Φοιτητικές εκλογές 2017

Φοιτητικές εκλογές 2017
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 23)
  • Δεν θα ψηφίσω

    Ψήφοι: 7 30.4%
  • ΔΑΠ-ΝΔΦΚ

    Ψήφοι: 6 26.1%
  • ΠΑΣΠ

    Ψήφοι: 3 13.0%
  • ΠΚΣ

    Ψήφοι: 2 8.7%
  • ΑΡΕΝ

    Ψήφοι: 2 8.7%
  • ΕΑΑΚ

    Ψήφοι: 2 8.7%
  • Bloco

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 1 4.3%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,892 μηνύματα.
Από το να βγουν τα κομμουνιστοφασιστάκια κάθε μορφής, χίλιες φορές ΔΑΠ. Δυστυχώς άλλη παράταξη που να είναι έστω και θεωρητικά φιλελεύθερη δεν υπάρχει στα Ελληνικά πανεπιστήμια, και αν βγάλουν πλειοψηφία οι "άλλοι" μας βλέπω να περνάμε τον επόμενο χρόνο σε κατάληψη.

Γιατί δεν ψηφίζεις ΚΚΕ τότε για να μην μπορεί κανείς να κάνει κατάληψη;

....δυστυχώς, το αραλίκι, ο ωχαδερφισμός, η βία, ο όχλος, τα χαζά συνθήματα, τα σπρέι και ο εκφυλισμός είναι μονοπώλιο της αριστεράς.......

Αδερφέ πες μου τι άκρη έχεις και σε φτιάχνει ρε σατανά, έχω ξεμείνει....

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

αυγή όντος

Διάσημο μέλος

Ο Sniffing Joe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,006 μηνύματα.
Γιατί δεν ψηφίζεις ΚΚΕ τότε για να μην μπορεί κανείς να κάνει κατάληψη;

έλα ρε φίλε. ακόμα να ξεπεράσετε τον φασιστικό χαρακτήρα των κνατ; τόσο παράξενο ήταν; το κκε είναι συμμορία και επροσωπεί συμφέροντα, όπως κάθε άλλο κόμμα. αν το βολεέυει, είανι υπερ του λαού. αν όχι, φέρνουν τα κνατ σε σου ανοίγουν το κεφάλι.
όποιος ψηφίζει κνε, ή δεν ξέρει τι αντιπροσωπεύει αυτη, ή ξέρει τι αντιπροσωπεύει αλλά δεν τον νοιάζει, ή είναι ηλίθιος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Γιατί δεν ψηφίζεις ΚΚΕ τότε για να μην μπορεί κανείς να κάνει κατάληψη;

θα στο πω απλά για να το καταλάβεις τι ισχύει με τις καταλήψεις (και θα ξεκινήσω με το οικονομικό νομικής).
ΔΑΠ --> ποτέ κατάληψη
ΠΑΣΠ --> η κατάληψη είναι το τελευταίο μας όπλο όταν για πολύ σοβαρά ζητήματα (νόμος Διαμαντοπούλου) δεν μας ακούνε καν και φτάνουμε στα άκρα
ΠΚΣ--> "παιδιά σηκωθείται να βγούμε στους δρόμους"
ΕΑΑΚ--> κατάληψη ότι και αν γίνει
κοκοblocko--> δεν τους ξέρει κανένας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,892 μηνύματα.
έλα ρε φίλε. ακόμα να ξεπεράσετε τον φασιστικό χαρακτήρα των κνατ; τόσο παράξενο ήταν; το κκε είναι συμμορία και επροσωπεί συμφέροντα, όπως κάθε άλλο κόμμα. αν το βολεέυει, είανι υπερ του λαού. αν όχι, φέρνουν τα κνατ σε σου ανοίγουν το κεφάλι.
όποιος ψηφίζει κνε, ή δεν ξέρει τι αντιπροσωπεύει αυτη, ή ξέρει τι αντιπροσωπεύει αλλά δεν τον νοιάζει, ή είναι ηλίθιος.

Αλλά η αριστεία και όσοι θέλουν να παρακολουθήσουν δεν θα ξαναχάσουν μάθημα :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αυγή όντος

Διάσημο μέλος

Ο Sniffing Joe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,006 μηνύματα.
Αδερφέ πες μου τι άκρη έχεις και σε φτιάχνει ρε σατανά, έχω ξεμείνει....

