Φοιτητικά Ερωτηματολόγια

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

STRATOS111

Νεοφερμένος

Ο STRATOS111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ όλους για τις απαντήσεις !!! Η βοήθεια σας είναι πολύτιμη καθώς όσο αυξάνεται ο αριθμός των ατόμων που απαντούν τόσο ποιοτικότερη θα είναι η έρευνα που διεξάγουμε.:)

Το συμπλήρωσα κι εγώ.

Ερώτηση: Υπάρχουν ακόμα τα McDonalds στην Ελλάδα; Θεσσαλονίκη δεν έχω δει. Μόνο στην Κρήτη, στο Ηράκλειο, είχε πριν πολλά χρόνια, αλλά νομίζω κι αυτό έκλεισε.

Υπάρχουν ακόμη τα McDonald's στην Ελλάδα αλλά κυρίως λόγω των Goody's και της οικονομική ύφεσης ο αριθμός των καταστημάτων τους έχει περιοριστεί σημαντικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NatashaLP

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Απαντησα κ εγω για τα Goodys και τα Μc
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Το συμπλήρωσα κι εγώ.

Ερώτηση: Υπάρχουν ακόμα τα McDonalds στην Ελλάδα; Θεσσαλονίκη δεν έχω δει. Μόνο στην Κρήτη, στο Ηράκλειο, είχε πριν πολλά χρόνια, αλλά νομίζω κι αυτό έκλεισε.

Κεντρο Αθηνας εχει δυο και μαλιστα πανε καλα απο κοσμο κι επισης εχω δει αν δν κανω λαθος και πανω στην Αθηνων-Θεσσαλονικης σε καποιο παρκινγκ.

Οσο για το ερωτηματολογιο το συμπληρωσα κι εγω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Στην θεσ/νικη που ειχε παντως εκλεισε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phneloph !!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πηνελοπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
κι εγω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Done. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Συμπλήρωσα κι εγώ αφού δεν έχω τι να κάνω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Τα συμπλήρωσα κι εγώ.
Το δεύτερο με τα μακ ήταν πανεύκολο, έβαλα δεν πάω ποτέ και δεν χρειάστηκε να συμπληρώσω τις άλλες 2 σελίδες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Droopy

Νεοφερμένος

Ο Droopy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Παιδιά, αν μπορείτε συμπληρώστε παρακαλώ το ερωτηματολόγιο σχετικά με την Ευρωπαϊκή Ένωση που θα βρείτε στον σύνδεσμό. https://docs.google.com/a/uom.edu.gr/forms/d/1rjbq8YO0uIAFJ4OWgJ3y7P0jL8KoRvDgDUuIUZIIX80/viewform
Σας ευχαριστώ όλους εκ των προτέρων :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
θελει αδεια δικαιωματων προσβασης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Droopy

Νεοφερμένος

Ο Droopy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
θελει αδεια δικαιωματων προσβασης
Ευχαριστώ Darthfederer για την επισήμανση του λάθους. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Ετοιμος ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα, Όσοι μπορείτε συμπληρώστε τις παρακάτω έρευνες που αναπτύχθηκαν στο πλαίσιο της εργασία για το μάθημα του Μάρκετινγκ. Πρόκειται για δύο έρευνες που σχετίζονται με τις αλύσιδες εστιατορίων γρήγορης εξυπηρέτησης και συγκεκριμένα τα Goody's και τα McDonalds. Δεν θα σας πάρει πάνω από 5 λεπτά.

https://docs.google.com/forms/d/1RSi2_4MHlfxO7tYOrooN9hkbcQpAYE6Kv_yPxJBcuIk/viewform

https://docs.google.com/forms/d/1sxn71dhAP2VwOwBGGjSuAeRWq_-T8pcypkg-1s0DNeA/viewform




Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!
Το συμπλήρωσα κι εγώ.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos1987

