Φαίνεται στον υπέρηχο αν έχει συνευρεθεί σεξουαλικά μια γυναίκα;

Mina.01

Νεοφερμένος

Η Mina.01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Γεια σας!!!Εχω μια απορία κ θα ήθελα σας παρακαλώ αν ξέρετε κ μπορείτε να απαντήσετε στο ερώτημά μου...Γίνεται από έναν απλό υπέρηχο να φανεί αν μια γυναίκα έχει έρθει ποτέ σε επαφή με άντρα η οχι?Ρωτάω γιατί η κολλητή μου έχει έρθει σε επαφή με τον φίλο της κ σε λίγες μέρες θα πάει με την μητέρα της στον γυναικολόγο κ φοβάται επειδή θα κάνει υπέρηχο για να εξετάσει κάτι για την περίοδο της μήπως φανεί κατι...Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.
Γεια σας!!!Εχω μια απορία κ θα ήθελα σας παρακαλώ αν ξέρετε κ μπορείτε να απαντήσετε στο ερώτημά μου...Γίνεται από έναν απλό υπέρηχο να φανεί αν μια γυναίκα έχει έρθει ποτέ σε επαφή με άντρα η οχι?Ρωτάω γιατί η κολλητή μου έχει έρθει σε επαφή με τον φίλο της κ σε λίγες μέρες θα πάει με την μητέρα της στον γυναικολόγο κ φοβάται επειδή θα κάνει υπέρηχο για να εξετάσει κάτι για την περίοδο της μήπως φανεί κατι...Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
ε οχι βεβαια την κοιλιτσα πασπατευει ο γιατρος για να απεικονίσει μητρα και ωοθηκες.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Γεια σας!!!Εχω μια απορία κ θα ήθελα σας παρακαλώ αν ξέρετε κ μπορείτε να απαντήσετε στο ερώτημά μου...Γίνεται από έναν απλό υπέρηχο να φανεί αν μια γυναίκα έχει έρθει ποτέ σε επαφή με άντρα η οχι?Ρωτάω γιατί η κολλητή μου έχει έρθει σε επαφή με τον φίλο της κ σε λίγες μέρες θα πάει με την μητέρα της στον γυναικολόγο κ φοβάται επειδή θα κάνει υπέρηχο για να εξετάσει κάτι για την περίοδο της μήπως φανεί κατι...Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Όχι δεν φαίνεται από υπέρηχο.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,358 μηνύματα.
Γεια σας!!!Εχω μια απορία κ θα ήθελα σας παρακαλώ αν ξέρετε κ μπορείτε να απαντήσετε στο ερώτημά μου...Γίνεται από έναν απλό υπέρηχο να φανεί αν μια γυναίκα έχει έρθει ποτέ σε επαφή με άντρα η οχι?Ρωτάω γιατί η κολλητή μου έχει έρθει σε επαφή με τον φίλο της κ σε λίγες μέρες θα πάει με την μητέρα της στον γυναικολόγο κ φοβάται επειδή θα κάνει υπέρηχο για να εξετάσει κάτι για την περίοδο της μήπως φανεί κατι...Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Οπως απάντησαν και παραπάνω όχι δε θα το καταλάβει από τον υπέρηχο, όμως θέλω να πω κάτι άλλο. Αν ο γιατρός τη ρωτήσει αν είναι σεξουαλικά ενεργή (λογικα θα τη ρωτήσει) πρέπει να πει ότι είναι. Δε λέμε ψέματα στους γιατρούς :P
 
Τελευταία επεξεργασία:

