Φαρμακευτική σε κολλέγιο;

Kzaro

Νεοφερμένος

Ο Kzaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Γειά σε όλους! Μόλις είδα ότι το Southeastern college (παράρτημα Αμερικανικού πανεπιστημίου) προσφέρει bachelor φαρμακευτικής. Έχει κανείς εμπειρία; Κόστος;
 

Than003

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Than003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Εμπειρία δεν έχω αλλά είμαι σχεδόν σίγουρος ότι θα έχεις πρόβλημα με την άδεια ασκήσεως επαγγέλματος (αν σε ενδιαφέρει το φαρμακείο). Έχεις μιλήσει με τον σύλλογο; Αν όχι, κάνε μια ερώτηση να είσαι σίγουρος.
 

Kzaro

Νεοφερμένος

Ο Kzaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Εμπειρία δεν έχω αλλά είμαι σχεδόν σίγουρος ότι θα έχεις πρόβλημα με την άδεια ασκήσεως επαγγέλματος (αν σε ενδιαφέρει το φαρμακείο). Έχεις μιλήσει με τον σύλλογο; Αν όχι, κάνε μια ερώτηση να είσαι σίγουρος.
Σε ευχαριστώ για την απάντηση! Πιστεύω πως μάλλον θα υπάρχει θέμα αναγνώρισης. Όπως άλλωστε σε όλα τα κολλέγια.
 

Obi-Wan Kenobi

Δραστήριο μέλος

Ο Obi-Wan Kenobi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Γεωπονίας Πελοποννήσου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
Θα έχεις προβλημα με την αδεια ασκησεως,σε 2 χρονια που μερικα κολλεγια θα γινουν και επισημα ιδιωτικα ΑΕΙ εκει νομιζω θα αλλαξει η κατασταση. Αφου οπως λενε θα γινει αναθεωρηση του αρθρου 16.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top