Φέτος με το 10%

Θα καταθέσετε μηχανογραφικό δελτίο για το 10%;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 42)
  • Ναι

    Ψήφοι: 26 61.9%
  • Όχι

    Ψήφοι: 6 14.3%
  • Δεν είμαι βέβαιος

    Ψήφοι: 8 19.0%
  • Δεν ξέρω/ Δεν απαντώ

    Ψήφοι: 2 4.8%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Letta

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Letta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Παιδιά πως μαθαίνουμε τα αποτελέσματα εμείς που κάναμε αίτηση με το 10%?
Μπαίνουμε στο site και βαζουμε τον παλιό κωδικό απο την καρτέλα που είχαμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 894423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδιά πως μαθαίνουμε τα αποτελέσματα εμείς που κάναμε αίτηση με το 10%?
Μπαίνουμε στο site και βαζουμε τον παλιό κωδικό απο την καρτέλα που είχαμε?

Προφανώς :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τελικά δεν έπιασα ΕΜΠ και πέρασα ΗΜΜΥ ΑΠΘ. Τους έχω ταράξει στα τηλέφωνα εκεί στο υπουργείο και μου λένε γίνεται με 10% μετεγγραφή. Πήρα και τώρα κι ήταν μια πολύ καλή γυναίκα (πώς έγινε αυτό?) και μου τα εξήγησε. Αλλά εγώ είμαι πεπεισμένη πως δε γίνεται. Δεν τους εμπιστεύομαι. Ρε παιδιά, μήπως έχει κάποιος ανάλογη εμπειρία και ξέρει?
χελπ μι. Είμαι σε απόγνωση. :cry_x:
Νίκη κατ' αρχάς συγχαρητήρια.

Μπορεί τώρα να σου ακούγονται λόγια του αέρα αυτά που σου λέω, αλλά πίστεψέ με, άμα ανέβεις πάνω ΔΕΝ ΘΑ ΘΕΣ να γυρίσεις πίσω στην Αθήνα. Σε περίπτωση που δεν υπάρχει οικονομικό θέμα μείνε Θεσσαλονίκη και δεν θα χάσεις. Είναι μεγάλη υπόθεση να 'σαι απ' τα 18 μόνη σου κι "ανεξάρτητη".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Letta

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Letta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Παιδιά η σειρά επιτυχίας ειναι αν μπήκες πρώτος, δεύτερος ή τρίτος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_ballet

Νεοφερμένος

Η love_ballet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Περασε κ η αδελφή μου Παιδαγωγικό Αθήνας κ τωρα δεν ξερει τι να κανει γιατι κ ο Βολος της αρεσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 894423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Νίκη κατ' αρχάς συγχαρητήρια.

Μπορεί τώρα να σου ακούγονται λόγια του αέρα αυτά που σου λέω, αλλά πίστεψέ με, άμα ανέβεις πάνω ΔΕΝ ΘΑ ΘΕΣ να γυρίσεις πίσω στην Αθήνα. Σε περίπτωση που δεν υπάρχει οικονομικό θέμα μείνε Θεσσαλονίκη και δεν θα χάσεις. Είναι μεγάλη υπόθεση να 'σαι απ' τα 18 μόνη σου κι "ανεξάρτητη".

Ευχαριστώ.

Δεν είναι οικονομικό θέμα είναι συναισθηματικό :redface: Σε πιστεύω ότι θα είναι πολύ ωραία αλλά είναι πράγματα που με κρατάνε εδώ...

Δεν ξέρει κανείς σας? :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
παιδια εγώ με βαθμο πρόσβασης 9,57 και στο πρώτο επιστημονικο πεδίο με 9128 και στο τρίτο με 9012 τι σχολες θα μπορούσα να είχα περάσει? λέτε εκανα βλακια που δεν δήλωσα με 10%? αν δηλώσω του χρόνου τι χρειάζεται απλα δηλώνω μηχανογραφικό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Biologist