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Γεια σας!!!Εχω μια απορία κ θα ήθελα σας παρακαλώ αν ξέρετε κ μπορείτε να απαντήσετε στο ερώτημά μου...Γίνεται από έναν απλό υπέρηχο να φανεί αν μια γυναίκα έχει έρθει ποτέ σε επαφή με άντρα η οχι?Ρωτάω γιατί η κολλητή μου έχει έρθει σε επαφή με τον φίλο της κ σε λίγες μέρες θα πάει με την μητέρα της στον γυναικολόγο κ φοβάται επειδή θα κάνει υπέρηχο για να εξετάσει κάτι για την περίοδο της μήπως φανεί κατι...Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Εξαρτάται τι υπέρηχο θα κάνει.Αν κάνει άνω/κάτω κοιλίας,τότε δε θα το καταλάβει.Αν όμως κάνει ενδοκολπικό θα το καταλάβει.Ωστόσο επειδή ο ενδοκολπικός γίνεται μόνο αν έχεις προχωρήσει,λογικά θα ρωτήσει πρώτα αν έχει επαφές.Οπότε...ισως αναγκαστεί να το πει.

Από εκεί και πέρα,νομίζω καλό είναι η μαμά της να ξέρει.Θεωρώ πολύ λάθος να βρισκόμαστε στο 2022 και να θεωρείται ακόμα και τώρα το σεξ ως ταμπού.
 

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Θα πει την αληθεια και θα της κανει κολπικο υπερηχο. Θα πει στην μητερα της να περιμενει στο σαλονι. Αλλη ακριβεια εχει ο διακολπικος υπερηχος. Επιπλεον θα την ρωτησει αν ειναι σεξουαλικα ενεργη, πρεπει να πει την αληθεια
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,623 μηνύματα.
Τι φάση; Σε χρονομηχανή μπήκα; Υπήρχε το στέκι στον Μεσαίωνα και βλέπω τέτοια θρεντ;
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,664 μηνύματα.
Η μανούλα λογικά δεν θα πρέπει καν να είναι μπροστά. και η φίλη σου άμα φοβάται τόσο μη το μάθει η μαμα της, το καλυτερο θα ήταν να της το πει πριν πάνε στη γυναικολόγο για να μην πιαστεί εκείνη απροετοίμαστη.
Σεξ είναι. Είναι ανθρώπινο πράγμα. Κάντε σεξ αλλά πάντα με προφυλάξεις!
 

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
Η μανούλα λογικά δεν θα πρέπει καν να είναι μπροστά. και η φίλη σου άμα φοβάται τόσο μη το μάθει η μαμα της, το καλυτερο θα ήταν να της το πει πριν πάνε στη γυναικολόγο για να μην πιαστεί εκείνη απροετοίμαστη.
Σεξ είναι. Είναι ανθρώπινο πράγμα. Κάντε σεξ αλλά πάντα με προφυλάξεις!
πολυ σωστα , διαφορετικα θα πρεπει να ξαναεπισκεφτει τον γυναικολογο , για αλλο λογο βεβαια :P
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,548 μηνύματα.
Για ποιο λόγο;
baby GIF
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,664 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,548 μηνύματα.

Maria20897

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Maria20897 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Καλησπέρα. Χθες συνευρέθηκα ερωτικά με το αγόρι μου, με προφυλακτικό και είδα κατά την διάρκεια ότι υπήρχαν υγρά στο κρεβάτι. Αυτός είπε ότι είναι δικά μου αλλά κανονικά δεν θα έπρεπε να το νιώσω;
Να πω ότι δεν τελείωσε μέσα στο προφυλακτικό καθώς πάντα το βγάζει και τελειώνει εκτός και όταν ελέγξαμε αν έχει πάθει κάτι το προφυλακτικό δεν είχε πάθει τιποτα. Ανησυχώ!
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Καλησπέρα. Χθες συνευρέθηκα ερωτικά με το αγόρι μου, με προφυλακτικό και είδα κατά την διάρκεια ότι υπήρχαν υγρά στο κρεβάτι. Αυτός είπε ότι είναι δικά μου αλλά κανονικά δεν θα έπρεπε να το νιώσω;
Να πω ότι δεν τελείωσε μέσα στο προφυλακτικό καθώς πάντα το βγάζει και τελειώνει εκτός και όταν ελέγξαμε αν έχει πάθει κάτι το προφυλακτικό δεν είχε πάθει τιποτα. Ανησυχώ!
Τα δικά σου θα ήταν εφόσον το προφυλακτικό ήταν άθικτο.Όταν τελείωσε,που τελείωσε;
Αν αγχώνεσαι βέβαια τόσο,κάνε ένα τεστ εγκυμοσύνης να ηρεμήσεις γιατί το άγχος θα σου καθυστερήσει τη περίοδο και θα τρελαθείς.
 

