Φοιτητικά συγγράμματα Εύδοξος

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Αν δεν είναι περίοδος δηλώσεων για τη σχολή σου σ' αφήνει να κάνεις δήλωση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
παιδια χτες κ σμρ δν μ μπαινει ο ευδοξος!!!το εχετε και εσεις αυτο το προβλημα;;;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Harry0000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χάρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
παιδια χτες κ σμρ δν μ μπαινει ο ευδοξος!!!το εχετε και εσεις αυτο το προβλημα;;;:worry:

Οχι, εγώ χτες μια χαρά έκανα την δήλωση των συγγραμμάτων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Αγαπάμε Εύδοξο:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
Αγαπάμε Εύδοξο:clapup:

αν τον αγαπάμε λέει ?,τον λατρέψαμε, ποια χρονιά δόθηκαν τόσο νωρίς συγγράμματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,797 μηνύματα.
εμείς ακόμη δεν γραφτήκαμε, ούτε βιβλία πήραμε... :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Kανείς δεν ξέρει; :/:
Αν δεν είναι περίοδος δηλώσεων για τη σχολή σου σ' αφήνει να κάνεις δήλωση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NickLLL

Νεοφερμένος

Ο NickLLL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
χεχε, το φακέλωμα που έχει γίνει το σκεφτήκατε?
πλακίτσα κάνω ντάξει.

Απλα σκεφτείτε οτι σε κάποια φάση θα αντικατασταθουν τα συγγράμματα και θα τυφλωνομαστε στα pdf.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

effie90

Νεοφερμένος

Η effie90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Σε εμας σημερα βγηκε ανακοινωση που λεει οτι πρωτα πρεπει να ανοιξουν οι ηλεκτρονικες δηλωσεις μαθηματων και μετα πρεπει να γινουν οι δηλωσεις των συγγραματων. και μιλαμε οτι ακομα περιμενουμε να βγουν υποχρεωτικα μαθηματα και οι δηλωσεις αρχιζουν σε 10 μερες..ποτε θα βγουν τα μαθηματα,ποτε θα προλαβουν να κανουν αναβαθμολογησεις, ποτε θα περαστουν ηλεκτρονικα οι βαθμοι και ποτε θα ανοιξουν οι δηλωσεις, αυτο ειναι αλλο θεμα...
οποτε παλι νοεμβρη θα παρω βιβλια:P
σορι για το εκτος θεματος αλλα εχω κ εγω τον καημο μου:P:P

χεχε, το φακέλωμα που έχει γίνει το σκεφτήκατε?
πλακίτσα κάνω ντάξει.

Απλα σκεφτείτε οτι σε κάποια φάση θα αντικατασταθουν τα συγγράμματα και θα τυφλωνομαστε στα pdf.

τι εννοεις φακελωμα; οσον αφορα τους ενεργους φοιτητες; εμεις κ πριν το ευδοξος ηλεκτρονικα δηλωναμε, οποτε παλι το ιδιο ειναι.
υπαρχει εναλακτικη. e-readers λεγεται. σε μερικα τμηματα ηδη γινονται συζητησεις για να παρουν οι φοιτητες με εκπτωσεις (στο μελλον :Ρ ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Harry0000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χάρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ok, επειδή συμβαίνει ένα παράδοξο.
Λέει περίοδος δηλώσεων 4/10-4/11 και εγώ έχω κάνει. Κάποιοι άλλοι όμως ισχυρίζονται πως δεν άρχισαν ακόμα οι δηλώσεις. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ok, επειδή συμβαίνει ένα παράδοξο.
Λέει περίοδος δηλώσεων 4/10-4/11 και εγώ έχω κάνει. Κάποιοι άλλοι όμως ισχυρίζονται πως δεν άρχισαν ακόμα οι δηλώσεις. :worry:
Προφανώς κάθε τμήμα έχει διαφορετικές ημερομηνίες δήλωσης συγγραμμάτων. Εγώ για παράδειγμα έχω 04/10 - 31/01 :P άσχετα που δηλώσεις μαθημάτων λήγουν 24/10.