λολ. είπα ότι υποστηρίζω δαπ; εγώ στο βίντεο δεν είδα ούτε όχλο, ούτε βία ούτε πανό ούτε αξύριστους πιθήκους. είδα μια βλαμμένη να φωνάζει "πουτσα" επειδή υποθέτω έχει καιρό να φάει.
προφανώς ηλίθιοι υπάρχουν παντού. το να μπεις στην δαπ δεν σε κάνει αυτομάτως έξυπνο και συγκρατημένο. απλά οι έξυπνοι και συγκρατημένοι συνήθως δεν μασάνε με συνθήματα, βία, όχλους και υποσχέσεις μιας τζάμπα ζωής χωρίς κόπο. γιαυτό παίρνουν το πτυχίο τους και πάνε στο εξωτερικό ρίχνοντας μια μεγάλη μούτζα καθώς φεύγουν.

τώρα, το βίντεο δεν ξέρω τι υποτίθεται ότι δείχνει. αν ξέρεις εσύ, πάω πάσω. μάλλον είσαι πιο έξυπνος και πιάνεις το νόημα κάποιου που φωνάζει "πουτσα".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Αλλά η αριστεία και όσοι θέλουν να παρακολουθήσουν δεν θα ξαναχάσουν μάθημα :jumpy:

που κολλάει αυτό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,892 μηνύματα.
λολ. είπα ότι υποστηρίζω δαπ; εγώ στο βίντεο δεν είδα ούτε όχλο, ούτε βία ούτε πανό ούτε αξύριστους πιθήκους. είδα μια βλαμμένη να φωνάζει "πουτσα" επειδή υποθέτω έχει καιρό να φάει.
προφανώς ηλίθιοι υπάρχουν παντού. το να μπεις στην δαπ δεν σε κάνει αυτομάτως έξυπνο και συγκρατημένο. απλά οι έξυπνοι και συγκρατημένοι συνήθως δεν μασάνε με συνθήματα, βία, όχλους και υποσχέσεις μιας τζάμπα ζωής χωρίς κόπο. γιαυτό παίρνουν το πτυχίο τους και πάνε στο εξωτερικό ρίχνοντας μια μεγάλη μούτζα καθώς φεύγουν.

τώρα, το βίντεο δεν ξέρω τι υποτίθεται ότι δείχνει. αν ξέρεις εσύ, πάω πάσω. μάλλον είσαι πιο έξυπνος και πιάνεις το νόημα κάποιου που φωνάζει "πουτσα".

δαπ συνθήματα στο γιουτιουμπ τσέκαρε μαν.
Όχι τίποτα άλλο αλλά εκεί, γκασμάδες, τα ανεβάζουν οι ίδιοι...

Η ειρωνεία είναι τύπε πως 5 χρόνια στη σχολή 1 καταραμένο δαπίτη που πήρε πτυχίο στα 5 δεν γνώρισα γαμώτο...
Καλά για το εξωτερικό και το "χωρίς κόπο" ξέρω ξέρω, συστατικές από Σαμαρά από τη μία, τα μαθήματα με viber από την άλλη και δεν συμμαζεύεται...
Εμπειρία ζωής ο 1μισης χρόνος που πέρασα στην αγκαλιά της πουλάδας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
δαπ συνθήματα στο γιουτιουμπ τσέκαρε μαν.
Όχι τίποτα άλλο αλλά εκεί, γκασμάδες, τα ανεβάζουν οι ίδιοι...

Η ειρωνεία είναι τύπε πως 5 χρόνια στη σχολή 1 καταραμένο δαπίτη που πήρε πτυχίο στα 5 δεν γνώρισα γαμώτο...
Καλά για το εξωτερικό και το "χωρίς κόπο" ξέρω ξέρω, συστατικές από Σαμαρά από τη μία, τα μαθήματα με viber από την άλλη και δεν συμμαζεύεται...
Εμπειρία ζωής ο 1μισης χρόνος που πέρασα στην αγκαλιά της πουλάδας.

το να δουλεύει αποκλείεται
λοιπόν σε εμάς στην δαπ περυσι (μαζί με το πτυχίο ήταν περίπου) 400 φοιτητέε
σε εμάς (πασπ) 300
θα βρεις και άριστους σε αυτούς τους 700 και αιώνιους
(πτυχίο: από 5ο έτος μέχρι όσο πάει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αυγή όντος

Διάσημο μέλος

Ο Sniffing Joe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,006 μηνύματα.
δαπ συνθήματα στο γιουτιουμπ τσέκαρε μαν.
Όχι τίποτα άλλο αλλά εκεί, γκασμάδες, τα ανεβάζουν οι ίδιοι...

