Φοιτητές Οικονομικού Παν.Αθηνών 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dimitris199

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
μόνο εμείς είμαστε από όλο το forum για ΟΠΑ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Άλλος για ΑΣΟΕΕ !!?? Λίγοι μου φαινόμαστε ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristososfp

Νεοφερμένος

Ο xristososfp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
δετ και εγω σιγουρα πλεον....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsekis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tsekis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
τελικά είμαι στην 5αδα του δετ...ξέρετε ποιοι δικαιούνται υποτροφία και αν θα την πάρουν φέτος;; πέρυσι δόθηκε κάτι στους πρώτους;;

Από όσο γνωρίζω δικαιούστε αλλά μάλλον θα πάρετε το πόσο στα χέρια σας του χρόνου (μη φανταστείς τίποτα φοβερό ε:)). Πάντως όλα τα τμήματα του ΟΠΑ έχουν εκδήλωση υποδοχής πρωτοετών που μπορούν να έρθούν οι γονείς σας , οι 5 πρώτοι βγάζουν φώτο με τον πρόεδρο (άρχισαν και τα φλας...:P). Επίσης , πέρυσι μας ήρθε γράμμα σε όλους που μας έλεγε μπράβο από τον Πρύτανη (!) αλλά στην πραγματικότητα ήταν από την γραμματεία ....(για κανα 5λεπτο το πίστεψα πάντως ):D

Συγχαρητήρια σε όλους παιδιά !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Τόσα χρόνια δε βρέθηκαν τίποτα παιδιά να οργανώσουν φόρουμ για τα τμήματα του ΟΠΑ(μόνο των πληροφορικάριων έχει νομίζω):hmm:

Υγ:Φοιτητικό έννοώ φυσικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsekis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tsekis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Τόσα χρόνια δε βρέθηκαν τίποτα παιδιά να οργανώσουν φόρουμ για τα τμήματα του ΟΠΑ(μόνο των πληροφορικάριων έχει νομίζω):hmm:

Υγ:Φοιτητικό έννοώ φυσικά

Πέρα από το venus της πληροφορικής (φοβερό) έχουμε και το opanotes που έγινε πριν κάτι μήνες και φιλοδοξεί να γίνει η κοινότητα όλων των φοιτητών του ΟΠΑ. https://opanotes.gr/

Πολύ χρήσιμο. Είχα βρεί κάτι παλιά θέματα που με βοήθησαν πολύ χωρίς να ρωτήσω κανένα "φιλαράκι" απ'το υπόγειο....αν με πιάνεις:)

Και γενικά είναι καλό να τα στηρίζουμε αυτά και για την επικοινωνία μας γενικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Πέρα από το venus της πληροφορικής (φοβερό) έχουμε και το opanotes που έγινε πριν κάτι μήνες και φιλοδοξεί να γίνει η κοινότητα όλων των φοιτητών του ΟΠΑ. https://opanotes.gr/
Πολύ χρήσιμο.
Ελπίζω να γίνει σελιδοδείκτης στον browser μου:redface:


Είχα βρεί κάτι παλιά θέματα που με βοήθησαν πολύ χωρίς να ρωτήσω κανένα "φιλαράκι" απ'το υπόγειο....αν με πιάνεις:)
Και γενικά είναι καλό να τα στηρίζουμε αυτά και για την επικοινωνία μας γενικά

Δε σε πιάνω ακόμα αλλά αύριο μεθαύριο που θα τα φάω στη μάπα και γω,θα σε νίωθω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Δε σε πιάνω ακόμα αλλά αύριο μεθαύριο που θα τα φάω στη μάπα και γω,θα σε νίωθω:P

Φιλαράκι απο το υπόγειο είναι ..... τα άτομα των παρατάξεων και το "παζάρι" τους βρίσκεται στον υπόγειο χώρο της σχολής :D Μη φανταστείς ότι είναι μέσα στις αράχνες λολ , απλώς είναι ο κάτω όροφος :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsekis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tsekis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Φιλαράκι απο το υπόγειο είναι ..... τα άτομα των παρατάξεων και το "παζάρι" τους βρίσκεται στον υπόγειο χώρο της σχολής :D Μη φανταστείς ότι είναι μέσα στις αράχνες λολ , απλώς είναι ο κάτω όροφος :D

