Φέτος με το 10%

Θα καταθέσετε μηχανογραφικό δελτίο για το 10%;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 42)
  • Ναι

    Ψήφοι: 26 61.9%
  • Όχι

    Ψήφοι: 6 14.3%
  • Δεν είμαι βέβαιος

    Ψήφοι: 8 19.0%
  • Δεν ξέρω/ Δεν απαντώ

    Ψήφοι: 2 4.8%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Πολυ κριμα να "φαει" τη θεση ενος παιδιου που πραγματικα χρειαζοταν την αθηνα και να μην παει.........:pfff:
Μα θα κατεβω Αθηνα,αυτο εξυπακουεται Απλα μου αρεσει πολυ κ ο Βολος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

happy1991

Νεοφερμένος

Ο happy1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά. Να ρωτήσω κάτι, η διαδικασία της διαγραφής από την προηγούμενη σχολή θέλει χρόνο εννοώ κάποιες ημέρες ή έτσι πας κάνεις κάποια δήλωση και εκείνη την στιγμή;;
οχι υπογραφεις μια αιτηση στη γραμματεια της σχολης ,σε 3 λεπτα εισαι ετοιμος .τπτ παραπανω .:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
μπορεις να την κανεις και μεσω κεπ απο μακρια.σε 4 μερες εισαι ετοιμος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arch_91

Νεοφερμένος

Ο arch_91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
μπορεις να την κανεις και μεσω κεπ απο μακρια.σε 4 μερες εισαι ετοιμος.
Γκαμπριέλλα εσύ τί δικαιολογητικά χρειάστηκες; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hlianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
καλησπερα παιδια και συγχαρητηρια σε ολους:clapup:..εγω κατεθεσα φετος μηχανογραφικο με 10% μη πιστευοντας οτι θα περασω εκει που ηθελα..περσυ περασα τει διοικησης επιχειρησεων πατρα 2ο εξαμηνο και πηγα..ομως ηθελα αθηνα..φετος δηλωσα μονο αθηνα λογιστικη και διοικηση..και τελικα περασα:clapup:πηραν 12 παιδια και εγω ημουν 11η:redface:..και επειδη καταργηθηκε και το 1ο 2ο εξαμηνο στην ουσια εχασα μονο ενα εξαμηνο το οποιο εχω παρακολουθησει κι ολας:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
Γκαμπριέλλα εσύ τί δικαιολογητικά χρειάστηκες; :)
αφου τσακωθηκε με εναν ηλιθιο που απορω πως πηρε αυτη τη θεση,πηγα στο αλλο κεπ που εχω μια γνωστη μου η οποια με εξυπηρετησε πολυ.εκανε τη δηλωση ηλεκτρονικα οτι θελω να διαγραφω στη σχολη(δλδμια υπευθυνη δηλωση που τη στελνει το κεπ) και τωρα τ κεπ θ παρει τηλ.στη γραμματεια μου για να ρωτησει τι χρειαζεται.οταν επικοινωνησουν με τη γραμματεια θα με παρουν τηλ να παω τ εγγραφα και θα τ στειλουν αυτοι.και μ ειπε σε 4 μερες θα παω παλι στο κεπ να παρω το πιστοποιητικο διαγραφης.απ'ο,τι ξερω πρεπει να επιστρεψεις ο,τι εχεις παρει απο το πανεπιστημιο.(δλδ πασο,καρτα βιβλιοθηκης και κατι αλλες βεβαιωσεις).γ.......η γραφειοκρατεια λεμε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arch_91

