Φέτος με το 10%

Θα καταθέσετε μηχανογραφικό δελτίο για το 10%;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 42)
  • Ναι

    Ψήφοι: 26 61.9%
  • Όχι

    Ψήφοι: 6 14.3%
  • Δεν είμαι βέβαιος

    Ψήφοι: 8 19.0%
  • Δεν ξέρω/ Δεν απαντώ

    Ψήφοι: 2 4.8%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
δεν θα μπορουσα να συμφωνησω περισσοτερο!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris91

Νεοφερμένος

Ο dimitris91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 59 μηνύματα.

olgb

Νεοφερμένος

Η olgb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Ego paidia exo dilosei paidagogika me 10% kai to exo metaniosei..Eimai edo kai 2 xronia iatriki kai tora..Metaniosa kai gia to 10% kai gia ti sxoli mou...!!Ti kano??
Den ginetai na xanadiloso me 10% e?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

komborimon

Νεοφερμένος

Ο Στρατής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
παιδια τα αποτελεσματα του 10% μπορουμε να τα δουμε και απο το site του υπουργειου ή πρεπει να παμε στο σχολειο ;
περυσι θυμαμαι οτι οι βασεις για το 90% ειχαν διαρευσει πολυ νωρις σχετικα κατα τις 8-9 το πρωι αλλα δεν θυμαμαι για το 10% περυσι. Δεν το βλεπω παντως να κοιμαμαι πολυ σημερα ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Ego paidia exo dilosei paidagogika me 10% kai to exo metaniosei..Eimai edo kai 2 xronia iatriki kai tora..Metaniosa kai gia to 10% kai gia ti sxoli mou...!!Ti kano??
Den ginetai na xanadiloso me 10% e?
Γεια σου Ολγα.Φετος δεν γινεται να ξαναδηλώσεις.Νομιζω πως γοα να δηλώσεις 10%,το νωριτερο που πρεπει να εχεις δώσει εξετάσεις είναι δυο χρόνια πριν,αλλα δεν είμαι σιγουρος.Εχεις σιγουρευτεί πως δε σου αρέσει ούτε η ιατρική,ούτε τα παιδαγωγικά?Αν παρεις ιατρική πτυχίο,αντι να περιμενεις για μεταπτυχιακά-ειδικότητες-αγροτικά και τα λοιπά,εχεις σκεφτει για κατατακτήριες σε μια αλλη σχολη?ΚΑτ'αρχην,ξερεις ποια σχολη σε ελκυει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kardinalios

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σάμος (Σάμος). Έχει γράψει 66 μηνύματα.
παιδια τα αποτελεσματα του 10% μπορουμε να τα δουμε και απο το site του υπουργειου ή πρεπει να παμε στο σχολειο ;
περυσι θυμαμαι οτι οι βασεις για το 90% ειχαν διαρευσει πολυ νωρις σχετικα κατα τις 8-9 το πρωι αλλα δεν θυμαμαι για το 10% περυσι. Δεν το βλεπω παντως να κοιμαμαι πολυ σημερα ...

εσύ φίλε μου που θέλεις να περάσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anaxilleas46

Νεοφερμένος

Ο anaxilleas46 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
καλη επιτυχια σε ολους !!!!παει και η ουρα του γαιδαρου....χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nenaki20271

Νεοφερμένος

Η Ελενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Ego paidia exo dilosei paidagogika me 10% kai to exo metaniosei..Eimai edo kai 2 xronia iatriki kai tora..Metaniosa kai gia to 10% kai gia ti sxoli mou...!!Ti kano??
Den ginetai na xanadiloso me 10% e?

