Φοιτητικά συγγράμματα Εύδοξος

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Mόνο με τη φοιτητική έκπτωση.
Σε ένα θέμα βέβαια κάποιος ανέφερε γενικά για βιβλία παλιών εκδόσεων αλλά μάλλον δε σε αφορά. :/

οχι δεν θελω παλιες εκδοσεις...ισα ισα που τα βιβλια ειναι και καινουρια! με την εκπτωση τι θα κερδισω; κανα 10 %?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
παιδια εχω προβλημα:/:,πηρα απο τον ευδοξο κατι βιβλια που δεν επρεπε :whistle:και τωρα πρεπει να τα επιστρεψω:bye: αλλα....ειναι σημειωμενα!
Αρα ,ειμαι αναγκασμενη να αγορασω καινουρια και να επιστρεψω τα καινουρια,ξερετε που μπορω να βρω φθηνα πανεπιστημιακα συγραμματα?
οι φοιτητες λογικα δεν εχουν καποια εκπτωση? εψαξα στο skroutz.gr αλλα βρηκα μονο 4 ή 5 ευρω φθηνοτερα απο το κανονικο!
αμα αγορασω ολα τα βιβλια που πρεπει να δωσω πισω απο τις εκδοσεις....:cold::cold::'(:'(φαλιρησα!
αμα ειναι κανενας απο αθηνα εδω και πουλαει δεν εχω προβλημα!

Γιατί "δεν έπρεπε"?

Αν εσύ προτιμάς αυτό,γι'αυτό υπάρχει ως επιλογή:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
οχι δεν θελω παλιες εκδοσεις...ισα ισα που τα βιβλια ειναι και καινουρια! με την εκπτωση τι θα κερδισω; κανα 10 %?
Δεν ξέρω, πας στα αντίστοιχα βιβλιοπωλεία και ρωτάς.
Παπασωτηρίου ξέρω.

Α! Δες και amazon.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Γιατί "δεν έπρεπε"?

Αν εσύ προτιμάς αυτό,γι'αυτό υπάρχει ως επιλογή:/:

δεν εξηγησα ολη την ιστορια για να μην σας κουρασω...θα σου πω συντομα...δηλωσα απο βιασυνη στην γραμματεια συγραμμα 2 και στον ευδοξο πηρα το ενα! ή ας πουμε πηρα περυσι ενα μαθημα και επειδη αλλαξε το βιβλιο πηρα και φετος γτ νομιζα οτι μπορουσα να παρω 2 φορες ενα μαθημα και να μην παρω καποιο αλλο στην θεση του!οπως καταλαβα τελικα αυτο δεν επρεπε να το κανω!
αυτο με το επιλογη δεν το καταλαβα,κοιτα εμενα με νοιαζει να βρω φθηνα καποια συγκεκριμενα βιβλια για να τα επιστρεψω ...αρκει να ναι σε καλη κατασταση! οι εκδοσεις μερικες φορες δεν πουλανε ελαφρως μεταχειρισμενα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
δεν εξηγησα ολη την ιστορια για να μην σας κουρασω...θα σου πω συντομα...δηλωσα απο βιασυνη στην γραμματεια συγραμμα 2 και στον ευδοξο πηρα το ενα!

Τι να σου πω...Δεν ξέρω τι κάνεις με αυτό.Δε σκέφτεσαι να αλλάξεις αυτό που δήλωσες στη γραμματεία?Πρέπει να πάρεις εκείνα που δήλωσες εκεί?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Τι να σου πω...Δεν ξέρω τι κάνεις με αυτό.Δε σκέφτεσαι να αλλάξεις αυτό που δήλωσες στη γραμματεία?Πρέπει να πάρεις εκείνα που δήλωσες εκεί?

εχει ληξει η προθεσμια...για να αλλαξω την δηλωση στην γραμματεια!ναι σωστα πρεπει να παρω αυτα που δηλωσα στην γραμματεια...και εγω δεν πηρα το συγραμμα 2 που δικαιουμουν και πηρα το ενα ...το οποιο πρεπει να το επιστρεψω και επειδη εληξε η προθεσμια παραλαβης τωρα δεν θα παρω ουτε αυτο που πρεπει και θα μεινω χωρις καθολου βιβλιο σε αυτο το μαθημα!:bye::bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Ρε συ γιατί να το επιστρέψεις?Όταν ένα μάθημα σου δίνει δυο επιλογές,δικαιούσαι μια από τις δυο.Είσαι σίγουρη πως δεν μπορείς να το πάρεις?Η μόνη βλακεία είναι πως δεν το δήλωσες και στη γραμματεία...Κι ο Ευδοξος έχει κλείσει προθεσμία.Σε λίγο θα ανοίξει για το εαρινό..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Ρε συ γιατί να το επιστρέψεις?Όταν ένα μάθημα σου δίνει δυο επιλογές,δικαιούσαι μια από τις δυο.Είσαι σίγουρη πως δεν μπορείς να το πάρεις?Η μόνη βλακεία είναι πως δεν το δήλωσες και στη γραμματεία...Κι ο Ευδοξος έχει κλείσει προθεσμία.Σε λίγο θα ανοίξει για το εαρινό..

