Φέτος με το 10%

Θα καταθέσετε μηχανογραφικό δελτίο για το 10%;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 42)
  • Ναι

    Ψήφοι: 26 61.9%
  • Όχι

    Ψήφοι: 6 14.3%
  • Δεν είμαι βέβαιος

    Ψήφοι: 8 19.0%
  • Δεν ξέρω/ Δεν απαντώ

    Ψήφοι: 2 4.8%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Θα σε γελάσω. Πολλές εκτιμήσεις που έγιναν πριν την ανακοίνωση των βάσεων ήταν άστοχες, δεν ξέρω πως υπολογίζεται η βάση. Στο 90% πχ ξέρουμε λίγο πολύ το είδος των θεμάτων και μπορούμε να κάνουμε μία εκτίμηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Minerv@

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Minerv@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Γεώργιος (Γρεβενά). Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Θελω να ρωτήσω τι ακριβώς ισχύει με το 10%. Κάνεις τα χαρτιά σου και σύμφωνα με τα μόρια που έχεις συγκεντρώσει την προηγουμενη χρονιά εισέρχεσαι σε σχολή που έχεις δηλώσει και φυσικά πιανεις τη βάση του 10%?? Μήπως υπάρχει και προσαύξηση μορίων 10% όπως συμβαίνει και με τους αθλητές?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pride

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Θελω να ρωτήσω τι ακριβώς ισχύει με το 10%. Κάνεις τα χαρτιά σου και σύμφωνα με τα μόρια που έχεις συγκεντρώσει την προηγουμενη χρονιά εισέρχεσαι σε σχολή που έχεις δηλώσει και φυσικά πιανεις τη βάση του 10%?? Μήπως υπάρχει και προσαύξηση μορίων 10% όπως συμβαίνει και με τους αθλητές?

οχι απλα δινεις με το 10% και βγαινουν διαφορετικες βασεις για τα αει/τει. Φετος ηταν σαν να κερδιζεις 4000+ μορια..ηταν πολυ χαμηλες σε σχεση με τις βασεις των 90%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης.

Νεοφερμένος

Ο Αντώνης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Λες να υπαρχει καμια ελπιδα να πιασω ιατρικη με 18854 με το 10% μιας και το 2009 η τελευταια ειχε 18800(10%) και 18967(10%) φετος. Σιγουρα δεν εισαι σε θεση για ακριβεις προτιμησεις αλλα τι νομιζεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

happy1991

Νεοφερμένος

Ο happy1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Λες να υπαρχει καμια ελπιδα να πιασω ιατρικη με 18854 με το 10% μιας και το 2009 η τελευταια ειχε 18800(10%) και 18967(10%) φετος. Σιγουρα δεν εισαι σε θεση για ακριβεις προτιμησεις αλλα τι νομιζεις?
Αρκετα δυσκολο .εγω να καταλαβεις με 18971 φετος για 4 μορια μπηκα :D αλεξανδρουπολη και να καταλαβεις μετα απο μενα υπηρχαν πολλα παιδια ανα καθε μοριο που ηλπιζαν.προσωπικα πιστευω οτι και του χρονου το 10% θα ναι στα φετινα επιπεδα ισως και λιγο πιο ψηλα αφου η ιατρικη θρακης φετος ηταν πιο ψηλα κατα 5 μορια και η οδοντιατρικη επεσε που σημαινει οτι του χρονου την ιατρικη θα διεκδικησουν πρωτα οι οδοντιατροι και μετα οι φαρμακοποιοι των κεντρικων πολεων (εχετε και τους αποφοιτους τους 2009 που ειχαν μεγαλλους βαθμους σε σχεση με του 2008 που χαμε εμεις.)βαλε και της μετακινησεις απο τα πολυτεχνεια και απο τισ ιατρικες για την αλλαγη πολης....90 θεσουλες ειναι αυτες...για ποτε εξαφανιζονται αστα..:eek::eek:παντως και στη φαρμακευτικη καλα πιστευω οτι εισαι .σιγουρα το75 % των θεσεων εκει ειναι παιδια που πρωτο στοχο εχουν ιατρικη .εγω θα σου λεγα να μη το σκεφτεσαι και να αγαπησεις τη σχολη σου .πιστευω οτι θα σου αρεσει :):thumbsup:.τωρα αν παλι θελεις πολυ ιατρικη ..μη στηριζεσαι τοσο στο 10% ειναι λαχειο .ξερω τι σου λεω.προσωπικα εχεις πολλα μορια για να σου πω να ξαναδωσεις .....:/:;)ξεκινα στη φαρμακευτικη και μετα βλεπεις :D:D:D:D:D

