Φέτος με το 10%

Θα καταθέσετε μηχανογραφικό δελτίο για το 10%;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 42)
  • Ναι

    Ψήφοι: 26 61.9%
  • Όχι

    Ψήφοι: 6 14.3%
  • Δεν είμαι βέβαιος

    Ψήφοι: 8 19.0%
  • Δεν ξέρω/ Δεν απαντώ

    Ψήφοι: 2 4.8%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
Eγώ να δεις, που από Αθήνα μπορεί να βρεθώ Θεσσαλονίκη....:no:
Ππππφφφφ πολύ άγχος :(
πω πω αληθεια;;;;ποσα μορια σε χωριζουν απο την θεσσαλονικη?(αν θες μου λες):(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Biologist

Νεοφερμένος

Ο Biologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Να φρικάρω δεν θα το έλεγα γιατι είχα ζουρλαθεί τελείως πέρυσι και πρίν και μετά από την ανακοίνωση των βάσεων οπότε φέτος ΧΑΛΑΡΑ όπως έλεγε και ο Λαζόπουλος στην βεράντα με το Σταρόβα στους 10 Μικρούς Μηστους....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 894423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
πω πω αληθεια;;;;ποσα μορια σε χωριζουν απο την θεσσαλονικη?(αν θες μου λες):(

Είμαι 150 μόρια κάτω από Αθήνα και 150 μόρια πάνω από Θεσ/νίκη. Μετά Πάτρα πιάνω άνετα...
Ελπίζω όμως σε ένα θαύμα να περάσω Αθήνα. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
Είμαι 150 μόρια κάτω από Αθήνα και 150 μόρια πάνω από Θεσ/νίκη. Μετά Πάτρα πιάνω άνετα...
Ελπίζω όμως σε ένα θαύμα να περάσω Αθήνα. :(
ε φετος και με την πτωση μην αποκλειεις τιποτε...υπομονη...(τωρα τι λεω και εγω..αυτες οι τελευταιες μερες ειναι οι χειροτερες)....εγω προσπαθω να τις γεμισω με δραστηριοτητες τις 2-3 μερουλες που μενουν για να μην πολυσκεφτομαι τις βασεις...:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 894423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ε φετος και με την πτωση μην αποκλειεις τιποτε...υπομονη...(τωρα τι λεω και εγω..αυτες οι τελευταιες μερες ειναι οι χειροτερες)....εγω προσπαθω να τις γεμισω με δραστηριοτητες τις 2-3 μερουλες που μενουν για να μην πολυσκεφτομαι τις βασεις...:):):)

Εγώ πάντως στη θέση σου με τόσα μόρια πάνω από τη βάση δε θα το σκεφτόμουν καν :) Είσαι σίγουρα μέσα.

ΔΕ ΜΠΟΡΩ να περιμένω άλλοοοοο!!! :wall:
Άντε να περάσουν οι μέρες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Υ Π Ο Μ Ο Ν Η !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
Εγώ πάντως στη θέση σου με τόσα μόρια πάνω από τη βάση δε θα το σκεφτόμουν καν :) Είσαι σίγουρα μέσα.

ΔΕ ΜΠΟΡΩ να περιμένω άλλοοοοο!!! :wall:
Άντε να περάσουν οι μέρες...
ναι προσπαθω να σκεφτομαι θετικα αλλα ξερεις πως ειναι αν δεν το δεις και επισημα σε τρωει η αγωνια.λιγες μερουλες ακομη!!!!!!θετικη σκεψη!!!
:):):):):(:):):(:):):(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisadams

Νεοφερμένος

Ο chrisadams αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Παιδιά σας θερμοπαρακαλώ αν μπορεί να μου απαντήσει κάποιος γτ με εχει φάει η αγωνία. είμαι φοιτητής του τμήματος ΗΜΜΥ ΕΜΠ και έκανα 10% για ιατρική αθήνας. η βαθμολογία μου είναι 19387 μόρια.εχω πιθανότητες?
ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 894423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδιά σας θερμοπαρακαλώ αν μπορεί να μου απαντήσει κάποιος γτ με εχει φάει η αγωνία. είμαι φοιτητής του τμήματος ΗΜΜΥ ΕΜΠ και έκανα 10% για ιατρική αθήνας. η βαθμολογία μου είναι 19387 μόρια.εχω πιθανότητες?
ευχαριστώ

Kαλά, το ρωτάς? Κατά 99% θα έλεγα. Μόνο Αθήνα δήλωσες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
δυστυχως δεν ξερω να σου απαντησω σε αυτο.αν επειγεσαι παρε ενα τηλεφωνο και ρωτησε.αλλα με λογικα κριτηρια περνανε.:)
οκ σε ευχαριστω παντως!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisadams

