Φοιτητές Οικονομικού Παν.Αθηνών 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

bill93

Νεοφερμένος

Ο bill93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Παιδιά στην ηλεκτρονική εγγραφή για το πανεπιστήμιο λέει να συμπληρώσουμε κάποια στοιχεία για μας.Στο Προηγούμενο Πτυχίο βάζουμε το απολυτηριο λυκειου η το αφήνουμε κενό? Λέει πως μπορούμε να το αφήσουμε κενό αν δεν έχουμε κάποιο πτυχίο..
Εγώ πάντως κενό το άφησα..Δε νομίζω το απολυτήριο να μετράει σαν πτυχίο οπότε θα εννοεί αν είχες άλλο πτυχίο πανεπιστημίου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris199

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Παιδιά στην ηλεκτρονική εγγραφή για το πανεπιστήμιο λέει να συμπληρώσουμε κάποια στοιχεία για μας.Στο Προηγούμενο Πτυχίο βάζουμε το απολυτηριο λυκειου η το αφήνουμε κενό? Λέει πως μπορούμε να το αφήσουμε κενό αν δεν έχουμε κάποιο πτυχίο..
Εγώ κενό το άφησα.Το απολυτηριο λυκειου δεν ειναι πτυχιο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CHR9

Νεοφερμένος

Ο CHR9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Παιδιά στην ηλεκτρονική εγγραφή για το πανεπιστήμιο λέει να συμπληρώσουμε κάποια στοιχεία για μας.Στο Προηγούμενο Πτυχίο βάζουμε το απολυτηριο λυκειου η το αφήνουμε κενό? Λέει πως μπορούμε να το αφήσουμε κενό αν δεν έχουμε κάποιο πτυχίο..

κενο το αφηνεις!!! και εγω κενο το αφησα, αφου δεν εχουμε αλλο πτυχιο πανεπιστημιου!!!

Έχουμε ιδέα πότε περίπου ξεκινάνε τα μαθήματα;;; πάντως όλοι εμείς από εδώ και πέρα θα συναντιόμαστε συχνά.... Εγώ προτείνω να φοράμε ένα ταμπελάκι που να γράφει '' είμαι κι εγώ στο ischool! ". Δεν θα ήταν κακή ιδέα να κανονίσουμε μια συνάντηση πάντως!

Ναι, συμφωνω μαζι σου!!! Ειναι πολυ καλη η ιδεα σου!!! Να κανονισουμε εμεις του i-school μια συναντηση!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

barca10

Νεοφερμένος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από [B:

Κι άλλος ΔΕΤ; :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bill93

Νεοφερμένος

Ο bill93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Έχουμε ιδέα πότε περίπου ξεκινάνε τα μαθήματα;;; πάντως όλοι εμείς από εδώ και πέρα θα συναντιόμαστε συχνά.... Εγώ προτείνω να φοράμε ένα ταμπελάκι που να γράφει '' είμαι κι εγώ στο ischool! ". Δεν θα ήταν κακή ιδέα να κανονίσουμε μια συνάντηση πάντως!
Πράγματι θα μπορούσαμε να το κανονίσουμε!Δεν ακούγεται καθόλου άσχημο και μάλιστα κάτι μου λέει ότι το ΔΕΤ θα έχει την τιμητική του σε αυτή τη συνάντηση :D!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CHR9

Νεοφερμένος

Ο CHR9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Κι άλλος ΔΕΤ; :D:D:D

Ναι και εγω ΔΕΤ!!! Μα δεν ειναι τελειο που οι περισσοτεροι ειμαστε ΔΕΤ εδω μεσα? Να κανονισουμε παντως!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris199

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Άκουσα πως σε άλλα τμήματα ζήτησαν και πιστοποιητικό γεννήσεως.Εμάς γιατί όχι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandra16

Νεοφερμένος

Η alexandra16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Ξέρετε πότε πρέπει να πάμε εκεί για την εγγραφή; Ξέρω ότι θα υπάρξει σχετική ανακοίνωση αλλά στο περίπου ξέρει κανείς; Άκυρο, ποιοι από εσάς μένατε ήδη Αθήνα και ποιοι επαρχία; εγώ πάντως μένω επαρχία αλλά είναι πολύ κοντά στην Αθήνα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bill93

Νεοφερμένος

Ο bill93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Ξέρετε πότε πρέπει να πάμε εκεί για την εγγραφή; Ξέρω ότι θα υπάρξει σχετική ανακοίνωση αλλά στο περίπου ξέρει κανείς;
Θέλω να ελπίζω πως οι εγγραφές θα γίνουν την άλλη ή στη χειρότερη περίπτωση την μεθεπόμενη εβδομάδα.Κάτι άκουσα ότι θα γίνουν αλφαβητικά,ξέρει κανείς αν όντως ισχύει;
ποιοι από εσάς μένατε ήδη Αθήνα και ποιοι επαρχία;
Εγώ Αθήνα μένω,αλλά τη διαδρομή μέχρι το ΟΠΑ(τουλάχιστον για μένα) δεν τη λες και μικρή!!Και γενικά η τοποθεσία που βρίσκεται η σχολή είναι ένα από τα μειονεκτήματά της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

boss.

Δραστήριο μέλος

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
και εγω αθηνα μενω! θα μπορουσε καποιος ηδη φοιτητης της ασοεε να μου κανει μια εκτιμηση σχετικα με την καταληψη για τον επομενο μηνα ? γιατι θελω να παρω μια αποφαση? ευχαριστω πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

barca10

Νεοφερμένος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Άκυρο, ποιοι από εσάς μένατε ήδη Αθήνα και ποιοι επαρχία; εγώ πάντως μένω επαρχία αλλά είναι πολύ κοντά στην Αθήνα....

