Φοιτητές Οικονομικού Παν.Αθηνών 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

tsekis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tsekis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Τι εννοεις -1??
Βδομάδα μαθημάτων . Αλλίως θα χαθεί η εξεταστική Σεπτέμβρη και το χειμερινό κανονικά...(δύσκολό)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oikonomologos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο oikonomologos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 237 μηνύματα.
παιδακια,,,,,εμας στο παπει η δαπ αυριο θα κατεβασει πλαισιο για ανοιχτη σχολη και το πανεπιστημιο εβγαλε αυτη την ανακοινωση:https://www.unipi.gr//news_files/2011-09-12_Anak_Eksetasewn.pdf
ΛΕΤΕ να ανοιξουμε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jonathannnnnnn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 205 μηνύματα.
πηρε γραμμη η δαπ απο τη νδ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oikonomologos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο oikonomologos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 237 μηνύματα.
σε εμας η δαπ εχει 59% ποσοστο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jonathannnnnnn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 205 μηνύματα.

oikonomologos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο oikonomologos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 237 μηνύματα.

petran_r21

Δραστήριο μέλος

Ο petran_r21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Δεν ξαναπάω σε ΓΣ, petran ποτέ όμως ... Μέχρι Τρίτη σίγουρα... Απογοήτευση. Νιώθω βλάκας ρε...Εσύ πήγες ;

Για αυτό παιδιά που μπαίνετε τώρα κοιτάξτε οι αγώνες σας (όποιοι και αν είναι καλοί είναι) στο μελλόν να βλέπουν και τα δικαιώματα των άλλων. Άσε που θα κάνετε το χειμερινό σε <10 βδομάδες standard αντι για 13. Κάθε βδομάδα που φεύγει -1. Για να ξέρετε.

Δεν ειμαι Αθηνα:/:Ξερω ομως τι παιζεται.Μεγαλο μπαχαλο και αδικιες μεσα στην συνελευση.Το παν για το συμφερον τους οι κομματικοι.Στην αρχη φοβηθηκαν οτι δεν θα περασει το δικο τους(καταληψη)και ενωθηκανε.Τωρα ο κινδυνος ηταν μεγαλυτερο και κανανε τα πλαισια ενα.Και να θες να βρεις το δικαιο σου δεν μπορεις.Μετα σου λενε γιατι δεν ασχολησε:/:
Την Τριτη θα ξαναγινει συνελευση ετσι?Για να δουμε και τοτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickydask

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vickydask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
για τις εγγραφες εχει συζυτηθει τιποτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jonathannnnnnn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 205 μηνύματα.

oikonomologos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο oikonomologos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 237 μηνύματα.
ασε.....τρισαθλιοοι ειναι.....ολο το πανεπιστημιο ΜΠΛΕ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsekis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tsekis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
για τις εγγραφες εχει συζυτηθει τιποτα?

Τίποτα επίσημο. Πάντως απ'ότι κατάλαβα θα ανοίξει η σχολή για να κάνετε εγγραφές (έτσι υποσχέθηκαν). Σε κάθε περίπτωση να κοιτάς το aueb.gr. Εκεί θα βγεί ότι βγει.

2 στάδια είναι. Οι ηλεκτρονικές και μετά μια φορά θα έρθετε σχολή. Πέρσι ήταν στο τελευταίο δεκαήμερο του Σεπτέμβρη ανάλογα με το τμήμα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MeltingGlass

Νεοφερμένος

Η MeltingGlass αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Μελλοντικος κομματικος μου μυριζει...Δεν εξαρταται απο εμας η συνεχιση της καταληψης.Οι παραταξεις πηγαινουν και ψηφιζουν στην συνελευση

