Φοιτητικά έπιπλα

Koan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Koan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Εσθονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.
και ποσο εχουν αυτά?? θες να μας πεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
τα κρεβατια; το MALM εχει 120Ε το διπλο δες τιμες εδω https://www.ikea.com/gb/en/catalog/categories/departments/bedroom/16284/

το δικο μου το πηρα 100 περιπου

τα διπλα κρεβατια βγαινουν και σε μονά ε.


εδιτ: 79Ε εκανε το δικο μου, ειναι το ASPELUND 140x200 διπλο

ουψ οι τιμες εινια σε αγγλικες λιρες... ναι γυρω στα 100 το πηρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Koan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Εσθονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.
τα κρεβατια; το MALM εχει 120Ε το διπλο δες τιμες εδω https://www.ikea.com/gb/en/catalog/categories/departments/bedroom/16284/


ουψ οι τιμες εινια σε αγγλικες λιρες... ναι γυρω στα 100 το πηρα.
επειδη το ξερω στο ειπα .. αυτα που μου δειχνεις κανουν 140+ .... ΤΕΣπαα θα δω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
επειδη το ξερω στο ειπα .. αυτα που μου δειχνεις κανουν 140+ .... ΤΕΣπαα θα δω..

Επειδη ειναι διπλα. Σε ενα αλλο μαγαζι ποσο εχουν τα διπλα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Koan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Εσθονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.
Επειδη ειναι διπλα. Σε ενα αλλο μαγαζι ποσο εχουν τα διπλα;
oxι επειδη ειναι διπλα τετοια ειναι η τιμη τους και συνηθως ειναι ημιδιπλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
oxι επειδη ειναι διπλα τετοια ειναι η τιμη τους και συνηθως ειναι ημιδιπλα...

Το ιδιο δεν ειπα κι εγω; επειδη ειναι διπλα εχουν 100-140Ε, τα μονα ειναι πιο φτηνα.
δεν βγαζει και πολυ νοημα η προταση σου μπορεις να τη διατυπωσεις καλυτερα;
παντως 140χ200 και 160χ200 ειναι διπλα. 180χ200 ειναι υπερδιπλο και 120χ200 ημιδιπλο. Στο ΙΚΕΑ εχει συνηθως διπλα υπερδιπλα και μονα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 272341

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andromeda

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
Εγω που εξοπλισα το δικο μου απο το ΙΚΕΑ πηρα

Κρεβάτι , στρωμα, κομοδινο , γραφειο με ραφια απο πανω , τραπεζι κουζινας με δυο καρεκλες , τραπεζακι σαλονιου ,βιβλιοθηκη, επιπλο tv , καναπε-κρεβατι , καλογερο , τραπεζακι για τηλεφωνο και ενα καθρεφτη μου βγηκε 1300 Ε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Εγω που εξοπλισα το δικο μου απο το ΙΚΕΑ πηρα

Κρεβάτι , στρωμα, κομοδινο , γραφειο με ραφια απο πανω , τραπεζι κουζινας με δυο καρεκλες , τραπεζακι σαλονιου ,βιβλιοθηκη, επιπλο tv , καναπε-κρεβατι , καλογερο , τραπεζακι για τηλεφωνο και ενα καθρεφτη μου βγηκε 1300 Ε

κι εγώ περίπου τόσα είχα δώσει για: γραφειο, τραπεζι πτυσσομενο με 2 φυλλα και συρταρια (norden), τραπεζακι, βιβλιοθηκη, καναπες-κρεβατι, κρεβατι διπλο, 3 σκαμπω και 3 καρεκλες, φωτιστικα, πιατα, μαχαιροπιρουνα, σεντονια και διαφορα μικροπραγματα. 1300-1500 για ολο το σπιτι μια χαρα ειναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dexter08

Νεοφερμένος

Ο dexter08 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
ξερετε μηπως βγαζουν αγγελιες στα πανεπιστημια(στους πινακες ανακοινωσεων) σχετικα με μεταχειρισμενα επιπλα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andromeda

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
κι εγώ περίπου τόσα είχα δώσει για: γραφειο, τραπεζι πτυσσομενο με 2 φυλλα και συρταρια (norden), τραπεζακι, βιβλιοθηκη, καναπες-κρεβατι, κρεβατι διπλο, 3 σκαμπω και 3 καρεκλες, φωτιστικα, πιατα, μαχαιροπιρουνα, σεντονια και διαφορα μικροπραγματα. 1300-1500 για ολο το σπιτι μια χαρα ειναι...

Προσωπικα η φιλοσοφια του ΙΚΕΑ μου αρεσει.Σε σχέση με τη Νεοσετ και λοιπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
ξερετε μηπως βγαζουν αγγελιες στα πανεπιστημια(στους πινακες ανακοινωσεων) σχετικα με μεταχειρισμενα επιπλα?

