Φιλία ανάμεσα στα δύο φύλα

aiginhths

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αίγινα (Αττική). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
το βρισκω βλακεια να νομιζουν καποιοι οτι δεν υπαρχει φιλια αναμεσα στα δυο φυλα αλλα μονο ερωτικα συναισθηματα του ενος προς τον αλλο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antigrafakias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antigrafakias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Η φίλια κάποια στιγμή πάει προς το ερωτικό. Ξεκινάει καλά, εξελίσσεται στραβά. Και μη μου πείτε πως αν δείτε κάποιον ερωτικά, μετά μπορείτε να τον δείτε με μεγάλη σας ευκολία φιλικά. Εθελοτυφλείτε και το ξέρετε... Τέλοσπάντων, άποψή μου άποψή σας και δεν πρόκειται να την αλλάξει ο ένας στον άλλον. Ίσως όταν και αν βιώσετε ανάλογες περιπτώσεις να αναθεωρήσετε κάπως τις απόψεις σας. Η δική μου εμπειρία ήταν κάθε άλλο παρά ενθαρρυντική ως προς το να πιστέψω ότι υπάρχει αληθινή φιλία μεταξύ ανδρός και γυνής...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fata Morgana

Δραστήριο μέλος

Η Fata Morgana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 518 μηνύματα.
Εξαρταται και απο το πως βλεπεις τον-την αλλο/η.. Αν εχεις σχηματησει στο μυαλο σου την εντυπωση οτι το αντιθετο φυλο ειναι μονο για συγκεκριμενες αναγκες και οι ομοφυλοι ειναι οι μονοι πραγματικοι φιλοι, τοτε ειναι λιγο δυσκολο να δεις φιλικα καποιον ερωτικο συντροφο.. Ολα εναποκεινται στον τροπο που σκεφτεσαι για τους γυρω σου.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Η φίλια κάποια στιγμή πάει προς το ερωτικό. Ξεκινάει καλά, εξελίσσεται στραβά. Και μη μου πείτε πως αν δείτε κάποιον ερωτικά, μετά μπορείτε να τον δείτε με μεγάλη σας ευκολία φιλικά. Εθελοτυφλείτε και το ξέρετε... Τέλοσπάντων, άποψή μου άποψή σας και δεν πρόκειται να την αλλάξει ο ένας στον άλλον. Ίσως όταν και αν βιώσετε ανάλογες περιπτώσεις να αναθεωρήσετε κάπως τις απόψεις σας. Η δική μου εμπειρία ήταν κάθε άλλο παρά ενθαρρυντική ως προς το να πιστέψω ότι υπάρχει αληθινή φιλία μεταξύ ανδρός και γυνής...

μην προσπαθεις να ορισεις τα συναισθηματα μας βασει της δικιας σου αδυναμιας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aiginhths

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αίγινα (Αττική). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
μην προσπαθεις να ορισεις τα συναισθηματα μας βασει της δικιας σου αδυναμιας.

ναι!γιατι αυτη που γουσταρα τωρα ειναι η καλυτερη μου φιλη.δεν αισθανομαι τιποτα παραπανω απο καλη φιλια...τιποτα.οπως και εκεινη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Τα έιχατε κιόλας? Γιατί αν τα είχατε και το κατάφερες αυτό, μπράβο σου... Πολύ δύσκολο πάντως....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aiginhths

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αίγινα (Αττική). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
οχι γιατι μονο εγω την γουσταρα.τωρα αν ειναι δυσκολο τι να σου πω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Α, οκ , ναι το έχω κάνει και γω αυτό και σε καταλαβαίνω...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Δεν μπορει να υπαρχει εκτος και αν ενας απο τους δυο ειναι χοντρη ή χοντρος και αλλες τετοιες περιπτωσεις ωστε για να μην αγαπηθουνε!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sadie Moody

Νεοφερμένος

Η Sadie Moody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Δεν μπορει να υπαρχει εκτος και αν ενας απο τους δυο ειναι χοντρη ή χοντρος και αλλες τετοιες περιπτωσεις ωστε για να μην αγαπηθουνε!!!!!