καμια σχεση! αν ειναι δυνατον σε αυτη την ηλιθια χωρα να μην μπορουμε ουτε τη γνωμη μας να πουμε διχως να μας βαλουν στο ιδιο σακι με τα αφεντικα! ναι ρε, υποστηριζω καταληψη! τι θες δλδ να νικανε παντα τα φασισταρια; αυτη η ανιδεη η διαμαντοπουλου που μας απειλει και εκβιαζει χωρις να ειναι σε θεση ουτε καν να κρατησει την παιδεια στο χαλια εστω επιπεδο που ηταν; κι εγω δεν βλεπω την ωρα να παρατησω αυτη τη χωρα και τους ανθρωπους της, ναι! αλλα ουτε με κομματα θα εχω ποτε σχεση, ειτε εδω ειτε αλλου, ουτε θα χαραμισω το εξαμηνο μου για αυτα τα γαριασμενα κολλαρα! θα το τραβηξουμε ελπιζω μεχρι αυτο το οριο. αλλα πιστευω οτι υπαρχει χωρος. δεν θυμασαι τοτε με τις απουσιες; σε μια βδομαδα ισχυος του νομου τον καταργησαν, γιαρτι κανεις μαθητης δεν τον δεχτηκε! υποστηριχω καταληψη αλλα Α Ν Ε Ξ Α Ρ Τ Η Τ Α , μια λεξη αγνωστη πλεον στη συγχρονη ελληνικη, με οποια εννοια της. γιατι ουτε ελευθεροι ειμαστε.
και βεβαια εχω παρει χαμπαρι γιατι δαπιτεσ και πασπιτες εχουν ταραξει τις σχολες με καταληψεις. χανουν αυτοι, αλλα χανουμε κι εμεις δυστυχως, μαζι με αυτους. ναι, οκ, εμεις θα αποφοιτησουμε αυριο μεθαυριο σκασιλα μας για το ασυλο και τα υπολοιπα. σκεψου ομως τι θα ακολουθησει. βημα βημα ο φασισμος. γιατι τα παιδακια που πανε τωρα σχολειο να το βιωσουν αυτο; δεν ειναι μονο το συμφερον φιλε. και να χασουμε το εξαμηνο, αν ο νομος δεν περασει, η παιδεια και η ελευθερια κερδισμενες θα ναι. μια λεξη ακομα¨: πολυτεχνειο. αν δεν γινοταν το μακελειο αυτο, πιστευες οτι θα χες τα δικαιωματα που εχεις σημερα; ο κοσμος σου ειναι πλ μικρος. δεν ειμαστε μονοι μας. κι εγω εξωτερικο θελω να παω, μακαρι και σημερα. αλλα τι; θα δωσουμε στα βλαχαδερα του υπουργειου και την ικανοποιηση απο πανω; οχι ρε, μεγαλα παιδια ειμαστε! θα φυγουμε με το κεφαλι και τις φιλοδοξιες ψηλα, οχι στην ιδια σταθμη με το δικο τους επιπεδο!!!
-----------------------
σορι για τη δευτερη απαντηση μου, ο υπολογιστης εχει προβλημα και σβηνει συνεχεια, ετσι νομιζα οτι δεν σου ειχα απαντησει. μη τη λαβεις υποψη σου, απλη βλακεια μου που δε διαβασα πρωτα τα μυνηματα. σορι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

