Υποψήφιοι με το 10% 2012

[Υποψήφιοι με το 10% 2012] Ποια θα είναι η πρώτη σας επιλογή;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 67)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

gianniS_M

Νεοφερμένος

Ο gianniS_M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος είναι σε μια στρατιωτική σχολή και κάνει το 10% και περάσει σε κάποιο πανεπιστήμιο ...Μπορεί να γραφτεί στο πανεπιστήμιο χωρίς να διαγραφεί από τη στρατιωτική σχολή??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas93

Νεοφερμένος

Ο kwstas93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.

MONTA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MONTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Μπορουμε να παμε σε οποιοδηποτε λυκειο για να παρουμε τον κωδικο;;Η χρειαζεται σε αυτο του ειμασταν;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas_1992

Νεοφερμένος

Ο kwstas_1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
σε αυτο που εδωσες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,892 μηνύματα.
Λάθος, μπορείς να πάρεις κωδικό από οποιοδήποτε λύκειο, όχι απαραίτητα από αυτό που έδωσες. Το μόνο που θα χρειαστείς ειναι η βεβαίωση σπουδών και η ταυτότητά σου.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
παιδια οσον αφορα την ειδικη κατηγορια τριτεκνιας ξερετε τι ακριβως ισχυει? οι σχολες που διεκδικεις πρεπει να βρισκονται στην περιφερεια σου μονο? πχ ενας απο κρητη δεν μπορει να δηλωσει με τριτεκνια μια σχολη στη θεσσαλονικη? (αν αυτη η σχολη δεν υπαρχει καν σε κρητη?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MONTA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MONTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Λάθος, μπορείς να πάρεις κωδικό από οποιοδήποτε λύκειο, όχι απαραίτητα από αυτό που έδωσες. Το μόνο που θα χρειαστείς ειναι η βεβαίωση σπουδών και η ταυτότητά σου.:)

Ευχαριστω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas_1992

Νεοφερμένος

Ο kwstas_1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Τμήμα Μηχανικών Χωροταξίας, Πολεοδομίας και Περιφερειακής Ανάπτυξης Βόλου ή ΤΜΗΜΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΟΠΑ???Ποιά είναι η σχολή με τις καλύτερες προοπτικές πιστεύετε??Ανεξαρτήτου πόλης κλπ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MONTA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MONTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Πηγα να παρω τον κωδικο μου σημερα,ειμαι ειδικη κατηγορια(πολυτεκνος).
Και ειχα ολα τα χαρτια και μου ειπαν πως χρειαζεται επιπλεον και βεβεωση σπουδων της αδερφης μου η οποια ειναι φητητρια.
Χρειαζεται οντως;Ρωταω γιατι ημουν περιπου μια ωρα στο σχολειο και δεν μπορουσαμε να βγαλουμε ακρη καθως
γραμματεια και υποδιευθυντρια δεν ειχαν ιδεα τι χρειαζεται και επρεπε να περιμενουμε ενα μιασωρο τον διευθυντη να ερθει απο το σπιτι του
για να δωσει φως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Πηγα να παρω τον κωδικο μου σημερα,ειμαι ειδικη κατηγορια(πολυτεκνος).
Και ειχα ολα τα χαρτια και μου ειπαν πως χρειαζεται επιπλεον και βεβεωση σπουδων της αδερφης μου η οποια ειναι φητητρια.
Χρειαζεται οντως;Ρωταω γιατι ημουν περιπου μια ωρα στο σχολειο και δεν μπορουσαμε να βγαλουμε ακρη καθως
γραμματεια και υποδιευθυντρια δεν ειχαν ιδεα τι χρειαζεται και επρεπε να περιμενουμε ενα μιασωρο τον διευθυντη να ερθει απο το σπιτι του
για να δωσει φως.