Νεοφερμένος

Ο Biologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Παιδιά συγχαρητήρια σε όλους και σε όλες!!!! Πέρασα τελικά Φαρμακευτική Πάτρας 12ος από τους 13!!!!:D:D:D
Κανένας άλλος συμφοιτητής!!!!
dimitris91 relax και σε γαμώ τις σχολές είσαι.:)
happy1991 συγχαρηττήρια ρε man, δεν πάμε τελικά για ξύλο:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

happy1991

Νεοφερμένος

Ο happy1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Παιδιά συγχαρητήρια σε όλους και σε όλες!!!! Πέρασα τελικά Φαρμακευτική Πάτρας 12ος από τους 13!!!!:D:D:D
Κανένας άλλος συμφοιτητής!!!!
dimitris91 relax και σε γαμώ τις σχολές είσαι.:)
happy1991 συγχαρηττήρια ρε man, δεν πάμε τελικά για ξύλο:P.
ωραιος ρε .ειναι σχολαρα .πολι χαρηκα .αργησες να μπεισ το πρωι και φοβηθηκα :):)
δικαιωθηκαμε και εγω με 18971 9 στιν αλεξανδρουπολη .απο μια συζητηση που ειχα πολλεσ θεσεισ διεκδικισαν οι φαρμακοποιοι θεσσαλονικης ιατρικης και οδοντιατρικης.και σιγουρα πολλα λαμογια αλλαξαν πολλεις ενω αλλα επιασαν ιατρικη και δε θα πανε.:mad:τεσπα :clapup::yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nenaki20271

Νεοφερμένος

Η Ελενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Περασε κ η αδελφή μου Παιδαγωγικό Αθήνας κ τωρα δεν ξερει τι να κανει γιατι κ ο Βολος της αρεσει

Πολυ κριμα να "φαει" τη θεση ενος παιδιου που πραγματικα χρειαζοταν την αθηνα και να μην παει.........:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sophie233

Νεοφερμένος

Η Sophie233 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
hi....είμαι η Σοφια και πέρασα στο τει λαμία στο τμήμα φυσικοθεραπείας..εγώ θέλω να ξαναδώσω πανελλήνιες γιάι ήθελα θεσσαλονίκη να περάσω...επίσης παο epa.l...γίνεται να ξαναδώσω με το 10% που λένε??δεν ξέρω και πολλά πράγματα γι"αυτό....ας μου απαντήσει κάποιος.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

-Mike-

Νεοφερμένος

Ο -Mike- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλημέρα παιδιά και συνχαρητήρια σε όσους τα κατάφεραν.
Χρειάζομαι μία βοήθεια με το να βρώ άμα πέρασα ή όχι.
Μπαίνω στο site του ΥΠΕΠΘ γράφω κωδικό και αρχικά στην φόρμα αλλά μου λέει:
"Δεν βρέθηκαν εγγραφές που να πληρούν τα κριτήρια της αναζήτησης."
Να το πάρω σαν κακό σημάδι?

Ευχαριστώ, Μιχάλης

Υ.Γ. Έχω γράψει (απ' όσο θυμάμαι) πάνω από 16,591 που είναι η βάση (10%) για Ψυχολογία Ρέθυμνο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sophie233

Νεοφερμένος

Η Sophie233 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γεια σας παιδια..ειμαι η Σοφια...σημερα περασα στο τει λαμιας στο τμημα φυσικοθεραπειας..εγω ηθελα Θεσσαλονικη να περασω και σκεφτομαι να ξαναδωσω πανελληνιες...επισης επαλ παω...τωρα αν ξαναδωσω του χρονου για θεσσαλονικη και χασω την χρονια μπορω να δωσω με το 10%??δηλαδη τα μορια μου θα παραμεινουν ετσι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-Mike-

Νεοφερμένος

Ο -Mike- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Γεια σας παιδια..ειμαι η Σοφια...σημερα περασα στο τει λαμιας στο τμημα φυσικοθεραπειας..εγω ηθελα Θεσσαλονικη να περασω και σκεφτομαι να ξαναδωσω πανελληνιες...επισης επαλ παω...τωρα αν ξαναδωσω του χρονου για θεσσαλονικη και χασω την χρονια μπορω να δωσω με το 10%??δηλαδη τα μορια μου θα παραμεινουν ετσι??