tsekis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tsekis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
καμια σχεση! αν ειναι δυνατον σε αυτη την ηλιθια χωρα να μην μπορουμε ουτε τη γνωμη μας να πουμε διχως να μας βαλουν στο ιδιο σακι με τα αφεντικα! ναι ρε, υποστηριζω καταληψη! τι θες δλδ να νικανε παντα τα φασισταρια; αυτη η ανιδεη η διαμαντοπουλου που μας απειλει και εκβιαζει χωρις να ειναι σε θεση ουτε καν να κρατησει την παιδεια στο χαλια εστω επιπεδο που ηταν; κι εγω δεν βλεπω την ωρα να παρατησω αυτη τη χωρα και τους ανθρωπους της, ναι! αλλα ουτε με κομματα θα εχω ποτε σχεση, ειτε εδω ειτε αλλου, ουτε θα χαραμισω το εξαμηνο μου για αυτα τα γαριασμενα κολλαρα! θα το τραβηξουμε ελπιζω μεχρι αυτο το οριο. αλλα πιστευω οτι υπαρχει χωρος. δεν θυμασαι τοτε με τις απουσιες; σε μια βδομαδα ισχυος του νομου τον καταργησαν, γιαρτι κανεις μαθητης δεν τον δεχτηκε! υποστηριχω καταληψη αλλα Α Ν Ε Ξ Α Ρ Τ Η Τ Α , μια λεξη αγνωστη πλεον στη συγχρονη ελληνικη, με οποια εννοια της. γιατι ουτε ελευθεροι ειμαστε.
και βεβαια εχω παρει χαμπαρι γιατι δαπιτεσ και πασπιτες εχουν ταραξει τις σχολες με καταληψεις. χανουν αυτοι, αλλα χανουμε κι εμεις δυστυχως, μαζι με αυτους. ναι, οκ, εμεις θα αποφοιτησουμε αυριο μεθαυριο σκασιλα μας για το ασυλο και τα υπολοιπα. σκεψου ομως τι θα ακολουθησει. βημα βημα ο φασισμος. γιατι τα παιδακια που πανε τωρα σχολειο να το βιωσουν αυτο; δεν ειναι μονο το συμφερον φιλε. και να χασουμε το εξαμηνο, αν ο νομος δεν περασει, η παιδεια και η ελευθερια κερδισμενες θα ναι. μια λεξη ακομα¨: πολυτεχνειο. αν δεν γινοταν το μακελειο αυτο, πιστευες οτι θα χες τα δικαιωματα που εχεις σημερα; ο κοσμος σου ειναι πλ μικρος. δεν ειμαστε μονοι μας. κι εγω εξωτερικο θελω να παω, μακαρι και σημερα. αλλα τι; θα δωσουμε στα βλαχαδερα του υπουργειου και την ικανοποιηση απο πανω; οχι ρε, μεγαλα παιδια ειμαστε! θα φυγουμε με το κεφαλι και τις φιλοδοξιες ψηλα, οχι στην ιδια σταθμη με το δικο τους επιπεδο!!!

Οχ οχ οχ...:) Επέτρεψε με να σου πω κάτι που αφορά όλους εσάς τους πρωτοετείς... όμως με φίλικη διάθεση plz χωρίς να θέλω να το παίξω μάγκας καιεγώ πέρσυ μπήκα. Σε λίγο θα μπείς στο τμήμα οικονομικών επιστημών, σε ένα από τα καλύτερα τμήματα οικονομικών της Ελλάδας (αν όχι το καλύτερο) μετά από μια χρόνια δύσκολη και γεμάτη θυσίες για σένα και την οικογένειά σου. Μπράβο σου ! Είμαι σίγουρος πως χαίρεσαι !
Όμως πριν αρχίσεις καν τα μαθήματα, μιλάς για αγώνες, αφεντικά !,φασιστάρια (κινδυνεύω να με πεις έτσι τώρα αλλά οκ:)) και άλλα τέτοια. Συγνώμη, αλλά υποτιμάς το τμήμα σου...Μειώνεις τους κόπους σου μα το Θεό...Μπράβο που θα μείνεις ανεξάρτητη, τιμή σου. Και μπράβο που έχεις άποψη. Αλλά πρέπει την άποψη αυτή (ή τη δική μου που ίσως να συμφωνώ κιόλας) να την λέμε όλοι μαζί σε ένα μέρος που θα το ονομάσουμε πανπολιτικοποιητήριο (ή στο ischool,καλή ώρα;)) και guess what θα είναι έξω από το πανεπιστήμιο !!! Γιατί έτσι είναι στις υπόλοιπες χώρες, δυστυχώς. Ακόμη όταν έρθεις για εγγραφες και όταν μείνεις 1 μήνα στο πανεπιστήμιο θα πεις λογικά :" που πέρασα ρε π**στη" ...Τι είναι αυτά; Τέλος, εγώ έμαθα πως η λέξη "αγώνας " έχει τουλάχιστον 20 σημασίες !!!