Η ειρωνεία είναι τύπε πως 5 χρόνια στη σχολή 1 καταραμένο δαπίτη που πήρε πτυχίο στα 5 δεν γνώρισα γαμώτο...
Καλά για το εξωτερικό και το "χωρίς κόπο" ξέρω ξέρω, συστατικές από Σαμαρά από τη μία, τα μαθήματα με viber από την άλλη και δεν συμμαζεύεται...
Εμπειρία ζωής ο 1μισης χρόνος που πέρασα στην αγκαλιά της πουλάδας.


μιλάς με γέροντες, γρύφε. τέσπα φίλε, προφανώς δεν συνεννοούμαστε. με έκανες δαπίτη και δεν ξέρω και γω τι. δεν υποστηρίζω δαπ ούτε πιστεύω ότι είναι φιλελεύθεροι. απλά είναι το μικρότερο κακό.
το ότι προσπαθείς να αποδείξεις ότι η ΔΑΠ είναι πιο εκφυλισμένη και ξεφτυλισμένη από ΠΚΣ, ΕΑΑΚ ή ΚΝΕ, με ξεπερνά πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
μιλάς με γέροντες, γρύφε. τέσπα φίλε, προφανώς δεν συνεννοούμαστε. με έκανες δαπίτη και δεν ξέρω και γω τι. δεν υποστηρίζω δαπ ούτε πιστεύω ότι είναι φιλελεύθεροι. απλά είναι το μικρότερο κακό.
το ότι προσπαθείς να αποδείξεις ότι η ΔΑΠ είναι πιο εκφυλισμένη και ξεφτυλισμένη από ΠΚΣ, ΕΑΑΚ ή ΚΝΕ, με ξεπερνά πάντως.

πκσ και κνε είναι το ίδιο (στο κκε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αυγή όντος

Διάσημο μέλος

Ο Sniffing Joe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,006 μηνύματα.
πκσ και κνε είναι το ίδιο (στο κκε)

γραφειοκρατικώς δεν είναι το ίδιο από όσο γνωρίζω. ούτε και το μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,892 μηνύματα.
μιλάς με γέροντες, γρύφε. τέσπα φίλε, προφανώς δεν συνεννοούμαστε. με έκανες δαπίτη και δεν ξέρω και γω τι. δεν υποστηρίζω δαπ ούτε πιστεύω ότι είναι φιλελεύθεροι. απλά είναι το μικρότερο κακό.
το ότι προσπαθείς να αποδείξεις ότι η ΔΑΠ είναι πιο εκφυλισμένη και ξεφτυλισμένη από ΠΚΣ, ΕΑΑΚ ή ΚΝΕ, με ξεπερνά πάντως.

Με την ίδια λογική ψηφίζουμε και σύριζα δηλαδή;
Με προβληματίζεις, δεν ξέρω τι είναι πιο ξεφτιλισμένο. Εγώ απλά θέλω να πηγαίνω στα μαθήματα και να γίνω καλός φοιτητής!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αυγή όντος

Διάσημο μέλος

Ο Sniffing Joe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,006 μηνύματα.
Με την ίδια λογική ψηφίζουμε και σύριζα δηλαδή;
Με προβληματίζεις, δεν ξέρω τι είναι πιο ξεφτιλισμένο. Εγώ απλά θέλω να πηγαίνω στα μαθήματα και να γίνω καλός φοιτητής!!

όχι ρε, είσαι τρελός; σε πανεπιστήμιο είσαι. πάμε να κάψουμε κανένα κάδο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,798 μηνύματα.
Για Τζήμερα παιδιά. Μην αρχίζετε πάλι περί μεγέθους. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Η ειρωνεία είναι τύπε πως 5 χρόνια στη σχολή 1 καταραμένο δαπίτη που πήρε πτυχίο στα 5 δεν γνώρισα γαμώτο...
Καλά για το εξωτερικό και το "χωρίς κόπο" ξέρω ξέρω, συστατικές από Σαμαρά από τη μία, τα μαθήματα με viber από την άλλη και δεν συμμαζεύεται...
Εμπειρία ζωής ο 1μισης χρόνος που πέρασα στην αγκαλιά της πουλάδας.

