Φοιτητικά Ερωτηματολόγια

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Giorgos1987

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Giorgos1987 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Προσπάθησα να το συμπληρώσω, αλλά δεν με εξέφραζαν οι απαντήσεις. Σε 2-3 ερωτήσεις δεν ήξερα τι να διαλέξω.

Και εγώ μόλις μπήκα να απαντήσω και συνάντησα αυτή την δυσκολία. Στις ερωτήσεις που έλεγε αν χρησιμοποιούμε περισσότερο το συναίσθημα από την λογική δεν ήξερα τι να βάλω. Είμαι ευαίσθητο άτομο αλλά χρησιμοποιώ και τα δύο μαζί εξίσου 50-50... τελικά έβαλα την λογική μιας και σε αρκετές περιπτώσεις αυτή επικρατεί περισσότερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nimerwt20

Νεοφερμένος

Ο nimerwt20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Χμμμ, εγώ όσες φορές συνδέθηκα στην σελίδα λειτουργούσε κανονικά. Μπορεί να έγινε τίποτα γιατί έκανα κάποιες μικροαλλαγές πρίν μερικές ημέρες, αλλά το λίνκ παραμένει το ίδιο https://docs.google.com/forms/d/1ozwHV2-pCYUfObT_MHqrv1sB7Am9cjHcw4XN1P0Sy3k/viewform

σε εμενα παλι δε μπαινει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos1987

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Giorgos1987 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
σε εμενα παλι δε μπαινει...

Δεν ξέρω τι να πώ. Εγώ συνδέομαι κανονικά. Ίσως κάτι γίνεται με τον isp σου ή με τον browser και το firewall και σου μπλοκάρουν την σελίδα. Δεν πειράζει πάντως :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panos98

Νεοφερμένος

Ο Panos98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Διεξάγω μια έρευνα με την μορφή ηλεκτρονικού ερωτηματολογίου σχετικά με την χρησιμότητα ύπαρξης ενός νέου μαθήματος επιλογής στις τάξεις της δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης. Η έρευνα αφορά μαθητές γυμνασίου και λυκείου. Υπάρχουν 10 ερωτήσεις, πάνω από 5 λεπτά δε νομίζω να πάρει χρόνο για να απαντήσει κάποιος. Το μόνο προσωπικό στοιχείο που είναι απαραίτητο είναι η τάξη που είστε. Το link για το ερωτηματολόγιο είναι:

https://docs.google.com/forms/d/1ozwHV2-pCYUfObT_MHqrv1sB7Am9cjHcw4XN1P0Sy3k/viewform

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

απαντησα κι εγω ! ενδιαφερον το θεμα παντως γιατι εχει σχεση με πολλα πραγματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos1987

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Giorgos1987 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Ναί όντως, συνδέεται με πολλά άλλα επιστημονικά πεδία όπως φυσική κτλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panos98

Νεοφερμένος

Ο Panos98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
και οχι μονο και με μαθηματικα και ηλεκτρολογια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostakis2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kostakis2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 268 μηνύματα.
Παιδιά θέλω μία βοήθεια!!! Δεν ξέρω αν είναι τόσο απλό και δεν το καταλαβαίνω μόνο εγώ, αλλά έχω μπερδευτεί παρά πολύ :P :/:
Λοιπόν έχουμε σε ένα μάθημα στη σχολή να κάνουμε μία έρευνα (δημιουργία ερωτηματολογίου -- διεξαγωγή έρευνας -- συλλογή δεδομένων και εισαγωγή αυτών σε στατιστικό πρόγραμμα για εξαγωγή πινάκων συχνοτήτων / διασταύρωσης / και τεστ του χ^2 και μία μικρή ανάλυση - σχολιασμός σε όλα αυτά). Ακόμα δεν έχω καταλάβει πως μπόρεσα να κάνω όλα αυτά που "τυπικά" είναι πιο δύσκολα, από το σημείο στο οποίο κόλλησα... Που κόλλησα όμως; Λέει σε ένα βήμα της εργασίας να συμπεριλάβουμε τα "δευτερογενή στοιχεία της έρευνας μας (και αν φύσικα όμως αυτά υπάρχουν)". Τι είναι τα δευτερογενή στοιχεία; Έχω ψάξει ένα εκατομμύριο βιβλία, ίντερνετ, κλπ. δεν κατάλαβα κάτι. Ρώτησα επίσης τον καθήγητη, μου το εξήγησε 500 φορές με όλο και πιο απλά παραδείγματα, αλλά και πάλι δεν κατάλαβα τίποτα... (Ίσως φταίει η θεωρητική :P). Αν σας βοηθάει το θέμα της εργασίας μου, έχει τίτλο "Απασχόληση των εργαζομένων στην ελληνική τουριστική και ταξιδιωτική βιομηχανία". Οποιαδήποτε βοήθεια, ευπρόσδεκτη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos1987