εκανα την δηλωση στην γραμματεια βιαστικα και αντι να βαλω το 1 εβαλα το 2
στον ευδοξο ομως δηλωσα το ενα...και μου στελνει που λες το ενα μειλ μετα το αλλο και λεει να επιστρεψω αυτο το βιβλιο και κατι αλλα γτ δεν τα δικαιουμαι...διαφορετικα ενδεχεται να απενεργοποιησουν τον λογαριασμο μου μεχρι την αποκατασταση της αρρυθμιας!
τι σημαινει τουτο παλι?οτι θα χασω τον λογαριασμο μου και δεν θα ξαναπαρω βιβλια? για αυτο καιγομαι στα καρβουνα! τους εστειλα μειλ οτι εχω σημειωσει καποια απο τα βιβλια και δεν μπορω να το επιστρεψω και δεν απαντησαν...διαβασα οτι θα υποστω τις κυρωσεις αμα δεν τα επιστρεψω και μπλα μπλα μπλα.....ποιες ειναι οι κυρωσεις?ουφ! υπαρχει κανενα καταγωγι στην αθηνα που πουλαει τετοια βιβλια φθηνα;;;?

αμα ανοιξει ο ευδοξος τις δηλωσεις για το εαρινο εξαμηνο και δεν τα εχω επιστρεψει ...την εβαψα :beating::beating:και ποιος με σωνει?:bye::cold::'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Ηρέμησε.Μπές εδώ,γράψε τους ΑΝΑΛΥΤΙΚΟΤΑΤΑ για να καταλάβουν ποιο είναι το πρόβλημα,και θα σου απαντήσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Ηρέμησε.Μπές εδώ,γράψε τους ΑΝΑΛΥΤΙΚΟΤΑΤΑ για να καταλάβουν ποιο είναι το πρόβλημα,και θα σου απαντήσουν.

ετσι τους εστειλα...θα περιμενω και αυριο που ειναι εργασιμη μερα να απαντησουν και αν δεν απαντησουν θα παρω τηλ! αν και δεν νομιζω να μου τα χαρησουν...θα αγορασω ενα σκασμο βιβλια και να δω που θα βρω τοσα λεφτα..γτ δεν θελω να το πω και στους γονεις μου ....ποιος τους ακουει!:whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Μου στείλαν mail όταν είχα εγώ λάθος,τους έγραψα mail,με βοήθησαν,διορθώθηκε.chill out.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Μου στείλαν mail όταν είχα εγώ λάθος,τους έγραψα mail,με βοήθησαν,διορθώθηκε.chill out.

λες ε?δηλ να τους πω οτι το δικαιουμαι και ειναι κριμα απο βλακεια να μην το παρω?μμμμ αυτο θα κανω...δεν γινεται και αλλιως...εσυ τι προβλημα ειχες?σοβαρο; αν θες λες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Όχι.Πρωτού στείλεις οτιδήποτε,δώσε μου ένα μσν,ή κάτι,να τα πούμε πριβέ αν θελεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Ποια βιβλία ψάχνεις; Και με ποια θέλεις να τα αντικαταστήσεις;

Αν τα νέα που θέλεις να πάρεις έχουν χαμηλό κόστος καλύτερα να τα αγοράσεις και να σου μείνουν τα ακριβά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
https://www.kritiki.gr/content/bookDetails.asp?BookID=2532
περιμενε να βρω και ταλλα

καλα επειδη τωρα κουραστηκα..θα τους παρω τηλ σε πρωτη φαση και βλεπουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Αυτό είναι η επιλογή 2 φαντάζομαι που πήρε λανθασμένα; Και ψάχνεις καινούριο να το επιστρέψεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Αυτό είναι η επιλογή 2 φαντάζομαι που πήρε λανθασμένα; Και ψάχνεις καινούριο να το επιστρέψεις;

Η επιλογή 1 ποια είναι;

οχι ρε συ φοκο ,αυτο εγινε σε αλλο μαθημα! δηλωσα το 2 στην γραμματεια και πηρα το 1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
οχι ρε συ φοκο ,αυτο εγινε σε αλλο μαθημα! δηλωσα το 2 στην γραμματεια και πηρα το 1

Αν είναι μέχρι και 500 σελίδες το βιβλίο "2" μπορείς να το φωτοτυπήσεις και μικρό το κακό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Αν είναι μέχρι και 500 σελίδες το βιβλίο "2" μπορείς να το φωτοτυπήσεις και μικρό το κακό

οχι βρε συ φοκο! στα λεω και μπερδεμενα και μπερδεθυτηκες! το εχω διαβασει το βιβλιο που ειδες! και δεν μπορω να το δωσω πισω σημειωμενο! συνεπως πρεπει να αγορασω αλλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Το άλλο που θέλεις να πάρεις και δεν μπορεί να το πάρεις γιατί πήρες αυτο είναι ακριβό και πολυσέλιδο;

Για τα βιβλία ψάξε εδώ: https://service.eudoxus.gr/search/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top