χεχε, το φακέλωμα που έχει γίνει το σκεφτήκατε?
Για εξήγησέ το λίγο, γιατί οι σποντίτσες εμένα δεν μου αρέσουν... Όταν δηλαδή υπέγραφες παλιότερα σε κατάσταση ότι "παρέλαβα το τάδε βιβλίο" τι ήτανε; Αποδοχή κληρονομιάς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Του τμήματός μου ήταν οι φοιτητές. Τελικά ήταν διαφορετικές οι ημερομηνίες δήλωσης μαθημάτων με τις ημερομηνίες δήλωσης συγγραμμάτων και για αυτό μπερδεύτηκαν.
Απλά είχα αγχωθεί μήπως έκανα πατάτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xdf21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο xdf21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 191 μηνύματα.
Mια ερώτηση...
Στο κάθε μάθημα μου έχει να επιλέξω ένα απο τα ξεχωριστά συγγράμματα που υπάρχουν για το ίδιο μάθημα!
Και σε σας το ίδιο συμβαίνει? Όποιο και να διαλέξω είναι το ίδιο??

Αν γνωρίζει κανείς ας με ανημερώσει διότι δεν θα παρακολουθήσω το πρώτο εξαμηνο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
Mια ερώτηση...
Στο κάθε μάθημα μου έχει να επιλέξω ένα απο τα ξεχωριστά συγγράμματα που υπάρχουν για το ίδιο μάθημα!
Και σε σας το ίδιο συμβαίνει? Όποιο και να διαλέξω είναι το ίδιο??

Αν γνωρίζει κανείς ας με ανημερώσει διότι δεν θα παρακολουθήσω το πρώτο εξαμηνο..

σε μερικά μαθήματα έχεις 2 ή και περισσότερες επιλογές.λογικά θα σου προτείνουν και οι καθηγητές σου κάποια βιβλία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xdf21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο xdf21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 191 μηνύματα.
σε μερικά μαθήματα έχεις 2 ή και περισσότερες επιλογές.λογικά θα σου προτείνουν και οι καθηγητές σου κάποια βιβλία.
Σε μερικά έχω μέχρι και 4 επιλογές :worry:
Απλά επειδή δεν θα παρακολουθήσω το πρώτο εξάμηνο ήθελα να ήξερα αν μπορεί να υπάρξει κάποιο πρόβλημα αν διαλέξω ένα σύγγραμα διαφορετικό από αυτό που θα μου προτείνουν οι καθηγητές. Η μήπως δεν παίζει κάτι τέτοιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
Σε μερικά έχω μέχρι και 4 επιλογές :worry:
Απλά επειδή δεν θα παρακολουθήσω το πρώτο εξάμηνο ήθελα να ήξερα αν μπορεί να υπάρξει κάποιο πρόβλημα αν διαλέξω ένα σύγγραμα διαφορετικό από αυτό που θα μου προτείνουν οι καθηγητές. Η μήπως δεν παίζει κάτι τέτοιο?
ε λογικά δεν θα υπάρχει πρόβλημα,αλλά γιατί δεν ρωτάς τους καθηγητές σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xdf21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο xdf21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 191 μηνύματα.
ε λογικά δεν θα υπάρχει πρόβλημα,αλλά γιατί δεν ρωτάς τους καθηγητές σου?
Ευχαριστω!
Εχω περασει μακρυα απο την πολη μου και δεν ειναι ευκολο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
Ευχαριστω!
Εχω περασει μακρυα απο την πολη μου και δεν ειναι ευκολο..

πάντως μην τα βάλεις στην τύχη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

effie90

Νεοφερμένος

Η effie90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
μην τα βαλεις στην τυχη. αν ειναι να παρακολουθησεις του χρονου μη δηλωσεις τιποτα τωρα, δηλωσε τα ολα του χρονου. δεν ξερω τι γινεται στη σχολη σου, αλλα συνηθως οι καθηγητες διδασκουν ενα συγκεκριμενο βιβλιο, οποτε αν δεν παρεις το σωστο μπορει να εχεις προβλημα και να ψαχνεσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top