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Giorgos1987 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Διεξάγω μια έρευνα με την μορφή ηλεκτρονικού ερωτηματολογίου σχετικά με την χρησιμότητα ύπαρξης ενός νέου μαθήματος επιλογής στις τάξεις της δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης. Η έρευνα αφορά μαθητές γυμνασίου και λυκείου. Υπάρχουν 10 ερωτήσεις, πάνω από 5 λεπτά δε νομίζω να πάρει χρόνο για να απαντήσει κάποιος. Το μόνο προσωπικό στοιχείο που είναι απαραίτητο είναι η τάξη που είστε. Το link για το ερωτηματολόγιο είναι:

https://docs.google.com/forms/d/1ozwHV2-pCYUfObT_MHqrv1sB7Am9cjHcw4XN1P0Sy3k/viewform

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

Σε 5 ημέρες τελειώνει η προθεσμία συλλογής απαντήσεων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

persa1481

Νεοφερμένος

Η persa1481 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους!!!!

Στο πλαίσιο της διπλωματικής μου εργασίας για το Μεταπτυχιακό Πρόγραμμα: «Συμβουλευτική & Επαγγελματικός Προσανατολισμός» πραγματοποιώ μία έρευνα που αποσκοπεί στην υποβοήθηση των δυσκολιών που αντιμετωπίζουν οι μαθητές Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης στη λήψη εκπαιδευτικών και αργότερα επαγγελματικών αποφάσεων.

Στο λινκ που ακολουθεί υπάρχει το ερωτηματολόγιο σε ηλεκτρονική μορφή και απευθύνεται σε μαθητές που έχουν ολοκληρώσει τη B', Γ' Γυμνασίου και Α' Λυκείου. Το ερωτηματολόγιο είναι πολύ σύντομο και θα σας πάρει περίπου 10-15 λεπτά. Η συμπλήρωση του ερωτηματολογίου γίνεται ανώνυμα.

Όσοι τώρα από εσάς θέλετε να πάρετε μέρος και στις συναντήσεις, οι οποίες παρέχονται ΔΩΡΕΑΝ, προκειμένου να βοηθηθείτε στη λήψη των εκπαιδευτικών σας αποφάσεων (κατεύθυνση & σχολές), μπορείτε να συμπληρώσετε στο τέλος του ερωτηματολογίου τα στοιχεία επικοινωνίας της μητέρας ή του πατέρα σας, ΑΦΟΥ ΠΡΩΤΑ τους έχετε ενημερώσει σχετικά.Καμιά συνάντηση δεν μπορεί να πραγματοποιηθεί χωρίς την συγκατάθεση των γονιών σας. Ακόμη, τα άτομα που θα συμμετέχουν είναι περιορισμένα και θα γίνει τυχαία επιλογή.

Σας ευχαριστώ πολύ,

Η μεταπτυχιακή φοιτήτρια
Μαρία Σκουλάκη


Enjoy!
https://docs.google.com/forms/d/1ViJHcv5HhZcBPxIfDUtGnd4Kycn07Azrckgcvv18L1U/viewform?usp=send_form
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
persa επειδη το ανοιξα βλεπω οτι εμεις πχ που θα παμε γ λυκ δεν μπορουμε να το συμπληρωσουμε, σωστα;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

persa1481

Νεοφερμένος

Η persa1481 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Τάσος97 καλησπέρα. Δυστυχώς δεν μπορείς. Η συγκεκριμένη έρευνα απευθύνεται σε μαθητές που το σχολικό έτος 2014-15 θα πάνε στη Γ΄ Γυμνασίου ή Α' & Β Λυκείου. Ο λόγος που έχουν επιλεγεί οι μαθητές αυτών των τάξεων είναι γιατί δεν έχουν καταλήξει ακόμα σε κατεύθυνση ή πεδίο. Λυπάμαι :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Τάσος97 καλησπέρα. Δυστυχώς δεν μπορείς. Η συγκεκριμένη έρευνα απευθύνεται σε μαθητές που το σχολικό έτος 2014-15 θα πάνε στη Γ΄ Γυμνασίου ή Α' & Β Λυκείου. Ο λόγος που έχουν επιλεγεί οι μαθητές αυτών των τάξεων είναι γιατί δεν έχουν καταλήξει ακόμα σε κατεύθυνση ή πεδίο. Λυπάμαι :(