Χαχα ναι αυτό με το υπόγειο πρέπει να ακούστηκε σαν τίποτα κατακόμβες....!:P

Ελπίζω να γίνει σελιδοδείκτης στον browser μου:redface:

Να γίνει να γίνει...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Φιλαράκι απο το υπόγειο είναι ..... τα άτομα των παρατάξεων και το "παζάρι" τους βρίσκεται στον υπόγειο χώρο της σχολής :D Μη φανταστείς ότι είναι μέσα στις αράχνες λολ , απλώς είναι ο κάτω όροφος :D
Δεν είχε διαθέσιμη ταράτσα το κτήριο να φανταστω?:P


Edit:Βλέπω τα ξέρεις τα κατατόπια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Δεν είχε διαθέσιμη ταράτσα το κτήριο να φανταστω?:P


Edit:Βλέπω τα ξέρεις τα κατατόπια:P

Χαχαχαχαχα!!!!Ναι,χθες πήγα στο ΟΠΑ ... και η φίλη μου μου έδειξε όλους τους χώρους και μου έδωσε αρκετές πληροφορίες!Να ξέρεις πως πάντως ξεφεύγουν και απο το υπόγειο και σε κυνηγάνε παντού :whistle: :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Χαχαχαχαχα!!!!Ναι,χθες πήγα στο ΟΠΑ ... και η φίλη μου μου έδειξε όλους τους χώρους και μου έδωσε αρκετές πληροφορίες!Να ξέρεις πως πάντως ξεφεύγουν και απο το υπόγειο και σε κυνηγάνε παντού :whistle: :whistle:

Με πρόλαβες ρε μπαγάσα,έλεγα να πάω σήμερα-αύριο μια βόλτα να κόψω κίνηση;)

Ντάξει,άμα τους παίξεις για να μη σε ζαλίζουν,οι πιο πολλοί μια χαρά είναι πιστεύω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsekis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tsekis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Χαχαχαχαχα!!!!Ναι,χθες πήγα στο ΟΠΑ ... και η φίλη μου μου έδειξε όλους τους χώρους και μου έδωσε αρκετές πληροφορίες!Να ξέρεις πως πάντως ξεφεύγουν και απο το υπόγειο και σε κυνηγάνε παντού :whistle: :whistle:

Καλά τι λες αυτό δεν είναι η ΑΣΟΕΕ αυτό έιναι το 28 Μέρες μετά με τα ζόμπι ! Άκου ξεφεύγουν ! :D χαχα

Εμάς μας πιάσαν πλατεία Βικτωρίας λολ
Ο φίλος μου που περάσαμε μαζί είπε λακωνικά "δευτεροετείς" και μας άφησαν ! Μέχρι τους επόμενους...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Με πρόλαβες ρε μπαγάσα,έλεγα να πάω σήμερα-αύριο μια βόλτα να κόψω κίνηση;)

Ντάξει,άμα τους παίξεις για να μη σε ζαλίζουν,οι πιο πολλοί μια χαρά είναι πιστεύω:)
Χαχαχαχα....αν θες έρχομαι μαζί σου για στήριξη .. γιατί αυτό που θα ζήσεις είναι hardcore θρίλερ!χαχαχ
Καλά τι λες αυτό δεν είναι η ΑΣΟΕΕ αυτό έιναι το 28 Μέρες μετά με τα ζόμπι ! Άκου ξεφεύγουν ! :D χαχα

Εμάς μας πιάσαν πλατεία Βικτωρίας λολ
Ο φίλος μου που περάσαμε μαζί είπε λακωνικά "δευτεροετείς" και μας άφησαν ! Μέχρι τους επόμενους...:(

Χαχαχα...όπως είπα και παραπάνω hardcore θρίλερ με τα ζομπι...να σε κυνηγάνε και να κολλάνε σαν βδέλλες ! Κοιτάνε κάθε κίνησή σου και σε σταμπάρουν στο δευτερόλεπτο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι....Οκ,ωραίο αυτό το νεοκλασσικό στυλάκι που έχει το "κυρίως" κτίριο της σχολής(τα μεταπτυχιακά προγράμματα γίνονται σ'ένα πιο μοντέρνο αν θυμάμαι καλά)αλλά....δε θα πέσει να μας πλακώσει άμα γίνει κανά 7αρι κούνημα,ε?:whistle:

Μεταξύ σοβαρού και αστείου αυτό(έχω ακούσει οτι απο θέμα στέγασης υστερούμε λίγο).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι....Οκ,ωραίο αυτό το νεοκλασσικό στυλάκι που έχει το "κυρίως" κτίριο της σχολής(τα μεταπτυχιακά προγράμματα γίνονται σ'ένα πιο μοντέρνο αν θυμάμαι καλά)αλλά....δε θα πέσει να μας πλακώσει άμα γίνει κανά 7αρι κούνημα,ε?:whistle:

Μεταξύ σοβαρού και αστείου αυτό(έχω ακούσει οτι απο θέμα στέγασης υστερούμε λίγο).

Ισχύει.Και απο θέμα καθαριότητας-εμφάνισης υστερούμε (ειδικά εκτός σχολής).Μπροστά κάνουν παζάρι μαύροι,παντου αφίσες και κομματόσκυλάκια παντού να σε κοιτάνε , λες και είσαι το επίκεντρο του κόσμου.Δε φαντάζεσαι πως τους μίλαγα...θα πέθαινες στο γέλιο! Με ρώτησαν πέρασες φέτος και λεω οχι ήρθα απλως να δω τη σχολη και μου λενε ποτε θα περάσεις και λέω σε ν έτη ! χαχαχαχ .. μου ζήτησαν και τηλέφωνο (αφου τους παραδέχτηκα ότι θα μπω στην ΟΔΕ φέτος επειδή ήξεραν την ξαδέρφη μου που είναι στην πλήροφορικη) και τους είπα όχι,έτσι και αλλιώς θα τα ξαναπούμε στις εγγραφές ... δεν θα χαθούμε! Και μου κάνει γενικά δεν πρέπει να είσαι τόσο αρνητικός και αντιδραστικός...πρέπει να κάνεις γνωριμίες..και τις λέω "Κοπελιά μου,τέτοιες γνωριμίες δεν τις θέλω" :D
Πάντως, η βιβλιοθήκη τα σπάει :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsekis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tsekis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι....Οκ,ωραίο αυτό το νεοκλασσικό στυλάκι που έχει το "κυρίως" κτίριο της σχολής(τα μεταπτυχιακά προγράμματα γίνονται σ'ένα πιο μοντέρνο αν θυμάμαι καλά)αλλά....δε θα πέσει να μας πλακώσει άμα γίνει κανά 7αρι κούνημα,ε?:whistle:

Μεταξύ σοβαρού και αστείου αυτό(έχω ακούσει οτι απο θέμα στέγασης υστερούμε λίγο).

Είχε γίνει θέμα αυτό που λες κάποια στιγμή αλλά δεν θυμάμαι να άλλαξε κάτι .
https://aueb.gr/pages/news/attachments/1038.pdf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Είχε γίνει θέμα αυτό που λες κάποια στιγμή αλλά δεν θυμάμαι να άλλαξε κάτι .
https://aueb.gr/pages/news/attachments/1038.pdf

Τα παράθυρα είναι χαμηλά?Να μπορούμε να πηδήξουμε σε περίπτωση πυρκαγιάς ρε παιδί μου:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι....Οκ,ωραίο αυτό το νεοκλασσικό στυλάκι που έχει το "κυρίως" κτίριο της σχολής(τα μεταπτυχιακά προγράμματα γίνονται σ'ένα πιο μοντέρνο αν θυμάμαι καλά)αλλά....δε θα πέσει να μας πλακώσει άμα γίνει κανά 7αρι κούνημα,ε?:whistle:

Μεταξύ σοβαρού και αστείου αυτό(έχω ακούσει οτι απο θέμα στέγασης υστερούμε λίγο).

μην ανησυχείς ότι είναι να γίνει θα γίνει γρήγορα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

barca10

Νεοφερμένος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Τα παράθυρα είναι χαμηλά?Να μπορούμε να πηδήξουμε σε περίπτωση πυρκαγιάς ρε παιδί μου:worry:

Είναι λίγο ψηλά ρε συ!:confused::confused::confused: δεν ξέρω ακριβώς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top