Φοιτητικές Εκλογές 2022

angeloskar

Νεοφερμένος

Ο angeloskar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Παιδιά να ρωτήσω, γνωρίζει κανένας εάν την Πέμπτη οι σχολές θα παραμείνουν κλειστές;
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,845 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,845 μηνύματα.
Με έχουν πρήξει από το πρωί να πάω στην σχολή να ψηφίσω, αλλά εγώ δεν θέλω ρε φίλε πως να το κάνουμε, είμαι ιδιώτης... Δηλαδή όλοι εσείς πάτε στις εκλογές? Εντάξει, κάπου έλεος, κάπου στοπ στις επιλογές του άλλου
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,616 μηνύματα.
Αν και έχουμε ήδη σχετικό θρεντ. Δεν είναι υποχρεωτικό και κακώς δίνετε τα τηλέφωνα σας σε παρατάξεις.

Εγώ προσωπικά ψήφισα πάντως.
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,845 μηνύματα.
Αν και έχουμε ήδη σχετικό θρεντ. Δεν είναι υποχρεωτικό και κακώς δίνετε τα τηλέφωνα σας σε παρατάξεις.

Εγώ προσωπικά ψήφισα πάντως.
Δεν το έδωσα σε καμία παράταξη... Με πήρε συμφοιτητής μου που κάναμε παρέα
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,616 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,845 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,616 μηνύματα.
Άστα να πάνε, τι να τους κάνω? Φραγή?😂 Γιατί μερικοί άνθρωποι γίνονται τόσο ενοχλητικοί, δεν μπορώ να το καταλάβω
Γίνονται αρκετά ενοχλητικοί. Η λύση είναι απλή. Βάζεις το κινητό σου σε λειτουργία πτήσης μέχρι να κλείσουν οι κάλπες. Πάγια καθημερινή μου τακτική. Έχεις το κεφάλι σου ήσυχο.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top