Φιλοσοφία Ιωαννίνων

n1ki20

Νεοφερμένος

Η n1ki20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Καλημέρα! Υπάρχει κάποιος που σπουδάζει ή έχει τελειώσει Φιλοσοφία Ιωαννίνων (πρώην Φ.Π.Ψ.), να με κατατοπίσει σχετικά?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,387 μηνύματα.
Καλημέρα! Υπάρχει κάποιος που σπουδάζει ή έχει τελειώσει Φιλοσοφία Ιωαννίνων (πρώην Φ.Π.Ψ.), να με κατατοπίσει σχετικά?
Υπαρχουν κοριτσια αλλα πρεπει να παρουν μυρουδιά την ερωτηση για να απαντησουν.
Απ οτι ελεγαν η φιλολογια ιωαννινα ειναι παλουκι ,μακρια, ή φιλοσοφια ειναι ενταξει.
 

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.
Υπαρχουν κοριτσια αλλα πρεπει να παρουν μυρουδιά την ερωτηση για να απαντησουν.
Απ οτι ελεγαν η φιλολογια ιωαννινα ειναι παλουκι ,μακρια, ή φιλοσοφια ειναι ενταξει.
Μακριά από αυτή την σχολή!
Αυτό μόνο λέει πολλά!
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,387 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,604 μηνύματα.
εγω ενθυμουμαι περσι απο τα μηνυματα της μακετζι οτι η φιλοσοφικη ιωαννινων ειναι καλη σχολη.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,387 μηνύματα.

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,604 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,387 μηνύματα.

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,604 μηνύματα.

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,387 μηνύματα.

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.
Γιατι βρε Μαρακι δεν ειναι καλη η σχολη. Το Ιωαννινων εχει καλες σχολες αυτη γιατι ξεχωριζει?
Το λέω γιατί επέλεξα αυτή την σχολή.Σε αυτήν σπουδαζω και θέλω να κάνω 10%.
Η αναδιοργάνωση ξεχωρίζει.
Τα μαθήματα είναι αν όχι βαρετά,χωρίς ουσία.
Είναι αμπελοφιλοσοφίες,ορολογίες δίχως νόημα,καθηγητές που δεν μπαίνουν καν στα μαθηματα(στα διαδικτυακά τουλάχιστον),ούτε 1 φορά δεν ανέβασε κανένας τους σημειώσεις.Οι 8/10 καθηγητές είναι 60+ με ένα σκεπτικό νοοτροπίας της εποχής τους που δεν σου δίνουν την δυνατότητα ούτε να κανείς διάλογο…Η εξεταστική καμία σχεση με οτι διδάσκεσαι.Θυμάμαι σε 2 μαθήματα η υλη ανέβηκε 4 μέρες πριν.Είναι αδιανόητο.Πέρα από όλα αυτά η ουσία είναι στα μαθήματα,από όλα τα συγγράματα που έχω πάρει ζήτημα το 1 να μπορεί να διαβαστεί.Θεωρώ οτι η επιλογή της σχολης αυτής πρέπει να είναι η τελευταία,ωχ εσχάτη λύση.Ωστοσο,ένας φίλος μου πήρε μεταγραφη στο τμήμα φιλοσοφιας Εκπα και μου έχει πει τα καλύτερα λόγια!Δεν ξέρω εάν κάτι πάει λάθος με το συγκεκριμένο τμήμα στα Γιάννενα αλλά αυτή είναι η δίκη μου ταπεινή άποψη!
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,387 μηνύματα.
Το λέω γιατί επέλεξα αυτή την σχολή.Σε αυτήν σπουδαζω και θέλω να κάνω 10%.
Η αναδιοργάνωση ξεχωρίζει.
Τα μαθήματα είναι αν όχι βαρετά,χωρίς ουσία.
Είναι αμπελοφιλοσοφίες,ορολογίες δίχως νόημα,καθηγητές που δεν μπαίνουν καν στα μαθηματα(στα διαδικτυακά τουλάχιστον),ούτε 1 φορά δεν ανέβασε κανένας τους σημειώσεις.Οι 8/10 καθηγητές είναι 60+ με ένα σκεπτικό νοοτροπίας της εποχής τους που δεν σου δίνουν την δυνατότητα ούτε να κανείς διάλογο…Η εξεταστική καμία σχεση με οτι διδάσκεσαι.Θυμάμαι σε 2 μαθήματα η υλη ανέβηκε 4 μέρες πριν.Είναι αδιανόητο.Πέρα από όλα αυτά η ουσία είναι στα μαθήματα,από όλα τα συγγράματα που έχω πάρει ζήτημα το 1 να μπορεί να διαβαστεί.Θεωρώ οτι η επιλογή της σχολης αυτής πρέπει να είναι η τελευταία,ωχ εσχάτη λύση.Ωστοσο,ένας φίλος μου πήρε μεταγραφη στο τμήμα φιλοσοφιας Εκπα και μου έχει πει τα καλύτερα λόγια!Δεν ξέρω εάν κάτι πάει λάθος με το συγκεκριμένο τμήμα στα Γιάννενα αλλά αυτή είναι η δίκη μου ταπεινή άποψη!
Εμ αφου τα ειδες με τα ματια σου τι να πω εγω? Μια φιλοσοφικη που δεν μπορει να σε καθηλωσει με αυτα που λεει ,τι φιλοσοφικη ειναι?Οχι λοιπον στην φιλοσοφια ιωαννινων
 