ναι αμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giouliii

Νεοφερμένος

Η giouliii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
δεεεν βρίσκω κρεβάτι ρε παιδιάάάά.....τα νεύρα μου..δεν μ αρέσει τπτ.βασικά ικεα εντάξει κάποια μου άρεσαν αρκετά αλλά φοβήθηκα μήπωσ δεν είναι καλά απο 8έμα ποιότητας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Α εμενα το κρεβατι μου εχει αντεξει πολλα. Δε νομιζω να εχεις προβλημα. Ειδικα αν ειναι και σιδερενιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
Εγω που εξοπλισα το δικο μου απο το ΙΚΕΑ πηρα

Κρεβάτι , στρωμα, κομοδινο , γραφειο με ραφια απο πανω , τραπεζι κουζινας με δυο καρεκλες , τραπεζακι σαλονιου ,βιβλιοθηκη, επιπλο tv , καναπε-κρεβατι , καλογερο , τραπεζακι για τηλεφωνο και ενα καθρεφτη μου βγηκε 1300 Ε


και μένα τόσα θα μου έβγαιναν αλλά πήρα ακριβό καναπέ 475 ευρώ και βγήκα εκτός προυπολογισμού!πήρα κρεβάτι,κομοδίνο,γραφείο το Galand το γυάλινο δεν ξέρω αν το είδες,μια συρταριέρα,μια βιβλιοθήκη,άλλον έναν καναπέ, 2 τραπεζάκια για το σαλόνι και τραπέζι κουζίνας με 4 καρέκλες....+φωτιστικά,2 καθρέφτες,ένα μεγάλο χαλί, 2 ράφια,μια κρεμάστρα 1900 ευρω...πολύ καλά μου φάνηκε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manic

Νεοφερμένος

Ο manic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Δεν ξερω εαν εχει υποθει αλλα εμενα με βολεψε τρελα...
https://www.ikea.com/ms/en_GB/rooms_ideas/splashplanners.html

ειναι αρκετα ευκολο προγραμμα σχεδιασης σπιτιου απο το ικεα δεν παρεχει οοολα τα επιπλα αλλα ειναι μια πρωτη ιδεα για το πως που και τι θα βαλετε στο καινουργιο σας σπιτι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
δεεεν βρίσκω κρεβάτι ρε παιδιάάάά.....τα νεύρα μου..δεν μ αρέσει τπτ.βασικά ικεα εντάξει κάποια μου άρεσαν αρκετά αλλά φοβήθηκα μήπωσ δεν είναι καλά απο 8έμα ποιότητας..
Αντε κ τα πηρες απο ΙΚΕΑ πως τα πας Βολο κ ποιος στα συναρμολογει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giouliii

Νεοφερμένος

Η giouliii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
απο επιπλα εναν καναπε που γινεται κρεβατι πηρα απο τα ικεα στην α8ηνα και μια καρεκλα γραφειου..τα βαλαμε πανω απο το αμα3ι και τα συναρμολογησε ο μπαμπασ μ ..εχει οδηγιεσ ..μια χαρα.παιδευτηκε καμια ωριτσα αλλα οκ..

επισησ κρεβατι εγω 8ελω σιδερενιο και ασπρο και χωρισ πολυ ψηλο κεφαλαρι και στα ικεα εκτοσ που δεν ειμαι σιγουρη γ τν ποιοτητα ειχαν σχεδον ολα ψηλα κεφαλαριαα..βρηκα ενα τελειο λαμια(εδω μενω) το παρηγγειλα σε ασπρο και την αλλη μερα μ ειπαν οτι δεν γινεται τλκ σε ασπρο..:mad:..γκρρρρ........σημερα βρηκα ενα αλλο ωραιοο το παρηγγειλα σ ασπρο ελπιζω να μην με παρουν αυριοο ν μ πουν δεν γινεταιαι:mad::'(:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
απο επιπλα εναν καναπε που γινεται κρεβατι πηρα απο τα ικεα στην α8ηνα και μια καρεκλα γραφειου..τα βαλαμε πανω απο το αμα3ι και τα συναρμολογησε ο μπαμπασ μ ..εχει οδηγιεσ ..μια χαρα.παιδευτηκε καμια ωριτσα αλλα οκ..

επισησ κρεβατι εγω 8ελω σιδερενιο και ασπρο και χωρισ πολυ ψηλο κεφαλαρι και στα ικεα εκτοσ που δεν ειμαι σιγουρη γ τν ποιοτητα ειχαν σχεδον ολα ψηλα κεφαλαριαα..βρηκα ενα τελειο λαμια(εδω μενω) το παρηγγειλα σε ασπρο και την αλλη μερα μ ειπαν οτι δεν γινεται τλκ σε ασπρο..:mad:..γκρρρρ........σημερα βρηκα ενα αλλο ωραιοο το παρηγγειλα σ ασπρο ελπιζω να μην με παρουν αυριοο ν μ πουν δεν γινεταιαι:mad::'(:P
Εμενα ο πατερας μου δεν ξερει ουτε το κατσαβιδι (που λεει ο λογος) πως πιανεται. Ασε που πιστευει οτι το ΙΚΕΑ πουλαει μη καλα πραγματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giouliii

Νεοφερμένος

Η giouliii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
αα καλα και ο δικοσ μου μη φανταστεισσσ αλλα τ ν σ πω θελει αρκετη υπομονη για να τα φτια3εισ..τωρ για την ποιοτητα τ ικεα σ λεω πολλα ακουγονται αλλα οι τιμεσ ειναι καλεσ και τα σχεδια επισησ..ε3αλλου σιγουρη δεν μπορεισ να εισαι ουτε για νεοσετ ουτε τπτ..για το καθενα ακουω καθε φορα κ αλλα...

παντωσ ικεα ασχετα με τα επιπλα βρηκα και πολλα μικροπραγματα για το σπιτι ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top