Φοιτητικά συγγράμματα Εύδοξος

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Μου είπαν οτι τα παραλαμβάνω απο βιβλιοπωλείο. Δηλώνω κάποιο συγκεκριμένο ή θα μου πουν αυτοί που να παω;
λέει στον εύδοξο σε ποιο βιβλιοπωλείο θα έρθει το κάθε βιβλίο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Ta Διασυνδεδεμένα Τμήματα τ είναι; Μπορώ να επιλέξω συγγράμματα και απ' αυτά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Τα μαθήματα της σχολής είναι τα:
Εισαγωγή στη Λαογραφία
Εισαγωγή στην Αρχαία Ελληνική ιστορία
Θεωρία και Μεθοδολογία της Ιστορίας
Εισαγωγή στην Αρχαιολογία
Εισαγωγή στην Κοινωνική και Πολιτισμική Ανθρωπολογία
Εισαγωγή στην Εξέλιξη και τη Φυσική Ανθρωπολογία


Στη σελίδα εύδοξος δεν υπάρχουν αυτά τα μαθήματα. Εννοώ όταν πηγαίνω να επιλέξω τη σχολή μου και τα συγγράμματα, μου βγάζει 100 συγγράμματα και όχι αυτά τα συγκεκριμένα. Καμία ιδέα; :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
έφτασε το βιβλίο της Γενετικής :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Κι εγώ, μόλις πήρα Δημόσιο Διεθνές κι Εμπορικό. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Τα μαθήματα της σχολής είναι τα:
Εισαγωγή στη Λαογραφία
Εισαγωγή στην Αρχαία Ελληνική ιστορία
Θεωρία και Μεθοδολογία της Ιστορίας
Εισαγωγή στην Αρχαιολογία
Εισαγωγή στην Κοινωνική και Πολιτισμική Ανθρωπολογία
Εισαγωγή στην Εξέλιξη και τη Φυσική Ανθρωπολογία


Στη σελίδα εύδοξος δεν υπάρχουν αυτά τα μαθήματα. Εννοώ όταν πηγαίνω να επιλέξω τη σχολή μου και τα συγγράμματα, μου βγάζει 100 συγγράμματα και όχι αυτά τα συγκεκριμένα. Καμία ιδέα; :/

1) αποσύνδεση
2) επανασύνδεση

μου το είχε κάνει και σε μένα πέρσι!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasiliskiolas

Νεοφερμένος

Ο vasiliskiolas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Ρε παιδια εχω μια απορια ... οσο πιο γρηγορα δηλωσουμε τα συγγραμματα στον ευδοξο τοσο πιο γρηγορα θα τα παρουμε ή οχι ???????:hmm::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Ρε παιδια εχω μια απορια ... οσο πιο γρηγορα δηλωσουμε τα συγγραμματα στον ευδοξο τοσο πιο γρηγορα θα τα παρουμε ή οχι ???????:hmm::confused:
Λογικό δεν είναι?:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Ρε παιδια εχω μια απορια ... οσο πιο γρηγορα δηλωσουμε τα συγγραμματα στον ευδοξο τοσο πιο γρηγορα θα τα παρουμε ή οχι ???????:hmm::confused:

Εξαρτάται πιο πολύ από το πόσο γρήγορα θα τα φέρει ή αν υπάρχουν ήδη στο βιβλιοπωλείο. :P

