιας και πισω απο καθε παραταξη κρυβεται ενα κομμα.
πίσω από ποιαν δεν κρύβεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simosgl3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
πίσω από ποιαν δεν κρύβεται?

Απο οποια λεει πως δεν υπαρχει κομμα απο πισω της και δεν εχει αποδειχθει το αντιθετο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Απο οποια λεει πως δεν υπαρχει κομμα απο πισω της και δεν εχει αποδειχθει το αντιθετο
Μα δώσε μας ένα παράδειγμα παράταξης που είναι ανεξάρτητη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simosgl3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Μα δώσε μας ένα παράδειγμα παράταξης που είναι ανεξάρτητη!

Ψαξε και μαθε δεν θελω να σου δωσω μασημενη τροφη ουτε να ειμαι αλλος ενας που ειχε ενα φιλο που το ζουσε απο μεσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top