Παιδιά και κάτι άσχετο ξέρετε πως μπορώ να αλλάξω το όνομά μου: "Biologist";
θα πρεπει να στειλεις ενα EMAIL στους διαχειριστες του ischool μαζι με ενα φαχ που θα πιστοποιει οτι περασες φαρμακευτικη και θα το αλλαξουν αυτοι αυτοματα :loltooth::loltooth::rofl::rofl::rofl:. φαρμακοποιε που εισαι σε χασα ??:):)πηγες καθολου απο την νεα σχολη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

arisnik

Νεοφερμένος

Ο arisnik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδια θελω να με συγχωρησετε επειδη ειμαι καινουριος στο φορουμ...και δεν ξερω αν γραφω σε σωστο τοπικ...
τα μορια μου αυτη τη στιγμη ειναι 11.888 τελευταια φορα εδωσα το 2009...οποτε αποσο ξερω μπορω να συμμετεχω μια τελευταια φορα στο 10% για το 2011 για το μαθηματικο τμημα στα ιωαννινα η στην πατρα που αν δεν κανω λαθος βρισκονται πολυ χαμηλα με το 10%...
η ερωτησεις ειναι:
a)γιατι επεσαν τοσο δραματικα οι βασεις του 10% φετος...?θα συνεχιστει αυτο?παιζει καποιο ρολο με την καταργηση της βασης του 10?
β)ξερωντας ολα αυτα πιστευετε οτι μπορω να περασω του χρονου?υποθετικα παντα βεβαια και συμφωνα με τα στοιχεια...
γ)για οποια αυταπατη εχω θα παρακαλουσα να με διαφωτισετε...

ευχαριστω τοοοοσο πολυ εκ των προτερων....
πραγματικα να μπορεσω να περασω θα ειναι το ονειρο που βγηκε αληθινο....γιατι με το αγχος μου δυστηχως δεν εγραψα καλα και δεν μπορεσα να μπω το 2009 ...οποτε αν εχω ελπιδες με το 10% θα ηθελα να ξερω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Παιδια θελω να με συγχωρησετε επειδη ειμαι καινουριος στο φορουμ...και δεν ξερω αν γραφω σε σωστο τοπικ...
τα μορια μου αυτη τη στιγμη ειναι 11.888 τελευταια φορα εδωσα το 2009...οποτε αποσο ξερω μπορω να συμμετεχω μια τελευταια φορα στο 10% για το 2011 για το μαθηματικο τμημα στα ιωαννινα η στην πατρα που αν δεν κανω λαθος βρισκονται πολυ χαμηλα με το 10%...
η ερωτησεις ειναι:
a)γιατι επεσαν τοσο δραματικα οι βασεις του 10% φετος...?θα συνεχιστει αυτο?παιζει καποιο ρολο με την καταργηση της βασης του 10?
β)ξερωντας ολα αυτα πιστευετε οτι μπορω να περασω του χρονου?υποθετικα παντα βεβαια και συμφωνα με τα στοιχεια...
γ)για οποια αυταπατη εχω θα παρακαλουσα να με διαφωτισετε...

ευχαριστω τοοοοσο πολυ εκ των προτερων....
πραγματικα να μπορεσω να περασω θα ειναι το ονειρο που βγηκε αληθινο....γιατι με το αγχος μου δυστηχως δεν εγραψα καλα και δεν μπορεσα να μπω το 2009 ...οποτε αν εχω ελπιδες με το 10% θα ηθελα να ξερω....

α) Φέτος με το 10% συμμετέχουν μόνο οι υποψήφιοι των δυο τελευταίων ετών (2008-2009). Άλλες χρονιές συμμετείχαν υποψήφιοι από όλες τις προηγούμενες χρονιές. Προφανώς φέτος υπήρχε μειωμενη ζήτηση με το 10% εξαιτίας αυτού του λόγου. Επιπρόσθετα η κατάργηση της βάση του 10 έδωσε τη δυνατότητα να μπαίνουν φέτος υποψήφιοι με χαμηλότερο βαθμό επομένως ορισμένες σχολές είχαν βάση πολύ χαμηλότερο του 10.

