Φιλίες από εξωτερικό

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
εμπιστοσυνης?δυσκολα θα βρεις μεσω ιντερνετ!εγω παντως τωρα συνομιλω με εναν Τουρκο και μαλωνουμε για το ονομα της Κωνσταντινουπολης!αυτος συνεχεια την λεει istabul αλλα εγω εκει επιμενω αλλιως!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
αλληλογραφω με μια κοπελα απο αμερικη....ειναι πολυ καλη κοπελα(εχουμε ανταλλαξει φωτο,βιντεο,ημερολογια)αλλα δνε ξερω αν θα ταιριαζετε :P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
να πω με τη σειρα μου οτι δεν πρεπει να περιμενεις και πολλα μεσω ιντερνετ..πραγματικη φιλια δεν νομιζω να βρεις..κουβεντουλα ,ναι..εγω μιλαω με μερικα ατομα στο μσν απο καναδα κυριως..συγκεκριμενα ξερω μια κοπελα που ειχε ερθει εδω Ελλαδα και κραταμε επαφη αλλα ξεφευγει απο τα ορια ηλικιας που προτεινεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
οταν λες γνωριμια τι ακριβως εννοεις?πιστευω παντως οτι οταν με τον αλλο μιλας με γραμματα ειναι πιο ειλικρινης απο ο,τι στο μσν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
ε νταξει την κοπελα την ξερω απο οσο ηταν εδω οποτε η συζητηση μας ειναι ειλικρινεστατη...σιγουρα η σχεση δια αλληλογραφιας ειναι πιο αξιοπιστη αλλα δεν μου εχει τυχει οποτε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Σε τι γλώσσες μπορείς να συνεννοηθείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Είχα ακούσει για έναν που έπαιζε σκάκι μέσω αλληλογραφίας με φίλο του στο εξωτερικό.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
αλληλογραφω με μια κοπελα απο αμερικη....ειναι πολυ καλη κοπελα(εχουμε ανταλλαξει φωτο,βιντεο,ημερολογια)αλλα δνε ξερω αν θα ταιριαζετε :P :D

Στελνεις φωτο και βιντεο και αμα περασει την αξιολογηση μου στελνεις και τη διευθυνση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Είχα ακούσει για έναν που έπαιζε σκάκι μέσω αλληλογραφίας με φίλο του στο εξωτερικό.:D

Το msn χαλάει αυτές τις αξίες τς τς τς :D
---------------------------------------

Εγώ μιλάω με αρκετά άτομα απότο εξωτερικό κυρίως σε forum και στο deviantart και σπάνια στο msn...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

the japanese

Νεοφερμένος

Ο Σκιά τα Ξημερώματα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κυπαρισσία (Μεσσηνία). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Εγώ με όσα παιδιά μιλώ από το εξωτερικό είναι πραγματικά αξιόλογα. 2 από Ιαπωνία, 1 από Σουλτανάτο του Μπρουνέι και κάτι άλλες αλλά αυτές είναι οι κυριότερες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων Δυτικής Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
Αλληλογραφώ με μία από τη Γαλλία! ΤΟ να αλληλογραφείς με κα΄ποιον από άλλο έθνος έιναι τρομερό!Ανοίγεις τους ορίζοντές σου και δεν είσαι κλεισμένςο σε ένα κλουβί.Καθώς δεν είμαστε μόνοι μας σε αυτόν τον κόσμο...Γνωριστήκαμε με τις ανταλλαγές σχολείων που καάνμε με το σχολείο μας. (Πρόγραμμα e-twining, comenius αν έχετε ακουστά).

Στο σχολείο τους κάνουν αρχαία ελληνικά! Απίστευτο;Κι όμως...αληθινό.Και τα ξέρουν άπταιστα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Αλληλογραφώ με μία από τη Γαλλία! ΤΟ να αλληλογραφείς με κα΄ποιον από άλλο έθνος έιναι τρομερό!Ανοίγεις τους ορίζοντές σου και δεν είσαι κλεισμένςο σε ένα κλουβί.Καθώς δεν είμαστε μόνοι μας σε αυτόν τον κόσμο...Γνωριστήκαμε με τις ανταλλαγές σχολείων που καάνμε με το σχολείο μας. (Πρόγραμμα e-twining, comenius αν έχετε ακουστά).

