Φοιτητές Οικονομικού Παν.Αθηνών 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

vickydask

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vickydask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Ορίστε ένας mini-οδηγός για την αίτηση του πάσου (made by me) :


Αυτό ισχύει για τους πρωτοετείς του Ο.Π.Α.
Όλοι οι άλλοι φοιτητές του Ο.Π.Α , έχουν (νομίζω) ήδη τους κωδικούς αυτούς απο την ηλεκτρονική γραμματεία.

μπα και εμας μεσα σε ενα φακελο που μας εδωσαν στην εγγραφη ,μας τα χαν ετοιμα username και password..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boss

Νεοφερμένος

Ο Boss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
παιδες δετ περασα φετος.αυριο θα παει κανεις στο <<business game>>? τι ειναι;κανεις απο δετ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

tsekis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tsekis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
παιδες δετ περασα φετος.αυριο θα παει κανεις στο <<business game>>? τι ειναι;κανεις απο δετ;

Βασικά, επειδή κάναμε και πέρυσι νομίζω σκοπός του είναι να γνωρίσετε τα εργαστήρια του ΔΕΤ , κανένα συμφοιτητή σας και να είστε οκ μέ τους κωδικούς. Είναι ένα πρόγραμμα- διαδραστικό παιχνίδι που έχουν κάνει κάποιοι καθηγητές του ΕΜΠ και το κάνουμε και στό τμήμα μας, στο οποίο αλλάζεις κάποια νούμερα για την επιχείρηση της ομάδας σου ενώ ταυτόχρονα τα αλλάζουν και οι άλλες ομάδες. Είμαι σίγουρος πως φαντάστηκες κάνα call of duty....:) Ε Kaμία σχέση !
Με τις επιλογές αυτές κάποιοι γίνονται εκατομυριούχοι (sic) και κάποιοι χρεωκοπούν (εμείς χρεοκοπήσαμε σε δύο γύρους...:whistle:)...Δεν θέλει κάποιες γνώσεις συγκεκριμένες λίγο σκέψη μόνο και πας καλά. Ενδιαφέρον είναι να πάτε αν μπορείτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Κανένας ξέμπαρκος δε μπορεί να πάει,ε?:whistle::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsekis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tsekis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Κανένας ξέμπαρκος δε μπορεί να πάει,ε?:whistle::P

Δεν ξέρω μαν.:P Το πρόβλημα είναι οι θέσεις των εργαστηρίων που ε'ιναι πολύ λίγες.


Επίσης αν τυχόν μπείς κανόνισε να μην κερδίσεις:P γιατί θα είναι λίγο awkward moment για τους ΔΕΤάριους συναδέλφους σου που θα σε κοιτάνε στραβά και τέτοια ας πούμε χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

barca10

Νεοφερμένος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
παιδες δετ περασα φετος.αυριο θα παει κανεις στο <<business game>>? τι ειναι;κανεις απο δετ;

Κι άλλος ΔΕΤ; Τι γίνεται όλοι οι Δετάριοι εδώ μαζευτήκαμε;
Πάντως εγώ αύριο θα πάω. Αν ξυπνήσω:lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsekis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tsekis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 128 μηνύματα.

barca10

Νεοφερμένος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
να τα μας....:hmm::D

και να φανταστείς είμαι στο τελευταίο τμήμα, 3 ηώρα. Σήμερα ξύπνησα στις 5.:/::/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsekis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tsekis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
και να φανταστείς είμαι στο τελευταίο τμήμα, 3 ηώρα. Σήμερα ξύπνησα στις 5.:/::/::/:

Wow ! Φαντάσου να ήταν πρωί ρε ! Ωραίος ...:clapup:

Καλή αρχή πάντως (αν γίνει:) ) !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

barca10

Νεοφερμένος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Wow ! Φαντάσου να ήταν πρωί ρε !
Δεν θέλω να το σκέφτομαι:D
Ωραίος ...:clapup:

Καλή αρχή πάντως (αν γίνει:) ) !

Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boss

Νεοφερμένος

Ο Boss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
α οκ εγω 12 με μια που σημαινει ξυπνημα 10 μεχρι να φαω τπτ και να ξεκινησω.καιρο ειχα να ξυπνησω τετοια ωρα.απο πανελληνιες...τσπα θα παω.αντεε να βρω τηνν αιθουσα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annipeghy

Νεοφερμένος

Η anna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
α οκ εγω 12 με μια που σημαινει ξυπνημα 10 μεχρι να φαω τπτ και να ξεκινησω.καιρο ειχα να ξυπνησω τετοια ωρα.απο πανελληνιες...τσπα θα παω.αντεε να βρω τηνν αιθουσα :P
πψς σου φανηκε?ιδιο τμημα ειμασταν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boss

Νεοφερμένος

Ο Boss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Ναι;καλό μωρε ψιλοβιαστικό βέβαια.πάντως σε βάζει λίγο στο κλίμα του τι εχεις να τραβηξεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annipeghy

Νεοφερμένος

Η anna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Ναι;καλό μωρε ψιλοβιαστικό βέβαια.πάντως σε βάζει λίγο στο κλίμα του τι εχεις να τραβηξεις
ναι ναι αφου ηταν 40 λεπτα μονο.ε νταξει καπως σε βαζει αλλα οχι πολλα πραγματα.τωρα θα δουμε και σ υπολοιπους γυρους πως θα ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Για πείτε μας ρε παιδιά πως ήταν το παιχνίδι-δε κοιμόμαστε που δε κοιμόμαστε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Πω, σας ζηλεύω, εγώ με βλέπω μαθήματα αρχές Νοέμβρη :( .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Πω, σας ζηλεύω, εγώ με βλέπω μαθήματα αρχές Νοέμβρη :( .
Όχι ρε,και εμείς 17 ξεκινάμε...
Τα παιδιά να παίξουν μαζευτήκανε:loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Όχι ρε,και εμείς 17 ξεκινάμε...
Τα παιδιά να παίξουν μαζευτήκανε:loltooth:

κι αυτό κάτι είναι. Εγώ να δω πώς θα την παλέψω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annipeghy

Νεοφερμένος

Η anna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Για πείτε μας ρε παιδιά πως ήταν το παιχνίδι-δε κοιμόμαστε που δε κοιμόμαστε:P
το παιχνιδι πανω κατω ειναι οτι φτιαχνεισ τη δικη σου επιχειρηση και την επεκτεινεισ κιολασ ρυθμιζεισ τη ποσοτητα τ παραγωγης τη τιμη του προιοντοσ και τισ δαπανεσ σου με βασει καποια στοιχεια και με ενα προγραμμα στο τελος αυτοι που το οργανωνουν βγαζουν το νικιτη καθε γυρου.συνολικα το παιχνιδι εχει 7 γυρους.δεν ξερω αν ημουν κατατοπιστικη αλλα πανω κατω αυτο ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boss

Νεοφερμένος

Ο Boss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Πάντως έχει καλά πισι, βσκ ετσι δειχνουν εξωτερικά...ειναι ενα θεμα ομως το πως να πας εκει...χάνεσαι εκει μεσα ρε γαμωτο.στην αρχη με πηγαν κι οταν κατεβηκα μονος βγηκα απο το πλαι του πανεπιστημιου ^^ μάλλον δεργινυ λεγεται η οδος;κάτι τέτοιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top