Εντάξει δεν πειράζει! Καλά αποτελέσματα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Grn

Νεοφερμένος

Ο Nikos Grn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα . Θα ήθελα αν μπορούσατε να απαντήσετε στο παρακάτω ερωτηματολόγιο (10 ερωτησούλες) καθώς είναι για μία εργασία που έχω και χρειάζεται να το απαντήσουν άτομα 15-25 ετών. https://www.surveymonkey.com/s/T3FZJ7L

ευχαριστώ προκαταβολικά και καλή συνέχεια στο διάβασμα σας! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα. Θα ήθελα αν μπορούσατε να απαντήσετε στο παρακάτω ερωτηματολόγιο (10 ερωτησούλες) καθώς είναι για μία εργασία που έχω και χρειάζεται να το απαντήσουν άτομα 15-25 ετών. https://www.surveymonkey.com/s/T3FZJ7L

ευχαριστώ προκαταβολικά και καλή συνέχεια στο διάβασμα σας! :)

Έγινε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Sonam

Νεοφερμένος

Ο Sonam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Όσοι έχετε το χρόνο και τη δίαθεση , παρακαλώ συμπληρώστε το παρακάτω ερωτηματολόγιο.Αφορά μια εργασία και θα χρησιμοποιήσουμε τις απαντήσεις ως δεδομένα.Το ερωτηματολόγιο αφορά ολους εκείνους που χρησιμοποιούν καποια απο τις γνωστες υπηρεσίες κινητής τηλεφωνίας.

https://docs.google.com/forms/d/1sRKNvJVD9YEWiv7juTxXka9FvF2SDKw6Fme6twSZeFs/viewform?c=0&w=1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά!
Στα πλαίσια του μαθήματος της Ψυχολογίας κάνουμε μία έρευνα που αφορά το σύνδρομο burn-out και γενικά την συναισθηματική επίδραση των σπουδών στους φοιτητές. Θα μας βοηθούσατε πολύ αν αφιερώνατε 5 λεπτά από τον χρόνο σας για να συμπληρώσετε ένα μικρό ερωτηματολόγιο!


https://goo.gl/forms/k4FUc4ueoK

Σας ευχαριστούμε εκ' των προτέρων για τον χρόνο σας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλησπέρα παιδιά!
Στα πλαίσια του μαθήματος της Ψυχολογίας κάνουμε μία έρευνα που αφορά το σύνδρομο burn-out και γενικά την συναισθηματική επίδραση των σπουδών στους φοιτητές. Θα μας βοηθούσατε πολύ αν αφιερώνατε 5 λεπτά από τον χρόνο σας για να συμπληρώσετε ένα μικρό ερωτηματολόγιο!


https://goo.gl/forms/k4FUc4ueoK

Σας ευχαριστούμε εκ' των προτέρων για τον χρόνο σας!
Έτοιμος.
Πολύ ενδιαφέρον!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.

Students

Νεοφερμένος

Ο Students αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γεία σας
Είμαστε μεταπτυχιακοί φοιτητές του τμήματος Marketing και κάνουμε μια έρευνα σχετικά με της διατροφικές συνήθειες των Ελλήνων.
Παρακαλώ βοηθήστε μας να μαζέψουμε στοιχεία για την πτυχιακή μας εργασία.
Έχουμε ετοιμάσει ένα σύντομο ερωτηματολόγιο το οποίο δεν θα σας πάρει πάνω απο 8 λεπτά να το συμπληρώσετε.
Σας ενημερώνουμε πως οι απαντήσεις σας είναι ανώνυμες και τα στοιχεία που θα συλέξουμε δεν αποτελούν προιόν έρευνας εταιρίας, ούτε έχουμε σκοπό να τα μεταπωλήσουμε.

Ευχαριστούμε πολύ!

Για να απαντήσετε στο ερωτηματολόγιο παρακαλούμε ακολουθήστε τον παρακάτω σύνδεσμο:

[FONT=Calibri,Arial,Helvetica,sans-serif]https://qtrial2014.az1.qualtrics.com...Bn7EioUKpb7QUt
https://qtrial2014.az1.qualtrics.com...Bn7EioUKpb7QUt
[/FONT]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xx-Giota-xX

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γιώτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Μόλις το έκανα!
Ενδιαφέρον ερωτηματολόγιο απλά στην ερώτηση για την απασχόληση θα μπορούσατε ίσως να βάλετε και την επιλογή φοιτητής/σπουδαστής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top