Νεοφερμένος

Ο arch_91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
αφου τσακωθηκε με εναν ηλιθιο που απορω πως πηρε αυτη τη θεση,πηγα στο αλλο κεπ που εχω μια γνωστη μου η οποια με εξυπηρετησε πολυ.εκανε τη δηλωση ηλεκτρονικα οτι θελω να διαγραφω στη σχολη(δλδμια υπευθυνη δηλωση που τη στελνει το κεπ) και τωρα τ κεπ θ παρει τηλ.στη γραμματεια μου για να ρωτησει τι χρειαζεται.οταν επικοινωνησουν με τη γραμματεια θα με παρουν τηλ να παω τ εγγραφα και θα τ στειλουν αυτοι.και μ ειπε σε 4 μερες θα παω παλι στο κεπ να παρω το πιστοποιητικο διαγραφης.απ'ο,τι ξερω πρεπει να επιστρεψεις ο,τι εχεις παρει απο το πανεπιστημιο.(δλδ πασο,καρτα βιβλιοθηκης και κατι αλλες βεβαιωσεις).γ.......η γραφειοκρατεια λεμε....

Ωχ ωχ...δεν με βλέπω καλά...πολύ γραφειοκρατεία :worry::worry::/:Ευχαριστώ πάντως για την απάντηση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CITCOC

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kωνσταντίνος Κελέσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 272 μηνύματα.
Ξερετε αν του χρονου θα σταματησει να υπαρχει το 10%????? Γιατι ενδιαφερομαι να δωσω με το 10%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
παιδια να σας ρωτησω...εγω με 18.888 μπηκα πρωτη με το 10% σε μια σχολη.και μια αλλη κοπελα π εχει 18439 μπηκε πρωτη με το
90%.ποιος μπηκε πρωτος στη σχολη;και οι δυο σε διαφορετικες κατηγοριες;και θα παρουμε και οι δυο υποτροφιες;;
ξερει κανεις;;;
αν μπορειτε στειλτε μου pm(αν ξερετε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Biologist

Νεοφερμένος

Ο Biologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Παιδιά να ρωτήσω κάτι ακόμα, σε περίπτωση απώλειας φοιτητικής ταυτότητας και κάρτας λέσχης (τα είχα χάσει στο ΜΕΤΡΟ) τι γίνεται; Μην μου πείτε ότι δεν μπορείς να πάρεις διαγραφή:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nenaki20271

Νεοφερμένος

Η Ελενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Παιδιά να ρωτήσω κάτι ακόμα, σε περίπτωση απώλειας φοιτητικής ταυτότητας και κάρτας λέσχης (τα είχα χάσει στο ΜΕΤΡΟ) τι γίνεται; Μην μου πείτε ότι δεν μπορείς να πάρεις διαγραφή:worry:

Δε νομιζω να μην μπορεις να παρεις,αλιμονο!!Ρε παιδια μου τα κλεψαν πες τι να κανω να τα γεννησω?Αλλα και παλι μια βεβαιωση υπογραφεις απο τη γραμματεια οτι δε φοιτεις εκει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nenaki20271

Νεοφερμένος

Η Ελενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Ξερετε αν του χρονου θα σταματησει να υπαρχει το 10%????? Γιατι ενδιαφερομαι να δωσω με το 10%

Κατι ειπαν οτι μπορει να καταργηθει αλλα ακομα τιποτα σιγουρο:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CITCOC

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kωνσταντίνος Κελέσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 272 μηνύματα.
E οχι γιατι να το καταργησουν????? Τι το κακο εχει το 10% ????? Ποτε θα το ξερουμε αυτο σιγουρα!!!! Χαζομαρα παντως αν βγει! Υπαχουν πολλα παιδια που δεν γουσταρουν να δωσουν πανελληνιες και επιλεγουν το 10% σαν λυση!!!! Τα σημαντικα τα καταργουν και κρατανε τις βλακειες....!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nenaki20271

Νεοφερμένος

Η Ελενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
E οχι γιατι να το καταργησουν????? Τι το κακο εχει το 10% ????? Ποτε θα το ξερουμε αυτο σιγουρα!!!! Χαζομαρα παντως αν βγει! Υπαχουν πολλα παιδια που δεν γουσταρουν να δωσουν πανελληνιες και επιλεγουν το 10% σαν λυση!!!! Τα σημαντικα τα καταργουν και κρατανε τις βλακειες....!:mad:

Κακο δεν ειναι , αντιθετα!!!Και μακαρι να το κρατησει γιατι βοηθα παρα πολυ.Δεν μπορεις παντα να ξαναδινεις:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CITCOC

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kωνσταντίνος Κελέσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 272 μηνύματα.
Εγω πιστευω οτι δεν θα το καταργησουν μεχρι να αλλαξει το συστημα!!! Ισα ισα που βοηθαει τα παιδια!!!! Και αν θυμαμαι καλα ποτε δεν εχει καταργηθει το 10% απο τις πανελληνιες! Ετσι δεν ειναι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zzzeir

Νεοφερμένος

Η zzzeir αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Καπου διαβασα για τις αλλαγες που προωθει το υπουργειο οτι εχει στα σχεδια να καταργησει καποιες κατηγοριες, δεν λεει ξεκαθαρα οτι θα καταργησει την κατηγορια του 10%. Δεν ακουσα απο καμια σοβαρη πηγη κατι τετοιο. Μακαρι παντως να μην καταργηθει! Κριμα για τα παιδια που αλλαζουν γνωμη για το ποια σχολη τους ταιριαζει πραγματικα! Για μενα εκαναν πολυ καλα που καταργησαν το δικαιωμα να κανουν μηχανογραφικο οι παλαιοτεροι αποφοιτοι!!;)
Παρεπιπτοντως μηπως ξερετε ποσοι αποφοιτοι εκαναν φετος 10%?? Ετσι εντελως πληροφοριακα ρωταω.. Παντως επιτελους ειδαμε νορμαλ επιπεδα βασεων στις μικρομεσαιες σχολες.. Ενταξει μερικες ηταν υπερβολικα κατω, αλλα του χρονου που θα το παρουν χαμπαρι οι πολλοι θα φτασουν κι αυτες σε κανονικα επιπεδα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Παιδιά να ρωτήσω κάτι ακόμα, σε περίπτωση απώλειας φοιτητικής ταυτότητας και κάρτας λέσχης (τα είχα χάσει στο ΜΕΤΡΟ) τι γίνεται; Μην μου πείτε ότι δεν μπορείς να πάρεις διαγραφή:worry:
Κανοντας μια υπευθυνη δηλωση του Ν.105 στην γραμματεία δεν πιστεύω να αντιμετωπισεις προβλημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thmmytissa

Νεοφερμένος

Η Thmmytissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σε όλους! Σπουδάζω Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστών στη Θεσσαλονίκη. Τώρα ξεκινάω το δεύτερο έτος. Θέλω να κάνω 10% του χρόνου αλλά για αγγλική φιλολογία! Ήμουν τεχνολογική στο λύκειο και δεν είχα ειδικό μάθημα τα αγγλικά. Υπάρχει καμιά πιθανότητα να μπορώ να κάνω τα χαρτιά μου και να δώσω μόνο το ειδικό μάθημα (αγγλικά στην προκειμενη) ή πρέπει να ξαναδώσω πανελλήνιες; Και μπορείς να πας αγγλική φιλολογία από άλλες κατευθύνσεις ή μόνο από θεωρητική; Ευχαριστώ προκαταβολικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarkWolf

Νεοφερμένος

Ο DarkWolf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
λοιπον, θελω βοηθεια!!! ειμαι στη βιολογια αθηνας απο περσυ και φετος με το 10% περασα φυσικοθεραπεια αθηνας..τι μου προτεινετε να κανω??? να κατσω στη βιολογια ή να παω φυσικοθεραπεια???
Και να σκεφτείς πως εγώ είμαι φυσικοθεραπεία και θέλω να πάω βιολογικό:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nenaki20271

Νεοφερμένος

Η Ελενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Και να σκεφτείς πως εγώ είμαι φυσικοθεραπεία και θέλω να πάω βιολογικό:P.

Δεν ανταλλαζετε θεσεις:P??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top