Φοιτητικά συγγράμματα Εύδοξος

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Εγώ έχω άλλη απορία.
Αν ένα μάθημα είχε δύο συγγράμματα και εγώ πήγα και πήρα μόνο το ένα σύγγραμμα, το δηλώνω ή όχι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ναι Θεοδωρα, το δηλωνεις κανονικα (μα καλα, γιατι δεν πηγαινετε να παρετε τα βιβλια σας:worry::P??)!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ναι Θεοδωρα, το δηλωνεις κανονικα (μα καλα, γιατι δεν πηγαινετε να παρετε τα βιβλια σας:worry::P??)!!
Γιατί αν πας 3 φορές και δεν το έχει, μετά βαριέσαι να ξανά πας. Άσε που ήταν εργασία. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Εγώ έχω άλλη απορία.
Αν ένα μάθημα είχε δύο συγγράμματα και εγώ πήγα και πήρα μόνο το ένα σύγγραμμα, το δηλώνω ή όχι;
Ναι το δηλώνεις σαν ένα (1) μάθημα. Δεκαδικά δεν δέχεται το σύστημα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
κανατε ολοι δηλωση στον ευδοξο;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pennylane

Τιμώμενο Μέλος

Η Σταυρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 396 μηνύματα.
κανατε ολοι δηλωση στον ευδοξο;;;

οχι ακομα εμεις ουτε μαθηματα δηλωσαμε ακομα μας ειπαν απο τις 13 μεχρι τις 18 οκτωβριου
και τα συγγραμματα μας εβγαλαν ανακοινωση στο σιτε της σχολης απο 21 εως 31 οκτωβριου!:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,797 μηνύματα.
Όχι ακόμη. Η γραμματεία μας είπε από 25 μάλλον Οκτωβρίου και μάλιστα θα βγει ανακοίνωση στο forum της γραμματείας του Τμήματος, για τον τρόπο ηλεκτρονικής δήλωσης συγγραμμάτων αλλά και εγγραφής επειδή είναι πρώτη φορά για να μην γίνει μπέρδεμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Εγώ τα δήλωσα!!
Ερώτησης 1 : Στο ένα μάθημα (απειροστικός λογισμός) μου δήλωσε και τον α και τον β τόμο. Δεν πειράζει ε; Γιατί υποτίθεται οτι ο β ειναι για τον απειροστικο 2:Ρ Τα ειχε ως μια επιλογη όμως..

Ερωτησης 2: Θα πάμε στο βιβλιοπωλειο και θα δειξουμε το εσεμεσ; :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SOFIA19

Νεοφερμένος

Η SOFIA19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Εμείς πρέπει να δηλώσουμε τα συγγράμματα μέχρι τις 10 Οκτωβρίου,έχουν μάλιστα βγει και όλες οι σχετικές ανακοινώσεις.Τώρα που το σκέφτομαι πρέπει να βιαστώ είναι ήδη 6 Οκτωβρίου:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Ερωτησης 2: Θα πάμε στο βιβλιοπωλειο και θα δειξουμε το εσεμεσ; :|

Πληκτρολογείς το pin στο πληκτρολόγιο του υπολογιστή του εκδότη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Πληκτρολογείς το pin στο πληκτρολόγιο του υπολογιστή του εκδότη.

Ααααα.Ωραία. :)
Άλλη μια ερώτηση, τα συγγράμματα πότε τα παίρνουμε;
Δηλαδή μετά την δήλωση -εφόσον το σημείο διανομής έχει αντίτυπα- μπορούμε να πάμε να τα παραλάβουμε κατευθείαν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Εμας στην ενημερωση μας ειπαν να δηλωσουμε μαθηματα 8-18. Εχω ακομη μερες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Άλλη μια ερώτηση, τα συγγράμματα πότε τα παίρνουμε;
Δηλαδή μετά την δήλωση -εφόσον το σημείο διανομής έχει αντίτυπα- μπορούμε να πάμε να τα παραλάβουμε κατευθείαν;

Ναι. αν υπάρχουν διαθέσιμα βιβλία! Εγώ Δευτέρα έκανα τη δήλωση και Τρίτη πήρα τα περισσότερα βιβλία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
εγω σημερα θα τ ψαξω λιγακι και αυριο λεω να τα δηλωσω...σημερα πηρα κωδικο!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ultron