Α, αυτό που γίνεται τώρα δεν έχει καμία σχέση με πολυτεχνείο...Επίσης επειδή μίλησες για κατάληψη στο σχολείο που την έχεις βιώσει από κάτω δες τι σημαίνει κατάληψη στο ΟΠΑ. Τα συμπεράσματα δικά σου.
Με φιλική διάθεση πάντα:D

*Στην πρώτη αντί για την ελληνική σημαία είναι κάποια αριστερή (σόρυ, δεν ξέρω ποια)....

πηγή https://athens.indymedia.org/front.php3?lang=el&article_id=1332299
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 1l8ujs9.jpg
    1l8ujs9.jpg
    351.8 KB · Εμφανίσεις: 125
  • 4iqgql3.jpg
    4iqgql3.jpg
    476.2 KB · Εμφανίσεις: 143
  • 180ml1v0.jpg
    180ml1v0.jpg
    184.4 KB · Εμφανίσεις: 132
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

petran_r21

Δραστήριο μέλος

Ο petran_r21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
καμια σχεση! αν ειναι δυνατον σε αυτη την ηλιθια χωρα να μην μπορουμε ουτε τη γνωμη μας να πουμε διχως να μας βαλουν στο ιδιο σακι με τα αφεντικα! ναι ρε, υποστηριζω καταληψη! τι θες δλδ να νικανε παντα τα φασισταρια; αυτη η ανιδεη η διαμαντοπουλου που μας απειλει και εκβιαζει χωρις να ειναι σε θεση ουτε καν να κρατησει την παιδεια στο χαλια εστω επιπεδο που ηταν; κι εγω δεν βλεπω την ωρα να παρατησω αυτη τη χωρα και τους ανθρωπους της, ναι! αλλα ουτε με κομματα θα εχω ποτε σχεση, ειτε εδω ειτε αλλου, ουτε θα χαραμισω το εξαμηνο μου για αυτα τα γαριασμενα κολλαρα! θα το τραβηξουμε ελπιζω μεχρι αυτο το οριο. αλλα πιστευω οτι υπαρχει χωρος. δεν θυμασαι τοτε με τις απουσιες; σε μια βδομαδα ισχυος του νομου τον καταργησαν, γιαρτι κανεις μαθητης δεν τον δεχτηκε! υποστηριχω καταληψη αλλα Α Ν Ε Ξ Α Ρ Τ Η Τ Α , μια λεξη αγνωστη πλεον στη συγχρονη ελληνικη, με οποια εννοια της. γιατι ουτε ελευθεροι ειμαστε.
και βεβαια εχω παρει χαμπαρι γιατι δαπιτεσ και πασπιτες εχουν ταραξει τις σχολες με καταληψεις. χανουν αυτοι, αλλα χανουμε κι εμεις δυστυχως, μαζι με αυτους. ναι, οκ, εμεις θα αποφοιτησουμε αυριο μεθαυριο σκασιλα μας για το ασυλο και τα υπολοιπα. σκεψου ομως τι θα ακολουθησει. βημα βημα ο φασισμος. γιατι τα παιδακια που πανε τωρα σχολειο να το βιωσουν αυτο; δεν ειναι μονο το συμφερον φιλε. και να χασουμε το εξαμηνο, αν ο νομος δεν περασει, η παιδεια και η ελευθερια κερδισμενες θα ναι. μια λεξη ακομα¨: πολυτεχνειο. αν δεν γινοταν το μακελειο αυτο, πιστευες οτι θα χες τα δικαιωματα που εχεις σημερα; ο κοσμος σου ειναι πλ μικρος. δεν ειμαστε μονοι μας. κι εγω εξωτερικο θελω να παω, μακαρι και σημερα. αλλα τι; θα δωσουμε στα βλαχαδερα του υπουργειου και την ικανοποιηση απο πανω; οχι ρε, μεγαλα παιδια ειμαστε! θα φυγουμε με το κεφαλι και τις φιλοδοξιες ψηλα, οχι στην ιδια σταθμη με το δικο τους επιπεδο!!!