Νεοφερμένος

Ο chrisadams αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
ευχαριστώ για την απάντηση :) Ναι μόνο αθήνα δήλωσα αλλα επειδή βλέπω γενικά υψηλές τις βάσεις σχολών για 10% εχω αμφιβολίες.τεσπα σε καλο να μου βγει γτ αν πάω ιατρική αφήνω μία πολύ δυνατή σχολή με πολύ καλές προοπτικές..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 894423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ευχαριστώ για την απάντηση :) Ναι μόνο αθήνα δήλωσα αλλα επειδή βλέπω γενικά υψηλές τις βάσεις σχολών για 10% εχω αμφιβολίες.τεσπα σε καλο να μου βγει γτ αν πάω ιατρική αφήνω μία πολύ δυνατή σχολή με πολύ καλές προοπτικές..

Ι know, εγώ έδωσα 10% για ΗΜΜΥ ΕΜΠ :)


Tα μόριά σου είναι περισσότερα από τις βάσεις των τελευταίων χρόνων κι όλοι μιλούν για πτώση, έστω οριακή για σχολές τέτοιας ζήτησης... Εγώ πιστεύω πως θα μπεις... Κι αν είναι αυτό που θες πραγματικά τότε σίγουρα θα σου βγει σε καλό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Donald

Νεοφερμένος

Ο Δονάτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Με 17650 για οικονομικό πειραιά ή έστω καποδιστριακό τι λέτε ρε παιδιά έχω ελπίδες? ΄(Θα μου πείτε σε 2 μέρες βγαίνουν οι βάσεις αλλά δεν γίνεται το σκέφτομαι συνέχεια :)) Επίσης κανείς δεν ρωτάει για οικονομικά?? Απλά 18785 που είχε πέρυσι είναι πολλά ασχέτως που με το 90% ήμουν 718 πάνω. Τα λάθη πληρώνονται, εύχομαι όχι ακριβά
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

dimitris91

Νεοφερμένος

Ο dimitris91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Με 18915, πως τα βλεπετε για οποιαδηποτε ιατρικη;;;; :D (αναφερομαι στους νεους αυτου του θεματος :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kardinalios

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σάμος (Σάμος). Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί να αφήσεις τους ΗΜΜΥ για την ιατρική...και ενώ περνούσες εκεί και πέρυσι...μόνο και μόνο για να χάνονται έτσι θέσεις.Αλλά τι να κάνεις...εσείς που έχετε τα μόρια έχετε και το μαχαίρι και το καρπούζι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 894423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Με 18915, πως τα βλεπετε για οποιαδηποτε ιατρικη;;;; :D (αναφερομαι στους νεους αυτου του θεματος :P )

Να σου πω εγώ που είμαι παλιά?...
Πιστεύω ότι είσαι μέσα!! Τι στα διάλα :P μια Κρήτη δε θα την πιάσεις?

Δώστε ελπίδες στο λαό!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Donald

Νεοφερμένος

Ο Δονάτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Να σου πω εγώ που είμαι παλιά?...
Πιστεύω ότι είσαι μέσα!! Τι στα διάλα :P μια Κρήτη δε θα την πιάσεις?

Δώστε ελπίδες στο λαό!!! :clapup:
Για μένα τι λες, δύσκολο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 894423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Για μένα τι λες, δύσκολο??

Κοίτα, νομίζω ότι σίγουρα θα σημειωθεί πτώση στις σχολές αυτές με το 10% αλλά το πόσο ποιος είναι σε θέση να το γνωρίζει??
Αν κοιτάξεις τις βάσεις 2003-2004 που οι υποψήφιοι ήταν πιο λίγοι όπως θα είναι και φέτος θα δεις ότι ήταν γύρω στο 16-17. Οπότε νομίζω πως έχεις πολλές ελπίδες :clapup:
Αυτά βέβαια είναι προσωπικές εκτιμήσεις.

Ρε παιδιά, εμένα ποιος θα με εμψυχώσει? Πέρυσι είχε 19028 κι εγώ έχω 18886 :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Donald

Νεοφερμένος

Ο Δονάτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Καλά το συζητάς το πιο πιθανό είναι να περάσεις 10% είναι αυτό, μειώσεις θα υπάρχουν....
Δώστε ελπίδες στο λαό χ0αχ0α0χ0. Καλή επιτυχία σε όλους!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisadams

Νεοφερμένος

Ο chrisadams αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί να αφήσεις τους ΗΜΜΥ για την ιατρική...και ενώ περνούσες εκεί και πέρυσι...μόνο και μόνο για να χάνονται έτσι θέσεις.Αλλά τι να κάνεις...εσείς που έχετε τα μόρια έχετε και το μαχαίρι και το καρπούζι...
πολλές φορές χρειάζεται ένας χρόνος για να καταλάβεις με τι ακριβώς θέλεις να ασχοληθείς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top