Ενώ οι υπόλοιπες φοιτητικές παρατάξεις "βρίθουν" από φοιτητές που τελειώνουν στην πενταετία.
Ας μην γελιόμαστε, η μέρα έχει 24 ώρες και αυτό ισχύει για όλους. Αν το μεγαλύτερο μέρος της ημέρας το διαθέτεις στον συνδικαλισμό, θα αργήσεις να τελειώσεις, είτε είσαι στη ΔΑΠ, είτε σε κάποιο αριστερό σχήμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,892 μηνύματα.
Πέρα από το "πρώτοι στα μαθήματα, πρώτοι και στους αγώνες" του ΜΑΣ, μόνο η δαπ μιλάει για αριστεία και ανταμοιβές αυτής κλπ. Δεν είναι λίγο ξεφτίλα οι υποστηρικτές τ να τα περνάνε με viber; Τα 2 Α0 πτυχίο θα οικοδομήσουν το μέλλον;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αυγή όντος

Διάσημο μέλος

Ο Sniffing Joe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,006 μηνύματα.
εσύ θα απαντούσες στον εαυτό σου, τι λες; εσύ έχεις ακούσει κάτι για viber, εγώ πάλι δεν έχω ακούσει τίποτα. he said, she said δηλαδή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Πέρα από το "πρώτοι στα μαθήματα, πρώτοι και στους αγώνες" του ΜΑΣ, μόνο η δαπ μιλάει για αριστεία και ανταμοιβές αυτής κλπ. Δεν είναι λίγο ξεφτίλα οι υποστηρικτές τ να τα περνάνε με viber; Τα 2 Α0 πτυχίο θα οικοδομήσουν το μέλλον;

Πάντα θα βρίσκεις σαπίλα, οπουδήποτε και αν κοιτάξεις. Όπως υπάρχουν καλοί και κακοί καθηγητές, καλοί και κακοί επαγγελματίες, καλοί και κακοί φοιτητές, υπάρχουν και καλοί και κακοί ΔΑΠίτες. Αντί, ωστόσο, να καταγγέλεις την αντιγραφή στο σύνολο, καταγγέλεις τους ΔΑΠίτες που αντιγράφουν. Θα κάνω λάθος έαν υπόθεσω ότι δεν σε πειράζει αν κάποιος αντιγράφει, από τη στιγμή που δεν είναι γραμμένος στη ΔΑΠ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αυγή όντος

Διάσημο μέλος

Ο Sniffing Joe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,006 μηνύματα.
Αυτό που λέει είναι ότι δεν υπάρχει περίπτωση να τον πειράξει αν αντιγράψει κάποιος που δεν ειναι στην δαπ, γιατί όσοι αντιγράφουν είναι ηδη στη δαπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,892 μηνύματα.
Αυτό που λέει είναι ότι δεν υπάρχει περίπτωση να τον πειράξει αν αντιγράψει κάποιος που δεν ειναι στην δαπ, γιατί όσοι αντιγράφουν είναι ηδη στη δαπ.

Κουκουρούκου μαν.

Πάντα θα βρίσκεις σαπίλα, οπουδήποτε και αν κοιτάξεις. Όπως υπάρχουν καλοί και κακοί καθηγητές, καλοί και κακοί επαγγελματίες, καλοί και κακοί φοιτητές, υπάρχουν και καλοί και κακοί ΔΑΠίτες. Αντί, ωστόσο, να καταγγέλεις την αντιγραφή στο σύνολο, καταγγέλεις τους ΔΑΠίτες που αντιγράφουν. Θα κάνω λάθος έαν υπόθεσω ότι δεν σε πειράζει αν κάποιος αντιγράφει, από τη στιγμή που δεν είναι γραμμένος στη ΔΑΠ?

Θα σου απαντήσω σοβαρά γιατί σε έχω γνωρίσει και σε εκτιμώ (όπως και εκτιμώ ιδιαίτερα τους θεωρητικούς του φιλελευθερισμού σε αντίθεση με τους σημερινούς επιγόνους)

Δεν μου καίγεται καρφάκι ποιος και αν αντιγράφει για να το καταγγείλω. Απλά σπάω πλάκα με την ηλιθιότητα που επικρατεί εκεί έξω. Και εάν υπάρχει ένας χώρος που ξεπερνάει τους υπόλοιπους σε αυτό, αυτός είναι η Δαπ. Όσο βέβαια υπάρχει κάποιος που το κάνει συνειδητά και θέλει να είναι τσοπάνης στο μαντρί για ίδιον όφελος, μπορεί να μην τον σεβαστό στο ελάχιστο, αλλά έχει την αμέριστη αναγνώρισή μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top