Φοιτητές Οικονομικού Παν.Αθηνών 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Boss

Νεοφερμένος

Ο Boss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Και το κακο ειναι οτι παει μαθημα πρωι απογευμα και σ τρωει ολη τη μερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

camilo

Νεοφερμένος

Ο camilo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Έχουν αρχισει τα προπαρασκευαστικα???μια ανακοινωση στ σαιτ της σχολης δν ειδα...απο θεωρητικη ειμ στ οικονομικης επιστημης...εχουν γινει πολλα μαθηματα κ τετοια...??οποιος τα χει παρακολουθησει η γνκ ξερει κτ ασ μ πει γτ βλεπω στ 4ο ετος ν δινω ακομα μαθηματικα :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boss

Νεοφερμένος

Ο Boss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
απο ΔΕΤ ειμαστε εμεις..

:offtopic:
πήρα το πάσο :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsekis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tsekis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Έχουν αρχισει τα προπαρασκευαστικα???μια ανακοινωση στ σαιτ της σχολης δν ειδα...απο θεωρητικη ειμ στ οικονομικης επιστημης...εχουν γινει πολλα μαθηματα κ τετοια...??οποιος τα χει παρακολουθησει η γνκ ξερει κτ ασ μ πει γτ βλεπω στ 4ο ετος ν δινω ακομα μαθηματικα :confused:

στο ΔΕΤ έχουν γίνει τα προπαρασκευαστικά όχι στο οικονομικής επιστήμης. Σε εσας δεν έχουν γίνει ακόμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Με τα μαθήματα τη Δευτέρα και τη Τρίτη τι θα γίνει..?
(Σχετικά με τις απεργίες εννοώ..αν δε κάνω λάθος έχουν και τα ΜΜΜ απεργία)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boss

Νεοφερμένος

Ο Boss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
https://www.oasa.gr/ δεν εχουν ανακοινωθει απεργιες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

camilo

Νεοφερμένος

Ο camilo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
στο ΔΕΤ έχουν γίνει τα προπαρασκευαστικά όχι στο οικονομικής επιστήμης. Σε εσας δεν έχουν γίνει ακόμα.
ευχαριστω γ την απαντηση....στη γραμματεια δν πολυεβγαλα ακρη π ρωτουσα...παλι κλ π υπαρχει κ τ ischool :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TDR1993

Νεοφερμένος

Ο TDR1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιδιά σας χαιρετώ καθώς είναι η πρώτη μου συμμετοχή στο φόρουμ. Είμαι πρωτοετής φοιτητής του τμήματος στατιστικής και θα ήθελα να απευθύνω ένα ερώτημα στους συμφητητές μου. Έχετε κανένα πρόβλημα με την είσοδό σας στην Ηλεκτρονική Υπηρεσία Απόκτησης Δελτίου Ειδικού Εισιτηρίου, γιατί όταν προσπαθώ να εισέλθω στο σύστημα μου εμφανίζει το εξής "Τα στοιχεία ταυτοποίησης που δώσατε δεν μπορούν να επαληθευθούν" ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickydask

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vickydask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Παιδιά σας χαιρετώ καθώς είναι η πρώτη μου συμμετοχή στο φόρουμ. Είμαι πρωτοετής φοιτητής του τμήματος στατιστικής και θα ήθελα να απευθύνω ένα ερώτημα στους συμφητητές μου. Έχετε κανένα πρόβλημα με την είσοδό σας στην Ηλεκτρονική Υπηρεσία Απόκτησης Δελτίου Ειδικού Εισιτηρίου, γιατί όταν προσπαθώ να εισέλθω στο σύστημα μου εμφανίζει το εξής "Τα στοιχεία ταυτοποίησης που δώσατε δεν μπορούν να επαληθευθούν" ;

ναι και μενα μου το βγαζε στην αρχη γιατι εβαζα λαθος username και password. βαζεις λοιπον τα σωστα στοιχεια που εχεις παραλαβει απτο site της σχολης?

Xαχα να και ο στατιστικος #3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boss

Νεοφερμένος

Ο Boss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Πάντως εμεις επρεπε να γραφτουμε πρωτα στην ηλεκτρονικη γραμματεια που μας εδινε νεο ονομα χτηστη και κωδικο προσβασης και με αυτα μπορουμε πλεον να βγαλουμε πασο η και α εισελθουμε στο συστημα της γραμματειας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TDR1993

Νεοφερμένος

Ο TDR1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιδιά σας ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boss

Νεοφερμένος

Ο Boss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Την Τρίτη έχουμε συνέλευση στις 1.Θα γίνει οεο;και με τα μαθηατα τι γίνεται;Για παράδειγμα έχουμε 9 με 11 πληροφορικη και 11 με 1 μαθηματικά.Θα γίνει το μάθημα και μετά η συνέλευση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bkps

Νεοφερμένος

Ο bkps αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Παιδιά, θα ήθελα να είναι δυνατόν τι παίζει με τα μαθήματα της επιλογής..γενικά..δηλαδή πόσα πρέπει να επιλέξουμε αν είναι υποχρεωτικό κτλ..επίσης στο πρόγραμμα οι ώρες κάποιων υποχρεωτικών μαθημάτων συμπίπτουν με αυτές της επιλογής...τι γίνεται σε αυτή την περίπτωση??
ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lenbias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lenbias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Σος λίγο ερώτηση.Χτες όσοι είχαμε 11 το πρωί στο λοχρή εφαρμοσμένη πληροφορική χωριστήκαμε σε όσους θα το παρακολουθούν δευτέρα και όσους το παρακολουθούν τετάρτη.Εγώ έβαλα τετάρτη,αλλά βλέπω https://www.loxri.aueb.gr/Article.aspx?ArticleID=8892 οπότε αφού είμαι Α-Λ πρέπει να πάω τελικά σήμερα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annipeghy

Νεοφερμένος

Η anna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
για το τεστ αυριο στον προδρομιδη τι θα διαβασετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bill93

Νεοφερμένος

Ο bill93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Τελικά αύριο 19/10/11 το ΟΠΑ θα είναι κλειστό όπως αναφέρει και η επίσημη ανακοίνωση:
https://www.aueb.gr/pages/news/attachments/1181.pdf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
για το τεστ αυριο στον προδρομιδη τι θα διαβασετε?
Αρχίσατε κίολας τα τεστ?O.o
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annipeghy

Νεοφερμένος

Η anna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.

barca10

Νεοφερμένος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Αρχίσατε κίολας τα τεστ?O.o

και αργήσαμε να μη σου πω :D:D:D


ναι αμε,θα βαζει καθε βδομαδα αυτος
Χαρά στο κουράγιο του που θα τα διορθώνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsekis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tsekis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
https://aueb.gr/pages/news/attachments/1181.pdf

Δεν λειτουργεί αύριο το ΟΠΑ και επίσημα.

edit: sorry bill93 δεν το δα ότι το βαλες. Πάντως ΔΕΤάριοι τα τεστ αυτά δεν είναι υποχρεωτικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top