Πολύ ανώριμη απάντηση. Το βρίσκεις απίθανο δηλαδή ένα/μία εύσωμο/η αγόρι/κοπέλα να αρέσει σε κάποιον; Υπάρχουν τέτοιοι άνθρωποι που εάν περιποιούνται την εμφάνισή τους και δεν κάνουν βλακείες με τον εαυτό τους μπορούν να είναι αρκετά γοητευτικοί. Και, μεταξύ μας, είναι πολύ σύνηθες αντικειμενικά άσχημες/εύσωμες/κά κοπέλες να καπαρώνουν όλους τους αντικειμενικά όμορφους...(και εκεί είναι που εμείς οι "νορμάλ" κοπέλες βαράμε το κεφάλι μας στον τοίχο :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Το ειπα γιατι και εγω βαραω το κεφαλι μου οταν βλεπω μια πενεμορφη κοπελα να τα εχει με εναν μην πω τωρα!!!!!!!!!:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SODAW

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SODAW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 921 μηνύματα.
Το ειπα γιατι και εγω βαραω το κεφαλι μου οταν βλεπω μια πενεμορφη κοπελα να τα εχει με εναν μην πω τωρα!!!!!!!!!:'(
εε δεν ξέρεις τι γίνεται οπότε μην κρίνεις!!:mad::mad::nono::nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Πολύ ανώριμη απάντηση. Το βρίσκεις απίθανο δηλαδή ένα/μία εύσωμο/η αγόρι/κοπέλα να αρέσει σε κάποιον; Υπάρχουν τέτοιοι άνθρωποι που εάν περιποιούνται την εμφάνισή τους και δεν κάνουν βλακείες με τον εαυτό τους μπορούν να είναι αρκετά γοητευτικοί. Και, μεταξύ μας, είναι πολύ σύνηθες αντικειμενικά άσχημες/εύσωμες/κά κοπέλες να καπαρώνουν όλους τους αντικειμενικά όμορφους...(και εκεί είναι που εμείς οι "νορμάλ" κοπέλες βαράμε το κεφάλι μας στον τοίχο :D)

there is no such thing. εκτος αν εννοεις βασει τα προτυπα ομορφιας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sadie Moody

Νεοφερμένος

Η Sadie Moody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
there is no such thing. εκτος αν εννοεις βασει τα προτυπα ομορφιας

Πες το έτσι. Αλλά νομίζω ότι αν κάποιος είναι χοντρός, δεν μπορείς να μην πεις ότι είναι αντικειμενικά εύσωμος..η ομορφιά ναι, είναι τελείως υποκειμενική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Θες να πεις οτι μπορει να ειναι μονο φιλοι?????/:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Θες να πεις οτι μπορει να ειναι μονο φιλοι?????/:P

εχω φιλες, τις οποιες τις ειχα δει ερωτικα για μια στιγμη, αλλα πλεον θεωρω οτι ειναι απλα φιλια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SODAW

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SODAW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 921 μηνύματα.
Θες να πεις οτι μπορει να ειναι μονο φιλοι?????/:P
όχι απλώς δεν ξέρεις τι αισθήματα μπορεί να τρέφει ο ένας για τον άλλον!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~kynthia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Δεν μπορει να υπαρχει εκτος και αν ενας απο τους δυο ειναι χοντρη ή χοντρος και αλλες τετοιες περιπτωσεις ωστε για να μην αγαπηθουνε!!!!!

ARGH.
Τι λέτε μωρέ.
Λες κι αν είναι ο άλλος μοντέλο αρκεί για ν' αγαπηθείτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Ααααααααα καταλαβα ενταξει εχεις δικιο σε αυτο που λες σκαω ομως οταν βλεπω κατι τετοια κουλα!!!!:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZIGFRID

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Αδυνατώ να έχω κοπέλες για φίλες. Σ αυτό το συμπέρασμα κατέληξα !!!!!! Αργά ή γρήγορα μου την πέφτουν οι καημένες !!!! Και φυσικά... τα κουβαδάκια και σε άλλη παραλία. Φυσικά συμφωνώ με τον φίλο Irodis !!!!!!! :):D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top