Φαρμακευτική Πάτρας

dimitrou23

Νεοφερμένος

Η Δημητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
γεια σας παιδια!φέτος πέρασα φαρμακευτικη Πάτρας και θέλω να βρω και αλλους πρωτοετης εκει ώστε να μην είμαστε τοσο ψαρωμενα ως πρωτάκια...περιμένω με χαρα λοιπόν..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JasonB

Νεοφερμένος

Ο JasonB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
κι εγώ μια απτα ίδια,φαρμακευτική Πάτρας 2η βέβαια επιλογή αλλα δεν με χαλάει καθόλου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kondar

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντινος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Και εγω παιδια φαρμακευτικη Πατρας...
dimitrou23 γιατι να ειμαστε ψαρωμενοι??????????χαλαρααααααααααααααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitrou23

Νεοφερμένος

Η Δημητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
ναι οντως παιδια χαλαρααααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Kανείς Φαρμακευτική Πάτρας φέτος???????/:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Εγω!!Εγωωωωωωωωω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
και 2 συμμαθητές μ...ένα κορίτσι+ένα αγόρι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SonataArctica

Νεοφερμένος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Γιούχουουουουουου! Εδώωωωωωω! Χαχα! Γραφτήκατε εσείς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Γιούχουουουουουου! Εδώωωωωωω! Χαχα! Γραφτήκατε εσείς?
Συμφοιτητριαααα!!:clapup::clapup:
Εγω προσωπικα δεν εχω γραφτει ακομα..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SonataArctica

Νεοφερμένος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Συμφοιτητριαααα!!:clapup::clapup:
Εγω προσωπικα δεν εχω γραφτει ακομα..:D


Έλα ρε, συμφοιτήτρια!!! :D (Πω πω, πολύ περίεργα μου ακούγεται...lol)
Ναι, ούτε έγω ακόμα, δεν ήρθε η σειρά μου!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Έλα ρε, συμφοιτήτρια!!! :D (Πω πω, πολύ περίεργα μου ακούγεται...lol)
Ναι, ούτε έγω ακόμα, δεν ήρθε η σειρά μου!:)
Ποτε θα πας?
Εγω Δευτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SonataArctica

Νεοφερμένος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Εγώ είμαι Παρασκευή. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.

SonataArctica

Νεοφερμένος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Ωραια!;)
Ηταν το "ονειρο" σου η Φαρμακευτικη?:)

Ναιαιαιαι...εδώ και 4 χρόνια! Όλοι πίεζαν για ιατρική ή χαροκόπειο, αλλά δεν μου άρεσε τίποτα απ'τα 2 όσο η φαρμακευτική! :)
Εσένα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Ναιαιαιαι...εδώ και 4 χρόνια! Όλοι πίεζαν για ιατρική ή χαροκόπειο, αλλά δεν μου άρεσε τίποτα απ'τα 2 όσο η φαρμακευτική! :)
Εσένα?
Η Φαρμακευτικη ηταν η μια απο τις 2(και μοναδικες) σχολες που μου αρεσαν παρα πολυ(και εξισου).Επισης μ'αρεσει η ερευνα.Επομενως η Φαρμακευτικη ειναι οτι πιο ιδανικο για μενα,πιστευω.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SonataArctica

Νεοφερμένος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Ναι, και εμένα η έρευνα με ενδιαφέρει περισσότερο! Παρ'όλα αυτά, και φαρμακείο θα ήθελα να ανοίξω, αλλά θα δούμε πώς θα μας έρθουν τα πραγματα! :)
Εν πάσει περιπτώσει, σου εύχομαι να πάνε όλα καλά και να πραγματοποιήσεις και τους επόμενους στόχους σου! :D Και καλή μας σταδιοδρομία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Ναι, και εμένα η έρευνα με ενδιαφέρει περισσότερο! Παρ'όλα αυτά, και φαρμακείο θα ήθελα να ανοίξω, αλλά θα δούμε πώς θα μας έρθουν τα πραγματα! :)
Εν πάσει περιπτώσει, σου εύχομαι να πάνε όλα καλά και να πραγματοποιήσεις και τους επόμενους στόχους σου! :D Και καλή μας σταδιοδρομία!
Τα ιδια σου ευχομαι και γω! :D Να 'σαι καλα συμφοιτητρια!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Βγήκε το πρόγραμμα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερίνα ***

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα *** αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Είναι κάποιος από εδώ που σπουδάζει στη Φαρμακευτική Πάτρας???????Αν ναι θα ήθελα κάποιες συμβουλές γιατί είμαι πρωτοετής..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Have a nice day

Νεοφερμένος

Ο Have a nice day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Σας ζηλεύω πολύ πολύ!Φέτος είναι η σειρά μου...για να δούμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top