Σοφία, μπορείς να δηλώσεις μηχανογραφικό για 10% ΜΟΝΟ αν είσαι ομάδα Β στο ΕΠΑΛ.
(δηλαδή μπορούσες να περάσεις ΑΕΙ, ΤΕΙ)
Για τα μόρια όσο γνωρίζω αν ξαναδώσεις τα φετινά μορία θεωρούνται άκυρο και από εκεί και πέρα θα έχεις τα τότε μόρια που θα γράψεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

-Mike-

Νεοφερμένος

Ο -Mike- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλημέρα παιδιά και συνχαρητήρια σε όσους τα κατάφεραν.
Χρειάζομαι μία βοήθεια με το να βρώ άμα πέρασα ή όχι.
Μπαίνω στο site του ΥΠΕΠΘ γράφω κωδικό και αρχικά στην φόρμα αλλά μου λέει:
"Δεν βρέθηκαν εγγραφές που να πληρούν τα κριτήρια της αναζήτησης."
Να το πάρω σαν κακό σημάδι?

Ευχαριστώ, Μιχάλης

Υ.Γ. Έχω γράψει (απ' όσο θυμάμαι) πάνω από 16,591 που είναι η βάση (10%) για Ψυχολογία Ρέθυμνο

Παιδιά, συγνώμη που ξαναγράφω. Αλλά όπως καταλαβαίνετε είναι ένα ζήτημα που σε τρώει.. Άμα ξέρει κάποιος να μου απαντήσει σε αυτό που έγραψα, θα βγάλει ένα μεγάλο βάρος από πάνω μου.

Ευχαριστώ πάλι, Μιχάλης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arch_91

Νεοφερμένος

Ο arch_91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Παιδιά, συγνώμη που ξαναγράφω. Αλλά όπως καταλαβαίνετε είναι ένα ζήτημα που σε τρώει.. Άμα ξέρει κάποιος να μου απαντήσει σε αυτό που έγραψα, θα βγάλει ένα μεγάλο βάρος από πάνω μου.

Ευχαριστώ πάλι, Μιχάλης
Πάρε τηλέφωνο το 1500!!!Για να δεις μηπως κατι εχει γινει με το συστημα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris91

Νεοφερμένος

Ο dimitris91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Παιδιά συγχαρητήρια σε όλους και σε όλες!!!! Πέρασα τελικά Φαρμακευτική Πάτρας 12ος από τους 13!!!!:D:D:D
Κανένας άλλος συμφοιτητής!!!!
dimitris91 relax και σε γαμώ τις σχολές είσαι.:)
happy1991 συγχαρηττήρια ρε man, δεν πάμε τελικά για ξύλο:P.

Συγχαρητηρια Δημητρη!!!!! :clapup::clapup: Αντε καλη αρχη, και καλη σταδιοδρομια! :)
Ενταξη για μενα, δεν πειραζει......συνεχιζω ακομα πιο δυναμικος στη σχολη!!! Ολα καλα...... :)
Μπραβο και σε ολα τα παιδια που πετυχαν στις σχολες προτιμησης τους!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Biologist

Νεοφερμένος

Ο Biologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά. Να ρωτήσω κάτι, η διαδικασία της διαγραφής από την προηγούμενη σχολή θέλει χρόνο εννοώ κάποιες ημέρες ή έτσι πας κάνεις κάποια δήλωση και εκείνη την στιγμή;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Biologist

Νεοφερμένος

Ο Biologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Συγχαρητηρια Δημητρη!!!!! :clapup::clapup: Αντε καλη αρχη, και καλη σταδιοδρομια! :)
Ενταξη για μενα, δεν πειραζει......συνεχιζω ακομα πιο δυναμικος στη σχολη!!! Ολα καλα...... :)
Μπραβο και σε ολα τα παιδια που πετυχαν στις σχολες προτιμησης τους!! ;)

Βασικά Γιάννη με λένε, τέσπα, ευχαριστώ να είσαι καλά ρε φίλε και εννοείται πως δεν πειράζει και εννοείται πως θα συνεχίσεις δυναμικά :book:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-Mike-

Νεοφερμένος

Ο -Mike- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Πάρε τηλέφωνο το 1500!!!Για να δεις μηπως κατι εχει γινει με το συστημα ;)

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου! Μου είπαν να περάσω καλύτερα αύριο από το σχολείο μου να δω για σιγουριά, αν και δύσκολο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top