Εκανες φετος το μηχανογραφικο σου για παιδαγωγικα δηλαδη με το 10%?Ποτε εδωσες πανελλαδικες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goof

Νεοφερμένος

Ο Goof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Hello guys!
λογω διακοπων κτλ, δεν εκατσα να κοιτάξω τι εκτιμησεις παιζουν για το 10% φετος... εχω 18.423 μορια , και ειμαι για Κτηνιατρικη ( ειτε καρδιτσα ειτε Θεσσ ) , ή Φαρμακευτικη ..... παιζει λετε ;;; θα πεσουν στο 3ο ;;
ευχαριστω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nenaki20271

Νεοφερμένος

Η Ελενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Hello guys!
λογω διακοπων κτλ, δεν εκατσα να κοιτάξω τι εκτιμησεις παιζουν για το 10% φετος... εχω 18.423 μορια , και ειμαι για Κτηνιατρικη ( ειτε καρδιτσα ειτε Θεσσ ) , ή Φαρμακευτικη ..... παιζει λετε ;;; θα πεσουν στο 3ο ;;
ευχαριστω :)

Υπομονη μεχρι αυριο τωρα πια;) σε ποια σχολη εισαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_ballet

Νεοφερμένος

Η love_ballet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Eγώ να δεις, που από Αθήνα μπορεί να βρεθώ Θεσσαλονίκη....:no:
Ππππφφφφ πολύ άγχος :(
Τι σχολη θέλεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Biologist

Νεοφερμένος

Ο Biologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 85 μηνύματα.


25/08/2010

DOOM'S DAY
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gas_

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Εχει δηλωσει κανεις σχολη ικαρων μηχανικους??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Biologist

Νεοφερμένος

Ο Biologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
:verymad:Παιδιά μία πρόβλεψη για Φαρμακευτική Πάτρας;;;;;;;;:verymad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 894423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τι σχολη θέλεις?

ΗΜΜΥ ΕΜΠ :)
Αλλα χλωμό το κόβω. Δεύτερη επιλογή έχω βάλει Θεσ/νίκη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goof

Νεοφερμένος

Ο Goof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Τοπογράφων Μηχανικών ειμαι.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anaxilleas46

Νεοφερμένος

Ο anaxilleas46 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
συγχαρητηρια σε ολους για τις σχολες επιτυχιας σας !!!!εγω υστερα απο ενα τραγικο λαθος το 2008,ενω επιανα μαθηματικο σε αλλες πολεις εκτος αθηνα και θεσσαλονικη δεν τα δηλωσα και τελικα βρεθηκα στην γεωπονια απθ γιατι δεν ηθελα να παω εκτος θεσσαλονικης μιας και νομιζα οτι δεν δικαιουμαι μεταγραφη.μολις ανακαλυψα ο,τι δικαιουμαι μεταγραφη το μετανιωσα τοσο πολυ που δεν το εβαλα που πραγματικα ενιωσα πως βρισκομουν σε ενα αδιεξοδο....το 10% ηταν τοτε μη προσιτο ....ανεβασμενες και αδικες βασεις! ευτυχως ομως ολα καλα και αυτην την στιγμη ειμαι βαθυτατα συγκινημενος!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis..A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
λοιπον, θελω βοηθεια!!! ειμαι στη βιολογια αθηνας απο περσυ και φετος με το 10% περασα φυσικοθεραπεια αθηνας..τι μου προτεινετε να κανω??? να κατσω στη βιολογια ή να παω φυσικοθεραπεια???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Μείνε βιολογία Παναγιώτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 894423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τελικά δεν έπιασα ΕΜΠ και πέρασα ΗΜΜΥ ΑΠΘ. Τους έχω ταράξει στα τηλέφωνα εκεί στο υπουργείο και μου λένε γίνεται με 10% μετεγγραφή. Πήρα και τώρα κι ήταν μια πολύ καλή γυναίκα (πώς έγινε αυτό?) και μου τα εξήγησε. Αλλά εγώ είμαι πεπεισμένη πως δε γίνεται. Δεν τους εμπιστεύομαι. Ρε παιδιά, μήπως έχει κάποιος ανάλογη εμπειρία και ξέρει?
χελπ μι. Είμαι σε απόγνωση. :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top