Φοιτητικές εστίες του ΕΚΠΑ

TheUnknown

Νεοφερμένος

Η TheUnknown αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Γεια σας!
Για τις φοιτητικές εστίες του ΕΚΠΑ, θα ήθελα να σας ρωτήσω ποιες οι προϋποθέσεις για να μείνω εκεί; Εγώ τώρα μένω στην Αθήνα και οι γονείς μου έχουν κατοικία εδώ, δεν ξέρω αν μπορώ να έχω την ευκαιρία να μείνω στην φοιτητική εστία...
Οποιαδήποτε πληροφορία θα ευχαριστήσω πολύ!!
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.
Γεια σας!
Για τις φοιτητικές εστίες του ΕΚΠΑ, θα ήθελα να σας ρωτήσω ποιες οι προϋποθέσεις για να μείνω εκεί; Εγώ τώρα μένω στην Αθήνα και οι γονείς μου έχουν κατοικία εδώ, δεν ξέρω αν μπορώ να έχω την ευκαιρία να μείνω στην φοιτητική εστία...
Οποιαδήποτε πληροφορία θα ευχαριστήσω πολύ!!
δεν γινεται να μεινεις σε εστια αθηνας αν εχεις σπιτι αθηνα
 
Τελευταία επεξεργασία:

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,569 μηνύματα.
Γεια σας!
Για τις φοιτητικές εστίες του ΕΚΠΑ, θα ήθελα να σας ρωτήσω ποιες οι προϋποθέσεις για να μείνω εκεί; Εγώ τώρα μένω στην Αθήνα και οι γονείς μου έχουν κατοικία εδώ, δεν ξέρω αν μπορώ να έχω την ευκαιρία να μείνω στην φοιτητική εστία...
Οποιαδήποτε πληροφορία θα ευχαριστήσω πολύ!!
Δεν είναι δυνατή η διαμονή σε φοιτητική εστία του ΕΚΠΑ αν διαμένετε ή διαθέτετε ιδιόκτητη κατοικία εντός Αττικής.

Να, εδώ στα δικαιολογητικά ζητά και υπεύθυνη δήλωση επί αυτού.
 

TheUnknown

Νεοφερμένος

Η TheUnknown αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
δεν γινεται να μηνεις σε εστια αθηνας αν εχεις σπιτι αθηνα
ενταξει...
Πάντως ευχαριστώ για την απάντησή σας!!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δεν είναι δυνατή η διαμονή σε φοιτητική εστία του ΕΚΠΑ αν διαμένετε ή διαθέτετε ιδιόκτητη κατοικία εντός Αττικής.

Να, εδώ στα δικαιολογητικά ζητά και υπεύθυνη δήλωση επί αυτού.
το λινκ δεν ανοίγεται...
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,569 μηνύματα.
το λινκ δεν ανοίγεται...
Ναι, δεν ξέρω γιατί, ούτε εμένα τώρα. Τέλος πάντων, εδώ παρέπεμπα:
Στιγμιότυπο 2022-08-01, 10.58.06 μμ.png
 

Nikoleta_Giann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nikoleta_Giann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Δεν γίνεται ούτε αν το νοικιαζεις ούτε αν είναι δικό σου
 

TheUnknown

Νεοφερμένος

Η TheUnknown αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 37 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.
Δεν γίνεται ούτε αν το νοικιαζεις ούτε αν είναι δικό σου
Δεν γίνεται ούτε αν το νοικιαζεις ούτε αν είναι δικό σου
βασικα ναι
αν ειναι δικο σου φαινεται στο Ε9
αν το νοικιαζεις φαινεται στην φορολογικη δηλωση και κανεις και ΥΔ καπακι
 

TheUnknown

Νεοφερμένος

Η TheUnknown αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
βασικα ναι
αν ειναι δικο σου φαινεται στο Ε9
αν το νοικιαζεις φαινεται στην φορολογικη δηλωση και κανεις και ΥΔ καπακι
αν το σπίτι δεν είναι δικό μου αλλά ανήκει στους γονείς μου, θα έχω την ευκαιρία;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.
αν το σπίτι δεν είναι δικό μου αλλά ανήκει στους γονείς μου, θα έχω την ευκαιρία;
καταλαβαινεις οτι δεν εξεταζουν εσενα ,,παιδι εισαι τι να εχεις? οι γονεις σου τους ενδιαφερουν.
εσενα θα σε εξέταζαν αν ειχες γεννηθει το 1995 και πριν.
 

TheUnknown

Νεοφερμένος

Η TheUnknown αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
καταλαβαινεις οτι δεν εξεταζουν εσενα ,,παιδι εισαι τι να εχεις? οι γονεις σου τους ενδιαφερουν.
εσενα θα σε εξέταζαν αν ειχες γεννηθει το 1995 και πριν.
ενταξει...οπότε δεν υπάρχει καμία πιθανότητα να μείνω στη φοιτητική εστία
Πάντως ευχαριστώ για την απάντηση!
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.
ενταξει...οπότε δεν υπάρχει καμία πιθανότητα να μείνω στη φοιτητική εστία
Πάντως ευχαριστώ για την απάντηση!
οχι καμια
καλα θα φυγεις απο κρεβατακι σου να πας στο να μην το πω της πλακας.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top