β) Του χρόνου κατά τη γνώμη μου οι βάσεις του 10% θα ανέβουν σε σχέση με φέτος. Ο λόγος είναι ότι οι υποψήφιοι του 2008 αντικαθιστώνται από τους υποψήφιους του 2010 και οι δεύτεροι είχαν μεγαλύτερες επιδόσεις από τους πρώτους. Βέβαια δεν πρόκειται να ανέβουν σε σημαντικό βαθμό γιατί η ζήτηση εξαιτίας του γεγονότος ότι συμμετέχουν υποψήφιοι μόνο 2 χρόνων θα είναι και του χρόνου μικρή. Επιπλέον υπάρχει και ένας ακόμα παράγοντας που θα προκαλέσει άνοδο στις βάσεις του 10%. Αρκετοί υποψήφιοι του 2009 με χαμηλό βαθμό βλέποντας πόσο χαμηλές είναι οι φετινές βάσεις του 10% θα καταθέσουν μηχανογραφικό. Συμπέρασμα: Θα ανεβούν σε σύγκριση με φέτος αλλά θα είναι χαμηλότερα από τους βαθμούς του 10% προηγούμενων ετών.

γ) Η εικόνας που παραθέτεις δεν είναι ορατή σε εμάς καθώς δεν υπάρχει πρόσβαση μέσω του διαδικτύου στον σκληρό σου δίσκο. Για να την δούμε κάνε upload "ανέβασμα" ή χρησιμοποίησε το imageshare.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CITCOC

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kωνσταντίνος Κελέσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 272 μηνύματα.
Αυτοι που εχουν σκοπο να καταθεσουν μηχανογραφικο με το 10% δηλωνουν συμμετοχη τον φεβρουαριο μαζι με τους αλλους η κατευθειαν τον ιουλιο????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Ιούλιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Letta

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Letta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Παιδιά πείτε μου κατι. Έδωσα φέτος με το 10% και πέρασα. Τώρα θα πάρω απο το λύκειο βεβαίωση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Letta

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Letta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Παιδιά πέιτε μου κατι. Φέτος έδωσα με το 10% και περασα. Τώρα θα παρω καινούργια βεβαίωση απο το λύκειο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
εγω θα δωσω για να δω που περναω!!!!!!!βασικα ηθελα νοσηλευτικη αθηνας αλλα περασα σπαρτης ομως και να περασω με το 10% δεν νομιζω να ξαναρχισω απο την αρχη στο τμημα της αθηνας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 894423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδιά πέιτε μου κατι. Φέτος έδωσα με το 10% και περασα. Τώρα θα παρω καινούργια βεβαίωση απο το λύκειο?

Δεν χρειάζεται να πάρεις κάτι από το λύκειό σου. Η βεβαίωση πρόσβασης που χρειάζεται για την εγγραφή είναι η παλιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Biologist

Νεοφερμένος

Ο Biologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Φιλε Αντώνη αλλά και όλοι οι φετινοί Φαρμακοτρίφτες (:D) της Πάτρας για την εγγραφή στην σχολή θα χρειαστούμε:

1] Επικυρωμένο φωτοαντίγραφο απολυτηρίου λυκείου (ας έχεις και το πρωτότυπο για καλό και για κακό).
2] Επικυρωμένο φωτοαντίγραφο βεβαίωσης πρόσβασης, αλλά θα σου ζυτήσουν να δείξεις και την πρωτότυπη.
3] Επικυρωμένο φωτοαντίγραφο αστυνομικής ταυτότητας ή διαβατηρίου ζητώντας σου παράλληλα επίδειξη της ταυτότητας ή του διαβατηρίου αντίστοιχα.
4] Πιστοποιητικό γέννησης.
5] 6 φωτογραφίες τύπου αστυνομικής ταυτότητας.

* Εγώ θα έχω μαζί μου και το πιστοποιητικό διαγραφής από την προηγούμενη σχολή.

Και συ Φαρμακευτικη Πατρας?:clapup:

Αν και αρκετά αργά θα έλεγα (είχα καιρό να μπώ και τώρα που ''ξεφύλιζα'' το είδα)....Καλησπέρα συνάδελφε!!!!!:clapup::clapup::clapup: Άντε να μαζευόμαστε σιγά σιγά. Και στην σχολή συνάντηση όλοι οι i-schoolites.