Στο σχολείο τους κάνουν αρχαία ελληνικά! Απίστευτο;Κι όμως...αληθινό.Και τα ξέρουν άπταιστα....

Σχεδόν παντού κάνουν Αρχαία Ελληνικά:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morphinr

Νεοφερμένος

Η Αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Εγω θα ηθελα να αλληλογραφησω με παιδια εξωτερικου της ηλικιας μου αλλα οχι μεσω ηλεκτροκικου υπολογιστη..ξερει κανεις αν μπορω να βρω σε καποιο περιοδικο διευθυνσεις κλπ κλπ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Προσοχή με τα πολλά πάρε δώσε γιατί κυκλοφορούν και πεδεραστές....Καλύτερα μέσω pc γιατί ποτέ δεν ξέρεις πόυ μπορεί να μπλέξεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morphinr

Νεοφερμένος

Η Αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Και μεσω πισι δε ξερεις που μπορεις να μπλεξεις..Στη τελικη αν υπαρχει τοσο μεγαλος φοβος ανοιγεις μια ταχυδρομικη θυριδα, δε δινεις διευθυνση, δε δινεις ουτε φωτογραφιες ουτε τιποτα και εισαι οκ..Παντως οκ δε διαφωνω..Θελει προσοχη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinamamagi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Νέοι Επιβάτες (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
αληλογραφω με μια καναδεζα μεσω της δασκαλας των αγγλικων στην εκτη ταξη.ειναι μια εταιρεια στη φινλανδια που σου στελνει ενα εντυπο και συμπληρωνεις τα στοιχεια σου και με ποια χωρα θες αληλογραφια,ηλικια ,φυλο,τη γλωσσα που θες (εχει καταλογο) και ενδιαφεροντα και σου βρισκουν το ταιρι σου.δεν ξερω πως ακριβως γινεται(εχω χασει το αρχικο χαρτακι με τη διευθυνση που εγραφε το ονομα του οργανισμου) παντως εχει ενα κοστος γυρω στα 2 ευρω αλλα ειναι αξιοπιστο σου λενε ποιος θα στειλει το πρωτο γραμμα και αν εχεις παραπονο (πχ δεν σου απαντησαν ποτε) τους το λες και σου στελνουν αλλη απαντηση δωρεαν.δεν ξερω αν γινεται μεσω ιντερνετ η μονο ομαδικως παντως η ειχαν συμετεχει οσοι ηθελαν και γενικα το ολο συστημα ηταν πολυ οργανωμενο και οι περισσοτεροι μειναμε πολυ ευχαριστημενοι εκτος απο καποιους που δεν τους απαντησαν ποτε και δεν το ειπαν (τι να τους κανουμε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
εγω δν εχω αν κ θα ηθελα πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
μπα τα βαριεμαι αυτα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Έχω αρκετούς που γνώρισα μέσω Ίντερνετ, αλλά και στις διακοπές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The President

Νεοφερμένος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χολαργός (Αττική). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Μιλάω εδώ και σχεδόν δύο χρόνια με έναν από Αμερική. Το καλό είναι ότι μπορώ να του πω οτιδήποτε γιατί δεν φοβάμαι μην το πει σε κανέναν...:P

Επίσης είχα ανταλλάξει e-mail με μια γαλλίδα που χα γνωρίσει πρόπερσυ το καλοκαίρι, αλλά καμία μας δεν μίλησε, οπότε... Φαντάζομαι βέβαια ότι αν μπορούσαμε να συνεννοηθούμε στα αγγλικά, ίσως να της έστελνα mail... Τα γαλλικά δεν τα γνωρίζω αρκετά...

Οπότε, δεν μπορώ να σου προτείνω κανέναν απ' τους δύο... Ψάξε όμως. Είναι καλό να ανοίγεις τους ορίζοντές σου, άσε που κάνεις και εξάσκηση σε μια ξένη γλώσσα!:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top