Νεοφερμένος

Ο Ultron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους!παιδια ρωταω παντου και κανεις δεν μου δινει σαφη απαντηση για το eudoxos...αρχικα η σχολη μου (πατρα-αμαλλιαδα) εχει site που μπορω να ανανεωσω το εξαμηνο και λοιπα...μου ειπαν πως θα εμφανιστει εκει username/password και θα δηλωσω τα βιβλια....και εμενα και ενος φιλου μου που ειμαστε TEI εγω πατρα αυτος χαλκιδα αφενος εμενα δεν μου εχουνστειλει καποιο pass κλπ στο site της σχολης μου στο πανελ δλδ, αφετερου του φιλου μου που του εδωσαν δεν μπορει να μπει ακομα....Απο την γραμματεια που πηρα τηλεφωνο μου ειπαν οτι θα εμφανιστουν εκει οι κωδικοι και λοιπα (στο πανελ δηλαδη)..το θεμα ειναι πως εχω ανησυχισει λιγο λογω που λεγατε για τα αποθεματα και λοιπα και δεν ξερω που μου παν τα 4, οποιον ρωταω δεν μου δινει κανεις καμια σαφη απαντηση....


Ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Όταν έχω πάρει δύο μαθήματα που έχουν τα εξής συγγράμματα:
Μάθημα 1:
Α
Β
Γ

&
Μάθημα 2:


Α

Δηλαδή το δηλώνω ως ένα ή ως δύο μαθήματα;

Επίσης, με μπέρδεψε ένα post και θέλω διευκρίνηση.
Δηλώνουμε μαθήματα και όχι βιβλία, έτσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ultron

Νεοφερμένος

Ο Ultron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
καλησπερα και παλι! τελικα μου εδωσαν τον κωδικο κλπ αλλα οταν παω να κανω δηλωση μου βγαζει αυτο!

"Αυτή τη στιγμή δεν επιτρέπεται η δημιουργία δήλωσης. Η περίοδος δηλώσεων ξεκινά στις 04/10/2010 και ολοκληρώνεται στις 03/10/2010. Μπορείτε να ενημερωθείτε άμεσα για την κατάσταση προτεινόμενων συγγραμμάτων στο Τμήμα σας από τη σελίδα...."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
καλησπερα και παλι! τελικα μου εδωσαν τον κωδικο κλπ αλλα οταν παω να κανω δηλωση μου βγαζει αυτο!

"Αυτή τη στιγμή δεν επιτρέπεται η δημιουργία δήλωσης. Η περίοδος δηλώσεων ξεκινά στις 04/10/2010 και ολοκληρώνεται στις 03/10/2010. Μπορείτε να ενημερωθείτε άμεσα για την κατάσταση προτεινόμενων συγγραμμάτων στο Τμήμα σας από τη σελίδα...."
Mήπως θα πρέπει να αναφέρεις το πρόβλημα;
Οι ημερομηνίες δεν είναι λογικές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Όταν έχω πάρει δύο μαθήματα που έχουν τα εξής συγγράμματα:
Μάθημα 1:
Α
Β
Γ

&
Μάθημα 2:


Α

Δηλαδή το δηλώνω ως ένα ή ως δύο μαθήματα;

Επίσης, με μπέρδεψε ένα post και θέλω διευκρίνηση.
Δηλώνουμε μαθήματα και όχι βιβλία, έτσι;

Στον ευδοξο δηλώνεις ΒΙΒΛΙΑ. :P

Θα διαλέξεις για κάθε μάθημα μια επιλογη. [Mια επιλογή μπορεί να περιλαμβάνει περισσότερα από 1 βιβλία π.χ. τομος α,β κτλ]


Και για να λυθούν όποιες τυχών απορίες υπάρχουν με την διαδικασία δείτε:

https://www.youtube.com/watch?v=rZuTpGw_Zs8
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Πφφ πάλι κόλλησα.

https://eudoxus.gr/Files/Egxeiridio Efarmogis Foithtwn v6 - without chapters.pdf
Σελίδα 4 λέει αριθμός ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ.
Τι κάνω;
Μαθήματα ή συγγράμματα-βιβλία; :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top