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Giorgos1987 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Διεξάγω μια έρευνα με την μορφή ηλεκτρονικού ερωτηματολογίου σχετικά με την χρησιμότητα ύπαρξης ενός νέου μαθήματος επιλογής στις τάξεις της δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης. Η έρευνα αφορά μαθητές γυμνασίου και λυκείου. Υπάρχουν 10 ερωτήσεις, πάνω από 5 λεπτά δε νομίζω να πάρει χρόνο για να απαντήσει κάποιος. Το μόνο προσωπικό στοιχείο που είναι απαραίτητο είναι η τάξη που είστε. Το link για το ερωτηματολόγιο είναι:

https://docs.google.com/forms/d/1ozwHV2-pCYUfObT_MHqrv1sB7Am9cjHcw4XN1P0Sy3k/viewform

Ευχαριστώ προκαταβολικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Διεξάγω μια έρευνα με την μορφή ηλεκτρονικού ερωτηματολογίου σχετικά με την χρησιμότητα ύπαρξης ενός νέου μαθήματος επιλογής στις τάξεις της δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης. Η έρευνα αφορά μαθητές γυμνασίου και λυκείου. Υπάρχουν 10 ερωτήσεις, πάνω από 5 λεπτά δε νομίζω να πάρει χρόνο για να απαντήσει κάποιος. Το μόνο προσωπικό στοιχείο που είναι απαραίτητο είναι η τάξη που είστε. Το link για το ερωτηματολόγιο είναι:

https://docs.google.com/forms/d/1ozwHV2-pCYUfObT_MHqrv1sB7Am9cjHcw4XN1P0Sy3k/viewform

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

το συμπληρωσα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos1987

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Giorgos1987 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Να 'σαι καλά.

ΥΓ: Τώρα πρόσεξα οτι υπήρχε ειδικό topic για ερωτηματολόγια, πολύ καλύτερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paris7777

Νεοφερμένος

Ο Paris7777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Όποιος επιθυμεί ας το συμπληρώσει,αφορά Έρευνα για την πίστη στην τελετουργία του Αγίου φωτός και συσχετισμό με κοινωνικές παραμέτρους.
https://docs.google.com/forms/d/1MYIWTlkZT8Py1FrttDlTbW_ZajNcNHiPVoWiumj-M4c/viewform

:smartass:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nimerwt20

Νεοφερμένος

Ο nimerwt20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Διεξάγω μια έρευνα με την μορφή ηλεκτρονικού ερωτηματολογίου σχετικά με την χρησιμότητα ύπαρξης ενός νέου μαθήματος επιλογής στις τάξεις της δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης. Η έρευνα αφορά μαθητές γυμνασίου και λυκείου. Υπάρχουν 10 ερωτήσεις, πάνω από 5 λεπτά δε νομίζω να πάρει χρόνο για να απαντήσει κάποιος. Το μόνο προσωπικό στοιχείο που είναι απαραίτητο είναι η τάξη που είστε. Το link για το ερωτηματολόγιο είναι:

https://docs.google.com/forms/d/1ozwHV2-pCYUfObT_MHqrv1sB7Am9cjHcw4XN1P0Sy3k/viewform

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

Η σελιδα που εβαλες δεν μπαινει και λεει error 404.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos1987

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Giorgos1987 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Χμμμ, εγώ όσες φορές συνδέθηκα στην σελίδα λειτουργούσε κανονικά. Μπορεί να έγινε τίποτα γιατί έκανα κάποιες μικροαλλαγές πρίν μερικές ημέρες, αλλά το λίνκ παραμένει το ίδιο https://docs.google.com/forms/d/1ozwHV2-pCYUfObT_MHqrv1sB7Am9cjHcw4XN1P0Sy3k/viewform
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Areti91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Areti91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 283 μηνύματα.
Όποιος επιθυμεί ας το συμπληρώσει,αφορά Έρευνα για την πίστη στην τελετουργία του Αγίου φωτός και συσχετισμό με κοινωνικές παραμέτρους.
https://docs.google.com/forms/d/1MYIWTlkZT8Py1FrttDlTbW_ZajNcNHiPVoWiumj-M4c/viewform
Προσπάθησα να το συμπληρώσω, αλλά δεν με εξέφραζαν οι απαντήσεις. Σε 2-3 ερωτήσεις δεν ήξερα τι να διαλέξω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top