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.
Εμ αφου τα ειδες με τα ματια σου τι να πω εγω? Μια φιλοσοφικη που δεν μπορει να σε καθηλωσει με αυτα που λεει ,τι φιλοσοφικη ειναι?Οχι λοιπον στην φιλοσοφια ιωαννινων
Νταξει εγώ απλά λέω την δίκη μου άποψη,η κοπέλα μπορεί να πάει και να της αρέσει!
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Οι 8/10 καθηγητές είναι 60+ με ένα σκεπτικό νοοτροπίας της εποχής τους που δεν σου δίνουν την δυνατότητα ούτε να κανείς διάλογο…Η εξεταστική καμία σχεση με οτι διδάσκεσαι.Θυμάμαι σε 2 μαθήματα η υλη ανέβηκε 4 μέρες πριν.Είναι αδιανόητο.Πέρα από όλα αυτά η ουσία είναι στα μαθήματα,από όλα τα συγγράματα που έχω πάρει ζήτημα το 1 να μπορεί να διαβαστεί.

Λες και διαβάζω για την φοιτητική περίοδό μου άλλη χρονική στιγμή σε άλλο επιστημονικό τομέα. :P Ωραίες αναμνήσεις μας έφερες. Ειδικά αυτό το με την ύλη να ανεβαίνει 4 μέρες πριν την εξέταση ή στην εξεταστική να συμπίπτουν οι ώρες μαθημάτων κορμού και επιλογής, ήταν μοναδική εμπειρία. Έχεις κάνει πρακτική εξάσκηση σε ψυχολογικές δεξιότητες "της τελευταίας στιγμής και πώς να αποτυγχάνεις ενώ έχεις διαβάσει".
 

Guest 454371

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Φιλοσοφία του ΟΑΕΔ
 

n1ki20

Νεοφερμένος

Η n1ki20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Το λέω γιατί επέλεξα αυτή την σχολή.Σε αυτήν σπουδαζω και θέλω να κάνω 10%.
Η αναδιοργάνωση ξεχωρίζει.
Τα μαθήματα είναι αν όχι βαρετά,χωρίς ουσία.
Είναι αμπελοφιλοσοφίες,ορολογίες δίχως νόημα,καθηγητές που δεν μπαίνουν καν στα μαθηματα(στα διαδικτυακά τουλάχιστον),ούτε 1 φορά δεν ανέβασε κανένας τους σημειώσεις.Οι 8/10 καθηγητές είναι 60+ με ένα σκεπτικό νοοτροπίας της εποχής τους που δεν σου δίνουν την δυνατότητα ούτε να κανείς διάλογο…Η εξεταστική καμία σχεση με οτι διδάσκεσαι.Θυμάμαι σε 2 μαθήματα η υλη ανέβηκε 4 μέρες πριν.Είναι αδιανόητο.Πέρα από όλα αυτά η ουσία είναι στα μαθήματα,από όλα τα συγγράματα που έχω πάρει ζήτημα το 1 να μπορεί να διαβαστεί.Θεωρώ οτι η επιλογή της σχολης αυτής πρέπει να είναι η τελευταία,ωχ εσχάτη λύση.Ωστοσο,ένας φίλος μου πήρε μεταγραφη στο τμήμα φιλοσοφιας Εκπα και μου έχει πει τα καλύτερα λόγια!Δεν ξέρω εάν κάτι πάει λάθος με το συγκεκριμένο τμήμα στα Γιάννενα αλλά αυτή είναι η δίκη μου ταπεινή άποψη!
Καλημέρα! Ευχαριστώ για την απάντηση σου. Δήλωσα πρώτη επιλογή φιλοσοφία ιωαννίνων. Ελπίζω να ειναι λίγο καλύτερα τα πράγματα φέτος. Η φιλοσοφία ειναι λίγο πιο αόριστη σαν επιστήμη. Με τα βιβλία τι γίνεται? Να σημειώσω πως είναι η δεύτερη σχολή που παρακολουθώ (έδωσα πανελληνιες μετά από χρόνια). Στην πρώτη τα βιβλία τα παραλαμβαναμε πολύ αργά μερικές φορές ακόμα και 15 μέρες πριν την εξεταστική. Επίσης οι καθηγητές ανεβαζουν σημειώσεις ασκήσεις κτλ ή τζάμπα υπάρχει η σελίδα? Σορρυ για το σεντονι😁😁
 
Top