Υποψήφιοι με το 10% 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

rikaae

Νεοφερμένος

Η rikaae αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Έδωσα πανελλήνιες το 2011 και θέλω να κάνω το 10% τώρα το 2013 αλλα δεν θυμάμαι ποσα μόρια είχα βγάλει ακριβώς ξέρει κανεις πως μπορώ να τα βρω??

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Έδωσα πανελλήνιες το 2011 και θέλω να κάνω το 10% τώρα το 2013 αλλα δεν θυμάμαι ποσα μόρια είχα βγάλει ακριβώς ξέρει κανεις πως μπορώ να τα βρω??

Βασικά σου έδωσαν χαρτί όπου έγραφε τον γενικό βαθμό πρόσβασης. Αν το έχεις χάσει αυτό, πήγαινε στο σχολείο σου να ρωτήσεις, σίγουρα θα έχουν κάποιο αρχείο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

rikaae

Νεοφερμένος

Η rikaae αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ευχαριστώ και κάτι ακόμη..έχω τον κωδικό με τον οποίο έμπαινα στο σύστημα του μηχανογραφικού το 2011 μπορώ να μπω ακόμη με αυτόν τον κωδικό ώστε να δω που είχα περάσει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,384 μηνύματα.
Ευχαριστώ και κάτι ακόμη..έχω τον κωδικό με τον οποίο έμπαινα στο σύστημα του μηχανογραφικού το 2011 μπορώ να μπω ακόμη με αυτόν τον κωδικό ώστε να δω που είχα περάσει?

Εδωσες πριν 2 χρόνια και δε θυμάσαι που πέρασες;:confused::confused::confused::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rikaae

Νεοφερμένος

Η rikaae αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Εδωσες πριν 2 χρόνια και δε θυμάσαι που πέρασες;:confused::confused::confused::confused:

Αυτο ειναι προσωπικο και δεν νομιζω οτι σε αφορα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Εδωσες πριν 2 χρόνια και δε θυμάσαι που πέρασες;:confused::confused::confused::confused:



μαν, μια χαρα,
μια ευχαριστη ανασα μεσα σε ολη την πανελληνιολαγνεία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,384 μηνύματα.

lordi13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
παιδια μια ερωτηση...

αν κανω 10% και περασω σε μια σχολη μπορω να γραφτω εκει μετα απο ενα χρονο ή πρεπει την ιδια χρονια???


υπαρχει κανεις που ξερει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Την ίδια χρόνια λογικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,384 μηνύματα.
την ιδια πρεπει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreams&hopes

Δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Ευχαριστώ και κάτι ακόμη..έχω τον κωδικό με τον οποίο έμπαινα στο σύστημα του μηχανογραφικού το 2011 μπορώ να μπω ακόμη με αυτόν τον κωδικό ώστε να δω που είχα περάσει?

Λογικά το σχολείο θα έχει ακόμα το χαρτί με τους επιτυχόντες εκείνης της χρονιάς. Μπορείς να τους πάρεις ένα τηλέφωνο να ρωτήσεις. Επίσης κάποια blog (της περιοχής) αναρτούν τα αποτελέσματα. Μπορείς να πατήσεις στο Google "Επιτυχόντες πανελλαδικών (το σχολείο ή την περιοχή) 2011 και όλο και κάτι θα σου βγάλει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toro el rabiar

Νεοφερμένος

Ο toro el rabiar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Ρε παιδιά φέτος με το 10 % δίνουν απόφοιτοι του 2011 και 2012 ,όπου οι έγινε μεγάλη πτώση των βάσεων 90% λογω πτώσης μορίων των εξεταζόμενων.
Εγώ σκέφτομαι να δηλώσω με το 10 % για την σχολή μηχανικών μεταλλείων-μεταλλουργών .Έχω 16.331 μόρια
Βάση 2011 : 15.194
Βάση 2011(10%): 17.883
Βάση 2012: 15.524
Βάση 2012(10%) : 17.204
Έχω ελπίδες ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thomas_tz

Νεοφερμένος

Ο Thomas_tz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά. Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση :

Φέτος θα ισχύσει το 10% ?????

Αν ναι, πότε περίπου γίνονται τα χαρτιά για το 10% ?????

Σημείωση: Τα μηνύματα 33-40 προήλθαν από νήμα με παρόμοιο θέμα με το παρόν .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,384 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά. Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση :

Φέτος θα ισχύσει το 10% ?????

Αν ναι, πότε περίπου γίνονται τα χαρτιά για το 10% ?????

Ναι θα ισχύσει.
Αιτήσεις τον Φεβρουάριο. Δεν έχει βγει ακόμα ημερομηνία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NasosJet

Νεοφερμένος

Ο NasosJet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Επειδη και εγω ενδιαφερομαι για 10% γνωριζετε ποτε βγαινουν οι βασεις(στο περιπου)???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,384 μηνύματα.
Επειδη και εγω ενδιαφερομαι για 10% γνωριζετε ποτε βγαινουν οι βασεις(στο περιπου)???

Αύγουστο, την ίδια μέρα με αυτούς που είναι στο 90%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HOOLIGAN13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dhmhtrhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Η προθεσμια ξεκινησε απο δευτερα....και ληγει 5 του Μαρτη!Λοιπον οποιος ενδιαφερεται για στρατιωτικες,αστυνομικες σχολες,καθως και για εμπορικο ναυτικο η ΤΕΦΑΑ...θα πρεπει να παει στο σχολειο του για να κανει δηλωση....Τωρα οι υπολοιποι που θελουμε 10% θα συμπληρωσουμε μηχανογραφικο ιουνιο και μετα θα περιμενουμε την ημερομηνια που ανακοινωνονται οι βασεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κυριακος15

Νεοφερμένος

Ο Κυριακος15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπερα παιδια,θα ηθελα να σας κανω μερικες ερωτησεις σχετικα με το 10%:

Πρεπει να ετοιμασω καποια συγκεκριμενα χαρτια που θα παρω απο την σχολη μου,η κατευθειαν κανω καινουργιο μηχανογραφικο?
Σε περιπτωση πoυ δεν περασω σε καποια σχολη ή που περασω σε καποια που δεν μου αρεσει,μπορω απλα να μην παω και να συνεχισω κανονικα στην σχολη που ειμαι τωρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,384 μηνύματα.
Σε περιπτωση πoυ δεν περασω σε καποια σχολη ή που περασω σε καποια που δεν μου αρεσει,μπορω απλα να μην παω και να συνεχισω κανονικα στην σχολη που ειμαι τωρα?


Ναι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CristinaXE

Νεοφερμένος

Η CristinaXE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπερα!
Ηθελα να ρωτησω ποιες κινησεις πρεπει να κανω ακριβως για το 10%...πρεπει να δηλωσω οπως κανουν τα παιδια της Γ Λυκειου μεχρι τις 5 Μαρτιου? Ή θα κανω κατευθειαν μηχανογραφικο τον Ιουνιο?
Ευχαριστω!
Σημείωση συντονιστή : Τα μηνύματα 33 και 34 προήλθαν από νήμα με παρόμοιο θέμα με το παρόν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top