Είναι κανείς από Τρίκαλα που να πέρασε Φαρμακευτική Πάτρας;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Παιδιά πέιτε μου κατι. Φέτος έδωσα με το 10% και περασα. Τώρα θα παρω καινούργια βεβαίωση απο το λύκειο?
Αντε και την πηρες, τι θα την κανεις? Πέρσι ουτε που μας την ζητησαν;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Letta

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Letta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Την βεβαίωση την χρειαζομαστε για την εγγραφή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni_vissi

Νεοφερμένος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Κι εγώ θα δώσω με το 10% του χρόνου πάλι..Θέλω ή ΜΜΕ (Καποδιστριακό ή Πάντειο) ή Διεθνών κι Ευρωπαικών Σπουδών (Πάντειο ή ΠΑ.ΠΕΙ),όπου φέτος είχαν βάσεις στο 10% 15.773,10.243 τα ΜΜΕ αντίστοιχα και 9.466 και 10.487 τα άλλα δύο τμήματα.Εγώ έβγαλα 15.297 χωρίς αγγλικά,ενώ με αγγλικά με συντελεστή 1 που θέλουν αυτές οι σχολές 16.627.Οπότε πιστεύω ότι αν οι βάσεις κυμανθούν σε αυτό το επίπεδο και του χρόνου το έχω το Καποδιστριακό!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Biologist

Νεοφερμένος

Ο Biologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά τι γίνεται;

Τις προάλλες που κατέβηκα Πάτρα για να βρώ σπίτι, πήγα μία βόλτα από την σχολή και ενώ πήρα μία αρχική απογοήτευση λόγω εξωτερικής όψης κτιρίων συνάντησα μία απόφοιτο του τμήματος που έκανε διδακτορικό (πολύ καλή.....;)) και μου είπε ότι ή φέτος ή το αργότερο του χρόνου θα είμαστε στο νέο κτίριο από το οποίο λείπει μόνο ο εργαστηριακός εξοπλισμός που ουσιαστικά μιλάμε για μεταφορά εξοπλισμού, και τα θρανία, σαν κτίριο είναι έτοιμο.Τι είναι αυτό πάντως με τις Φαρμακευτικές ρε παιδιά;;; Εσείς ξέρετε τίποτα για Πάτρα όποιος είναι ήδη εκεί ή πρόκειται να πάει;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nikos45

Νεοφερμένος

Ο nikos45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Λοιπον παιδια θα χρειαστω και εγω λιγο την βοηθεια σας καθως σκεφτομαι πολυ σοβαρα να ξαναδωσω με το 10%.Οπως αναφερεται και παραπανω απλως πας τον Ιουλιο εκει που θα σου πουνε απο το σχολειο που αποφοιτησες και καταθετεις το μηχανογραφικο σου.Καλα μεχρι εδω.Εχω μια απορια ομως...Μηπως χρειαζεται να πας νωριτερα απο τον Ιουλιο για να ξαναφτιαξεις καρτελακι υποψηφιου με τον οκταψηφιο κωδικο σου ή δεν χρειαζεται καθολου και στο μηχανογραφικο ξαναβαζεις τον ιδιο κωδικο και ολα ιδια??Επισης θα ηθελα να ρωτησω εαν ειναι το ιδιο να κατεβασω το μηχανογραφικο απο το internet ή αν πρεπει να παω να το παρω απο το σχολειο μου.Ακομη μπορει καποιος να μου πει τι χαρτια χρειαζονται ακριβως οταν θα παω να καταθεσω το μηχανογραφικο επειδη δεν θυμαμαι καθολου.Ααα και τωρα που το θυμηθηκα μηπως θυμαται κανεις ποτε περιπου μες στον Ιουλιο ξεκιναει η διαδικασια καταθεσης του μηχανογραφικου??Χαζη ερωτηση αλλα οταν δεν πηγαινεις σχολειο,ουτε φροντιστηριο και συνεπως δεν ενημερωνεσαι,δεν ασχολεισαι και ξεχνιεσαι με το περασμα του χρονου ακομη και η πιο απλη πληροφορια γινεται δυσκολη.Ευχαριστω πολυ και περιμενω τις απαντησεις σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Οχι δεν χρειαζεται να σου εκδοσουν καινουργιο καρτελακι εφοσον δεν θα ξαναδωσεις παν/ες,βαζεις τον ιδιο κωδικο
Το ιδιο ειναι,εξαλου προχειρο ειναι αυτο..τις επιλογες μας τις εισαγουν στον υπολογιστη!
Θα χρειαστεις αντιγραφο απολυτηριου και αντιγραφο βεβαιωσης προσβασης (επικυρωμενα)
Καθε χρονο αποφασιζει το υπουργειο την διορεια καταθεσης των μηχανογραφικων,αλλα συνηθως ειναι 1-15 Ιουλιου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top