Εγω δηλωσα με το 90% ειδικη κατηγορια πολυτεκνων και χρειαστηκαν πιστοποιητικο οικογενειακης καταστασης και βεβαιωση απο την ανωτατη συνομοσπνδια πολυτεκνων. Βεβαιωση σπουδων χρειαζεται αν δηλωσεις κατηγορια κοινωνικων κριτηριων. Μήπως μπερδευτηκαν επειδη ανηκεις σε 2 κατηγοριες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paladin_k20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paladin_k20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Αν καποιος περασει σε μια σχολη με το 10% αναγνωριζονται τα μαθηματα που ειχε περασει στην προηγουμενη?Εννοω για την ιδια σχολη αλλα σε αλλη πολη.Γραφεται ξανα στο πρωτο εξαμηνο? Ευχαριστω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MONTA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MONTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Εγω δηλωσα με το 90% ειδικη κατηγορια πολυτεκνων και χρειαστηκαν πιστοποιητικο οικογενειακης καταστασης και βεβαιωση απο την ανωτατη συνομοσπνδια πολυτεκνων. Βεβαιωση σπουδων χρειαζεται αν δηλωσεις κατηγορια κοινωνικων κριτηριων. Μήπως μπερδευτηκαν επειδη ανηκεις σε 2 κατηγοριες;

Δεν ξερω εγω για κατηγορια πολυτεκνων τους ειπα.Βασικα θα παω σε αλλο λυκειο γιατι απο οτι φανηκε σε αυτο κανεις δεν ηταν προθυμος να βοηθησει.
Αν γνωριζει κανεις κατι παραπανω ας μου πει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ge0

Νεοφερμένος

Ο ge0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Επειδή έχω αγχωθεί...Το μαιο πήγα και εφτιαξα τον κωδικο για το 10% ... πρεπει να ξαναπαω στο σχολειο για κατι αλλό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,892 μηνύματα.
Επειδή έχω αγχωθεί...Το μαιο πήγα και εφτιαξα τον κωδικο για το 10% ... πρεπει να ξαναπαω στο σχολειο για κατι αλλό?
Όχι, καλά είσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dmci

Νεοφερμένος

Η dmci αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 58 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Επειδή έχω αγχωθεί...Το μαιο πήγα και εφτιαξα τον κωδικο για το 10% ... πρεπει να ξαναπαω στο σχολειο για κατι αλλό?
παρε ενα τηλεφωνο για να σου φυγει η απορια...δεν χανεις και τιποτα!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paladin_k20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paladin_k20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Ενδιαφερεται καποιος για ΗΜΜΥ ΕΜΠ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος είναι σε μια στρατιωτική σχολή και κάνει το 10% και περάσει σε κάποιο πανεπιστήμιο ...Μπορεί να γραφτεί στο πανεπιστήμιο χωρίς να διαγραφεί από τη στρατιωτική σχολή??

Αν είσαι προπτυχιακός τόσο στη στρατιωτική σχολή, όσο και στο ΑΕΙ που θέλεις, τότε, δυστυχώς θα πάς πανεπιστήμιο και θα διαγραφείς από τη σχολή και θα πληρώσεις την αποζημίωση στο δημόσιο για όσο καιρό ήσουν στην στρατιωτική σχολή.

Αν θες, όμως, να πάς από τη μία στρατιωτική σχολή, σε μία άλλη στρατιωτική σχολή, τότε : 1) είτε ξαναδίνεις Πανελλήνιες, 2) είτε κάνεις 10%. Αν σε ένα από τα 2 πετύχεις, τότε πάς στην άλλη στρατιωτική σχολή, χωρίς να διαγράφεσαι απ το στρατό (θα μεταφέρουν τα εγγραφά σου από τη μία σχολή στην άλλη, αλλά θα αρχίσεις εκεί ως άσσος).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,892 μηνύματα.
Ενδιαφερεται καποιος για ΗΜΜΥ ΕΜΠ?
Ενδιαφέρομαι για ναυπηγούς, αν τελικά κάνω 10%... Αλλά με τα μόριά μου, δύσκολο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paladin_k20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paladin_k20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Ενδιαφέρομαι για ναυπηγούς, αν τελικά κάνω 10%... Αλλά με τα μόριά μου, δύσκολο :P

Κι εγω με τα μορια μου απιθανο ειναι...θυμαμαι που μιλουσαμε πριν κατι μηνες και ειχαμε περιπου τα ιδια μορια.Ηλπιζα σε μια ειδικη κατηγορια αλλα στη χωρα που ζουμε αν δεν περασουν 2 μηνες++ χαρτι δεν παιρνεις στα χερια σου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wadebill

Νεοφερμένος

Ο wadebill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Για εμας που σπουδαζουμε ηδη ποιες ειδικες κατηγοριες ισχυουν?Ας πουμε εμενα ο αδερφος μου εδινε φετος , ανηκω και εγω σε καποια ειδικη κατηγορια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top