Έχω πάρει ένα, Ψηφιακή Σχεδίαση του Mano, που είναι υπέροχο. :redface:
Επίσης έχει έρθει και ένα αλλά είναι στις Πανεπιστημιακές Εκδόσεις Κρήτης και βαριέμαι να πάω στο Ιτε να το πάρω. :P
Τα άλλα 2 ακόμααα περιμένουμε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Κάθε φοιτητής μπορεί να κάνει αποκλειστικά μία δήλωση ή δεν τίθεται θέμα; Πχ, μπορώ να δηλώσω τα συγγράμματα για τα 2/8 μαθήματα και με νέα δήλωση αργότερα να πάρω και τα υπόλοιπα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poseidon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αταλάντη (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Ναι,μπορείς να την τροποποιήσεις αν θες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Πήρα 3 συγγράμματα σήμερα...Μικροβιολογία,Βιοχημεία και Φυσικοχημεία..ένα έμεινε! Πλήρωσα και την καλοσύνη μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Παιδιά, εγώ έκανα τη δήλωση για τα συγγράμματα στον εύδοξο πριν από λίγο.
Μπορώ να τα πάρω σήμερα το απόγευμα από τα βιβλιοπωλεία;
Τι πρέπει να έχω μαζί μου για να παραλάβω; :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Παιδιά, εγώ έκανα τη δήλωση για τα συγγράμματα στον εύδοξο πριν από λίγο.
Μπορώ να τα πάρω σήμερα το απόγευμα από τα βιβλιοπωλεία;
Τι πρέπει να έχω μαζί μου για να παραλάβω; :clapup:
ε αν υπάρχουν διαθέσιμα, μπορείς! μόνο τον κωδικό που σου έστειλαν χρειάζεται να έχεις μαζί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
ε αν υπάρχουν διαθέσιμα, μπορείς! μόνο τον κωδικό που σου έστειλαν χρειάζεται να έχεις μαζί!

Αν κάποιο βιβλιοπωλείο γράφει «0 διαθέσιμα» τι κάνουμε; Πρέπει να μπω σε κάποια λίστα αναμονής ή .... φέξε μου και γλίστρυσα!!!:wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Αν κάποιο βιβλιοπωλείο γράφει «0 διαθέσιμα» τι κάνουμε; Πρέπει να μπω σε κάποια λίστα αναμονής ή .... φέξε μου και γλίστρυσα!!!:wall:
σημαίνει ότι δεν έχει έρθει το βιβλίο, οπότε περιμένεις να έρθει...θα γράψει διαθέσιμα 65 π.χ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
σημαίνει ότι δεν έχει έρθει το βιβλίο, οπότε περιμένεις να έρθει...θα γράψει διαθέσιμα 65 π.χ

Δηλαδή, δε γράφομαι σε κάποια λίστα του βιβλιοπωλείο για το συγκεκριμένο σύγγραμμα.
Αν κατάλαβα καλά, θα πρέπει να μπαίνω στο εύδοξος και από εκεί να παρακολουθώ τη διαθεσιμότητα του συγκεκριμένου, ε; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Δηλαδή, δε γράφομαι σε κάποια λίστα του βιβλιοπωλείο για το συγκεκριμένο σύγγραμμα.
Αν κατάλαβα καλά, θα πρέπει να μπαίνω στο εύδοξος και από εκεί να παρακολουθώ τη διαθεσιμότητα του συγκεκριμένου, ε; :hmm:
ακριβώς! Απλά κοίταξε και τις ώρες που είναι ανοιχτό το κάθε βιβλιοπωλείο, για να μην πας και τελικά είναι κλειστό:P Πατώντας πάνω στο όνομα του βιβλιοπωλείου θα στο δείξει λογικά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
ακριβώς! Απλά κοίταξε και τις ώρες που είναι ανοιχτό το κάθε βιβλιοπωλείο, για να μην πας και τελικά είναι κλειστό:P Πατώντας πάνω στο όνομα του βιβλιοπωλείου θα στο δείξει λογικά..

Ευχαριστώ πολύυυυυ!!!!!!:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Έχω πάρει ένα, Ψηφιακή Σχεδίαση του Mano, που είναι υπέροχο. :redface:

τέταρτη έκδοση να φανταστώ;
γιατί εγώ συνειδητοποίησα ότι μου έδωσαν την τρίτη και θα πάω αύριο να ρωτήσω!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top