Λοιπον οπως ξαναειπα τα πρωτακια να μην ειστε και τοσο απολυτοι στην γνωμη σας για ενα θεμα που δεν ξερετε.Μπες στο πανεπιστημιο,πηγαινε σε μια συνελευση και θα εχεις αλλη αποψη.Απο οτι ειδες και σημερα πουστια παιχτηκε για να συνεχιστει η καταληψη σε αυτην την ''αγαθη'' καταληψη.Τι να κανουμε που τον πρωτο λογο τον εχουν τα κομματα.

Επισης μιλας για φασισμο.Ελεος χαλαρωσε πολυ μακρια το πηγες.Οι νεοι νομοι που ειναι να εφαρμοστουν δεν με φερνουν αντιθετο.Μερικοι ισως να μην ειμαι σιγουρος για την εφαρμογη τους,αλλοι μου ειναι αδιαφοροι και με αλλους συμφωνω.Με νοιαζει η πορεια του πανεπιστημιου και της χωρας,εχω ακομη τουλαχιστον 3 χρονια και εχω σκοπο να κατσω στην Ελλαδα.Οποτε δεν ειναι στα @ρχιδι@ μου.Σου φαινεται περιεργο που εχω μελετησει το νεο νομοσχεδιο και δεν βλεπω τον σοβαρο λογο για καταληψη?Τι να κανουμε αποψη μου ειναι μπορει να εχω φασιστικες τασεις:PΟμως δεν ακουω τις κριτικες των αλλων,μερικοι υποστηριζουν καταληψη χωρις να ξερουν γιατι.Και οχι την καταργηση ασυλου δεν την θεωρω τοσο τραγικο μεσο για το βουκινο που εχει γινει.Οι κομματικοι που θελουν καταληψη νοιαζονται τοσο πολυ για το συμφερον των φοιτητων?χα καλο.Κοιτα παλι το νομοσχεδιο και δες γιατι αντιδρουνε;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

tsekis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tsekis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Παιδιά μπείτε όλοι εδώ βγήκε σήμερα.
https://aueb.gr/pages/foithsh/odigos/index.php
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CHR9

Νεοφερμένος

Ο CHR9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 26 μηνύματα.

annipeghy

Νεοφερμένος

Η anna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
ρε σεις τον κωδικο για την εγγραφη πως τον βρισκουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandra16

Νεοφερμένος

Η alexandra16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Έχουμε ιδέα πότε περίπου ξεκινάνε τα μαθήματα;;; πάντως όλοι εμείς από εδώ και πέρα θα συναντιόμαστε συχνά.... Εγώ προτείνω να φοράμε ένα ταμπελάκι που να γράφει '' είμαι κι εγώ στο ischool! ". Δεν θα ήταν κακή ιδέα να κανονίσουμε μια συνάντηση πάντως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris199

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
ρε σεις τον κωδικο για την εγγραφη πως τον βρισκουμε?

Μόνο τον κωδικό αριθμό υποψηφίου χρειάζεσαι που τον έχεις και στο <<ΔΕΛΤΙΟ ΕΞΕΤΑΖΟΜΕΝΟΥ>> που ειχες στις πανελληνιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john93

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Παιδιά στην ηλεκτρονική εγγραφή για το πανεπιστήμιο λέει να συμπληρώσουμε κάποια στοιχεία για μας.Στο Προηγούμενο Πτυχίο βάζουμε το απολυτηριο λυκειου η το αφήνουμε κενό? Λέει πως μπορούμε να το αφήσουμε κενό αν δεν έχουμε κάποιο πτυχίο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top