Maria20897

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Maria20897 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Τα δικά σου θα ήταν εφόσον το προφυλακτικό ήταν άθικτο.Όταν τελείωσε,που τελείωσε;
Αν αγχώνεσαι βέβαια τόσο,κάνε ένα τεστ εγκυμοσύνης να ηρεμήσεις γιατί το άγχος θα σου καθυστερήσει τη περίοδο και θα τρελαθείς.
Έβγαλε το προφυλακτικό και τελείωσε πιο μακριά από εκεί που ήταν τα υγρά. Τα υγρά τα είδα κατά την διάρκεια στο κρεβάτι. Μετά κάναμε το κόλπο που βάζεις το προφυλακτικό κατω από την βρύση και βλέπεις για τυχόν διαρροές και δεν έτρεξε κάτι.
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,664 μηνύματα.
Έβγαλε το προφυλακτικό και τελείωσε πιο μακριά από εκεί που ήταν τα υγρά. Τα υγρά τα είδα κατά την διάρκεια στο κρεβάτι. Μετά κάναμε το κόλπο που βάζεις το προφυλακτικό κατω από την βρύση και βλέπεις για τυχόν διαρροές και δεν έτρεξε κάτι.
Συγγνώμη, αλλά γιατί έβγαλε το προφυλακτικό;;
 

Maria20897

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Maria20897 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Έβγαλε το προφυλακτικό και τελείωσε πιο μακριά από εκεί που ήταν τα υγρά. Τα υγρά τα είδα κατά την διάρκεια στο κρεβάτι. Μετά κάναμε το κόλπο που βάζεις το προφυλακτικό κατω από την βρύση και βλέπεις για τυχόν διαρροές και δεν έτρεξε κάτι.
Περίμενε λίγο κοπέλα μου.Το αγόρι σου τελείωσε πάνω στο κρεβάτι,εκεί που ήταν τα υγρά δηλαδή,ή επάνω σου;
Επίσης,δε νομίζω ότι υπάρχει άντρας που να βγάζει τόσα προσπερματικά υγρά πια,που ακόμα και να σπάσει το προφυλακτικό να "ξεχυθούν" πάνω στο σεντόνι.Λογικά κατά 99% δικά σου υγρά ήταν εφόσον κάνατε και τσεκ το προφυλακτικό,οπότε ηρέμησε όλα καλά.Απλά ήσουν πολύ υγρή και τα υγρά έφτασαν στο σεντόνι,ή πολύ απλά τελείωσες και τα υγρά έφτασαν στο σεντόνι.
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Παρε plan B αν αγχωνεσαι τοσο. Αλλιως με εναν πονο!!!!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Καλησπέρα. Χθες συνευρέθηκα ερωτικά με το αγόρι μου, με προφυλακτικό και είδα κατά την διάρκεια ότι υπήρχαν υγρά στο κρεβάτι. Αυτός είπε ότι είναι δικά μου αλλά κανονικά δεν θα έπρεπε να το νιώσω;
Να πω ότι δεν τελείωσε μέσα στο προφυλακτικό καθώς πάντα το βγάζει και τελειώνει εκτός και όταν ελέγξαμε αν έχει πάθει κάτι το προφυλακτικό δεν είχε πάθει τιποτα. Ανησυχώ!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top