Εγώ μένω επαρχία αλλά έχω σπιτι στην Αθήνα. Δευτέρα έρχομαι μάλλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Εγώ Αθήνα μένω,αλλά τη διαδρομή μέχρι το ΟΠΑ(τουλάχιστον για μένα) δεν τη λες και μικρή!!Και γενικά η τοποθεσία που βρίσκεται η σχολή είναι ένα από τα μειονεκτήματά της.
Κάτσε ρε,μέσα στο Κέντρο είναι,με χίλια δυό μέσα παςO.o

Από Αθήνα και'γω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,292 μηνύματα.
Αθήνα δεν είναι ο Γέρακας και η Γλυφάδα συνάδελφοι. Αθήνα είναι το κέντρο. Άμα είσαι κέντρο είναι γελοίο το να φτάσεις στην ΑΣΟΕΕ. 10 λεπτά υπόθεση είναι.

Και προάστια να μένετε, ένα μετρό σας εξυπηρετεί, μην ακούω υπερβολές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickydask

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vickydask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Λογικα θα εγγραφουμε (για τη 2η φαση) τελος της αλλης βδομαδας (που τελειωνει η 1η φαση) με αρχες της μεθεπομενης. Περσυ παντως οι εγγραφες εγιναν ανα τμημα κατι τετοιο νομιζω..

Και γω επαρχια μενω αλλα βρηκα σπιτακι σχετικα κοντα στη σχολη. Επιπλεον οι συγκοινωνιες ειναι πολυ γαματες στην Αθηνα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boss.

Δραστήριο μέλος

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Λογικα θα εγγραφουμε (για τη 2η φαση) τελος της αλλης βδομαδας (που τελειωνει η 1η φαση) με αρχες της μεθεπομενης. Περσυ παντως οι εγγραφες εγιναν ανα τμημα κατι τετοιο νομιζω..

Και γω επαρχια μενω αλλα βρηκα σπιτακι σχετικα κοντα στη σχολη. Επιπλεον οι συγκοινωνιες ειναι πολυ γαματες στην Αθηνα!

με εξαιρεση το μετρο, τι γαματο εχουν ? :P και απο γερακα και γλυφαδα υποθετω πως μιση ωρα-40 λεπτα υποθεση ειναι! σιγα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris199

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Εγώ Αθήνα μένω,αλλά τη διαδρομή μέχρι το ΟΠΑ(τουλάχιστον για μένα) δεν τη λες και μικρή!!Και γενικά η τοποθεσία που βρίσκεται η σχολή είναι ένα από τα μειονεκτήματά της.

Η τοποθεσία σε θέμα προσβασιμότητας είναι μια χαρά.Η περιοχή πάλι σε θέμα διαβίωσης είναι άλλη υπόθεση:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandra16

Νεοφερμένος

Η alexandra16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
ισχύει αυτό που λένε ότι η φοιτητική ζωή δεν είναι ωραία στην Αθήνα ( ένας από τους λόγους) γιατί οι περισσότεροι είναι Αθηναίοι και έχουν ήδη τις παρέες τους και δεν ενδιαφέρονται για άλλες φιλίες κι έτσι δυσκολεύεται κάποιος από επαρχία να κάνει παρέες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annipeghy

Νεοφερμένος

Η anna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
ισχύει αυτό που λένε ότι η φοιτητική ζωή δεν είναι ωραία στην Αθήνα ( ένας από τους λόγους) γιατί οι περισσότεροι είναι Αθηναίοι και έχουν ήδη τις παρέες τους και δεν ενδιαφέρονται για άλλες φιλίες κι έτσι δυσκολεύεται κάποιος από επαρχία να κάνει παρέες;

και εγω απο επαρχια ειμαι.παντως μην ανησυχεις παντου μπορεις να περασεις ωραια και στην αθηνα εχεις πολλεσ δυνατοτητες να κανεις τα παντα.οσο γι αυτο για τις παρεες δεν νομιζω οτι ισχυει,ολοι θελουμε να γνωριζουμε νεα ατομα ειτε εχουμε παρεες ειτε οχι οποτε μην ανησυχεις:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bill93

Νεοφερμένος

Ο bill93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Κάτσε ρε,μέσα στο Κέντρο είναι,με χίλια δυό μέσα παςO.o
Συμφωνώ απόλυτα στο θέμα των συγκοινωνιών υπάρχει πολύ καλή σύνδεση με τα ΜΜΜ και ειδικά μετρό-ησαπ εξυπηρετούν πολύ.Απλά θεωρώ ότι η περιοχή δεν είναι καλή λόγω των γνωστών προβλημάτων που επικρατούν στο κέντρο της Αθήνας.
ισχύει αυτό που λένε ότι η φοιτητική ζωή δεν είναι ωραία στην Αθήνα ( ένας από τους λόγους) γιατί οι περισσότεροι είναι Αθηναίοι και έχουν ήδη τις παρέες τους και δεν ενδιαφέρονται για άλλες φιλίες κι έτσι δυσκολεύεται κάποιος από επαρχία να κάνει παρέες;
Αυτό δεν νομίζω να ισχύει..Βλέπεις δεν θα είναι και πολλοί αυτοί που θα έχουν τον/την κολλητό/ή τους στην ίδια σχολή,οπότε κάποια στιγμή σίγουρα θα κάνουν καινούριες φιλίες;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boss.

Δραστήριο μέλος

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
το κακο της αθηνας ειναι πως ο ενας φοιτητης θα μενει πολυ μακρια απο τον αλλον... οπως και το οτι το σπιτι σου με τα μαγαζια που θα θες να βγεις κατα πασα πιθανοτητα θα ειναι εξισου μακρια! εκτος απο αυτα δεν νομιζω να εχει κανενα προβλημα! ε ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top